Νέα

Τέχνη του φλέρτ... & «Ξερά Καμάκια»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 173K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Γιατί οι περισσότεροι άνδρες δεν φλερτάρουν;

  • Φοβούνται την απόρριψη

    Ψήφοι: 30 34,9%
  • Ντρέπονται και δεν ξέρουν τι να πουν

    Ψήφοι: 32 37,2%
  • Υπάρχει η λογική: " μέσω γνωστών θα βρω μια κοπέλα"

    Ψήφοι: 14 16,3%
  • Οι γυναίκες φοβούνται όσους φλερτάρουν

    Ψήφοι: 8 9,3%
  • Οι άντρες δεν ξέρουν να φλερτάρουν

    Ψήφοι: 15 17,4%
  • Συνήθως οι γυναίκες είναι αρνητικές στο φλερτ

    Ψήφοι: 33 38,4%
  • Μπορούν να φλερτάρουν μόνο οι πολύ όμορφοι άντρες.

    Ψήφοι: 4 4,7%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    86

Επισκέπτης
δεν υπαρχεις...!!!ΤΕΛΟΣ!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
ρε συ!!ειλικρινα δεν εχω προθεση να προσβαλλω κανεναν αλλα ποιοι τα ακουνε αυτα???
τα ακουνε οι ανθρωποι με βαθια φιλοσοφικη ταση και πολλα χιλιομετρα στη χωρα του τραγουδιου και της παραδοσης... :grin:
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.253
Like
14
Πόντοι
366
τα ακουνε οι ανθρωποι με βαθια φιλοσοφικη ταση και πολλα χιλιομετρα στη χωρα του τραγουδιου και της παραδοσης... :grin:
συγγνωμη...ταπεινα....ας βαλω εγω η αδαης ενα τραγουδακι..
 

Επισκέπτης
συγγνωμη...ταπεινα....ας βαλω εγω η αδαης ενα τραγουδακι..
λουκριτια μου περαν της πλακας ξερεις ποσες το παιζουν κουλτουρα και τις εχω πετυχει σε μπουζουκια με ξεκωλε ντυσιμο και τιγκα μεθυσμενες?(ειναι το κοινωνικοπολιτικο σχολιο αυτο :2funny:)
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.253
Like
14
Πόντοι
366
λουκριτια μου περαν της πλακας ξερεις ποσες το παιζουν κουλτουρα και τις εχω πετυχει σε μπουζουκια με ξεκωλε ντυσιμο και τιγκα μεθυσμενες?(ειναι το κοινωνικοπολιτικο σχολιο αυτο :2funny:)
συμφωνω απολυτα!!!!!!!!ολοι νομιζω εχουμε παει μπουζουκια!!!ΑΛΛΑ:εχει ενα οριο...αν κ δεν ακουω τετοια εχω παει τερζη(γιορταζε μια φιλη) κ περασα καλα!!ο ανθρωπος εχει αξιοπρεπεια κ τον σεβομαι απολυτα!!αλλα εχεις δικιο!!δε θα ανεβαινα ΠΟΤΕ σε τραπεζι κ τετοια κ την αλλη μερα να το παιζω''μα δεν ηξερα...ειχα πιει εχω εισητηρια γ την οπερα!!!''
 

Επισκέπτης
συμφωνω απολυτα!!!!!!!!ολοι νομιζω εχουμε παει μπουζουκια!!!ΑΛΛΑ:εχει ενα οριο...αν κ δεν ακουω τετοια εχω παει τερζη(γιορταζε μια φιλη) κ περασα καλα!!ο ανθρωπος εχει αξιοπρεπεια κ τον σεβομαι απολυτα!!αλλα εχεις δικιο!!δε θα ανεβαινα ΠΟΤΕ σε τραπεζι κ τετοια κ την αλλη μερα να το παιζω''μα δεν ηξερα...ειχα πιει εχω εισητηρια γ την οπερα!!!''
εγω ξερεις τι ξερω? :2funny: οτι αυτοι που τη μερα ειναι ''κυριοι''συνηθως τη νυχτα βγαζουν ολη την ανωμαλια τους...κι οσο για τα τραπεζια που λες δε νομιζω οτι αμα ανεβεις να χορεψεις χανεις την αξιοπρεπεια σου....
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.793
Κριτικές
24
Like
89
Πόντοι
2.357
συμφωνω απολυτα!!!!!!!!ολοι νομιζω εχουμε παει μπουζουκια!!!ΑΛΛΑ:εχει ενα οριο...αν κ δεν ακουω τετοια εχω παει τερζη(γιορταζε μια φιλη) κ περασα καλα!!ο ανθρωπος εχει αξιοπρεπεια κ τον σεβομαι απολυτα!!αλλα εχεις δικιο!!δε θα ανεβαινα ΠΟΤΕ σε τραπεζι κ τετοια κ την αλλη μερα να το παιζω''μα δεν ηξερα...ειχα πιει εχω εισητηρια γ την οπερα!!!''



Οπερα  ???????  χμμμμ.....Εχει τραπεζια εκει ν ανεβουμε ???
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.253
Like
14
Πόντοι
366
εγω ξερεις τι ξερω? :2funny: οτι αυτοι που τη μερα ειναι ''κυριοι''συνηθως τη νυχτα βγαζουν ολη την ανωμαλια τους...κι οσο για τα τραπεζια που λες δε νομιζω οτι αμα ανεβεις να χορεψεις χανεις την αξιοπρεπεια σου....
εξαρταται ντραμμερ!!να ανεβεις να χορεψεις επειδη γουσταρεις!!!!οχι επειδη προσπαθεις να κανεις τον σαλιαρη απεναντι να σε κερασει ενα ποτο!!!αν με νοας!!!
 

Επισκέπτης
εξαρταται ντραμμερ!!να ανεβεις να χορεψεις επειδη γουσταρεις!!!!οχι επειδη προσπαθεις να κανεις τον σαλιαρη απεναντι να σε κερασει ενα ποτο!!!αν με νοας!!!
εγω σε νοαω,δε χρειαζεται να το κανεις ταλαρα να το πιασω με την αποχη να ουμε αλλα πρεπει να ξεκαθαριζονται καποια πραματα...
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.253
Like
14
Πόντοι
366
ακου λουκριτια μου που σου αρεσουν.. :2funny:
ο σταροβας δε πιανετε φιλε!!!!!!ειναι θεος!!!!
εγω σε νοαω,δε χρειαζεται να το κανεις ταλαρα να το πιασω με την αποχη να ουμε αλλα πρεπει να ξεκαθαριζονται καποια πραματα...
ορθως ομιλεις μορτη!!! :2funny: :2funny:
 

lilly

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
926
Like
0
Πόντοι
6
δεν υπαρχεις...!!!ΤΕΛΟΣ!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
ρε συ!!ειλικρινα δεν εχω προθεση να προσβαλλω κανεναν αλλα ποιοι τα ακουνε αυτα???
Το έβαλα από περιέργεια και η κολλητή μου μόνο που δεν μου πέταξε τίποτα...

Φαντάαααασου! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

εξαρταται ντραμμερ!!να ανεβεις να χορεψεις επειδη γουσταρεις!!!!οχι επειδη προσπαθεις να κανεις τον σαλιαρη απεναντι να σε κερασει ενα ποτο!!!αν με νοας!!!
Τώρα εντάξει! Συμφωνώ 100%  ;)  :-* :-* :-*
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.447
Κριτικές
5
Like
67.338
Πόντοι
12.056
Kαλως την Λιλλυ.. :grin: :P
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom