Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Giannis1529

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2023
Μηνύματα
13
Like
1
Πόντοι
0
Το ιδανικό θα ήταν να μου κάνει παρέα να μου δείξει 10 πράγματα και ουσιαστικά να της πληρώσω όλα χωρίς να πληρώσω και το σεξ αυτό εννοώ
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.666
Like
11.597
Πόντοι
2.406
Το ιδανικό θα ήταν να μου κάνει παρέα να μου δείξει 10 πράγματα και ουσιαστικά να της πληρώσω όλα χωρίς να πληρώσω και το σεξ αυτό εννοώ
Και να σου βάλει κ μπουγάδα στα διαλείμματα
 

Akamatos

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2018
Μηνύματα
161
Like
426
Πόντοι
21
Την πρώτη μερέρα που θα βρεθειςίς θα
Παλικάρια,που ξέρετε από την Ταϊλάνδη.Πώς μπορείτε να είστε βέβαιοι ότι η κοπέλα που θα "φορτώσετε" δε θα σας βγει lady boy με παπάρι;
Εγώ αυτό σκέφτομαι και δεν πάω εκεί!!!

40 δισ περιουσία εχει ο βασιλιάς. Σαφως και υπαρχει κυβερνητική μαφία στην ελλαδα ισως χειρότερη απο ποτε. Αλλα εδω ξέρεις οτι ο αστυνομικός είναι κανονικός εκεί πρέπει να το διασταυρωσεις
Και εκεί ο αστυνομικός κανονικός είναι. Δεν ισχύουν αυτά που λέτε. Αν ζεις και κινείσαι κανονικά είναι μια ασφαλής χώρα τουλάχιστον όσο ασφαλής είναι και η Ελλάδα. Τώρα αν πηγαίνεις γυρεύοντας για μπλεξίματα σε περίεργα μέρη αυτό είναι άλλο.
 

Akamatos

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2018
Μηνύματα
161
Like
426
Πόντοι
21
Σχετικό αυτό. Έχω βάλει κοπέλα χωρίς ταυτότητα στο ξενοδοχείο. Και μάλιστα πάρκαρε και το αμάξι κι έκατσε σχεδόν μια βδομάδα.


Μπορεί να την ξέρανε από κανέναν άλλο συναγωνιστή :p
Μία από τα ίδια. Και εμένα σε δύο διαφορετικά ξενοδοχεία δεν ζήτησε κανείς τίποτα.
 

mixalis k.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
7.864
Like
4.173
Πόντοι
506
Την πρώτη μερέρα που θα βρεθειςίς θα



Και εκεί ο αστυνομικός κανονικός είναι. Δεν ισχύουν αυτά που λέτε. Αν ζεις και κινείσαι κανονικά είναι μια ασφαλής χώρα τουλάχιστον όσο ασφαλής είναι και η Ελλάδα. Τώρα αν πηγαίνεις γυρεύοντας για μπλεξίματα σε περίεργα μέρη αυτό είναι άλλο.
Εμενα με πλησιαζαν ενα καρο και μου το έπαιζαν αστυνομικοί. Χωρια που λαδωνονται με ενα δεκαευρο. Για κυριλε περιοχες δε μιλαμε για Παταγιες και συναφή
 

Howareyou1234

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2024
Μηνύματα
7
Like
6
Πόντοι
0
Στην Παταγια κάποιος όταν θέλει να πάρει κρεμ ντε λα κρεμ κορίτσια ταυλανδεζικα από που ψωνίζει; να παει και να διαλέξει ασπουμε...υπάρχει κάποιο κλάμπ;
 

Howareyou1234

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2024
Μηνύματα
7
Like
6
Πόντοι
0
Οι Ασιατες ειναι ακροδεξιοί, τοπικιστες και θέλουν τους ξένους μονο για τα λεφτα. Οι ταυλανδοι κοιτανε να φάνε οσο πιο πολλοί μπορουνε απο εναν τουρίστα,. Βοηθαει και το απιολυτα διεφθαρμένο κρατος. Εδω σημερα διάβασα για κύκλωμα που πουλαγε μαϊμού σπιτία σε κινεζους επενδυτες στην Αθηνα, σκέψου εκει το γίνεται. Και λογαριασμοί ξένων έχουν αδειάσει και σπιτία ολόκληρα εχουν χαθεί με πλαστογραφιες δηθεν εμπιστων δικηγόρων. Οι λευκοι ειναι κινουμενος στόχος, αποκλειεται να μη χασεις λεφτα, το θεμα ειναι να μη χασεις περιουσίες
Αν ήταν δυνατόν να τους βάζεις τα λεφτά και να μένεις σπίτι σου θα τους άρεσε πολύ αυτό!
Θέλουν μόνο να παίρνουν λεφτά δεν τους ενδιαφέρει ποσός να περάσει καλά ο τουρίστας.
Καλά τα λες..
Όταν ήμουνα στις Φιλιππίνες μιλούσα με ένα τοπακα και μου είπε στα ίσα εσείς οι ξένοι για εμάς ειστε σαν ενα ζεστο κεικ που μολις βγηκε απο τον φούρνο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom