Νέα

Τέα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alpula
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 787K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

jormakka

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Απρ 2022
Μηνύματα
3.534
Like
8.544
Πόντοι
2.306
καλως την γιορμαλακω μας απο το σαΛΟνικα.
παλι για μασαζ προστατη ηρθες μωρη λυσσαρα ? :effemine:
μωακι :rose:

Καταρχήν μην κουραζεσαι με σχόλια για πουτσες, πούστηδες, προστάτες κτλ. Εκτός του ότι τα έχω ακούσει εκατό φορές, δεν ασπάζομαι τέτοιες σεξουαλικές προτιμήσεις. Όταν τα βάλεις κάτω και δεις ότι ο ένας από μας είναι διακοπές με την κοπέλα του και ο άλλος ειναι μοναχός του και άεργος με μια κιθάρα, δε χρειάζεται να συνεχίσουμε. Σταμάτα να προσκολλάσαι σα ζιζάνιο σε νήματα που δε σε αφορούν, το ίδιο έκανες και σε άλλα προσπαθώντας να κινήσεις την προσοχή κοπέλας και κατηγοριοποιήθηκες αμέσως ως ενοχλητικός και σαλιάρης. Δεν μπορείς να είσαι σαν εμενα με χιούμορ, εμφάνιση και σεξαπίλ. Δεν το χεις. Αποσυνδέσου.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.100
Κριτικές
123
Like
51.024
Πόντοι
27.261
Καταρχήν μην κουραζεσαι με σχόλια για πουτσες, πούστηδες, προστάτες κτλ. Εκτός του ότι τα έχω ακούσει εκατό φορές, δεν ασπάζομαι τέτοιες σεξουαλικές προτιμήσεις. Όταν τα βάλεις κάτω και δεις ότι ο ένας από μας είναι διακοπές με την κοπέλα του και ο άλλος ειναι μοναχός του και άεργος με μια κιθάρα, δε χρειάζεται να συνεχίσουμε. Σταμάτα να προσκολλάσαι σα ζιζάνιο σε νήματα που δε σε αφορούν, το ίδιο έκανες και σε άλλα προσπαθώντας να κινήσεις την προσοχή κοπέλας και κατηγοριοποιήθηκες αμέσως ως ενοχλητικός και σαλιάρης. Δεν μπορείς να είσαι σαν εμενα με χιούμορ, εμφάνιση και σεξαπίλ. Δεν το χεις. Αποσυνδέσου.
σημερα ενεκα σουκου ΔΕ ΘΑ ΣΟΥ ΜΑΤΩΣΩ την κωλοσουφριδα σου, οπως θα κανει "ο κοπελασου" μετα.
σου δινω ρεπο να σε ξεκωλιασει και θα τα πουμε αλλη στιγμη παλι εμεις τα δυο μας.
τυροβλαχαδι απο το σαΛΟνικα... ναι ???
:rose: :babycry::sopase:
#118
 
Τελευταία τροποποίηση:
  • Χαχα
Αντιδράσεις: TEA

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.961
Like
7.529
FC92A562-9282-4FA6-B30B-DEB1D75BB791.jpeg
Ενημερώνω ότι το συγκεκριμένο είναι στα έξτρα
+50€
Ευχαριστώ για την υπενθύμιση miss/ mandamus/ senorita/.... Who cares.... whatever
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.961
Like
7.529
καλως την γιορμαλακω μας απο το σαΛΟνικα.
παλι για μασαζ προστατη ηρθες μωρη λυσσαρα ? :effemine:
μωακι :rose:
Μωρε καυλοαρχιδο μ*** αρρώστια μου μωρηηη τρέλα Έχω συνεννοηθεί με τον άνθρωπο ρε του έκανα δωράκι και τα ρούχα μου άλλαξα γκαρνταρόμπα είμαι κομπλέ και κάτι γόβες περίσσευμα που είχατε τους τις έδωσα... Και με ρώτησε γιατί τιμές και τον ενημέρωσα
Μασάζ προστάτη και strapon
Και να φοράει ολόσωμο δίχτυ ήθελε και να τον κάνω μπλε στο κωλαρακι με σαγιονάρα μου είπε όμως.. αυτό με τη σαγιονάρα λίγο με δυσκόλεψε γιατί την ήθελε σε λαχανί αλλά βρήκα jumbo....
Κόστος συνέδριας
350€ στο IBAN είμαστε κομπλέ ρε.... Είναι πελάτάρα ο τύπος
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.961
Like
7.529
σημερα ενεκα σουκου ΔΕ ΘΑ ΣΟΥ ΜΑΤΩΣΩ την κωλοσουφριδα σου, οπως θα κανει "ο κοπελασου" μετα.
σου δινω ρεπο να σε ξεκωλιασει και θα τα πουμε αλλη στιγμη παλι εμεις τα δυο μας.
τυροβλαχαδι απο το σαΛΟνικα... ναι ???
:rose: :babycry::sopase:
#118
Σάββατο κ Κυριακή ρεπό μωρό μου
Μπράβο να ξεκουραζόμαστε και λίγο
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.082
Like
22.814
Πόντοι
5.506
Καταρχήν μην κουραζεσαι με σχόλια για πουτσες, πούστηδες, προστάτες κτλ. Εκτός του ότι τα έχω ακούσει εκατό φορές, δεν ασπάζομαι τέτοιες σεξουαλικές προτιμήσεις. Όταν τα βάλεις κάτω και δεις ότι ο ένας από μας είναι διακοπές με την κοπέλα του και ο άλλος ειναι μοναχός του και άεργος με μια κιθάρα, δε χρειάζεται να συνεχίσουμε. Σταμάτα να προσκολλάσαι σα ζιζάνιο σε νήματα που δε σε αφορούν, το ίδιο έκανες και σε άλλα προσπαθώντας να κινήσεις την προσοχή κοπέλας και κατηγοριοποιήθηκες αμέσως ως ενοχλητικός και σαλιάρης. Δεν μπορείς να είσαι σαν εμενα με χιούμορ, εμφάνιση και σεξαπίλ. Δεν το χεις. Αποσυνδέσου.
Απόλαυσε τις διακοπές με την κοπέλα σου και μη δίνεις σημασία στα άλλα, εδώ ο ένας παίζει την κιθάρα του, ο άλλος ο σαλιάρης είναι στις καλημεροκαλησπέρες και η άλλη το παίζει ντίβα Νόνη Δούνια από τα λίντλ. Μη χαραμίζεσαι αγορίνα, στα Αιγαιοπελαγίτικα τα νερά είναι γαμάτα, ειδικά εκεί στη μύτη αν έχεις τζιπούρα να χωθείς, παίξε μπαλίτσα άρχοντα μη στραβώσει η κοπέλα.
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.961
Like
7.529
Απόλαυσε τις διακοπές με την κοπέλα σου και μη δίνεις σημασία στα άλλα, εδώ ο ένας παίζει την κιθάρα του, ο άλλος ο σαλιάρης είναι στις καλημεροκαλησπέρες και η άλλη το παίζει ντίβα Νόνη Δούνια από τα λίντλ. Μη χαραμίζεσαι αγορίνα, στα Αιγαιοπελαγίτικα τα νερά είναι γαμάτα, ειδικά εκεί στη μύτη αν έχεις τζιπούρα να χωθείς, παίξε μπαλίτσα άρχοντα μη στραβώσει η κοπέλα.


Ποιά κοπέλα μωρέ????
Και ακα??
Ο ο μπίχλας ρε... έλεος
 
Εγγρ.
4 Μαΐ 2022
Μηνύματα
179
Like
352
Πόντοι
21


Ποιά κοπέλα μωρέ????
Και ακα??
Ο ο μπίχλας ρε... έλεος
Τεα που μπορουμε να βρουμε φωτογραφιες σου; Οχι μονο το προσωπο...
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: TEA

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.243
Like
3.503
Πόντοι
1.706

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.961
Like
7.529
Ναι..... Αλλά να λέμε και την αλήθεια οι συμβουλές που δίνει είναι σωστές πάνω στο πιπί εννοώ... golden shower....
Το έχει μελετήσει καλά..
Το θέμα δεν είναι αν γουστάρει κατούρηματα ρε φίλε...
Αυτό που είναι αισχρό και δείχνει τεράστια ανευθυνότητα είναι το ΑΚΑ...
Τα υπόλοιπα γούστα περί ορέξεως..
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.961
Like
7.529
Δες τα προσωπικα σου μηνυματα εδω.
Ναι.... έχει 234 pm.... Δεν γίνεται ρε αγάπη μου στείλε viber.
Σοβαρά τώρα με συγχωρείς γίνεται χαμός τα έχω πάρει με τη σειρά.
 
Εγγρ.
4 Μαΐ 2022
Μηνύματα
179
Like
352
Πόντοι
21
Ναι.... έχει 234 pm.... Δεν γίνεται ρε αγάπη μου στείλε viber.
Σοβαρά τώρα με συγχωρείς γίνεται χαμός τα έχω πάρει με τη σειρά.
Ειναι αυτο που σου γραφω πως "δεν εχω βαιμπερ"
 
  • Ουάου
Αντιδράσεις: TEA

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.243
Like
3.503
Πόντοι
1.706
Ναι..... Αλλά να λέμε και την αλήθεια οι συμβουλές που δίνει είναι σωστές πάνω στο πιπί εννοώ... golden shower....
Το έχει μελετήσει καλά..
Το θέμα δεν είναι αν γουστάρει κατούρηματα ρε φίλε...
Αυτό που είναι αισχρό και δείχνει τεράστια ανευθυνότητα είναι το ΑΚΑ...
Τα υπόλοιπα γούστα περί ορέξεως..
Σίγουρα το ΑΚΑ είναι ανευθυνότητα, αλλά αφορά αυτόν και την/τον σύντροφό του.

Τα περί ορέξεως για το κάτουρο δεν τον καθιστούν λιγότερο μπίχλα. Καθώς και γελοίο. Διότι δεν μπορεί να σε κατουράνε γυναίκες και να το παίζεις και κυρίαρχο αρσενικό όπως πχ εδώ:
 
  • Like
Αντιδράσεις: TEA

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.961
Like
7.529
Σίγουρα το ΑΚΑ είναι ανευθυνότητα, αλλά αφορά αυτόν και την/τον σύντροφό του.

Τα περί ορέξεως για το κάτουρο δεν τον καθιστούν λιγότερο μπίχλα. Καθώς και γελοίο. Διότι δεν μπορεί να σε κατουράνε γυναίκες και να το παίζεις και κυρίαρχο αρσενικό όπως πχ εδώ:
Άσε αγάπη μου γλυκιά μην το ψάχνεις καμμένο όλο το παρεάκι του.
Μην ασχολείσαι κ εσύ ...θα βγάλεις άκρη με πεθαμένους και σάπιους;
Έφαγε ξεβρακωμα και κράζει άλλου χωρίς βάση...
Δόξα τω θεώ
Όσοι έχουμε σώας τας φρένας και ακόμα καθαρή ψυχή
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom