Νέα

Τέλειωσα μεσα στο μουνί της βίζιτας.. λέτε να μείνει έγγυος??

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ampelale
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 403
  • Εμφανίσεις 32K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.374
Κριτικές
49
Like
22.785
Πόντοι
24.596
τυπε πηγα και εγω προχθες μεταξι αλλα εφυγα πολυ αστυνομια και φιλης τα ιδια :(

ειναι ακορεστη η αναγκη του για σπερμα(κρεμα κατα τον ιδιο) και εχει φτασει πολυ μακρια για αυτο!
τυπε λες να πηγαν για τον χυσολαγνο,να προλαβουν μην αφησει τα μαγαζια χωρις κρεμοσαπουνο :think: :S :S :S
 

peinasmenos_lukos2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2016
Μηνύματα
865
Κριτικές
6
Like
195
Πόντοι
286
OP
OP
Ampelale

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.232
Κριτικές
35
Like
5.964
Πόντοι
6.796

ZeroHedge

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2017
Μηνύματα
764
Like
41
Πόντοι
6
τα βαφτισια στην φυλης κ μετα τσαρκα!!
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
αυτος θα μας τα κλεισει ολα
σε λιγο θα τον παρακαλαμε να του δωσουμε σπερμα για να μην μας κανει αλλη ζημια
Τύποι μπορει να τον κραζετε αλλά μια μερα να μην μπει τον αναζητατε χχααχαχαχαχαχαχαχ
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.374
Κριτικές
49
Like
22.785
Πόντοι
24.596

peinasmenos_lukos2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2016
Μηνύματα
865
Κριτικές
6
Like
195
Πόντοι
286
να και οι κουμπαριες :S :S :S

χωνομαι παντου!


Τυπε το χω παει να γαμησει θυληκο κι ουτε ασχολείται με τα θυληκα.. δε το χει με τις γυναικες χαχαχα


αχαχαχαχα καλα αλλα ποσο πανε αυτα περιπου;
 

peinasmenos_lukos2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2016
Μηνύματα
865
Κριτικές
6
Like
195
Πόντοι
286
Τύποι μπορει να τον κραζετε αλλά μια μερα να μην μπει τον αναζητατε χχααχαχαχαχαχαχαχ

τα αποτελεσματα της παρουσιας του αλλα και της απουσιας του ειναι φανερα στο σιτε!


τυπε σε βλεπω ετοιμο να ενδωσεις :S :S :S

για τα δικα σας γαμισια ρε κεραταδες θα πεσω πολυ χαμηλα...
για το σιτε θα το κανω  :vomit: :priest:
 
OP
OP
Ampelale

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.232
Κριτικές
35
Like
5.964
Πόντοι
6.796
χωνομαι παντου!



αχαχαχαχα καλα αλλα ποσο πανε αυτα περιπου;

Ασε τυπε το παω να γαμησει να πουλησουμε κανα κουταβι και δεν ακουμπαει τα θυληκα... δεν ασχολειται καν... δεν εχει καυλες καθολου.. το αντιθετο απο μενα ειναι
 

peinasmenos_lukos2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2016
Μηνύματα
865
Κριτικές
6
Like
195
Πόντοι
286
Ασε τυπε το παω να γαμησει να πουλησουμε κανα κουταβι και δεν ακουμπαει τα θυληκα... δεν ασχολειται καν... δεν εχει καυλες καθολου.. το αντιθετο απο μενα ειναι


:think: :think: μηπως ειναι γκει;
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.374
Κριτικές
49
Like
22.785
Πόντοι
24.596
τα αποτελεσματα της παρουσιας του αλλα και της απουσιας του ειναι φανερα στο σιτε!


για τα δικα σας γαμισια ρε κεραταδες θα πεσω πολυ χαμηλα...
για το σιτε θα το κανω  :vomit: :priest:
τυπε θα θυσιαστεις για το γενικο καλο :S :S :S
 

mr.madman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.182
Κριτικές
9
Like
736
Πόντοι
316
Δεν ειναι φιδι τυπε.. προσωπικα ειναι τριτη φορα που μου συμβαινει να σπασει η καποτα και να τελειώσω μεσα σε τανα.. να σπασει απλα το προφυλακτικο και να βαλω αλλο που χει τυχει δεκαδες φορες

:new_shocked:
Πρέπει να σε προσλάβει η durex να κάνεις test drive στις καπότες!
 

podolagnos_1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2017
Μηνύματα
11.584
Κριτικές
2
Like
139
Πόντοι
166
Ρε τι του λέτε του ανθρώπου ρε!!!

Εγώ πάντως όταν το διάβασα πήγα να βάλω τα κλάματα!!! και έχυσα πολλάαα λέει ο καύλαρος :(

και πήγαν χαμένα!!!

παιδί αποκλείεται ρε καύλαρε να κρατηθεί σε μήτρα που σφυροκοπιέται όλη μέρα :cheesy: τουλάχιστον... μην αγχώνεσαι. αν μείνει έγκυος το παίρνω και εγώ που δεν θα κάνω δικά μου :( :( :(

να κόλησες τίποτα... τύχη είναι. ότι είναι γραμμένο να συμβεί θα συμβεί, μπορεί να πας για κατούρημα και να σου πέσει αμάξι πάνω...dont worry, και εξετάσεις πρέπει να κάνεις μετά από 3 μήνες, οπότε σου προτείνω.... δώσε μου κι εμένα καμία πίπα αυτές τις μέρες, και πας μετά για εξετάσεις να τα ελέγξεις όλα :cheesy: :cheesy: :cheesy:
 

peinasmenos_lukos2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2016
Μηνύματα
865
Κριτικές
6
Like
195
Πόντοι
286
Ρε τι του λέτε του ανθρώπου ρε!!!

Εγώ πάντως όταν το διάβασα πήγα να βάλω τα κλάματα!!! και έχυσα πολλάαα λέει ο καύλαρος :(

και πήγαν χαμένα!!!

παιδί αποκλείεται ρε καύλαρε να κρατηθεί σε μήτρα που σφυροκοπιέται όλη μέρα :cheesy: τουλάχιστον... μην αγχώνεσαι. αν μείνει έγκυος το παίρνω και εγώ που δεν θα κάνω δικά μου :( :( :(

να κόλησες τίποτα... τύχη είναι. ότι είναι γραμμένο να συμβεί θα συμβεί, μπορεί να πας για κατούρημα και να σου πέσει αμάξι πάνω...dont worry, και εξετάσεις πρέπει να κάνεις μετά από 3 μήνες, οπότε σου προτείνω.... δώσε μου κι εμένα καμία πίπα αυτές τις μέρες, και πας μετά για εξετάσεις να τα ελέγξεις όλα :cheesy: :cheesy: :cheesy:


ρε κερατουκλη ειναι απιστευτο το πως βρισκεις και χωνεις και το δικο σου συμφερον!
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.374
Κριτικές
49
Like
22.785
Πόντοι
24.596
Ρε τι του λέτε του ανθρώπου ρε!!!

Εγώ πάντως όταν το διάβασα πήγα να βάλω τα κλάματα!!! και έχυσα πολλάαα λέει ο καύλαρος :(

και πήγαν χαμένα!!!

παιδί αποκλείεται ρε καύλαρε να κρατηθεί σε μήτρα που σφυροκοπιέται όλη μέρα :cheesy: τουλάχιστον... μην αγχώνεσαι. αν μείνει έγκυος το παίρνω και εγώ που δεν θα κάνω δικά μου :( :( :(

να κόλησες τίποτα... τύχη είναι. ότι είναι γραμμένο να συμβεί θα συμβεί, μπορεί να πας για κατούρημα και να σου πέσει αμάξι πάνω...dont worry, και εξετάσεις πρέπει να κάνεις μετά από 3 μήνες, οπότε σου προτείνω.... δώσε μου κι εμένα καμία πίπα αυτές τις μέρες, και πας μετά για εξετάσεις να τα ελέγξεις όλα :cheesy: :cheesy: :cheesy:
ο τεντι που ολοι αγαπησαμε :rockon: :rockon: :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom