Νέα

Τέχνη του φλέρτ... & «Ξερά Καμάκια»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 173K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Γιατί οι περισσότεροι άνδρες δεν φλερτάρουν;

  • Φοβούνται την απόρριψη

    Ψήφοι: 30 34,9%
  • Ντρέπονται και δεν ξέρουν τι να πουν

    Ψήφοι: 32 37,2%
  • Υπάρχει η λογική: " μέσω γνωστών θα βρω μια κοπέλα"

    Ψήφοι: 14 16,3%
  • Οι γυναίκες φοβούνται όσους φλερτάρουν

    Ψήφοι: 8 9,3%
  • Οι άντρες δεν ξέρουν να φλερτάρουν

    Ψήφοι: 15 17,4%
  • Συνήθως οι γυναίκες είναι αρνητικές στο φλερτ

    Ψήφοι: 33 38,4%
  • Μπορούν να φλερτάρουν μόνο οι πολύ όμορφοι άντρες.

    Ψήφοι: 4 4,7%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    86

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.793
Κριτικές
24
Like
89
Πόντοι
2.357
τι να πω ρε παιδες;!βαριεμαι λιγο... :headbang:

Βαριεσαι και τολμαs και το λεs οεο??????...........Μαλλον εχουν λυθει ολεs οι αποριεs σου.....ειδεs λοιπον οτι του αντροs ο τραχηλοs ζυγο δεν υποφερει κτλ.....Αντε μολογατο να φαμε την κακαβια με την ησυχια μαs :2funny: :2funny:
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.253
Like
14
Πόντοι
366
Βαριεσαι και τολμαs και το λεs οεο??????...........Μαλλον εχουν λυθει ολεs οι αποριεs σου.....ειδεs λοιπον οτι του αντροs ο τραχηλοs ζυγο δεν υποφερει κτλ.....Αντε μολογατο να φαμε την κακαβια με την ησυχια μαs :2funny: :2funny:
τολμαω τολμαω!!!οχι δεν εχουν λυθει ολες αλλα χρονια τωρα κ σιγα σιγα λυνονται... :dancing:
δεν ομολογαω τιποτα!!!θελω τον δικηγορο μου πρωτα!! :2funny:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.793
Κριτικές
24
Like
89
Πόντοι
2.357
τολμαω τολμαω!!!οχι δεν εχουν λυθει ολες αλλα χρονια τωρα κ σιγα σιγα λυνονται... :dancing:
δεν ομολογαω τιποτα!!!θελω τον δικηγορο μου πρωτα!! :2funny:

Δεν μπορει  τουτυχε κατι  εκτακτο.......
 

Συνημμένα

  • 4.jpg
    4.jpg
    129,2 KB · Εμφανίσεις: 13

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.793
Κριτικές
24
Like
89
Πόντοι
2.357
ΔΕ ΘΑ ΕΙΧΑ ΠΟΤΕ ΞΑΝΘΟ ΔΙΚΗΓΟΡΟ...ουτε αντρα βασικα!

Μην στεναχωριεσαι......Ουτε κι αυτοs στεναχωριεται οπωs βλεπειs.....Ναναι καλα τα μοναστηρια .....εχουμε πολλα στην Ελλαδα.....κι απο καλογερουs..... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.793
Κριτικές
24
Like
89
Πόντοι
2.357

Παντωs πληροφοριακα στο λεω ....ετσι για τουs ξανθουs και τιs ξανθιεs.....Τρελο @α@ησι λενε....Ναι υπαρχει αυτη η πεποιθηση στην ατμοσφαιρα....Οι μελαχροινεs μπορει να ειναι πιο ....ζελεκοτον αλλα οι ξανθοι-ξανθεs δινουν ρεστα στο αθλημα.....πληροφοριακα παντα ε??? :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.253
Like
14
Πόντοι
366
Παντωs πληροφοριακα στο λεω ....ετσι για τουs ξανθουs και τιs ξανθιεs.....Τρελο @α@ησι λενε....Ναι υπαρχει αυτη η πεποιθηση στην ατμοσφαιρα....Οι μελαχροινεs μπορει να ειναι πιο ....ζελεκοτον αλλα οι ξανθοι-ξανθεs δινουν ρεστα στο αθλημα.....πληροφοριακα παντα ε??? :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
βασικα γ τις ξανθες δε με ενδιαφερει...για τους ξανθους επισης...εχω μελαχρινο...παντως γενικα το εχω ακουσει κ απο αλλου γ τις ξανθες...γ τους ξανθους δεν εχω ακουσει καλα...αλλα δεν εχω γνωμη οποτε...
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.793
Κριτικές
24
Like
89
Πόντοι
2.357
βασικα γ τις ξανθες δε με ενδιαφερει...για τους ξανθους επισης...εχω μελαχρινο...παντως γενικα το εχω ακουσει κ απο αλλου γ τις ξανθες...γ τους ξανθους δεν εχω ακουσει καλα...αλλα δεν εχω γνωμη οποτε...


Μα σου μιλαω εκ ....πειραs........ :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:  Και οι 47 γυναικεs που εχω τρελαινονται που ειμαι ξανθοs.......Και υπ οψιν  δεν εχω ψεκαστει με ΑΧΕ  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.253
Like
14
Πόντοι
366
Μα σου μιλαω εκ ....πειραs........ :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:  Και οι 47 γυναικεs που εχω τρελαινονται που ειμαι ξανθοs.......Και υπ οψιν  δεν εχω ψεκαστει με ΑΧΕ  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
:2funny: :2funny: :2funny: 47 γυναικες συνηστουν λαιφ!!!αυτες ξερουν.... :2funny: :2funny:
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.253
Like
14
Πόντοι
366
Ετσι...ετσι.....Ηδη με βλεπειs στη φωτο με τιs δυο πιο περιεργεs.........το νου τουs στο κεχρι :2funny: :2funny:
μη δινεις θαρρος!!θα σανεβουν στο κρεββατι!!!και καλα θα μου πεις:μα αυτο θελω κοπελια!! οκ!!αλλα μετα το κρεββατι ερχετε ο σβερκος...αν με πιανεις... :2funny:
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.294
Κριτικές
3
Like
2.056
Πόντοι
506
Παντωs πληροφοριακα στο λεω ....ετσι για τουs ξανθουs και τιs ξανθιεs.....Τρελο @α@ησι λενε....Ναι υπαρχει αυτη η πεποιθηση στην ατμοσφαιρα....Οι μελαχροινεs μπορει να ειναι πιο ....ζελεκοτον αλλα οι ξανθοι-ξανθεs δινουν ρεστα στο αθλημα.....πληροφοριακα παντα ε??? :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:

Το ζήτημα δεν είναι αυτό...Αρκεί να είναι Ρωσάκια...Ξανθά, καστανά τα Ρωσάκια είναι πάντα εγγύηση...Και τρέλα...
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.793
Κριτικές
24
Like
89
Πόντοι
2.357
μη δινεις θαρρος!!θα σανεβουν στο κρεββατι!!!και καλα θα μου πεις:μα αυτο θελω κοπελια!! οκ!!αλλα μετα το κρεββατι ερχετε ο σβερκος...αν με πιανεις... :2funny:

Σε πιανω σε πιανω.....γι αυτο φροντιζει η φυση.....να ειναι πολλεs για ναχουμε να πορευομαστε....η μια ειναι το προβλημα...οι πολλεs δεν ειναι...
 

Συνημμένα

  • 018.jpg
    018.jpg
    37,6 KB · Εμφανίσεις: 12

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.253
Like
14
Πόντοι
366
Σε πιανω σε πιανω.....γι αυτο φροντιζει η φυση.....να ειναι πολλεs για ναχουμε να πορευομαστε....η μια ειναι το προβλημα...οι πολλεs δεν ειναι...
σωστοοοος!!!!!αλλα η μια ειναι η καλη!!!
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.793
Κριτικές
24
Like
89
Πόντοι
2.357

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.793
Κριτικές
24
Like
89
Πόντοι
2.357

Συνημμένα

  • sophie10.jpg
    sophie10.jpg
    50,6 KB · Εμφανίσεις: 11

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.901
Like
15
Πόντοι
66
Να. Γι αυτό μ' αρέσεις.

:new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked:

παει χαλασε κ ο ανατολακης... εχουν χαθει ολες οι αξιες σ αυτο το φορουμ πλεον.. αισχος

πρεπει να ελπιζουμε σε επανοδο παλαιου δλδ??? μονο αυτος θα μας σωσει???

... Και δεν παίρνω πίσω , ούτε λέξη απ'όσα είπα ! ... Και φυσικά δεν αφορούσε εσένα το σχόλιο !
Αλλά τέτοιον anatoli , ούτε παραγγελία στον Άδειο Βασίλη να τον είχαμε κάνει !
Ρε σεις ... σίγουρα γράφει ο ίδιος ? ? ? ? ? ?  :think:

κατι θα του χει συμβει δεν εξηγειται αλλιως.... του κανανε μαγια τα κοσμοπολιτικα κοριτσακια μας? :o :o
 

Επισκέπτης
Στο θεμα αυτο ο βοθρος,εγω και αλλα εκλεκτα μελη του φορουμ
οπως ο apolyto_arseniko κ.α.
θα αναλυσουμε το σωστο καμακι ή αλλιως πως να βγαζετε γκομενα.
παιρνεις ενα με τροχαλια,τριαινα μπροστα και εισαι ετοιμος
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom