Νέα

Τέα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alpula
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 787K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.961
Like
7.529
Καλησπέρα σας.
Δεν έχει σχέση με το μασάζ αν κ κάποιες φορές περιλαμβάνουν οι συνεδρίες κ μασάζ .
Sex Education for Adults and Married Couples.
Disability Sexuality classes
Sex couples education classes.
Training and Sex Coach Training Program
Tantric couples education sessions.
relationship coaching.
assistance to disabled people.
 

hotstepper15

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2020
Μηνύματα
68
Like
61
Πόντοι
0
Εχεις δίκιο. Συμφωνώ απόλυτα. Το θέμα είναι όμως να παρέχουν όλες οι κοπέλες καλές υπηρεσίες....
Η αλήθεια είναι ότι οπότε και εγώ προσπάθησα να κλείσω με την Τεα η΄ δεν ήταν διαθέσιμη η΄ μου έλεγαν για πολύ αργά το βράδυ ραντεβού πράγμα που είναι απαγορευτικό για εμένα επειδή είμαι παντρεμένος. Μάλλον θα εξυπηρετεί πρώτα τους γνωστούς της πελάτες..Λογικό και μη κατακριτέο..
 

Intruder1980

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2019
Μηνύματα
402
Like
1.992
Πόντοι
201
Δλδ από τα 80€ μιάς ωριαίας συνεδρίας το γραφείο δεν παίρνει τπτ ε;
Όλα στη θεραπεύτρια.
Μάλιστα.
Μπράβο λοιπόν στην ΤΕΑ!!!!!!!
Άντρες προσλαμβάνετε;
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: TEA

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.961
Like
7.529
Δλδ από τα 80€ μιάς ωριαίας συνεδρίας το γραφείο δεν παίρνει τπτ ε;
Όλα στη θεραπεύτρια.
Μάλιστα.
Μπράβο λοιπόν στην ΤΕΑ!!!!!!!
Άντρες προσλαμβάνετε;
Οι θεραπεύτριες μας πληρώνονται τα παραπάνω συν ολόκληρα τα τιπς τα έξτρα χωρίς να έχω καμία συμμετοχή.
Επιπλέον πληρώνονται ολόκληρο το late night after κ το μακρινό δρομολόγιο για τα οδοιπορικά τους έξοδα βενζίνες.
Η φιλοσοφία μου είναι πολύ συγκεκριμένη οι περισσότεροι πελάτες που με ξέρουν γνωρίζουν πως λειτουργώ.
Στην πραγματικότητα το γραφείο είναι μια μικρή κολεκτίβα είναι ένα σύνολο ατόμων που δουλεύουν μαζί σε ένα κοινό έργο χωρίς να βασίζονται σε εσωτερικές ιεραρχίες. Οποιαδήποτε ομάδα γραφείο στην προκειμένη περίπτωση που έχει αφεντικά, διευθυντές, γκουρού ή προέδρους δεν είναι μια συλλογικότητα.Η κοινωνίας μας χρησιμοποιούν ένα σύστημα ιεράρχησης που συγκεντρώνει την δυνατότητα λήψης αποφάσεων στα χέρια μιας μειοψηφίας, που στην συνέχεια χρησιμοποιεί αυτή την δύναμη για να υπηρετήσει τα δικά της συμφέροντα. Αυτό ακριβώς προσπαθω να αποτρέψω με την συλλογικότητα . Στις συλλογικότητες, η ηγεσία αν επιτρέπεται ο όρος προκύπτει φυσικά και ρευστά. Όλες οι δεξιότητες και η γνώση μοιράζονται και δεν συσσωρεύονται από μια ελίτ ανθρώπων που επιθυμούν εξουσία κ χρήμα. Αυτό σημαίνει πως οι υποχρεώσεις και οι ευθύνες μπορούν να περιστρέφονται ανάμεσα στα μέλη της συλλογικότητας και μπορούν να ανακληθούν αν κάποιος αρχίσει να κάνει κατάχρηση εξουσίας. Για μένα ο τρόπος λειτουργίας εντός γραφείου είναι ένας δυναμικός και ζωτικής σημασίας τρόπος για την συνεχόμενη ενδυνάμωση των εργαζομένων. Η κολεκτίβα λειτουργεί με ένα υψηλό επίπεδο οργάνωσης και υπευθυνότητας κ όλα τα μέλη είναι ευχαριστημένα κ αυτό είναι το μυστικό της επιτυχίας μας.
Το αποτέλεσμα το εισπράττεται Εσείς μέσω των υπηρεσιών κ για αυτό το λόγο έχουμε μόνο ευχαριστημένους πελάτες.
Υγ.
Αν ενδιαφέρεστε για μασάζ σε ζευγάρια που συνήθως ζητούν υπηρεσίες.Στείλτε φωτογραφία κ βιογραφικό.
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.961
Like
7.529
Η Τέα είναι φοβερή στο management,στην σωστή προώθηση υπηρεσιών, της βγάζω το καπέλο....
Θα ήταν πιο αποτελεσματικό,να κάνουν κ τα κορίτσια λογαργιασμο να μιλάνε μαζι κ έτσι να δημιουργήθει η επιθυμία για ραντεβού,όλα αυτά σε αυτό το νήμα
Οι παλιοί γνώριμοι στα κορίτσια ξέρουν τι παίζει εμείς όμως οι Νεοι θέλει το χρόνο του
Δεν κάνω υποδείξεις,απλά ίσως με αυτό να γίνει πιο εύκολη η ζωή μας χωρίς γκρίνιες κ άσκοπα.μνμ
Δεν είναι θέμα management είναι η αλήθεια κ η διαφάνεια της όλης διαδικασίας εξάλλου από εσάς κρίνονται όλες οι θεραπεύτριες και οι υπηρεσίες αν ισχύουν η όχι όλα βγαίνουν στο φως.
Έτσι κ αλλιώς εσείς μας κρατάτε ψηλά κ εσείς μας βγάζετε εκτός όταν δεν υπάρχει παροχή υπηρεσιών..
 

moutsos13

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.131
Like
196
Πόντοι
16
Καλησπέρα σας.
Δεν έχει σχέση με το μασάζ αν κ κάποιες φορές περιλαμβάνουν οι συνεδρίες κ μασάζ .
Sex Education for Adults and Married Couples.
Disability Sexuality classes
Sex couples education classes.
Training and Sex Coach Training Program
Tantric couples education sessions.
relationship coaching.
assistance to disabled people.
Κ. Τεα πολυ επιστημονικά μας τα λέτε ναούμ.
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.961
Like
7.529
Προσωπικά μιλώντας θα ήθελα να μπορώ να κλείνω Ραντεβού εύκολα αλλά καταλαβαίνω
Θέλω να συμμετέχω κ εγώ στην εξέλιξη της προσπάθειας αυτής κ όχι να ρίξω άκυρο με την πρώτη στραβή
Όλες οι πληροφορίες σχετικά με τις υπηρεσίες κ τις θεραπεύτριες δίνονται απ'το τηλεφωνικό κέντρο με ένα απλό μήνυμα σας στο Viber.
Η διαδικασία είναι πολύ εύκολη κ δεν θέλει πάνω από 3' ώστε να κλείσετε συνεδρία.
Οπότε είναι εύκολο.
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.961
Like
7.529
Η αλήθεια είναι ότι οπότε και εγώ προσπάθησα να κλείσω με την Τεα η΄ δεν ήταν διαθέσιμη η΄ μου έλεγαν για πολύ αργά το βράδυ ραντεβού πράγμα που είναι απαγορευτικό για εμένα επειδή είμαι παντρεμένος. Μάλλον θα εξυπηρετεί πρώτα τους γνωστούς της πελάτες..Λογικό και μη κατακριτέο..
Όλες οι θεραπεύτριες μας δηλώνουν εβδομαδιαίο πρόγραμμα εργασίας.
Δευτέρα πρωί με το άνοιγμα του τηλεφωνικού κέντρου 11:00
Ξεκινούν οι κρατήσεις των ραντεβού.
Δεν κάνω πρωινά ραντεβού πραγματικά είναι αδυνάτον γιατί εργάζομαι κ τα late night after 23:00+++
Κατανοώ ότι είναι δύσκολο για πολλούς ανθρώπους από εσάς
Έχετε οικογένεια κ υποχρεώσεις...
Απ'την πλευρά μου πραγματικά κάνω ότι μπορώ ώστε να ικανοποιήθουν όσο είναι εφικτό περισσότεροι πελάτες μέσα στην βάρδιά μου.
Σε καμία περίπτωση δεν υπάρχει διάκριση ανάμεσα σε παλαιό κ νέο πελατολόγιο.
Ελπίζω να έχουμε την ευκαιρία να γνωριστούμε από κοντά.❣️❤️
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.961
Like
7.529
Κ. Τεα πολυ επιστημονικά μας τα λέτε ναούμ.

sexy angelina jolie GIF
 

papakos13

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2018
Μηνύματα
233
Like
278
Πόντοι
21
Δεν έχω συναντήσει την ΤΕΑ ή κάποια από τα υπόλοιπα κορίτσια αλλά θέλω να αναφερθώ σε μία υπηρεσία που από τι διαβάζω προσφέρουν, το edging. Πριν χρόνια που ήμουν με κάποια εκτός των νερών, από την πρώτη στιγμή μαζί της τελείωνα γρήγορα. Αλλά όταν λέμε γρήγορα, υπερβολικά γρήγορα. Αυτό συνεχίστηκε και στην επόμενη μου σχέση. Είχα επισκέπτεί 2 ουρολόγους που μου ειχα συστήσει χάπια, αλοιφή ή συνδιασμό αυτών. Προφανώς κανείς δεν προγραμματίζει πότε θα το κάνει για να τα χρησιμοποιήσει εκ των προτέρων, κανείς δεν μπορεί να είναι εξαρτημένος σε χάπια και φυσικά κανείς δεν θέλει να βάζει αλοιφές και τέτοιες αηδίες που πολλές φορές είναι επικίνδυνες για την κοπέλα σου. Αν και τα δοκίμασα,διαφορά χωρίς αυτά δεν είδα. Ουσιαστική διαφορά είδα από μαλακία τύπου edging. Πραγματικά αυτή η βασανιστική κορύφωση που δεν ερχόταν απευθείας, ήταν η λύση. Όχι μόνο αποκαταστάθηκε το πρόβλημα μου αλλά βελτιώθηκα ως προς την διάρκεια κατά πολύ. Αν κάποιος αντιμετωπίζει ανάλογο πρόβλημα, ας κάνει μία δοκιμή.
 

Eljefe13

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2021
Μηνύματα
72
Like
178
Πόντοι
0
Οι θεραπεύτριες μας πληρώνονται τα παραπάνω συν ολόκληρα τα τιπς τα έξτρα χωρίς να έχω καμία συμμετοχή.
Επιπλέον πληρώνονται ολόκληρο το late night after κ το μακρινό δρομολόγιο για τα οδοιπορικά τους έξοδα βενζίνες.
Η φιλοσοφία μου είναι πολύ συγκεκριμένη οι περισσότεροι πελάτες που με ξέρουν γνωρίζουν πως λειτουργώ.
Στην πραγματικότητα το γραφείο είναι μια μικρή κολεκτίβα είναι ένα σύνολο ατόμων που δουλεύουν μαζί σε ένα κοινό έργο χωρίς να βασίζονται σε εσωτερικές ιεραρχίες. Οποιαδήποτε ομάδα γραφείο στην προκειμένη περίπτωση που έχει αφεντικά, διευθυντές, γκουρού ή προέδρους δεν είναι μια συλλογικότητα.Η κοινωνίας μας χρησιμοποιούν ένα σύστημα ιεράρχησης που συγκεντρώνει την δυνατότητα λήψης αποφάσεων στα χέρια μιας μειοψηφίας, που στην συνέχεια χρησιμοποιεί αυτή την δύναμη για να υπηρετήσει τα δικά της συμφέροντα. Αυτό ακριβώς προσπαθω να αποτρέψω με την συλλογικότητα . Στις συλλογικότητες, η ηγεσία αν επιτρέπεται ο όρος προκύπτει φυσικά και ρευστά. Όλες οι δεξιότητες και η γνώση μοιράζονται και δεν συσσωρεύονται από μια ελίτ ανθρώπων που επιθυμούν εξουσία κ χρήμα. Αυτό σημαίνει πως οι υποχρεώσεις και οι ευθύνες μπορούν να περιστρέφονται ανάμεσα στα μέλη της συλλογικότητας και μπορούν να ανακληθούν αν κάποιος αρχίσει να κάνει κατάχρηση εξουσίας. Για μένα ο τρόπος λειτουργίας εντός γραφείου είναι ένας δυναμικός και ζωτικής σημασίας τρόπος για την συνεχόμενη ενδυνάμωση των εργαζομένων. Η κολεκτίβα λειτουργεί με ένα υψηλό επίπεδο οργάνωσης και υπευθυνότητας κ όλα τα μέλη είναι ευχαριστημένα κ αυτό είναι το μυστικό της επιτυχίας μας.
Το αποτέλεσμα το εισπράττεται Εσείς μέσω των υπηρεσιών κ για αυτό το λόγο έχουμε μόνο ευχαριστημένους πελάτες.
Υγ.
Αν ενδιαφέρεστε για μασάζ σε ζευγάρια που συνήθως ζητούν υπηρεσίες.Στείλτε φωτογραφία κ βιογραφικό.
Πάμε μωρή αναρχία! ✊
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: TEA

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.961
Like
7.529
Πάμε μωρή αναρχία! ✊
Πόσο με ξέρεις τελικά μωρηηη αρρώστια.
Σε λατρεύω ρε..
Αλλά περισσότερο αυτό που κρύβεις μέσα στο παντελόνι σου κ την τρέλα μας μωρέ γαμωωτττ
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Thanks
 

Fet_jim

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2019
Μηνύματα
302
Like
473
Πόντοι
21
Όλες οι θεραπεύτριες μας δηλώνουν εβδομαδιαίο πρόγραμμα εργασίας.
Δευτέρα πρωί με το άνοιγμα του τηλεφωνικού κέντρου 11:00
Ξεκινούν οι κρατήσεις των ραντεβού.
Δεν κάνω πρωινά ραντεβού πραγματικά είναι αδυνάτον γιατί εργάζομαι κ τα late night after 23:00+++
Κατανοώ ότι είναι δύσκολο για πολλούς ανθρώπους από εσάς
Έχετε οικογένεια κ υποχρεώσεις...
Απ'την πλευρά μου πραγματικά κάνω ότι μπορώ ώστε να ικανοποιήθουν όσο είναι εφικτό περισσότεροι πελάτες μέσα στην βάρδιά μου.
Σε καμία περίπτωση δεν υπάρχει διάκριση ανάμεσα σε παλαιό κ νέο πελατολόγιο.
Ελπίζω να έχουμε την ευκαιρία να γνωριστούμε από κοντά.❣️❤️
Προσωπικα εχω αποριες και ελπιζω να βρεις χρονο να δεις το pm . Αληθεια δεχεσαι να κανουν σε εσενα μασαζ ?
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: TEA

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.961
Like
7.529
Δεν έχω συναντήσει την ΤΕΑ ή κάποια από τα υπόλοιπα κορίτσια αλλά θέλω να αναφερθώ σε μία υπηρεσία που από τι διαβάζω προσφέρουν, το edging. Πριν χρόνια που ήμουν με κάποια εκτός των νερών, από την πρώτη στιγμή μαζί της τελείωνα γρήγορα. Αλλά όταν λέμε γρήγορα, υπερβολικά γρήγορα. Αυτό συνεχίστηκε και στην επόμενη μου σχέση. Είχα επισκέπτεί 2 ουρολόγους που μου ειχα συστήσει χάπια, αλοιφή ή συνδιασμό αυτών. Προφανώς κανείς δεν προγραμματίζει πότε θα το κάνει για να τα χρησιμοποιήσει εκ των προτέρων, κανείς δεν μπορεί να είναι εξαρτημένος σε χάπια και φυσικά κανείς δεν θέλει να βάζει αλοιφές και τέτοιες αηδίες που πολλές φορές είναι επικίνδυνες για την κοπέλα σου. Αν και τα δοκίμασα,διαφορά χωρίς αυτά δεν είδα. Ουσιαστική διαφορά είδα από μαλακία τύπου edging. Πραγματικά αυτή η βασανιστική κορύφωση που δεν ερχόταν απευθείας, ήταν η λύση. Όχι μόνο αποκαταστάθηκε το πρόβλημα μου αλλά βελτιώθηκα ως προς την διάρκεια κατά πολύ. Αν κάποιος αντιμετωπίζει ανάλογο πρόβλημα, ας κάνει μία δοκιμή.
Καλησπέρα σας.
Πραγματικά χαίρομαι που γνωρίζετε την διαδικασία αλλά και τα οφέλη τα οποία πολλές φορές είναι τόσο θετικά τα αποτελέσματα κ σε σύντομο χρονικό διάστημα ώστε να μην χρειάζεται ο δέκτης να προβεί σε χημεία και ακραίες λύσεις όπου σαν αποτέλεσμα μακροπρόθεσμα έχουν την δημιουργία πολλών περισσότερων προβλημάτων στον ανθρώπινο οργανισμό.
_______
Για πληροφορίες σχετικά με τις υπηρεσίες και κλείσιμο ραντεβού Στείλτε ένα απλό μήνυμα στο
VIBER ☎️6979398952
----------

Η πρακτική Edging slowly progress είναι βοήθημα, αυξάνει την λίμπιντο, βοηθάει τρομερά σε προβλήματα πρόωρης εκσπερμάτισης, σε ανθρώπους που έχουν πρόβλημα με τον προστάτη, προβλήματα στυτικής δυσλειτουργίας, ανθρώπους που δεν έντονη διέγερση για ψυχολογικούς λόγους Και νοητικούς, απευθύνεται και σε ανθρώπους μεγάλης ηλικίας ώστε να ξαναμπούν στο παιχνίδι ενεργά, αφυπνίζουν την ενέργεια kundalini της σεξουαλικής διέγερσης βρίσκεται στη βάση της λεκάνης σε σχήμα φιδιού εκεί πρήζεται σταδιακά και ανεβαίνει στο πίσω μέρος του κεφαλιού σας όπου από κει ξεκινά μία χημική έκρηξη ώστε να μπορέσει ο άνθρωπος να έρθει σε δυνατή στύση . Πρακτικά αυτό που θα μπορούσα να πω είναι ότι σαν θεραπεύτριες με την συγκεκριμένη τεχνική προκαλούμε μια αυξομείωση και εκγύμναση ώστε να υπάρχει ενθύμηση, εκγύμναση έτσι ο δέκτης μένει μόνιμα σε στύση για ώρες και υπό καθοδήγηση δεν βγάζουμε την ενέργεια έξω από το σώμα την κρατάμε κ την αυξάνουμε μέχρι το σημείο της εκσπερμάτισης όταν κ όποτε εμείς θελήσουμε.
Αυτή η διαδικασία Περιλαμβάνει πολλούς κύκλους διέγερσης που μπορεί να οδηγήσουν σε πολύ πιο έντονο οργασμό η εσωτερικό τελείωμα, πολλές φορές προκαλεί τρέμουλο έντονα στο κορμί, για ελάχιστα δευτερόλεπτα μπορεί να χαθεί συνείδηση και ακοή,η εγκατάσταση κάποιων δευτερολέπτων θεωρείται κατά το ταντρικό κύκλο κατάσταση έκστασης. Ουσιαστικά μιλάμε για ένα πολύ αργό βασανιστήριο που αποτέλεσμα έχει πάντα την αύξηση κ τον έλεγχο αλλά και την διάρκεια.
Τα άτομα που εκσπερματώνουν πρόωρα θα το βρουν ωφέλιμο επειδή μπορεί να αυξήσει τη διάρκεια των σεξουαλικών δραστηριοτήτων. Αυτό μπορεί επίσης να παρέχει περισσότερες ευκαιρίες για πειραματισμούς και οικοδόμηση εμπιστοσύνης κατά τη διάρκεια του σεξ και του παιχνιδιού σύντροφό σας.
Αλλά επαναλαμβάνω ότι υπάρχει και ένα μυστήριο εσωτερισμού μυστικισμού κ μαγείας αν κάποιος είναι ενεργειακός θεραπευτής.
Αν απλά Μιλάμε για μία θεραπεύτρια η παρτενέρ η οποία είναι τεχνικά καλή κ με επιμονή κάνει προσπάθεια θα βγει το αποτέλεσμα αλλά θα υπάρχουν ευτράπελα αν πέσετε σε λάθος χέρια. Εννοώντας ότι μπορεί να πρηστούν οι όρχεις, να προκαλέσει αιματουρία όταν κάποια θεραπεύτρια που δεν γνωρίζει την τεχνική η να προκαλέσει αιμάτωση του πέους και να διεγερθεί απότομα ο προστάτης πράγμα το οποίο δεν το θέλουμε και αντί να πάει προς το θετικό να σας βγει προς την αρνητική κατεύθυνση.
Οπότε θέλει μεγάλη προσοχή ως προς την επιλογή του θεραπευτή.
 

awdl0re II

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2022
Μηνύματα
200
Like
373
Πόντοι
21
Αν οι εργαζόμενες σχημάτιζαν κυβέρνηση κάποτε, θα κερδίζατε επάξια την θέση του εκπροσώπου Τύπου
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.961
Like
7.529
Προσωπικα εχω αποριες και ελπιζω να βρεις χρονο να δεις το pm . Αληθεια δεχεσαι να κανουν σε εσενα μασαζ ?
Καλησπέρα σας.
Αν υπάρχουν απορίες πάνω σε θέματα που αφορούν τις υπηρεσίες/θεραπείες/τρόπο λειτουργίας/διάρκεια συνεδρίας κ κόστος συνεδρίας.
Έχουμε αναρτήσει με πολύ αναλυτικά κείμενα κ στην ενότητα "σχετικά" στο φόρουμ κ στο Facebook page and Instagram page του γραφείου κ στην επίσημη ιστοσελίδα μας.
Είναι αδυνάτον να απαντήσω σε τόσο όγκο pm όλες οι υπόλοιπες πληροφορίες δίνονται με ένα γραπτό σας μύνημα στο Viber 6979398952
Θα πρότεινα βέβαια οι ερωτήσεις να γίνονται δημόσια στο φόρουμ ώστε να απαντηθούν άμεσα απ'εμένα η από παλιά μέλη όπου η γραφή τους έχει εγκυρότητα και γνωρίζουν εμάς και τις υπηρεσίες μας.
Αλλά ακόμα περισσότερο για ενημέρωση όλων των αναγνωστών του φόρουμ σε περίπτωση που έχουν τις ίδιες απορίες με εσάς.
_____
Πάνω στο δεύτερο ερώτημα σας... φυσικά κ δέχομαι κ το απολαμβάνω να μου κάνουν μασάζ οι πελάτες μου κατά τη διάρκεια της συνεδρίας είναι κάτι το οποίο μου το ζητούσαν απ' την αρχή που ξεκίνησα το μασάζ ευχαριστεί και τους δύο κ προκαλεί μεγαλύτερη διέγερση κ ερωτισμό να βιώνει ευχαρίστηση μια γυναίκα από τα χέρια ενός άντρα.
Το θεωρώ ανόητο να μην το δεχτεί μια γυναίκα αυτό ιδιαίτερα όταν ο άντρας ξέρει να περιποιηθεί μια γυναίκα είναι μαγικό.
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.961
Like
7.529
Αν οι εργαζόμενες σχημάτιζαν κυβέρνηση κάποτε, θα κερδίζατε επάξια την θέση του εκπροσώπου Τύπου
Μια διόρθωση αν μου επιτρέπετε...αν οι εργαζόμενες των γραφείων η όχι ήταν πραγματικά μασέζ κ τους άρεσε να φροντίζουν κ να προσφέρουν στους ανθρώπους μέσα από υπηρεσίες,το έκαναν με αγάπη κ σεβασμό τότε θα το σκεφτόμουν την εκπροσώπηση τους.. προς το παρόν το μέτρημα είναι στα δάχτυλα του ενός χεριού δυστυχώς.
 

Fet_jim

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2019
Μηνύματα
302
Like
473
Πόντοι
21
Καλησπέρα σας.
Αν υπάρχουν απορίες πάνω σε θέματα που αφορούν τις υπηρεσίες/θεραπείες/τρόπο λειτουργίας/διάρκεια συνεδρίας κ κόστος συνεδρίας.
Έχουμε αναρτήσει με πολύ αναλυτικά κείμενα κ στην ενότητα "σχετικά" στο φόρουμ κ στο Facebook page and Instagram page του γραφείου κ στην επίσημη ιστοσελίδα μας.
Είναι αδυνάτον να απαντήσω σε τόσο όγκο pm όλες οι υπόλοιπες πληροφορίες δίνονται με ένα γραπτό σας μύνημα στο Viber 6979398952
Θα πρότεινα βέβαια οι ερωτήσεις να γίνονται δημόσια στο φόρουμ ώστε να απαντηθούν άμεσα απ'εμένα η από παλιά μέλη όπου η γραφή τους έχει εγκυρότητα και γνωρίζουν εμάς και τις υπηρεσίες μας.
Αλλά ακόμα περισσότερο για ενημέρωση όλων των αναγνωστών του φόρουμ σε περίπτωση που έχουν τις ίδιες απορίες με εσάς.
_____
Πάνω στο δεύτερο ερώτημα σας... φυσικά κ δέχομαι κ το απολαμβάνω να μου κάνουν μασάζ οι πελάτες μου κατά τη διάρκεια της συνεδρίας είναι κάτι το οποίο μου το ζητούσαν απ' την αρχή που ξεκίνησα το μασάζ ευχαριστεί και τους δύο κ προκαλεί μεγαλύτερη διέγερση κ ερωτισμό να βιώνει ευχαρίστηση μια γυναίκα από τα χέρια ενός άντρα.
Το θεωρώ ανόητο να μην το δεχτεί μια γυναίκα αυτό ιδιαίτερα όταν ο άντρας ξέρει να περιποιηθεί μια γυναίκα είναι μαγικό.

Ευχαριστω για την απαντηση. προτιμω να μην ρωτησω δημοσιως κατι αλλο .
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: TEA

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom