Νέα

Τέα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alpula
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 787K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

Intruder80

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2020
Μηνύματα
1.045
Κριτικές
2
Like
3.649
Πόντοι
456
ωπα! τεράστα κουβέντα!!!
δλδ ότι δε σου δίνει η σχέση σου το παίρνεις από αλλού; Σόρρυ αλλά χώρισε τότε γιατί μόνο σχέση δεν έχεις!!!
πολυγαμικοί ή όχι, πρέπει να το βρίσουμε αρχικά στη σχέση μας...
Τώρα για το άλλο... ε, δεν πετυχαίνεις στο φλερτ (καμάκι) οπότε πάμε να "αδειάσουμε"... χαχαχαχα
Σόρρυ αλλά και δύο χρόνια να έχεις να κάνεις σεξ, δε τρέχει κάστανο, η κοινωνία μας έθεσε λάθος κανόνες...Τι θέλω να πω; Ότι αυτό που είπες είναι απλά μια δικαιολογία (μας) χωρίς να βλέπουμε βαθύτερα
Σαφως και θα χωρίσω (εγω προσωπικά) αν δεν περνάω καλα στην σχέση αλλα σαφέστατα το να μην θελει η αλλη να κανουμε παρτούζα ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ και ΔΕΝ ειναι σοβαρός λόγος...μην τρελαθούμε..πρεπει να συντρέχουν αλλοι λογοι σαφως πιο σοβαροι!!!!Εγω προσωπικα μπορω να έχω σχέση και χωρις να τα κανω ολα στο κρεββατι αρκει να ειμαι καλα..αλλοι δεν μπορουν και ψάχνονται...σε αυτους αναφέρθηκα!!!!
Οσο για το αν εισαι καλά χωρις να πηδας για μεγαλο διάστημα..εσυ προσωπικα μπορει να εισαι και μπράβο σου...αλλα δεν συμβαινει ετσι συνηθως!!!Σου λειπει η επαφη...η μαλακια ειναι λύση μονο για την στιγμη που συμβαίνει και μονο σωματικη εκτόνωση...δεν καλυπτει κενα στην ψυχή και την ζωή σου οπως το πήδημα!!!True story....μακρια απο μενα οι δικαιολογιες!!!!
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: TEA

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.961
Like
7.529
την κατέθεσα και επεκτάθηκα σε όλα τα γραφεία
Τέλος πάντων διαφορετική ήταν η ερώτηση Η δική μου.
Και σε καμία περίπτωση δεν ασχολούμαι με το τι προσφέρουν η δεν προσφέρουν οι υπόλοιποι ξέρω πολύ καλά όμως τι δίνουμε εμείς.
Και η ερώτηση αφορούσε συγκεκριμένα τη δική μου ομάδα θεραπευτηρίων, γιατί και πραγματικά γνωρίζουμε μασάζ όλες και έξτρα δίνουμε και πολλές υπηρεσίες μας σε μία συνεδρία προσφέρουμε, σε καμία περίπτωση δεν χαρακώνουμε τους πελάτες δεν τους γδερνουμε, ξέρω πολύ καλά ότι το extra μας είναι χαμηλό και δεν είμαστε αρπακτικά, ξέρω πολύ καλά ότι είμαι μέλος της ομάδας και δεν το παίζω αφεντικό κανενός ούτε νταβατζής σε καμία περίπτωση. Είμαι το μόνο γραφείο που καλο πληρώνει τις θεραπεύτριες και είμαστε αγαπημένη ομάδα για αυτό είμαστε και σταθερή τόσο χρόνια. Και επειδή ξέρω ποια είμαι και τι κάνω για αυτό βγήκα και με όνομα μου από πάνω και όχι σαν κλώνος όχι σαν πρόμο όχι σαν κάτι άλλο γιατί γνωρίζω και τη δύναμή μου κ τι έχω χτίσει τόσα χρόνια και πραγματικά Είναι πολύ άσχημο να μας παίρνει και εμάς η μπάλα ενώ στην πραγματικότητα είμαστε το μόνο γραφείο που ξέρουν όλες μασάζ.
 

pouroneos

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2022
Μηνύματα
262
Like
486
Πόντοι
21
Σαφως και θα χωρίσω (εγω προσωπικά) αν δεν περνάω καλα στην σχέση αλλα σαφέστατα το να μην θελει η αλλη να κανουμε παρτούζα ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ και ΔΕΝ ειναι σοβαρός λόγος...μην τρελαθούμε..πρεπει να συντρέχουν αλλοι λογοι σαφως πιο σοβαροι!!!!Εγω προσωπικα μπορω να έχω σχέση και χωρις να τα κανω ολα στο κρεββατι αρκει να ειμαι καλα..αλλοι δεν μπορουν και ψάχνονται...σε αυτους αναφέρθηκα!!!!
Οσο για το αν εισαι καλά χωρις να πηδας για μεγαλο διάστημα..εσυ προσωπικα μπορει να εισαι και μπράβο σου...αλλα δεν συμβαινει ετσι συνηθως!!!Σου λειπει η επαφη...η μαλακια ειναι λύση μονο για την στιγμη που συμβαίνει και μονο σωματικη εκτόνωση...δεν καλυπτει κενα στην ψυχή και την ζωή σου οπως το πήδημα!!!True story....μακρια απο μενα οι δικαιολογιες!!!!
η μαλακία δεν είναι απαραίτητη...

και αν δε θέλει παρτούζα θα την κερατώσεις με εσκορτ;;; είναι σχέση αυτό ή απλά μια ηλίθια ακολουθία κοινωνικών "προτύπων" ;;;
 

Intruder80

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2020
Μηνύματα
1.045
Κριτικές
2
Like
3.649
Πόντοι
456
η μαλακία δεν είναι απαραίτητη...

και αν δε θέλει παρτούζα θα την κερατώσεις με εσκορτ;;; είναι σχέση αυτό ή απλά μια ηλίθια ακολουθία κοινωνικών "προτύπων" ;;;
Και πως την περνάς,φοράς σώβρακο με παγοκύστες???Για πες ,μου εξάπτεις την περιέργεια τώρα...όσο για τα αλλα σου απάντησα καθαρά δεν ξέρω τι δεν κατάλαβες...ξαναδιάβασε με προσοχή!!!!
 

pouroneos

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2022
Μηνύματα
262
Like
486
Πόντοι
21
Τέλος πάντων διαφορετική ήταν η ερώτηση Η δική μου.
Και σε καμία περίπτωση δεν ασχολούμαι με το τι προσφέρουν οι δεν προσφέρουν οι υπόλοιποι ξέρω πολύ καλά όμως τι δίνουμε εμείς.
Και η ερώτηση αφορούσε συγκεκριμένα τη δική μου ομάδα θεραπευτηρίων, γιατί και πραγματικά γνωρίζουμε μασάζ όλες και έξτρα δίνουμε και πολλές υπηρεσίες μας σε μία συνεδρία προσφέρουμε, σε καμία περίπτωση δεν χαρακώνουμε τους πελάτες δεν τους γδερνουμε, ξέρω πολύ καλά ότι το extra μας είναι χαμηλό και δεν είμαστε αρπακτικά, ξέρω πολύ καλά ότι είμαι μέλος της ομάδας και δεν το παίζω αφεντικό κανενός ούτε νταβατζής σε καμία περίπτωση. Είμαι το μόνο γραφείο που καλο πληρώνει τις θεραπεύτριες και είμαστε αγαπημένη ομάδα για αυτό είμαστε και σταθερή τόσο χρόνια. Και επειδή ξέρω ποια είμαι και τι κάνω για αυτό βγήκα και με όνομα από πάνω και όχι σαν κλώνος όχι σαν τρόμο όχι σαν κάτι άλλο γιατί γνωρίζω και τη δύναμή μου κ τι έχω χτίσει τόσα χρόνια και πραγματικά Είναι πολύ άσχημο να μας παίρνει και εμάς η μπάλα ενώ στην πραγματικότητα είμαστε το μόνο γραφείο που ξέρουν όλες μασάζ.
καθόλου, απάντησα σαφέστατα... επάγγελμα κάνετε κ ίδιο με όλα τα γραφεία... τίποτα ιδιαίτερο... και αν δούμε τις τιμές, απλά ενσωματώσατε τα +++ σε ένα πακέτο, δλδ δε ξεκινάτε από τα 50-60€... και σε τελική: θεραπευτές;;;;;;;;;;;; ΗΜΑΡΤΟΝ!!!!
 

awdl0re II

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2022
Μηνύματα
200
Like
373
Πόντοι
21
καθόλου, απάντησα σαφέστατα... επάγγελμα κάνετε κ ίδιο με όλα τα γραφεία... τίποτα ιδιαίτερο... και αν δούμε τις τιμές, απλά ενσωματώσατε τα +++ σε ένα πακέτο, δλδ δε ξεκινάτε από τα 50-60€... και σε τελική: θεραπευτές;;;;;;;;;;;; ΗΜΑΡΤΟΝ!!!!



that-escalated-quickly-300x300.jpg
 

pouroneos

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2022
Μηνύματα
262
Like
486
Πόντοι
21
Και πως την περνάς,φοράς σώβρακο με παγοκύστες???Για πες ,μου εξάπτεις την περιέργεια τώρα...όσο για τα αλλα σου απάντησα καθαρά δεν ξέρω τι δεν κατάλαβες...ξαναδιάβασε με προσοχή!!!!
όπως υπογράφω, δεν αντιπαρατίθεμαι με χρήστες... αλλά χωρίς γαμήσι και μαλακία, ζεις φίλε μου, δε παθαίνεις κάτι ιατρικά, στο μυαλό είναι ο κάλος μας...
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.961
Like
7.529
καθόλου, απάντησα σαφέστατα... επάγγελμα κάνετε κ ίδιο με όλα τα γραφεία... τίποτα ιδιαίτερο... και αν δούμε τις τιμές, απλά ενσωματώσατε τα +++ σε ένα πακέτο, δλδ δε ξεκινάτε από τα 50-60€... και σε τελική: θεραπευτές;;;;;;;;;;;; ΗΜΑΡΤΟΝ!!!!
Θεραπευτές γιατί γνωρίζουμε μασάζ.
Θεραπευτές γιατί εγώ προσωπικά πέρα από το μασάζ ασχολούμαι και με άλλα πράγματα και τα έχω ενσωματώσει και αυτά στις συνεδρίες.
Και το μασάζ ως παροχή υπηρεσιών έχει μία άλφα διάρκεια και ένα Α κόστος.
Και οτιδήποτε πέραν του μασάζ είναι ένα συν ένα συν.
οχι +++
Αυτός που θέλει να μείνει στο μασάζ μένει στο μασάζ αυτός που θέλει να κάνει αθλητικό και δεν θέλει έξτρα μένει σε αθλητικό.
Δεν θέλουμε εμείς και δεν ζητάμε εμείς από τους πελάτες να κάνουν οτιδήποτε έξτρα οι ίδιοι ζητάνε και από τη στιγμή που το ζητάνε αυτό έχει ένα κόστος μία τιμή.

Και επειδή μας αρέσει αυτό που κάνουμε και δεν είναι μόνο δουλειά εκεί που γουστάρουμε δίνουμε και κάνουμε περισσότερα και με μηδέν.. Δεν ξέρω αν Σας ικανοποιεί αυτή η απάντηση.
Και οι πελάτες και τα δωράκια τους έχουν και τα συν 30 λεπτά παραπάνω έχουν δώρο και κρασιά και τρώμε και μαζί και πίτσες και σουβλάκια και βλέπουμε ταινίες και αντί για 2 ώρες γίνονται 3ωρα και δεν χρεώνουμε, και πολλά περισσότερα παίρνουν κάποιοι γιατί το αξίζουν γιατί σέβονται γιατί και εμείς είμαστε άνθρωποι και κάπου βρίσκουμε που και που ανθρώπους.
Για αυτό σας λέω δεν πρέπει να βάζετε όλα μέσα σε ένα σακούλι.
Υπηρεσία αυτή πληρώνεται είναι δουλειά αλλά δεν είναι μόνο δουλειά υπάρχει πάντα και ανθρώπινος παράγοντας
 

Intruder80

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2020
Μηνύματα
1.045
Κριτικές
2
Like
3.649
Πόντοι
456
όπως υπογράφω, δεν αντιπαρατίθεμαι με χρήστες... αλλά χωρίς γαμήσι και μαλακία, ζεις φίλε μου, δε παθαίνεις κάτι ιατρικά, στο μυαλό είναι ο κάλος μας...
Δεν το πάω στην κόντρα και στον τσαμπουκά κι εγω,συζητάω ήρεμα με επιχειρήματα οσο έχω και μπορω...οταν δεν ζείς πραγματικά ικανοποιώντας βασικές σου αναγκες εισαι απλα δυστυχισμένος άνθρωπος και το λέω χωρις να θελω να θίξω κανεναν εδω μέσα...οσο κι αν προσπαθεις να το προσπεράσεις και να το "διασκεδάσεις" θα σου βγαίνει συνέχεια...σε νεύρα,αποτομες συμπεριφορές απο δω κι απο κει σε διάφορα προσωπικα θεματα...οσο "φτηνο" και απλο κι αν σου φαινεται το γαμησι...μονο τετειο δεν ειναι!!!Ειναι μερος της καλης ζωης...αναπόσπαστο!!!!Τελεία...και κάβλα απο μενα!!!Οτι ειχα να πω...το ήπια!!!!
 

pouroneos

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2022
Μηνύματα
262
Like
486
Πόντοι
21
Θεραπευτές γιατί γνωρίζουμε μασάζ.
Θεραπευτές γιατί εγώ προσωπικά πέρα από το μασάζ ασχολούμαι και με άλλα πράγματα και τα έχω ενσωματώσει και αυτά στις συνεδρίες.
Και το μασάζ ως παροχή υπηρεσιών έχει μία άλφα διάρκεια και ένα Α κόστος.
Και οτιδήποτε πέραν του μασάζ είναι ένα συν ένα συν.
οχι +++
Αυτός που θέλει να μείνει στο μασάζ μένει στο μασάζ αυτός που θέλει να κάνει αθλητικό και δεν θέλει έξτρα μένει σε αθλητικό.
Δεν θέλουμε εμείς και δεν ζητάμε εμείς από τους πελάτες να κάνουν οτιδήποτε έξτρα οι ίδιοι ζητάνε και από τη στιγμή που το ζητάνε αυτό έχει ένα κόστος μία τιμή.

Και επειδή μας αρέσει αυτό που κάνουμε και δεν είναι μόνο δουλειά εκεί που γουστάρουμε δίνουμε και κάνουμε περισσότερα και με μηδέν.. Δεν ξέρω αν Σας ικανοποιεί αυτή η απάντηση.
Και οι πελάτες και τα δωράκια τους έχουν και τα συν 30 λεπτά παραπάνω έχουν δώρο και κρασιά και τρώμε και μαζί και πίτσες και σουβλάκια και βλέπουμε ταινίες και αντί για 2 ώρες γίνονται 3ωρα και δεν χρεώνουμε, και πολλά περισσότερα παίρνουν κάποιοι γιατί το αξίζουν γιατί σέβονται γιατί και εμείς είμαστε άνθρωποι και κάπου βρίσκουμε που και που ανθρώπους.
Για αυτό σας λέω δεν πρέπει να βάζετε όλα μέσα σε ένα σακούλι.
Υπηρεσία αυτή πληρώνεται είναι δουλειά αλλά δεν είναι μόνο δουλειά υπάρχει πάντα και ανθρώπινος παράγοντας
όχι, δε με ικανοποιεί καθώς διαφωνώ με τις "παροχές"... οκ, δεν έχει να κάνει με σας μόνο, μαύρο από εμένα σε κάθε γραφείο!

Καλό βράδυ κ στη ζωή σας, όλες να είστε καλά...
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Δεν το πάω στην κόντρα και στον τσαμπουκά κι εγω,συζητάω ήρεμα με επιχειρήματα οσο έχω και μπορω...οταν δεν ζείς πραγματικά ικανοποιώντας βασικές σου αναγκες εισαι απλα δυστυχισμένος άνθρωπος και το λέω χωρις να θελω να θίξω κανεναν εδω μέσα...οσο κι αν προσπαθεις να το προσπεράσεις και να το "διασκεδάσεις" θα σου βγαίνει συνέχεια...σε νεύρα,αποτομες συμπεριφορές απο δω κι απο κει σε διάφορα προσωπικα θεματα...οσο "φτηνο" και απλο κι αν σου φαινεται το γαμησι...μονο τετειο δεν ειναι!!!Ειναι μερος της καλης ζωης...αναπόσπαστο!!!!Τελεία...και κάβλα απο μενα!!!Οτι ειχα να πω...το ήπια!!!!
διαφωνώ αλλά καλό σου βράδυ... :wink:
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.961
Like
7.529
όχι, δε με ικανοποιεί καθώς διαφωνώ με τις "παροχές"... οκ, δεν έχει να κάνει με σας μόνο, μαύρο από εμένα σε κάθε γραφείο!

Καλό βράδυ κ στη ζωή σας, όλες να είστε καλά...
Βρε μαύρο και ότι χρώμα θέλετε δεν υπάρχει πρόβλημα.
Αλλά σίγουρα δεν έχετε κάνει μασάζ με εμάς για να λέτε αυτό Οπότε υπάρχει προκατάληψη.
Και μαζί με τις βλακείες των άλλων γραφείων
παίρνει η μπάλα και μας καταλάβατε τώρα... μην είσαι τόσο προκατειλημμένος.
Να είστε και εσείς καλά καλό βράδυ
 

pouroneos

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2022
Μηνύματα
262
Like
486
Πόντοι
21
Βρε μαύρο και ότι χρώμα θέλετε δεν υπάρχει πρόβλημα.
Αλλά σίγουρα δεν έχετε κάνει μασάζ με εμάς για να λέτε αυτό Οπότε υπάρχει προκατάληψη.
Και μαζί με τις βλακείες των άλλων γραφείο παίρνει η μπάλα και μας καταλάβατε τώρα μην είσαι τόσο προκατειλημμένος.
Να είστε και εσείς καλά καλό βράδυ
όσα δε φτάνει η αλεπού τα κάνει κρεμαστάρια;
δλδ αν δε σας εκθειάσω, δε έχω κάνει;
χαχαχα
εντάξει, τώρα σόρρυ αλλά απαντώντας στο "προκατειλημμένος", το σχόλιο σου είναι τουλάχιστον γελοίο...

Έχω κάνει με τη θεά σας την Ίριδα... ε, τι να πω, καλή κοπέλα αλλά ούτε οι φώτο αντιστοιχούν ούτε οι κριτικές που την εκθειάζουν... τη δουλεία της έκανε...

Καλό βράδυ
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.961
Like
7.529
Σαφως και θα χωρίσω (εγω προσωπικά) αν δεν περνάω καλα στην σχέση αλλα σαφέστατα το να μην θελει η αλλη να κανουμε παρτούζα ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ και ΔΕΝ ειναι σοβαρός λόγος...μην τρελαθούμε..πρεπει να συντρέχουν αλλοι λογοι σαφως πιο σοβαροι!!!!Εγω προσωπικα μπορω να έχω σχέση και χωρις να τα κανω ολα στο κρεββατι αρκει να ειμαι καλα..αλλοι δεν μπορουν και ψάχνονται...σε αυτους αναφέρθηκα!!!!
Οσο για το αν εισαι καλά χωρις να πηδας για μεγαλο διάστημα..εσυ προσωπικα μπορει να εισαι και μπράβο σου...αλλα δεν συμβαινει ετσι συνηθως!!!Σου λειπει η επαφη...η μαλακια ειναι λύση μονο για την στιγμη που συμβαίνει και μονο σωματικη εκτόνωση...δεν καλυπτει κενα στην ψυχή και την ζωή σου οπως το πήδημα!!!True story....μακρια απο μενα οι δικαιολογιες!!!!
Αν χωρίσεις ενημέρωσε...χαχαα
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.961
Like
7.529
όσα δε φτάνει η αλεπού τα κάνει κρεμαστάρια;
δλδ αν δε σας εκθειάσω, δε έχω κάνει;
χαχαχα
εντάξει, τώρα σόρρυ αλλά απαντώντας στο "προκατειλημμένος", το σχόλιο σου είναι τουλάχιστον γελοίο...
Αν θέλετε ξαναδιάβασε τι έγραψα.
Αυτό κατάλαβε πραγματικά από αυτό που διαβάσατε;;
Θέλετε να ξανά επαναλάβω αυτό που είπα;
Εγώ σας το λέω αποκλείεται να έχετε κάνει μασάζ με μας και να έχετε αυτή τη γνώμη για μας Οπότε είστε προκατειλημμένος η γράφετε για δικούς σας προσωπικούς λόγους, σας ζήτησα λοιπόν να μας πείτε την εμπειρία σας και δεν το κάνατε Το ανοίξατε γενικόλογα για όλα τα γραφεία... Και επίσης διακρίνω και να εκνευρισμό ενώ πριν προηγήθηκαν ευχές....
Θέλετε να μιλήσετε ειδικά μιλήστε ειδικά γενικά σίγουρα δεν απευθύνεστε σε μας
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.961
Like
7.529
όσα δε φτάνει η αλεπού τα κάνει κρεμαστάρια;
δλδ αν δε σας εκθειάσω, δε έχω κάνει;
χαχαχα
εντάξει, τώρα σόρρυ αλλά απαντώντας στο "προκατειλημμένος", το σχόλιο σου είναι τουλάχιστον γελοίο...

Έχω κάνει με τη θεά σας την Ίριδα... ε, τι να πω, καλή κοπέλα αλλά ούτε οι φώτο αντιστοιχούν ούτε οι κριτικές που την εκθειάζουν... τη δουλεία της έκανε...

Καλό βράδυ
Τη δουλειά της κάνει και την κάνει πάρα πολύ καλά γιατί παίζει να είναι από τις λίγες θεραπεύτριες που γνωρίζουν μασάζ τώρα άμα εσείς θέλετε γαμο και αρραβώνα δεν παρέχουμε
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Μολις χώρισα....ισα που με προλαβαίνεις...λιώμα σε γκρεμό θα με βρούνε!!!!Χικ....!!!!!!
Μωράκι μου είσαι χάλια θέλεις παρηγοριά;;; Σε παράτησε η κακούργα;;;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Βραδιάτικα καβλες....
Εσύ χώρισες ή όχι ακόμα;;;
Κλαιωωωω
 

pouroneos

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2022
Μηνύματα
262
Like
486
Πόντοι
21
Αν θέλετε ξαναδιάβασε τι έγραψα.
Αυτό κατάλαβε πραγματικά από αυτό που διαβάσατε;;
Θέλετε να ξανά επαναλάβω αυτό που είπα;
Εγώ σας το λέω αποκλείεται να έχετε κάνει μασάζ με μας και να έχετε αυτή τη γνώμη για μας Οπότε είστε προκατειλημμένος η γράφετε για δικούς σας προσωπικούς λόγους, σας ζήτησα λοιπόν να μας πείτε την εμπειρία σας και δεν το κάνατε Το ανοίξατε γενικόλογα για όλα τα γραφεία... Και επίσης διακρίνω και να εκνευρισμό ενώ πριν προηγήθηκαν ευχές....
Θέλετε να μιλήσετε ειδικά μιλήστε ειδικά γενικά σίγουρα δεν απευθύνεστε σε μας
ουφ... γκαιμπελ τακτική;
Η κριτική έχει γίνει, την είδες... δε θα γράφω τα ίδια και τα ίδια...
προκατελειμένος με ΟΛΑ τα γραφεία;;;
Προσωπικοί λόγοι: ίσως να γίνω έσκορτ...

εκνευρισμός υπάρχει από εσένα καθώς δεν υπάρχει κάτι προς απάντηση αφού γράφω αλήθειες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom