Νέα

Τέχνη του φλέρτ... & «Ξερά Καμάκια»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 173K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Γιατί οι περισσότεροι άνδρες δεν φλερτάρουν;

  • Φοβούνται την απόρριψη

    Ψήφοι: 30 34,9%
  • Ντρέπονται και δεν ξέρουν τι να πουν

    Ψήφοι: 32 37,2%
  • Υπάρχει η λογική: " μέσω γνωστών θα βρω μια κοπέλα"

    Ψήφοι: 14 16,3%
  • Οι γυναίκες φοβούνται όσους φλερτάρουν

    Ψήφοι: 8 9,3%
  • Οι άντρες δεν ξέρουν να φλερτάρουν

    Ψήφοι: 15 17,4%
  • Συνήθως οι γυναίκες είναι αρνητικές στο φλερτ

    Ψήφοι: 33 38,4%
  • Μπορούν να φλερτάρουν μόνο οι πολύ όμορφοι άντρες.

    Ψήφοι: 4 4,7%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    86

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.597
Like
5
Πόντοι
166
το ξερω αφου γ σενα μπηκα εδω μεσα!!!!!!!!!! εισαι ο ερωτασ τησ ζωησ μου!!!!!! :P :P
για δες τα νουμερα,καλα παμε?η αληθεια ειναι οτι απο καιρο σε βλεπω να ποσταρεις κ φανταζομαι τα δαχτυλακια σου να πατανε το πληκτρολογιο.....
 

amedoras

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
123
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
1
ΑΝΤΙΣΤΡΕΦΩ ΤΗΝ ΕΡΩΤΗΣΗ ΜΙΑ ΚΑΙ  ΟΙ 2 ΥΠΑΤΕ ΟΧΙ.ΣΑΣ ΕΧΟΥΝ ΦΑΕΙ ΟΙ ΦΙΛΕΣ ΠΟΤΕ ΓΚΟΜΕΝΟ?
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
για δες τα νουμερα,καλα παμε?η αληθεια ειναι οτι απο καιρο σε βλεπω να ποσταρεις κ φανταζομαι τα δαχτυλακια σου να πατανε το πληκτρολογιο.....
πεσαμε λιγο!!!! μα εγω μπηκα εδω με το ονειρο να σε γνωρισω ντεκερ μου!!!! ειναι ονειρο ζωησ!!!!!
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.293
Κριτικές
3
Like
2.054
Πόντοι
506
να τρομαξω πολυ με το ονειρο?!?!?! :think:

Όχι, καλέ. Είμαι ένα φτωχό πλην τίμιο παληκάρι. Κι εσύ μια πλούσια, αλλά μορφωμένη κοπέλα. Που ξέρεις να εκτιμάς τα ψυχικά μου χαρίσματα...
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.597
Like
5
Πόντοι
166
πεσαμε λιγο!!!! μα εγω μπηκα εδω με το ονειρο να σε γνωρισω ντεκερ μου!!!! ειναι ονειρο ζωησ!!!!!
το προσεξα κ εγω οτι πεσαμε γαμω...το ονειρο σου γινεται πραγματικοτητα καρδια μου.τα χλμ ειναι λιγα κ η αποσταση μικρη,κανε εσυ το πρωτο βημα.......
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
το προσεξα κ εγω οτι πεσαμε γαμω...το ονειρο σου γινεται πραγματικοτητα καρδια μου.τα χλμ ειναι λιγα κ η αποσταση μικρη,κανε εσυ το πρωτο βημα.......
....και θα κανω την αρχη....... :grin: :grin:
 

amedoras

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
123
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
1
ΧΑΧΑ ΜΠΙΦΤΕΚΙ ΜΕ ΜΠΟΛΙΚΟ ΚΑΥΤΟ ΠΙΠΕΡΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΓΚΟΜΕΝΟΣ ΧΑΧΑ.ΚΑΙ ΦΙΛΗΣ ΓΚΟΜΕΝΟΣ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΠΟΥ ΑΠΛΑ ΞΕΡΕΤΑΙ ....ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΠΟΤΕ ΠΕΡΝΑΕΙ ΚΑΛ ΟΠΟΤΕ ΟΤΑΝ Ο ΤΥΠΟΣ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟΣ ΤΟΤΕ ΚΑΙ ΕΤΗΜΟΣ ΝΑ ΠΑΕΙ ΤΟ ΓΡΑΜΜΑ ΕΣΕΙΣ ΕΙΣΑΣΤΕ ΕΤΗΜΕΣ ΝΑ...ΓΛΥΨΕΤΕ ΤΟ ΓΡΑΜΜΑΤΟΣΗΜΟ ΧΑΧΑ
 

*christi*

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.776
Like
0
Πόντοι
16
Όχι, καλέ. Είμαι ένα φτωχό πλην τίμιο παληκάρι. Κι εσύ μια πλούσια, αλλά μορφωμένη κοπέλα. Που ξέρεις να εκτιμάς τα ψυχικά μου χαρίσματα...
το "πλουσια" ειναι μαλλον λαθος!!!
τωρα μπορεις να ξυπνησεις απο το ονειρο...
 

*christi*

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.776
Like
0
Πόντοι
16
ΧΑΧΑ ΜΠΙΦΤΕΚΙ ΜΕ ΜΠΟΛΙΚΟ ΚΑΥΤΟ ΠΙΠΕΡΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΓΚΟΜΕΝΟΣ ΧΑΧΑ.ΚΑΙ ΦΙΛΗΣ ΓΚΟΜΕΝΟΣ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΠΟΥ ΑΠΛΑ ΞΕΡΕΤΑΙ ....ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΠΟΤΕ ΠΕΡΝΑΕΙ ΚΑΛ ΟΠΟΤΕ ΟΤΑΝ Ο ΤΥΠΟΣ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟΣ ΤΟΤΕ ΚΑΙ ΕΤΗΜΟΣ ΝΑ ΠΑΕΙ ΤΟ ΓΡΑΜΜΑ ΕΣΕΙΣ ΕΙΣΑΣΤΕ ΕΤΗΜΕΣ ΝΑ...ΓΛΥΨΕΤΕ ΤΟ ΓΡΑΜΜΑΤΟΣΗΜΟ ΧΑΧΑ
εσυ εχεις "μελλον"....
να το κοιταξεις!!!!



ps:μην γραφεις με κεφαλαια,στο νετ σημαινει οτι φωναζεις!!
βλεπω εισαι πολυ καλος στην ορθογραφια!!
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.597
Like
5
Πόντοι
166
εισαι ταλλο μου μισο χωρις εσενα δεν μπορω να ζησω ντεκερ μου!!!!!!! :grin: :grin:
πλακα στην πλακα τα νουμερακια μας παιρνουν την πανω βολτα παλι.πες μου τωρα προστυχα λογια εκτος κ αν δεν μπορεις γιατι εισαι παντρεμενη,εισαι η οχι?γιατι ειπες πριν οτι δεν εισαι διαθεσιμη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom