Νέα

Τέλειωσα μεσα στο μουνί της βίζιτας.. λέτε να μείνει έγγυος??

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ampelale
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 403
  • Εμφανίσεις 32K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

noctilucent1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
7.452
Κριτικές
8
Like
307
Πόντοι
346
Δεν ηταν απο γραφείο, ανεξαρτητη ουκρανιδα πρεπει να ναι, τη πηγα φαρμακειο και την αφησα εκει..

Οταν βγει το τεστ εγγυμοσυνης θα σας πω και ποοα ειναι..

Ολοι θα ειμαστε εκει να σας ευχηθουμε και να σας καμαρώσουμε :hi:

gif_645x355_8d1c8b.gif
 

ACHILEAS77

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.794
Κριτικές
51
Like
1.662
Πόντοι
3.495
Τυπε χαλάρωσε. ..
Μου εχει τυχει μια φορά ακομη κ με διπλη (again) ουτε κινεζικη ναταν..
Αυτο πριν 18 χρονια σε βιζιτα..
Απο τοτε παντα σε one night stand η τανα..δεν δινω το 100% σε δυναμη...
Ασε που αν η καποτα ειναι β class ...με ποναει το λαστιχο στην βαση..
Η λυση μια κουβαλα δικες σου καλης ποιότητας. ..
Για μπουρδελο δεν υπαρχει προβλημα η φαση ειναι μερικα λεπτά. .
Στην βιζιτα κοπανάς ώρα.
Μην το γελάτε στην βιζιτα κουβαλατε καλά προφυλακτικά.
Εμενε παντως οταν το κατάλαβε με σταμάτησε αμέσως κ ηταν στην αρχη..
Οχι για τελειωμα κτλ...
.....
Ολα συμβαίνουν με γκομενα μια φορα μονο μου εχει τυχει...ευτηχως παλι οχι στο τελείωμα.
....
Η 3 δεν ξερω μπορει ναμαι ατυχος.
...
Τυπε το ρισκο αν σπασει ειναι ΚΑΙ ΔΙΚΟ ΤΗΣ κ σιγουρα στην καριέρα της θα της εχει ξανασυμβει.
Ακομη κ να μεινει εγκυος λεμε 0.0000001%
Αντε να σε βρει...για εξοδα (σιγα μην το κρατησει).
....
Χαλαρωσε και αλλη φορα προσοχη
 

ACHILEAS77

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.794
Κριτικές
51
Like
1.662
Πόντοι
3.495
διαβασε και μια ακομα γνωμη.Υπαρχει το ενδεχομενο να το εκανε και επιτηδες οπως παλια κανα οι μαυρες για να γεννησουν στην ελλεδα και αυτοματως αυτες και το παιδι τους παιρνουν την ελληνικη υπηκοοτητα...Τωρα στο ενδεχομενο κατι τετοιο να εκανε αυτη το αποκλειΩ λογο αντιδρασης.(τρομαξε)Τωρα και εσυ μπορεις να κινηθεις νομικα εναντιον της αν τυχον διαπιστωσεις κατι για προκληση σου σε κινδυνο για διαφορα αφροδισια νοσηματα...Αυτη ας προσεχε υποτιθεται οτι ειναι επαγγελματιας και ειναι στους κινδυνους της δουλειας.Κακως της εδωσες λεφτα (15 ευρω για το χαπι της επομενης)κρατα τα στοιχεια της και το τηλ του πρακτορειου που στην εστειλε για παν ενδεχομενο.Το προφυλακτικο στο εβαλε αυτη ειναι επαγγελματιας επομενως ειναι υπευθυνη για τοι και να συμβει...
...
Τι μυνηση ρε τυπε η κοπελα μπορει να ειναι κ παρανομα εδώ. .
Αντε βγ
Οχι ρε τυπε τι επιτηδες.. αμα γαμας πολυ ωρα φευγει το λιπαντικο και σπαει το προφυλακτικό, συνηθως το καταλαβαινουν οι εμπειρες πουτανες και τραβιουνται.. στη προκειμενη περιπτωση δε το καταλαβα ουτε γω ουτε αυτη.. τωρα ok προφανως και πακετωθηκε, πηρε χαπι, θα παει και να κανει μια εξέταση και κομπλε.. αυτα ειναι της δουλειας τους, συμβαινουν..

Παντως να σκεφτεί ετσι μια τανα οπως λες δε παιζει εκτος κι αν ειναι τρελη και πολυ χαζη.. εγγυος με πελατη και να το θελει αυτο εκδιδομενη? Με τη καμια... εφιαλτης για την εκδιδομενη
..
..
Αυτο ακριβως μια φορα με call girl..
Δεν τελειωνα με τιποτα...
Μιλαμε μια ωρα αγώνα. ...
3.4 φορες με διέκοψε κ εβαλε λιπαντικο..
Χωρις να με ξενερωσει....
Μου ελεγε δεν της ειχε ξανασυμβει...
Ουτε ειχα πιει 1 ποτηρι κόκκινο κρασί μονο.
Απλα δεν με ξαναπηρε σαν πελάτη. ..
 

ACHILEAS77

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.794
Κριτικές
51
Like
1.662
Πόντοι
3.495
Για FANTA  κ μαλακιες γιατι καποιοι τα πιστεύουν...
Εδω το ακαποτο τσιμπουκι σε γνωριμια τυχαία εξω η πουτανα μπορει να φερει ενα μικρο θεμα..οχι κατι μονιμο αλλα μπορει..
Πως γαμαν ακαποτα πουτανα ΑΝΕΞΗΓΗΤΟ..
ΕΔΩ πολλες φορες ειδικα φυλης ακομη κ οταν βαζει την καποτα σκεφτομαι αν εχει πλυνει τα χερια της απο προηγουμενο..
Η αν εχει φαει φλοκια στα βυζια..
Φαντα κ μαλακίες. ...
Οχι ρε coca cola zero
 

ACHILEAS77

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.794
Κριτικές
51
Like
1.662
Πόντοι
3.495
Ερωτηση.......
........
Αν δεν ηταν πουτανα θα της την επεφτες εξω???
....
Δηλαδη θα βαζες κουλουρα???
 

ACHILEAS77

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.794
Κριτικές
51
Like
1.662
Πόντοι
3.495
Ποσοι ΓΑΜΟΙ ΓΙΝΑΝ ΕΠΕΙΔΗ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΓΚΑΣΤΡΩΘΗΚΕ....ΕΙΔΙΚΑ ΣΤΑ 60Σ..70Σ....
ΠΟΥ αλλιως δεν θα γινοντουσαν....
 

ACHILEAS77

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.794
Κριτικές
51
Like
1.662
Πόντοι
3.495
Παντως οταν συνέβη με την γκομενα ηταν ειρωνια...
Ειχαμε κανει κ οι 2 εξετασεις πριν..
Την πηδαγα ακαποτα συνεχεια...δεν πηγαινα πουτανες ουτε μια φορα.εστω για αλλαγη.
Σε καποια φαση της ειπα να βαλουμε γιατι μυριστικα παγίδα.
Ημουν σιγουρος οτι το χε σκοπο.
Οταν εσπασε απο το αγχος νομιζα οτι ειχα χυσει...
....
Καποιος ειχε γραψει για facebook...
Ειδα μετα απο χρονια ειχε παιδι..
Αλλα καμια σχεση με το timing το δικο μας....4 χρονια διαφορα.
...
Αυτα συνηθως η στραβη γινεται..
Δεν εχω την καριερα του αμπελαλε στον αγοραιο ερωτα..
Εως το 2013...αν εξαιρεσεις βιζιτες κ μερικα μπουρδελα...
Αυτο αλλαξε απο το 2014 μπήκα πιο δυνατα.
.................
Προσοχη τυποι με γκομενες...
Στις παγιδες ειδικα αν ειστε οικονομικά πολυ καλά.
Αν το εχει στοχο θα κανει τα παντα να γινει το μοιραίο.
Συνηθως με ποτο..
Οποτε δωστε βαση...


 
OP
OP
Ampelale

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.232
Κριτικές
35
Like
5.964
Πόντοι
6.796
Να πω καποια τιπς χρησιμα και για εκδιδομενες..
Μετα απο 20 λεπτα σεξ ειδικα αν γινετε με ενταση καλο ειναι να μπαινει λιπαντικο η ακομη και να μπαινει αλλο προφυλακτικο..
Ξερω οι πουτανες σκεφτεται "θα χυσει οπου να ναι μην τον κοψω" αλλα οταν ξεραθει το προφυλακτικο σπαει πιο ευκολα.
Το προφυλακτικο πρεπει να εφαρμοστει κολλητα στο πεος χωρις να αφηνει κενα και μικρα σακουλιασματα, τα σακουλιασματα σπανε, ειδικα αν καποιος την εχει μικρη θελει προσοχη να εφάπτεται η καποτα στο πεος..
Πίπα με προφυλακτικό επισης μειωνει την αντοχη του.
Μαλακια με προφυλακτικό επισης δε πρεπει να γινετε..
Οταν χυνουμε πρεπει εντος 10 δευτερολεπτων να βγαίνουνε αλλιως υπαρχει κινδυνος να μεινει μεσα η καποτα, καλο ειναι να τη κραταμε απ τη βαση της καθως βγαίνουμε..
Συνηθως οταν σπαει ασθανεσαι ενα τσακ οποτε αν το αισθανθεις αυτο το τσακ έλεγξε αν εχει σπασει..
Προσοχη και οταν σας βαζει τη καποτα η πουτανα μην ακουμπησει με τα νυχια της..
Ολα αυτα απο προσωπική εμπειρία ξερω οτι αυξανουν τη πιθανοτητα ατυχηματος..
 

omorfoulis

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.371
Like
10
Πόντοι
16
Εμενα μου ειχε σκιστει η καποτα πανω στο σφυροκοπημα πριν πολλα χρονια με μια πουτανα φυλης, ψιλοκαινουργιος στο αθλημα μικρη κι αυτη, το καταλαβα σχετικα γρηγορα αλλα δε πανικοβληθηκα το ιδιο και η κοπελα η οποια μου ειπε οτι φαινομαι καλο παιδι  :grin:  πηγε μεσα πηρε αλλη καποτα και συνεχισαμε απο κει που το χαμε αφησει. Βεβαια μετα απο κανα 5 μηνο σταματησε και δε τη ξαναειδα ποτε. Με αυτη παντως θα ηθελα να χα κανει παιδακι ηταν πολυ ομορφη και πολυ ευγενικη.
 

Kavlarxis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
2.370
Κριτικές
4
Like
1.335
Πόντοι
216
Εμενα μου ειχε σκιστει η καποτα πανω στο σφυροκοπημα πριν πολλα χρονια με μια πουτανα φυλης, ψιλοκαινουργιος στο αθλημα μικρη κι αυτη, το καταλαβα σχετικα γρηγορα αλλα δε πανικοβληθηκα το ιδιο και η κοπελα η οποια μου ειπε οτι φαινομαι καλο παιδι  :grin:  πηγε μεσα πηρε αλλη καποτα και συνεχισαμε απο κει που το χαμε αφησει. Βεβαια μετα απο κανα 5 μηνο σταματησε και δε τη ξαναειδα ποτε. Με αυτη παντως θα ηθελα να χα κανει παιδακι ηταν πολυ ομορφη και πολυ ευγενικη.

Μου είχε τύχει κάτι αντίστοιχο πρίν 7-8 χρόνια στο Κολωνού 27 όροφος, με μια κοπέλα (Ελένη την έλεγαν αν θυμάμαι καλά) μικροκαμωμένη που είχε σημάδι από καισαρική στην κοιλιά, Ρωσίδα δήλωνε πολυ ευγενική και καλή στον αγώνα...
Οφείλω να ομολογήσω πώς το πρώτο διαστημα είχα χεστεί πάνω μου αλλά όλα καλά.....!!!

Δεν πιστεύω να υπάρχει Πορνο-μπουρδελιάρης εδώ μεσα που δεν του έχει τύχει κάτι αντίστοιχο!!!
 
OP
OP
Ampelale

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.232
Κριτικές
35
Like
5.964
Πόντοι
6.796
Το συγκεκριμένο.ατυχημα μου χει συμβει ουκ ολιγες φορες.. οχι να σπάσει το προφυλακτικό, αυτο μου χει τυχη απειρες φορές,,

Να τελειωσω μεσα σε εκδιδομενη απο ατυχημα εννοειτε μου χει συμβει κι αλλες φορες.. αλλες ειναι πιο ψύχραιμες,αλλες ξενερωνουν άσχημα.. θυμαμαι χαρακτηριστικά καποια το πηρε πολυ χαλαρα και μου λεει "δε πειραζει δεν εγινε και τπτ"..
Μια αλλη το ειδε οτι ειχε σπάσει και οτι τελειωσα μεσα της και δε το σχολιασε καν, αλεκος..

Εγω παντως κανω εξετασεις για να χω το κεφαλι μου ήσυχο..
 

peinasmenos_lukos2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2016
Μηνύματα
865
Κριτικές
6
Like
195
Πόντοι
286
Το συγκεκριμένο.ατυχημα μου χει συμβει ουκ ολιγες φορες.. οχι να σπάσει το προφυλακτικό, αυτο μου χει τυχη απειρες φορές,,

Να τελειωσω μεσα σε εκδιδομενη απο ατυχημα εννοειτε μου χει συμβει κι αλλες φορες.. αλλες ειναι πιο ψύχραιμες,αλλες ξενερωνουν άσχημα.. θυμαμαι χαρακτηριστικά καποια το πηρε πολυ χαλαρα και μου λεει "δε πειραζει δεν εγινε και τπτ"..
Μια αλλη το ειδε οτι ειχε σπάσει και οτι τελειωσα μεσα της και δε το σχολιασε καν, αλεκος..

Εγω παντως κανω εξετασεις για να χω το κεφαλι μου ήσυχο..



σχετικά με τις εξετάσεις μετά από πόσο καιρό κάνεις ή κάθε πότε;
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.101
Κριτικές
9
Like
13.675
Πόντοι
2.606

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom