Νέα

Τέα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alpula
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 787K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

chris drs

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Απρ 2009
Μηνύματα
4.844
Κριτικές
30
Like
20.858
Πόντοι
8.815
Ναι αλλά ποιος μου κρατάει το dildo λουλουκο?
ενα εχεις στο κουτελο και εχεις βγει στην πλατεια και κανεις βολτες,τα αλλα δυο τα κρατας στο χερι ωσαν σπαθια και τα κραδαινεις στον αερα κανοντας τον Αθω.
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: TEA

Αρχοντικος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2022
Μηνύματα
721
Like
1.310
Πόντοι
206
Βάλε μια σειρά στο κεφάλι σου φαγαδικα είναι τα "junk food"
Η διαφορά είναι ότι εμείς κάνουμε μοριακή γαστρονομία με επιστημονική προσέγγιση πρωτίστως απ' τη σκοπιά της χημείας.Η σύνθεση,οι ιδιότητες και οι μετασχηματισμοί ενός συστατικού(πελάτης) εξετάζονται και χρησιμοποιούνται στην παρασκευή και εκτίμηση της όλης διαδικασίας. Διάβασε κανένα βιβλίο του Harold McGee “On food and cooking the science and lore of the kitchen”, και σε περίπτωση που ξέρεις γαλλικά... Χλωμό το βλέπω το γαλλικό βιβλίο του Herve This “Casseroles et Eprvouvettes” με τον τίτλο “Molecular gastronomy”.
Και σίγουρα θα φύγεις χορτατος Άρχοντα.
Εχεις πολυ μυαλο και το κουραζς αδικα
 

nibis

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2007
Μηνύματα
33
Like
122
Πόντοι
0
Αγαπητοί συνάδελφοι, γνωρίζει κανείς για την Λυδία από το ινστιτούτο της Τεα; Παρέχει τις ίδιες υπηρεσίες με Τεα και Ιριδα; Είναι καλή στο μασάζ και στα εξτρα που παρέχει το γραφείο;
 
  • Like
Αντιδράσεις: TEA

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.961
Like
7.529
Αγαπητοί συνάδελφοι, γνωρίζει κανείς για την Λυδία από το ινστιτούτο της Τεα; Παρέχει τις ίδιες υπηρεσίες με Τεα και Ιριδα; Είναι καλή στο μασάζ και στα εξτρα που παρέχει το γραφείο;
Καλησπέρα σας.
Όλες οι θεραπεύτριες της ομάδας μας γνωρίζουν πραγματικά μασάζ.
Η συγκεκριμένη θεραπεύτρια είναι δύο χρόνια συνεργάτης μου.
Έχει ερωτισμό, αισθησιασμό, υπέροχα άγγιγμα, τεχνικά άριστη, κορμί υπέροχο, επικοινωνιακή κ δοτική. Δεν χαλάει χατίρια.
Αν πατήσετε στο φακό θα βρείτε κριτικές και σχόλια για όλη την ομάδα μας.
Ίριδα κ Λυδια κ Τέα
Προσφέρουν:
Αθλητικό δυναμικό μασάζ
Lomi Lomi massage
Barefoot ashiatsu massage therapy.
Simple relaxing massage therapy.
Μασάζ σε ζευγάρια.
Μασάζ τέσσερα χέρια.
Αισθησιακό μασάζ σώμα με σώμα body to body massage σε ένα πακέτο υπηρεσιών όλες οι παρακάτω υπηρεσίες μέσα σε μια συνεδριά.

Υπηρεσία/θεραπεία.

❣️Chair dance before the session &
❣️Geisha service shower with the client before the session &
❣️Body to body massage/Nuru.
❣️& Jacuzzi massage therapy
❣️& Barefoot ashiatsu massage
❣️& edging slowly progress.
❣️Shower with the client after the session.

Οι τιμές αφορούν το μασάζ κ όλες τις παραπάνω υπηρεσίες μέσα σε μόλις μία συνεδρία.
Και μπάνιο με τον πελάτη δωρεάν μέσα στην τιμή.

Διάρκεια συνεδρίας
Κόστος συνεδρίας.

60'/80€
90'/100€
120'/120€


Late night after
23:00-00:30
+20€

Αποστάσεις άνω των 20 χιλιομέτρων από το κέντρο της Αθήνας
+20€

Έξτρα περιποίηση

Hand job extra +10 €
Blowjob extra +20€/+25€
Foot job extra +15€
69,/δάχτυλά/γλύψιμο +30€


Αν ο πελάτης επιθυμεί όλα τα παραπάνω έξτρα μέσα σε μια συνεδριά
+30€
_____
Όλες οι θεραπεύτριες μας προσφέρουν όλα τα παραπάνω.
Ελληνίδες, άνετες κ γνωρίζουν πραγματικά μασάζ.
______
Η Τέα μόνο
Προσφέρει tantric energy healing session.
Μασάζ σε γυναίκες.
Sguirting experience
Fetish+++
_____
Ελπίζω να έχουμε την ευκαιρία να σας φροντίσουμε.
Σας ευχαριστούμε πολύ,
Με εκτίμηση και σεβασμό σε όλους εσάς που μας δείχνετε εμπιστοσύνη κ μας επιλέγετε
TEA Diamonds Massage Therapy Athens
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
23 Ιουν 2021
Μηνύματα
601
Like
1.390
Πόντοι
206
Αγαπητοί συνάδελφοι, γνωρίζει κανείς για την Λυδία από το ινστιτούτο της Τεα; Παρέχει τις ίδιες υπηρεσίες με Τεα και Ιριδα; Είναι καλή στο μασάζ και στα εξτρα που παρέχει το γραφείο;
Ξέρει πραγματικά από μασαζ, κάτι που σπανίζει, πολύ καλή.
Εξτρα κλπ επίσης απόλυτα ικανοποιημένος εγώ, βέβαια δε ζητάω και πολλά.
Θαυμάσιος κώλος :sunglasses:
Γενικά δύσκολο να μην περάσεις καλά με Λυδία, ίσως λίγο μαγκωμένη στην αρχή
την πρώτη φορά
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.961
Like
7.529
Ξέρει πραγματικά από μασαζ, κάτι που σπανίζει, πολύ καλή.
Εξτρα κλπ επίσης απόλυτα ικανοποιημένος εγώ, βέβαια δε ζητάω και πολλά.
Θαυμάσιος κώλος :sunglasses:
Γενικά δύσκολο να μην περάσεις καλά με Λυδία, ίσως λίγο μαγκωμένη στην αρχή
την πρώτη φορά
Σας ευχαριστούμε πολύ από καρδιάς για την κριτική σας πραγματικά το εκτιμώ, ελπιζω να έχουμε την ευκαιρία να σας φροντίσουμε κ εγώ κ η Ίριδα μας όποτε εσείς το θελήσετε.
Με πραγματικά επαγγελματικό μασάζ και έξτρα περιποίηση με ερωτισμό, αισθησιασμό, κ όμορφη διάθεση.
Με εκτίμηση και σεβασμό
ΤΕΑ Diamonds Massage Therapy Athens
❣️❤️
 

bonor07

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2014
Μηνύματα
92
Like
280
Πόντοι
20
Αγαπητοί συνάδελφοι, γνωρίζει κανείς για την Λυδία από το ινστιτούτο της Τεα; Παρέχει τις ίδιες υπηρεσίες με Τεα και Ιριδα; Είναι καλή στο μασάζ και στα εξτρα που παρέχει το γραφείο;
Κανει το καλυτερο μασαζ ,τα εξτρα ειναι θεμα γουστου.πεσμενο στηθος αλλα υπεροχος κωλος...για μενα ειναι το καλυτερο παιδι...
 
Εγγρ.
23 Ιουν 2021
Μηνύματα
601
Like
1.390
Πόντοι
206
Κανει το καλυτερο μασαζ ,τα εξτρα ειναι θεμα γουστου.πεσμενο στηθος αλλα υπεροχος κωλος...για μενα ειναι το καλυτερο παιδι...
Σωστός, συμφωνω 100% με όλα και ειδικά το τελευταίο που παρέλειψα να αναφερω
 

nibis

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2007
Μηνύματα
33
Like
122
Πόντοι
0
Σωστός, συμφωνω 100% με όλα και ειδικά το τελευταίο που παρέλειψα να αναφερω
Ευχαριστώ πολύ συνάδελφοι. Δυστυχώς πιο ευκολα κερδίζεις τζόκερ παρά ραντεβού με Τέα. (Τεα, χωρίς παρεξήγηση!!)
 

Intruder1980

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2019
Μηνύματα
402
Like
1.992
Πόντοι
201
Ευχαριστώ πολύ συνάδελφοι. Δυστυχώς πιο ευκολα κερδίζεις τζόκερ παρά ραντεβού με Τέα. (Τεα, χωρίς παρεξήγηση!!)
Ακριβώς.
Η κοπέλα δεν κάνει ραντεβού πιστεύω.
Ή κάνει επιλεκτικά ΕΛΑΧΙΣΤΑ.
Προτιμά φυσικά να πάνε τα κορίτσια και εκείνη να κάθεται και να εισπράτει.
Και πολύ καλά κάνει φυσικά αφού μπορεί να κονομάει ΧΩΡΙΣ να δουλεύει. Όλοι αυτό θα κάναμε.
Δεν είναι τυχαίο που ΠΑΝΤΑ είναι κλεισμένη και ΠΑΝΤΑ σου προτείνει τις άλλες 2 κοπέλες...
 

nibis

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2007
Μηνύματα
33
Like
122
Πόντοι
0
Ακριβώς.
Η κοπέλα δεν κάνει ραντεβού πιστεύω.
Ή κάνει επιλεκτικά ΕΛΑΧΙΣΤΑ.
Προτιμά φυσικά να πάνε τα κορίτσια και εκείνη να κάθεται και να εισπράτει.
Και πολύ καλά κάνει φυσικά αφού μπορεί να κονομάει ΧΩΡΙΣ να δουλεύει. Όλοι αυτό θα κάναμε.
Δεν είναι τυχαίο που ΠΑΝΤΑ είναι κλεισμένη και ΠΑΝΤΑ σου προτείνει τις άλλες 2 κοπέλες...
Εχεις δίκιο. Συμφωνώ απόλυτα. Το θέμα είναι όμως να παρέχουν όλες οι κοπέλες καλές υπηρεσίες....
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.961
Like
7.529
Εχεις δίκιο. Συμφωνώ απόλυτα. Το θέμα είναι όμως να παρέχουν όλες οι κοπέλες καλές υπηρεσίες....
Καλημέρα σας.
Όλες οι θεραπεύτριες παρέχουν τις ίδιες υπηρεσίες όπως ακριβώς αναγράφονται.
Δεν κλέβουν στους χρόνους.
Γνωρίζουν πραγματικά μασάζ.
Τους αρέσει να φροντίζουν
Και όλες οι θεραπεύτριες κάνουν έξτρα περιποίηση εάν κ εφόσον ζητηθεί από τον πελάτη μας.
Για αυτό το λόγο είμαστε μικρή αλλά σταθερή όμαδα ώστε να υπάρχει συνέπεια και ποιοτικές υπηρεσίες όπως σας έχω υποσχεθεί.
Σας ευχαριστώ πολύ για τα όμορφα λόγια χαίρομαι που μείνατε ευχαριστημένος ελπιζω να μας τιμήσετε ξανά σύντομα.
Με εκτίμηση και σεβασμό
ΤΕΑ.
 
  • Like
Αντιδράσεις: nibis

vasilis1

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2022
Μηνύματα
38
Like
38
Πόντοι
0
Καλημέρα σας.
Όλες οι θεραπεύτριες παρέχουν τις ίδιες υπηρεσίες όπως ακριβώς αναγράφονται.
Δεν κλέβουν στους χρόνους.
Γνωρίζουν πραγματικά μασάζ.
Τους αρέσει να φροντίζουν
Και όλες οι θεραπεύτριες κάνουν έξτρα περιποίηση εάν κ εφόσον ζητηθεί από τον πελάτη μας.
Για αυτό το λόγο είμαστε μικρή αλλά σταθερή όμαδα ώστε να υπάρχει συνέπεια και ποιοτικές υπηρεσίες όπως σας έχω υποσχεθεί.
Σας ευχαριστώ πολύ για τα όμορφα λόγια χαίρομαι που μείνατε ευχαριστημένος ελπιζω να μας τιμήσετε ξανά σύντομα.
Με εκτίμηση και σεβασμό
ΤΕΑ.
εσυ ομως εισαι συνεχεια booked , ποτε δεν σε εχω βρει διαθεσιμη αγαπητη μου.
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.961
Like
7.529
Ακριβώς.
Η κοπέλα δεν κάνει ραντεβού πιστεύω.
Ή κάνει επιλεκτικά ΕΛΑΧΙΣΤΑ.
Προτιμά φυσικά να πάνε τα κορίτσια και εκείνη να κάθεται και να εισπράτει.
Και πολύ καλά κάνει φυσικά αφού μπορεί να κονομάει ΧΩΡΙΣ να δουλεύει. Όλοι αυτό θα κάναμε.
Δεν είναι τυχαίο που ΠΑΝΤΑ είναι κλεισμένη και ΠΑΝΤΑ σου προτείνει τις άλλες 2 κοπέλες...
Καλημέρα σας.
Όλες οι θεραπεύτριες εργαζόμαστε κανονικά είναι συνεργασία ομάδας, δεν βγάζει περισσότερα χρήματα η μια από την άλλη η συμφωνία είναι ότι όλες μαζί εργαζόμαστε με το ίδιο ποσοστό κ τα τιπς κ έξτρα είναι όλα των θεραπευτριων.
Οπότε βγάζουν πολλά περισσότερα χρήματα από εμένα την ίδια κ το αξίζουν.
Εργαζόμαστε όλες ως ομάδα κ όχι υπό το πρίσμα ενός αφεντικού για αυτό υπάρχει κ φιλία μεταξύ μας.
Δεν είμαι αφεντικό δεν μου αρέσει ο τίτλος είμαι θεραπεύτρια κ εργάζομαι με την ομάδα μου.
Όπως γνωρίζετε μια θεραπεύτρια μέσα σε 10-12 ώρες εργασίας αντέχει κ μπορεί να κάνει ποιοτικά ραντεβου μάξιμουμ έως 6 της μίας ώρας η τρία ραντεβου των δύο ωρών. Υπάρχει κ ο χρόνος μετάβασης από Ραντεβού σε ραντεβού οπότε κ να θέλαμε να βάλουμε περισσότερες συνεδρίες είναι αδυνάτον κ σίγουρα δεν έχουμε τις σωματικές αντοχές για περισσότερες συνεδρίες.
Αυτό που επιθυμούμε είναι να προσφέρουμε πάντα ποιότητα κ να είμαστε ξεκούραστες ώστε να έχουμε μόνο ευχαριστημένους πελάτες κ σε μεγάλο βαθμό πάντα το πετύχουμε.
Φυσικά κ κάνω συνεδρίες όμως παράλληλα τρέχω κ άλλες δραστηριότητες συν τα ταξίδια κ τα ταντρικα,ομαδικά κ το γραφείο.
Πραγματικά είναι ανθρώπινος αδυνάτον να βάλω περισσότερα ραντεβού απ'αυτά που αντέχω.
Ελπίζω να υπάρχει κατανόηση πάνω σε αυτό.
Σας ευχαριστούμε πολύ για την εμπιστοσύνη που μας δείχνετε με εκτίμηση και σεβασμό
ΤΕΑ Diamonds Massage Therapy Athens
 
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom