Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 2 άτομα (1 μέλη και 1 επισκέπτες)

mixalis k.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
7.868
Like
4.178
Πόντοι
506
Πού κολλάει η έντυπη κάρτα;
Έχω να βγάλω τέτοια εδώ και δέκα χρόνια περίπου. Από τότε που υπάρχουν εφαρμογές από τις αεροπορικές.
Oι μπατζετ εταιριες μπορουν να στη ζητήσουν. Αν δεν την εχεις σου ζητανε 40-50€ για εκτυπωση.
Επισης σε μπουρδελοαεροδρομια τυπου Καιρο κλπ στο τρανζιτ η ασφαλεια ενδέχεται να στη ζητήσει δε αρκειται στην ηλεκτρονική. Και της Σαρζας δεν είναι και κανα αεροδρόμιο προτυπο
 

Howareyou1234

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2024
Μηνύματα
9
Like
8
Πόντοι
0
Φιλιππίνες είναι ζούγκλα.
Πρόσφατα πήγες γνωστός μου στη Μανίλα και μου έστειλε φωτός από σκοτωμένα σκυλιά στον δρόμο και κόσμος απλά να κάθεται δίπλα τους.
Την άλλη μέρα πέτυχε πτώμα δολοφονημένου ανθρώπου στο δρόμο. Μου έστειλε φώτο, κόσμος και αστυνομία τριγύρω και ούτε ένα σεντόνι πάνω του.
Μακριά και αγαπημένοι.
Πριν ενα χρόνο όταν είχα πάει Μανίλα είχα κάνει παρέα με έναν Αμερικανό και μου έλεγε ότι στο χοστελ πού έμενε στο Μακατι δολοφόνησαν κάποιον μέσα στη τουαλέτα. Υπάρχει αρκετό έγκλημα στη Μανίλα. Πάντα με προσοχή. Οι Φιλιπιννεζοι έχουν ξεφύγει.
 

Slavrlfucker

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2024
Μηνύματα
287
Like
500
Πόντοι
21
Oι μπατζετ εταιριες μπορουν να στη ζητήσουν. Αν δεν την εχεις σου ζητανε 40-50€ για εκτυπωση.
Επισης σε μπουρδελοαεροδρομια τυπου Καιρο κλπ στο τρανζιτ η ασφαλεια ενδέχεται να στη ζητήσει δε αρκειται στην ηλεκτρονική. Και της Σαρζας δεν είναι και κανα αεροδρόμιο προτυπο
Δεν ξέρω πού τα άκουσες αυτά, αλλά δεν ισχύει τίποτα από όσα λες.
Και Κάιρο πήγα πέρυσι και με πόσες εταιρείες κάνω 10+ ταξίδια τον χρόνο για πάρα πολλά χρόνια, πουθενά σε Ευρώπη ή Ασία δεν είχα εκτυπωμένα boarding pass. Άσχετα αν είναι Wizz Air ή Emirates.

Παίζει μόνο για Τουρκία να έβγαλα στο αεροδρόμιο κάποτε τα boarding pass γιατί δε δούλευε σωστά η σελίδα τους.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom