Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 24 άτομα (0 μέλη και 24 επισκέπτες)

rFactor

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2014
Μηνύματα
413
Like
169
Πόντοι
1
Τον "έγδυσαν" τον πρέσβη της Ταϋλάνδης στην Αθήνα... Με το κόλπο της "πούδρας"...


Φόβοι για "αντίποινα" στους 2-3 (άντε 4) Έλληνες που είναι κάτω, στην πάλαι ποτέ χώρα των χαμόγελων :2funny:
 
Εγγρ.
3 Απρ 2019
Μηνύματα
142
Like
261
Πόντοι
21
Φίλος με καμία σχέση με το φόρουμ, έκλεισε αεροπορικά για 2/1/22 για bkk με προορισμό την pattaya. έκλεισε με Austria μέσω Βιέννης απο Θεσσαλονίκη κάτω απο 500 ευρώ. Ξενοδοχείο καραντίνας 1 βραδιάς με το πρόγραμμα test & go. Περίπου 5000 μπατ στη Πατάγια, συμπεριλαμβάνει μεταφορά απο αεροδρόμιο, pcr test, πρωινό. Έχει όμως 8 ημέρες που έκανε το αίτημα για το Thai pass και ακόμη δεν έχει πάρει απάντηση. Τα έγγραφα-αποδεικτικά που έστειλε είναι Οκ. Τουριστική ασφάλεια με AXA απο link που προτείνει η σελίδα TAT.
Οι απορίες είναι αν το έκανε κανείς και πόσο χρόνο έκανε να βγεί, ο τύπος ανησυχεί γιατί τα έχει προπληρώσει φυσικά όλα, όπως και στην ημέρα καραντίνας χρησιμοποιεί κανονικά τις παροχές ξενοδοχείου όπως cafe-bar, πισίνα, εστιατόριο κλπ, ή κλεισμένος στο δωμάτιο μέχρι να βγεί το αποτέλεσμα του test? Σε email που στείλαμε στο ξενοδοχείο δεν κατάλαβαν ή δεν ήξεραν να απαντήσουν.
Σε 12 ωρες έχεις συνήθως ξεμπερδέψει. Αν θες φεύγεις αν θες μένεις ως το επομενο πρωί. Όσο είσαι εκει, εισαι μεσα στο δωμάτιο μόνο.
 
Εγγρ.
3 Απρ 2019
Μηνύματα
142
Like
261
Πόντοι
21
Πολλά μπαρ άνοιξαν ήδη και τα υπόλοιπα αναμένονται εντός λιγων ημερών. Αν θα κρατήσει για παντα αυτό ή οχι δεν ξέρουμε.
 

pepe21

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2010
Μηνύματα
44
Like
94
Πόντοι
0
Φίλος με καμία σχέση με το φόρουμ, έκλεισε αεροπορικά για 2/1/22 για bkk με προορισμό την pattaya. έκλεισε με Austria μέσω Βιέννης απο Θεσσαλονίκη κάτω απο 500 ευρώ. Ξενοδοχείο καραντίνας 1 βραδιάς με το πρόγραμμα test & go. Περίπου 5000 μπατ στη Πατάγια, συμπεριλαμβάνει μεταφορά απο αεροδρόμιο, pcr test, πρωινό. Έχει όμως 8 ημέρες που έκανε το αίτημα για το Thai pass και ακόμη δεν έχει πάρει απάντηση. Τα έγγραφα-αποδεικτικά που έστειλε είναι Οκ. Τουριστική ασφάλεια με AXA απο link που προτείνει η σελίδα TAT.
Οι απορίες είναι αν το έκανε κανείς και πόσο χρόνο έκανε να βγεί, ο τύπος ανησυχεί γιατί τα έχει προπληρώσει φυσικά όλα, όπως και στην ημέρα καραντίνας χρησιμοποιεί κανονικά τις παροχές ξενοδοχείου όπως cafe-bar, πισίνα, εστιατόριο κλπ, ή κλεισμένος στο δωμάτιο μέχρι να βγεί το αποτέλεσμα του test? Σε email που στείλαμε στο ξενοδοχείο δεν κατάλαβαν ή δεν ήξεραν να απαντήσουν.
Έχει ένα σύνδεσμο που σου δίνει όταν κανείς την κατάθεση των εγραφων
 
  • Like
Αντιδράσεις: Crixus

mixalis k.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
7.880
Like
4.184
Πόντοι
506
Άνοιξε κ το Νεπάλ κ αναμένουμε κ Βιετνάμ Μαλαισία σύντομα
Πάνε κι αυτα. Μονο Κολομβια εμεινε
dji_2018_04_19_9.thumb.jpg.5c7033704995b6b22b2fac3a17dd9210.jpg
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.698
Κριτικές
184
Like
43.889
Πόντοι
21.896

Συνημμένα

  • Screenshot_20211218_095645_com.android.gallery3d.jpg
    Screenshot_20211218_095645_com.android.gallery3d.jpg
    459,3 KB · Εμφανίσεις: 75

Crixus

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2019
Μηνύματα
345
Κριτικές
1
Like
1.153
Πόντοι
201
Έχει ένα σύνδεσμο που σου δίνει όταν κανείς την κατάθεση των εγραφων
Οκ, ήρθε στην 8η, όλα κανονικά, για την επιστροφή πάντως χρειάζεται νέο pcr test 72 h πριν την πτήση, 2500-3000 μπατ κι αυτό.
 

pepe21

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2010
Μηνύματα
44
Like
94
Πόντοι
0
Οκ, ήρθε στην 8η, όλα κανονικά, για την επιστροφή πάντως χρειάζεται νέο pcr test 72 h πριν την πτήση, 2500-3000 μπατ κι αυτό.
Ναι αλλιώς δεν μπαίνεις στο αεροπλάνο . Να πας στο patong bay hill είναι στην αρχή η τέλος της nanai ανάλογα από ποια μεριά θα μπεις . Είναι γαματα και με πλήθος αγαθών .
 
  • Like
Αντιδράσεις: Crixus

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.464
Κριτικές
36
Like
38.103
Πόντοι
18.565
New update:

Thailand Pass system will temporarily suspend all new applications for the Test and Go and Sandbox Program (except Phuket Sandbox), starting from 00.00 hrs. on 22 December 2021 until further notice.

1. Applicants who have received their Thailand Pass QR Code can enter Thailand under the program they have registered and been approved.

2. Applicants who have registered, but have not received their QR Code must wait for their Thailand Pass to be considered / approved. Once approved, they can enter Thailand under the scheme they have registered or been approved.

3. New applicants will not be able to register for Test and Go and Sandbox Programs (except Phuket Sandbox). Thailand Pass will only accept new applicants seeking to enter Thailand under Alternative Quarantine (AQ) or Phuket Sandbox only.

4. Passengers who will arrive in Thailand under Test and Go and Sandbox Program must undergo a 2nd COVID-19 test using the RT-PCR technique (not ATK self-test) at government-designated facilities (no additional cost).
 
Εγγρ.
3 Απρ 2019
Μηνύματα
142
Like
261
Πόντοι
21
Σύντροφοι τα κρούσματα της όμικρον έχουν εκτοξευθεί και αποτι φαίνεται πάμε για κλείσιμο της νύχτας ξανά!
 

Sfedona

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2021
Μηνύματα
991
Κριτικές
34
Like
3.184
Πόντοι
2.596
Σύντροφοι τα κρούσματα της όμικρον έχουν εκτοξευθεί και αποτι φαίνεται πάμε για κλείσιμο της νύχτας ξανά!
Παντού για κλείσιμο πάει....
Άνοιξη μας βλέπω ξανά χαλαρούς και αν...
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.464
Κριτικές
36
Like
38.103
Πόντοι
18.565
Περιμενω εδω και 17 ημερες το Thai-pass για Πουκετ, αλλα καμμια απαντηση. Ταξιδευω στις 28 του μηνα, εχω ακομα ημερες, αλλα αν μεχρι την Δευτερα δεν εχω απαντηση θα αναγκαστω να απευθυνθω σε γραφειο που αναλαμβανει την εκδοση του σε πολυ λιγες ημερες.
 

rFactor

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2014
Μηνύματα
413
Like
169
Πόντοι
1
Περιμενω εδω και 17 ημερες το Thai-pass για Πουκετ, αλλα καμμια απαντηση. Ταξιδευω στις 28 του μηνα, εχω ακομα ημερες, αλλα αν μεχρι την Δευτερα δεν εχω απαντηση θα αναγκαστω να απευθυνθω σε γραφειο που αναλαμβανει την εκδοση του σε πολυ λιγες ημερες.

Αυτές τις αιτήσεις μία τις κοιτάνε, μία τις παρατάνε, διαμαρτύρονται πολλοί ότι δεν παίρνουν απάντηση εκτός κι αν τις στείλουν 2 καΙ 3 φορές...
Ταξιδιωτικό γραφείο ελληνικό εννοείς; Ή από εκεί;
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.464
Κριτικές
36
Like
38.103
Πόντοι
18.565
Αυτές τις αιτήσεις μία τις κοιτάνε, μία τις παρατάνε, διαμαρτύρονται πολλοί ότι δεν παίρνουν απάντηση εκτός κι αν τις στείλουν 2 καΙ 3 φορές...
Ταξιδιωτικό γραφείο ελληνικό εννοείς; Ή από εκεί;
Απο Μπανγκοκ. Agents co. LTD. Mε 3000 μπατ περιπου σου κανουν την δουλεια μεσα σε1-2 ημερες, απο οτι λενε. Πιθανον να λαδωνουν αυτους που πρεπει να σου κανουν κανονικα την δουλεια.
 

nscorpios

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2008
Μηνύματα
126
Like
165
Πόντοι
1
Περιμενω εδω και 17 ημερες το Thai-pass για Πουκετ, αλλα καμμια απαντηση. Ταξιδευω στις 28 του μηνα, εχω ακομα ημερες, αλλα αν μεχρι την Δευτερα δεν εχω απαντηση θα αναγκαστω να απευθυνθω σε γραφειο που αναλαμβανει την εκδοση του σε πολυ λιγες ημερες.
Αν μπορείς να μας πεις το κοστος του ταξιδιου και ποσες μερες εχεις υπολογίζεις να μείνεις
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.464
Κριτικές
36
Like
38.103
Πόντοι
18.565
Αν μπορείς να μας πεις το κοστος του ταξιδιου και ποσες μερες εχεις υπολογίζεις να μείνεις
Θα μεινω μια εβδομαδα υποχρεωτικα Πουκετ, λογω του Phuket Sandbox, και μετα 18 ημερες Μπανγκοκ.
Αρχικα ειχα βγαλει αεροπορικο για Μπανγκοκ με την Τουρκικη στα 550, και μετα πληρωσα αλλα 130 για να το αλλαξω για Πουκετ. Ξενοδοχειο Πουκετ στα 180 ευρω και rbnb διαμερισμα στην Μπανγκοκ, για ενα μηνα (ασχετο αν τελικα θα μεινω 18 ημερες) με 540 ευρω. Και ημερησιο κοστος διαμονης εκει στα 50- 80 ευρω, αναλογως το τι θα βρουμε εκει κατω.
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.331
Πόντοι
28.786
Θα μεινω μια εβδομαδα υποχρεωτικα Πουκετ, λογω του Phuket Sandbox, και μετα 18 ημερες Μπανγκοκ.
Αρχικα ειχα βγαλει αεροπορικο για Μπανγκοκ με την Τουρκικη στα 550, και μετα πληρωσα αλλα 130 για να το αλλαξω για Πουκετ. Ξενοδοχειο Πουκετ στα 180 ευρω και rbnb διαμερισμα στην Μπανγκοκ, για ενα μηνα (ασχετο αν τελικα θα μεινω 18 ημερες) με 540 ευρω. Και ημερησιο κοστος διαμονης εκει στα 50- 80 ευρω, αναλογως το τι θα βρουμε εκει κατω.
Ετσι οπως είναι η κατάσταση δεν αξίζει να πας ρε φίλε.

Το σκεφτόμουν για Φεβρουάριο γιατί εχω υπόλοιπο αδείας απο 2021. Και εχω 4 πολύ καλές εκεί που με περιμένουν. Αλλα με τα διαδικαστικά σου σπάνε τα αρχίδια. Δεν ξέρεις που θα καταλήξεις.

Τελικά μάλλον θα το αφήσω για αργότερα.
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.464
Κριτικές
36
Like
38.103
Πόντοι
18.565
Ετσι οπως είναι η κατάσταση δεν αξίζει να πας ρε φίλε.

Το σκεφτόμουν για Φεβρουάριο γιατί εχω υπόλοιπο αδείας απο 2021. Και εχω 4 πολύ καλές εκεί που με περιμένουν. Αλλα με τα διαδικαστικά σου σπάνε τα αρχίδια. Δεν ξέρεις που θα καταλήξεις.

Τελικά μάλλον θα το αφήσω για αργότερα.
Nεο παιδι εισαι, εχεις ακομα πολλα περιθωρια στην ζωη σου να πας. Εγω κωλο-γερος, σημερα ειμαι αυριο δεν ειμαι. :confused:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom