Νέα

Τέχνη του φλέρτ... & «Ξερά Καμάκια»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 173K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Γιατί οι περισσότεροι άνδρες δεν φλερτάρουν;

  • Φοβούνται την απόρριψη

    Ψήφοι: 30 34,9%
  • Ντρέπονται και δεν ξέρουν τι να πουν

    Ψήφοι: 32 37,2%
  • Υπάρχει η λογική: " μέσω γνωστών θα βρω μια κοπέλα"

    Ψήφοι: 14 16,3%
  • Οι γυναίκες φοβούνται όσους φλερτάρουν

    Ψήφοι: 8 9,3%
  • Οι άντρες δεν ξέρουν να φλερτάρουν

    Ψήφοι: 15 17,4%
  • Συνήθως οι γυναίκες είναι αρνητικές στο φλερτ

    Ψήφοι: 33 38,4%
  • Μπορούν να φλερτάρουν μόνο οι πολύ όμορφοι άντρες.

    Ψήφοι: 4 4,7%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    86

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.228
Like
448
Πόντοι
36
Όχι φυσικά!  :)


Μόνο με ξανθές φτιάχνομαι!    ;)
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
βρε παλιοαλήτες ηρεμήστε λίγο...θα σκάσω από το γέλιο...μιλάμε για το απαύγασμα των τρόπων προσέγγισης...χαχαχαχαχα.....ουχ δεν αντέχω άλλο... :2funny:
 

Επισκέπτης
Το θπεμα αυτό μου ήρθε στο μυαλό καθώς άδειαζα κάτι συρτάρια με παλιά cd-roms.
Βρήκα ένα cd που είχα σώσει διάφορα που κατέβαζα από το ίντερνετ το 1998.
Ήταν ένα folder με ένα site που είχα κατεβάσει ολόκληρο, με σημειώσεις από ... συμβουλές
που έδινε ένας τύπος στην Αμερική, ο οποίος έκανε μαθήματα καμακιού σε άνδρες !!!
Όταν το διάβασα με είχε εντυπωσιάσει. Μου άρεσε πολύ επειδή με έβρισκε απόλυτα σύμφωνο.
Εκείνη την εποχή ήμουν κι εγώ γύρω στα 25 και πάνω κάτω είχα μαζέψει εμπειρίες και συμπεράσματα από
την μέχρι τότε πορεία μου με τις γκόμενες, οπότε είχα ... διαμορφώσει κάποιες βασικές αρχές, προκειμένου
να αισθάνομαι ωραία, μάγκας και να αποφεύγω κακοτοπιές που είχα συναντήσει σε μικρές ηλικίες.
Π.χ. είχα κατασταλάξει στην άποψη ότι δεν κερνάω γκόμενα πριν την πηδήξω, δεν την κουβαλάω, δεν ζητάω δεύτερη φορά από κάποια να βγεί αν δεν δεχθεί με την πρώτη, δεν ξαναπαίρνω τηλέφωνο αν δεν πάρει κι αυτή και άλλα τέτοια απλά+βασικά.

Κι ο τύπος στο site αυτά έλεγε πάνω κάτω, αλλά τα είχε αναπτύξει ωραία , έχοντας φτιάξει κάτι σαν μανιφέστο!

Με το να το θυμηθώ τώρα, σκέφτηκα ότι θα ήταν χρήσιμο να μελετηθεί από τις ... νέες γενιές, αφού μπορεί να προσφέρει χρήσιμες συμβουλές. Έψαξα λοιπόν αν υπάρχει ακόμη σε σελίδα. Διαπίστωσα ότι τώρα το πουλάνε και σε βιβλίο ή το έχουν βάλει σε συνδρομητικά sites που πρέπει να τα σκάσει κανείς. Εξακολουθεί να υπάρχει όμως και σε τσαμπέ μορφή.Θα το βρείτε στην ακόλουθη διεύθυνση ...

www.pickupguide.com/layguide/]http://www.pickupguide.com/layguide/[/url]

Υ.Γ. Κάποια θέματα αναφέρονται σε άλλες κοινωνίες, διαφορετικές από τι δική μας, απλώς τα προσπερνάτε εννοείται. Τα πιο πολλά όμως είναι ... universal!
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
Πολυ ενδιαφερον hobby  το καμακι θα το υιοθετησω μετα το scouting!
 

panos_21

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2006
Μηνύματα
46
Like
0
Πόντοι
0
Πολύ καλό το site με ενδιαφέρουσες απόψεις και γενικά για να περάσεις λίγο την ώρα σου.Το συνιστώ!
 

Max Cady

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.052
Κριτικές
17
Like
11
Πόντοι
2.178
που έδινε ένας τύπος στην Αμερική, ο οποίος έκανε μαθήματα καμακιού σε άνδρες !!!
www.pickupguide.com/layguide/]http://www.pickupguide.com/layguide/[/url]

Φιλε στην Αμερικη το εχουν αναπτυξει παρα πολυ το παραπανω αθλημα. Υπαρχουν σχολες κ κοινοτητες απο τα τελη του 80. Υπαρχουν βιβλια, e-books, chat rooms, πολλες σελιδες στο internet, σεμιναρια!
Υπαρχουν και διαφορετικες σχολες!
Το εχω ψαξει πολυ το θεμα
Οποιος θελει info ασ στειλει pm.
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
Ο κανόνας των 3 δευτερολέπτων....

"Είσαι και πολύ πουτάνα..."

Τι έξυπνο να πεις στα τούβλα, αυτό δεν μας είπε...

Ένας είναι ο κανόνας: Πλαστική όλοι στην Βραζιλία να μας τονε κάνουνε μισό μέτρο. Μετά δεν χρειάζεται πλέον να μιλάς, βερμούδα, κομάντο και τα κολιοκόκια να κρέμονται και σου λέω 'γω μετά για πτυχία, δουλειές, λεφτά κλπ κλπ...
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Ο κανόνας των 3 δευτερολέπτων....

"Είσαι και πολύ πουτάνα..."

Τι έξυπνο να πεις στα τούβλα, αυτό δεν μας είπε...

Ένας είναι ο κανόνας: [size=12pt]Πλαστική όλοι στην Βραζιλία να μας τονε κάνουνε μισό μέτρο. Μετά δεν χρειάζεται πλέον να μιλάς, βερμούδα, κομάντο και τα κολιοκόκια να κρέμονται και σου λέω 'γω μετά για πτυχία, δουλειές, λεφτά κλπ κλπ...[/size]

:2funny: :2funny: :2funny:

 

Max Cady

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.052
Κριτικές
17
Like
11
Πόντοι
2.178
Ο κανόνας των 3 δευτερολέπτων....

"Είσαι και πολύ πουτάνα..."

Τι έξυπνο να πεις στα τούβλα, αυτό δεν μας είπε...

Ένας είναι ο κανόνας: Πλαστική όλοι στην Βραζιλία να μας τονε κάνουνε μισό μέτρο. Μετά δεν χρειάζεται πλέον να μιλάς, βερμούδα, κομάντο και τα κολιοκόκια να κρέμονται και σου λέω 'γω μετά για πτυχία, δουλειές, λεφτά κλπ κλπ...

Πελοπα σε εχασα παλι.
Sorry!
Η πουτανα που κολλαει με τα 3 sec?
Ποιος δεν ειπε για τα τουβλα?
Αν φτασει η γκομενα να δει το πουλι σου σιγουρα θα δεις χαρα και 10 cm να ειναι
Δηλαδη οι ο9μοργοι η οι ...τσαραδες νομιζεις οτι πηδανε?
Στο μυαλο θελουν πολλοι μεταμοσχευση
Και δυστυχωσ στο site υπαρχουν πολλοι!!!
 

Επισκέπτης
Ένας είναι ο κανόνας: Πλαστική όλοι στην Βραζιλία να μας τονε κάνουνε μισό μέτρο.

Η ψωλή δεν νομίζω ότι μετρά. Οι γκόμενες βαπτίζουν άλλους γκόμενους ή τους γουστάρουν πολύ πριν δουν τι ψωλή έχει ο καθένας. ʼσε που αν είναι μεγάλη μάλλον φοβίζει, παρά ενθουσιάζει. Ειδικά σε μυξοπαρθένες όπως οι Ελληνίδες, που κατά μέσο όρο έχουν έναν γκόμενο στο σχολείο, έναν στο πανεπιστήμιο και τον τρίτο που παντρεύονται (συχνά πάνε κατευθείαν στον τρίτο).


Στο site του θέματος τώρα ...

www.pickupguide.com/layguide/yournumber.htm]http://www.pickupguide.com/layguide/yournumber.htm[/url]

She wants YOUR number instead?

Δεν έχει απόλυτο δίκιο;
Γράφει ότι αν ζητήσεις από γκόμενα το τηλέφωνό της και δεν στο δώσει, αλλά σου ζητήσει το δικό σου ...

Υπάρχει περίπτωση γκόμενα που γουστάρει να μην σου δώσει τηλέφωνο για να την πάρεις και να σε πάρει αυτή;

ΑΓΓΟΥΡΙΑ ΜΕ ΤΗ ΡΗΓΑΝΗ.

ΔΕν θα το σημειώσει καν ή αν το πάρει γραπτώς θα το πετάξει μόλις βγεις από το οπτικό της πεδίο ή θα το δείξει σε άλλες και θα λέει "το τηλέφωνο ενός μαλάκα που μου ζήτησε να βγούμε".

Ο καλλιτέχνης προτείνει αν δεν σου δώσεει τηλέφωνο η γκόμενα να της πεις "άντε γα...." αφού δεν την έφαγες που δεν την έφαγες και είσαι 100% χαμένος μαζί της, να μην σε πει μαλάκα τουλάχιστον ...
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Οι γκόμενες καπιταλιστικής κουλτούρας θέλουν συνέχεια φτύσιμο. Με την πρώτη που δε θα δείξει τον απαραίτητο σεβασμό θέλει να τη στείλετε και να την αγνοήσετε ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ.

Αυτό θέλει αρχίδια για να το κάνει κανείς και δυστυχώς πολλοί δε διαθέτουν.
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
Ρε πάτε καλά? Δεν λέει ο μάγκας περί του κανόνα των 3 δευτερολέπτων(πες το σε αυτή που στάμπαρες εντός 3"). Ε εμένα αυτό μου έρχεται στον νου... "Είσαι και πολύ πουτάνα.." στο 99% των περιπτώσεων που κάτι μου κεντρίζει το ενδιαφέρον...

Όσο για το μέγεθος του πέους... δεν προσθέτω κάτι άλλο. Αν δεν έχει αυτό την ύψιστη σημασία για τα καριολοκάριολα που κυκλοφορούν τότε ζω/ζείτε σε παράλληλα σύμπαντα.
Τέλος πάντων, σε αυτό θα με διαφωτίσουν οι προικισμένοι, εγώ ανήκω στην σιωπηρή πλειοψηφία. Αλλά είμαι 100% σίγουρος ότι άσχετα από γάμους, βαφτίσια, λ7, πτυχία και όλα αυτά τα δευτερεύοντα, ένας ψωλαράς τις κάνει και τρέχουνε πανικόβλητες και τότε μετράει μόνο το ένστικτό τους... και τα ξεχνάνε όλα μονοκοντυλιά.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom