Νέα

Τέα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alpula
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 787K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (1 μέλη και 4 επισκέπτες)

Intruder80

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2020
Μηνύματα
1.045
Κριτικές
2
Like
3.649
Πόντοι
456
Ωραία
Τώρα που έφυγε...
Τι θα κάνουμε εμείς;;
Απο πολλά μέχρι τα πάντα...δεν μπορω να δεσμευτώ σε αυτο οσα φέρνει η στιγμή...ξέρεις...μολις ξεμπλοκάρω λιγο απο κατι οικονομικα στενέματα...θα με στενεψει το καβάλο μου και θα εισαι εκει να με βαθμολογησεις!!!Συντομα θα γινει...ΤΟ ΘΕΛΩ!!!!
ΥΓ Στην σκεψη (σου) και μονο να ξερεις...στενευει και το δωμάτιο!!!!Με παιδευει ωρα και επρεπε να το πω...εισαι απογειωση...και απο μακριά!!!Για το λαιβ...θα μιλησουν οι πράξεις (τα στοματα θα ειναι απασχολημένα ετσι κι αλλιώς...τι να πουν...μπουσξφοσξδοσκ)!!!!!
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.961
Like
7.529
Απο πολλά μέχρι τα πάντα...δεν μπορω να δεσμευτώ σε αυτο οσα φέρνει η στιγμή...ξέρεις...μολις ξεμπλοκάρω λιγο απο κατι οικονομικα στενέματα...θα με στενεψει το καβάλο μου και θα εισαι εκει να με βαθμολογησεις!!!Συντομα θα γινει...ΤΟ ΘΕΛΩ!!!!
ΥΓ Στην σκεψη (σου) και μονο να ξερεις...στενευει και το δωμάτιο!!!!Με παιδευει ωρα και επρεπε να το πω...εισαι απογειωση...και απο μακριά!!!Για το λαιβ...θα μιλησουν οι πράξεις (τα στοματα θα ειναι απασχολημένα ετσι κι αλλιώς...τι να πουν...μπουσξφοσξδοσκ)!!!!!
Μπουσξξδκοσκκκ. Αχαχααα
Πέθανα...
Πάω να κοιμηθώ
Είμαι κομμάτια.
Φιλιά κ σε ευχαριστώ πολύ για την παρέα απόψε.
Καληνύχτα
 

Intruder80

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2020
Μηνύματα
1.045
Κριτικές
2
Like
3.649
Πόντοι
456
Ευχαριστηση μου...τιτανοτεράστια!!!!Απολαμβάνω την κάθε στιγμη εδω μεσα...κοιμησου εσυ...εγω αργω...ακομα!!!!Θα βαλω και κατι στην υγειά σου...αν δεν σου κολλαει υπνος ξαναελα...να ψυχαναλυθουμε...εδω τριγυρω θα ειμαι!!!Φιλια παντου...με παθος,τεχνη....και διάρκεια!!!!
 

Intruder80

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2020
Μηνύματα
1.045
Κριτικές
2
Like
3.649
Πόντοι
456
Μην τα παίρνει η μπάλα όλα όμως.
Υπάρχει και το γραφείο που τους ενοχλεί γιατί τους κάνει και Χαλάστρα γιατί το έχει και γκόμενα γιατί τους χάλασε τη μαγιά.... Τι σου λέει ήρθες εσύ τώρα Τέα να τους κακομαθαίνεις;;
Για αυτό σου λέω μην τα βάζεις όλα σε ένα σακούλι..
Η πλειοψηφία αυτών είναι αυτό που λες. Επιπλέον μην ξεχάσεις τον ανθρώπινο παράγοντα είμαστε και εμείς σαν άνθρωποι είναι δουλειά είναι εργασία Αλλά πίστεψέ με όταν βρούμε ανθρώπους έχουμε ανάγκη για την αγκαλιά έχουμε ανάγκη και την θαλπωρή έχουμε ανάγκη και την όμορφη κουβέντα και ξέρουμε να δίνουμε δεν είμαστε όλες το ίδιο και δεν είναι μόνο δουλειά Σε πληροφορώ.
Όσο για αφεντικά σε μένα μην το λες γιατί δεν θεωρώ αφεντικό τον εαυτό μου παρά μόνο μέλος της ίδιας ομάδας για αυτό και όλες παίρνουμε τα ίδια και είμαι το μόνο γραφείο που το κάνει. Για αυτό σου λέω δεν είναι όλα τα ίδια όταν χαλάω την πιάτσα τη χαλάω Και καταλαβαίνω και τον κίνδυνο και το ρίσκο το παίρνω όλο δικό μου
Μολις τώρα το διάβασα αυτο...απολογούμαι...και φοβάμαι ταυτόχρονα με οσα διαβάζω για της φυλακής τα σίδερα!!!!Ποσο δικιά μου παιζει να εισαι... ρε δικιά μου???Θα με βάλουν μέσα για χρέη...ως γνωστον για πολλά δεν πας μέσα,για λιγα πας!!!!Ε....να πα να γαμηθώ!!!!Θα γινει κατάσταση....1000 τα εκατο!!!!Σε χαιρομαι απο τώρα...αλήθεια!!!!!Keep the touch...till i touch you!!!Then...let the game to me!!!!Καλο ξημέρωμα...!!!!!
 

hany

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2022
Μηνύματα
168
Like
193
Πόντοι
1
Αποκλείεται να έχεις διαβάσει και να μην έχεις καταλάβει....
Εκτός και αν υπάρχει νοητικό θέμα αντιλήψεως οπότε πάσο.
Οπότε ξανά διάβασε μήπως καταφέρεις να μπεις στην βαθιά κατανόηση.., συνοπτικά!
το ξαναδιαβασα παλι δεν βρισκω ακρη , απλη ερωτηση γαμησακι παιζει ;
 

karaflo trixompalaki

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2022
Μηνύματα
525
Κριτικές
1
Like
1.388
Πόντοι
206
Καλό Σαββατοκύριακο στην Τέα κ στα άλλα κορίτσια,έχει ζέστη σήμερα οπότε προσοχή,το μασάζ θα μας σώσει...
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736
διαβαζω και δεν εχω βγαλει ακρη ! μπορειτε μου πειτε αν παιζει γαμησακι και ποσο το μαλλι ? και οτι αλλο ετσι λιγο συνοπτικα!
Επαναλήψεις πολλαπλές για το γεγονός ότι στο γραφείο της Τεας ΔΕΝ υπάρχει " γαμησακι " οπως το γραφεις με μαλλί ή δίχως μαλλί .
 

εξολοθρευτής

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Αυγ 2018
Μηνύματα
479
Κριτικές
24
Like
1.366
Πόντοι
1.071
Τέα μου γλυκιά σου εύχομαι ένα υπέροχο σαββατοκύριακο και να περάσεις υπέροχα. θελω να μσου εξομολογηθώ πως πάντα σε σκέφτομαι και προχτες είχα ένα περιστατικό στον ύπνο μου. Σε είδα και σε φαντασιώθηκα ότι κάναμε τάντρα και με απογείωσες πραγματικά και έπαθα πολλούς οργασμούς και ονειρώξεις. Όταν βρεθούμε από κοντά θέλω να ανταλλάξουμε πολλές αγκαλιές φιλιά και έντονο μασάζ. Έχεις τον τρόπο σου. Το μήνυμα απευθύνεται σε εσένα οπότε θα παρακαλέσω τους υπόλοιπους να μην μπουν στην διαδικασία να γράψουν κάποια ειρωνεία παρακαλώ.
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: TEA
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: TEA
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736
Ξεχασες να πεις το χοτελι να ειναι κοντα σε στουντιακι γιατι σιγουρα θα εχεις μετα κατουροκαυλες χε χε
Μην είσαι σίγουρος για την αναγκαιότητα να υπάρχει κοντά στουντιακι γιατί μπορεί να μην το χρειαστείς μετά τα 2-3 τελειώματα που μπορεις να έχεις με τις υπηρεσίες της Τεας και Σια … αν θα μπορέσεις να περπατήσεις μετά είναι το θέμα και χωρίς διείσδυση
 
Εγγρ.
23 Ιουν 2021
Μηνύματα
601
Like
1.390
Πόντοι
206
Επαναλήψεις πολλαπλές για το γεγονός ότι στο γραφείο της Τεας ΔΕΝ υπάρχει " γαμησακι " οπως το γραφεις με μαλλί ή δίχως μαλλί .

Κι όμως, μαζί με μασάζ, κρασιά, πίτσες & πίπες κλπ, παίζει και γαμησάκι εξαιρετικό... εγκεφαλικό...

t533.jpg
 

karaflo trixompalaki

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2022
Μηνύματα
525
Κριτικές
1
Like
1.388
Πόντοι
206
Τέα τι πρόγραμμα προτείνεις;για πρωτάρη στο μασάζ κ πόση ώρα
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: TEA

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom