Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 31 άτομα (6 μέλη και 25 επισκέπτες)

Tekillas Boom Boom

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.800
Like
403
Πόντοι
36
2 με 25 μαρτιου airticket σημερα 625 ευρω Θεσνικη-φρακτουρτη-μπανγκοκ με 5 ωρες αναμονη φρανκφουρτη.
Καλη τιμη για μας απο θεσνικη.
Ενω χθες ειχε και με tourkish την ιδια τιμη στις ιδιες μερες σημερα την βρισκω 676 ευρω
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
ρε παιδια τιποτα κουκλαρες παιζουν εκει γενικα?

γιατι απο οτι ειδα στα βιντεο πανω απο τον χαρακτηρισμο <ομορφη> στα βιντεο δεν βρηκα


Κατι εκφυλα εβλεπα αλλα μαλλον λαιντιμποις ειναι.
η μργαλη διαφορα ειναι στα τραβελια....εκει ειναι ειδος προς εξαφανιση
τα κοριτσια ειναι σχεδον ιδια με τις ταυλανδεζες....και σε αναλογια ομορφιας
τα εκφυλα φιλιπινακια ειναι κοριτσακια 100% τα ειδα απο κοντα και τα γευτικα
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
Ναι αμε . Παρα μα παρα μα παρα πολλες νεαρες ρωσσιδες τουριστριες απο χοντρες μεχρι μοντελαρους . Παθαινεις ψυχολογικα και μετα σου φαινονται και οι Ταυλανδες πανεμορφες
ρωσιδα φιλιπινες δεν ειδα οθτε για δειγμα....εκτος και αν λες για ταυλανδη
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
Αυτο ειναι το Ανχελες!!!οπως το ειπες!!Μαμ,κακα,κοκο και νανι.....Προσωπικα πιστευω οτι οι Φιλλιπινεζες ειναι πιο ομορφες και πιο "ζεστες" απο τις Ταυλανδεζες.....Το Ανχελες ειναι ενα μερος που να μην εχεις  :knockinb: για κανα 2 χρονια και να πας εκει και να "ξελαφρωσεις"!!!!!πολυ  :fuck2: :fuck2: :fuck2:
ειναι πολυ πιο ζεστες, φτηνες και το παιζουν ποιο χαζουλες....σου λεω ,οπως φανταζομαι την ταυλανδη 10ετιας 80-90
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
ΒΑNGKOK Θα πηγαινα σιγουρα και σε κανα νησακι.
Νησακι, φυσικα, αλλα οχι ελληνικο γιατι για τρια βραδυα σε ελληνικο νησακι θες κανα χιλιαρικο,
Χιλια ευρω οι διακοπες σε ελληνικο νησι και δωρεαν η κακομουτσουνια των ελληνων.
 

mandipl

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
584
Κριτικές
4
Like
12
Πόντοι
6
λοιπον 1 μερα παταγια ..τελειως low season συνεφιες κλπ αλλα δεν με χαλαει εγω για τα μωρα ερχομαι ...

μετα απο ενα καλο υπνακο μολις ηρθα στο χοτελ (see me spring soi 10) βγηκα για περιπολια ...αρκετα ωραια μωρα στα μπαρακια που ψαχνονται απεγνοσμενα ...πολυ λιγοι αντρες σχετικα με αλλες περιοδους ...και βεβαια συνηθως ινδοι της κακιας ωρας ..οποτε εγω μπροστα τους μοιαζω με Brad Pitt και βαλε ..βολτα απο μερικα gogo στην μετρο ...Champagne ...δεν ξερω γιατι αλλα οσο ημουν εκει δεν τα εβγαλε καμια ...μαλλον το γυρισαν σε σοφτ ...πολυ κακο ..ωστοσο κερασα ενα μωρο με απιστευτη φατσα και κωλο ... μετα ειδα οι το κορμι της ηταν αψεγαδιαστο (εκτος στηθους βεβαια ) ...αλλα ηθελε 1500 BF και 4000 LT ....με τοσα παιρνω 3-4 απο insomnia ...θα μπορουσα να το παζαρεψω αλλα αλλη μερα ..αστην να ψηθει λιγο ..μετα γυρισα μερικα νεα gogo ( Batchelor queen ) .τπτ ιδιετερο ...μετα πηγα insomnia ..oπως παντα εκει βρισκεις οτι γουσταρεις ...αφου ηπια 2 μπυρονια και μπανισα μερικα μετρια μωρα που μου κολλουσαν βρηκα επιτελους μια στον τυπο μου ...χορευε στο υπερυψωμενο και εβγαζε εξω το κωλαρακι της ..πολυ ωραιο σωμα  φατσα και εκφυλος χορος ....δυστυχως την κουβαλουσε ενας γιαπωνεζος αλλα αυτη χαμογελουσε συνεχεια σε μενα οσο χορευε αλλα και οταν κατεβηκε ..μετα αρχισε να προσπαθει να τον διωξει τον μαλακα ...ωραια λεω ..το κλεισαμε το βραδυ με γκολαρα αποτα αποδυτηρια ...ομως αυτος δεν εφευγε ...πηγα απο εκει μου ειπε να περιμενω λιγο να τον διωξει ..του ελεγε 4 -5 χιλιαρικα για να φυγει , τον παρακαλουσαν οι φιλες της να φυγει αυτος ο μαλακας τπτ ...εντωμεταξυ οσο τον διαχνανε αυτος ηπιε και 2 μπυρες ακομα μονορουφι οποτε ειπα να μην κανω τον ασημενιο ιπποτη ....αφου περιμενα κανα 20λεπτο και δεν ειδα φως στο τουνελ και αφου δεν σηκωθηκε να με παρει απο το χερακι να φυγουμε την παρατησα ....σιγουρα θα την πετυχω αλλη μερα ...κριμα αλλα δεν θα χαλασω το βραδυ μου με α δραματα των αλλων ....κατεβηκα κατω και κοβωντας κινηση πετυχα ενα μωρο στον τυπο μου ...την παινρω οπως ειναι για sort ...ηξερα οτι δεν θα ειχα αντοχες για long ...μετρια πραγματα ...αλλα εφυγαν τα χοντρα ...
 

Tekillas Boom Boom

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.800
Like
403
Πόντοι
36
kostasf16 δε μιλουσα για ελληνικο νησακι.φτανουν αυτα ειναι για τα 20χρονα να παμε στην Μαικονο να ξεσαλωσουν
 

miltosman

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2011
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Φιλε mandipl καλως ηρθες στο ψαροχωρι

Για champagne αν λες για το καστανοξανθο που φοραει συνηθως μαυρα

και κανει τα αεροπλανικα μην την χασεις με τιποτα.Ειναι δυναμιτης. Την πηρα short

2000b και με εκοψε φετες non-stop 2 ωρες

Καλα να περνας
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
kostasf16 δε μιλουσα για ελληνικο νησακι.φτανουν αυτα ειναι για τα 20χρονα να παμε στην Μαικονο να ξεσαλωσουν
Ναι , το καταλαβα, απλα πηρα την ευκαιρια να γκρινιαξω για τις υπερτιμημενες διακοπες στην ελλαδα.
 

lakisscorpio

Μέγας
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.053
Κριτικές
14
Like
646
Πόντοι
4.255
λοιπον εκανα rip πολλες και διαφορες φωτο απο το patayya addicts κιριως απο το advanced members area και τα ανεβασα ....καλη διασκεδαση

pattaya.part5.rar
pattaya.part4.rar
pattaya.part1.rar
pattaya.part3.rar
pattaya.part2.rar
pattaya.part6.rar

Ευχαριστουμε,αγορινα μου για τις φωτο...πολυ καλες!!απ'οτι ειδα εχει και Φιλιππινες μερικες....Καλα να περνας!!!Μας "εφτιαξες" πρωι-πρωι!!!Να πω Καλο Ταξιδι στον Vas-z που σε λιγες ωρες πεταει για Ταυλανδη
 

geo70

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.079
Like
58
Πόντοι
16
Έφτασε λοιπόν και η δική μου σειρά τη Δευτέρα 26/8...
vas-z : τη τρίτη το μεσημέρι τρώμε μαζί στο ξενοδοχείο !
mandipl : μετά πάω για καφέ στο starbucks !

....και φυσικά θα υπάρχει άμμεση ενημέρωση !
 

mandipl

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
584
Κριτικές
4
Like
12
Πόντοι
6
μερα 2η
ο καιρος συνεχιζει να ειναι συννεφιασμενος αλλα στα @@ μας .....μετα την πρωτη αναγνωριστικη μερα αρχισα να βρισκω ρυθμο ...το μεσημερακι πηγα για μασαζ στο soi 13/2 νομιζω ...βρηκα ενα γλυκο πιπινακι και το πηρα ....μετριο μασαζ αλλα καλουτσικη πιπα με τελειωμα στο στομα και το προσωπο  .. η πρωτη φωτπ δικια μου οι αλλες απο fb



το βραδακι ο δρομος με εβγαλε στο σοι 7 οπου με αρπαξε μια γλυκια με μοντελισιο κορμακι ...Bo το ονομα της ..ηπιαμε ποτα παιξαμε μπιρλιαρδο και ψηθηκα να την μπαρφαινιασω ...φοβερη πιπα ..πολυ καλο σεξ παθιασμενο ...δεκτηκη σε ολα ..ολα ομως ...




μερα 3η ...
το πρωι αρχισαμε το πρωινο σεξακι με την Bo ..  οπως ειπα ηταν πολυ δεκτηκη σε ολα (up to u) οποτε ειπα να δοκιμασω για πρωτη φορα με ταυλανδη και την πισω πορτα ...υπεφερε λιγο η κοπελα αλλα το πηρε (το μισο) ...εβγαλε τα λεφτα της με το παραπαων ...το κακο ειναι οτι με αφησε τελειως κορεσμενο σεξουαλικα οποτε μεχρι αργα το βραδυ δεν ειχα  ορεξη για πολλα ..εκανε και μια μπορα οποτε ξεκουραστηκα στο χοτελ ...

το βραδυ μια βολτα σε μερικα gogo (windmill , byblos) ισα ισ για να αρχισω να φτιαχνομε  με τα χαμουρεματα των νεαρων κορασιδων .. μετα το χτεσινο ρεπο απο ινσομνια ειχα παθει στερηση οποτε πηγα κατα τις 1,30 απο εκει ....πολυ καλη βραδια για ινσομνια ..παρα πολλα ωραια ξεμπαρκα μωρα ....δεν ηξερα τι να προτοδιαλεξω ..σπανιο για μενα ..εχω πολυ συγκεκριμενα γουστα ...σε μια φαση μπηκε αυτη που δεν μπορεσα να παρω την πρωτη νυχτα ...ηρθε κατευθειαν πανω μου αν και την πλευρισαν αμεσως 2-3 τυποι...Σομ το ονομα ...παρα πολυ εντιυπωσιακη γκομενα ...απο αυτες που χορευουν και κοιταει ολο το μαγαζι ..φοβερο σωμα και κωλαρακι ..καθησαμε 2 ωριτσες χορευοντας και πινωντας ... η κοπελα στο χορο το εχει πολυ ..μου θυμισε ΜΕΕΝΑ απο οσους ειχαν διαβασει το προηγουμενο ταξιδι μου ...οχι ομως εξισου καυλοτικη ..εχει κατι Bitchy που μου το χαλαει ...στο ξενοδοχειο ηταν ακομα πιο Bitch ...πολυ στενη και οχι τοσο δεκτικη στα γουστα μου ...με το ζορι με αφησε να της τα ριξω ολα στην παμα ..προς το τελος την γαμαγα οχι απο ευχαριστηση αλλα επειδη ηθελα να υποφερει η πουτανιτσα ..και γιατι ηταν bitch αλλα κυριως γιατι με ειχε αφησει μπουκαλα την πρωτη βραδια ... ... το πρωι δεν ειχα καν ορεξη να την πηδηξω αλλο  παρολι την ομορφια της και το πολυ ωραιο σωμα ..επισης το βυζι της ειχε ισως την ιδανικη ελαστικοτητα ...δεν εχω ξαναδει κατι τετοιο ...λαστιχενιο ...απιστευτη αισθηση ...και πιστεψτε με εχω πιασει παρα πολλα βυζακια ...αλλα αυτο ηταν απο τα κορυφαια ...
παντως ευχαστηθηκα πολυ τη βραδια στο ινσομνια ..αυτη η αισθηση με τα δεκαδες γκομενακια να σε κοιταζουν και να μην ξερεις ποια να διαλεξεις σε συνδιασμο με τελεια μουσικη και ατμοσφαιρα δεν υπαρχει ....απλα τελεια
 

palias4

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2008
Μηνύματα
675
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
6
Ωραιος...αν κ κανεις τις δικες μου μερες αναμονης, να φαινονται αιωνες.
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
2 με 25 μαρτιου airticket σημερα 625 ευρω Θεσνικη-φρακτουρτη-μπανγκοκ με 5 ωρες αναμονη φρανκφουρτη.
Καλη τιμη για μας απο θεσνικη.
Ενω χθες ειχε και με tourkish την ιδια τιμη στις ιδιες μερες σημερα την βρισκω 676 ευρω
πολυ καλη τιμη...με ενδιαφερει να ειμαι στο σονκραν
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
ρε παλικαρια παλι εκτος θεματος θα βγω
κατι για κουαλα λουμπουρ εχουμε ?? καμια επισκεψρ εχει γινει ?
 

Pink_floyd

Μέγας
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
726
Κριτικές
22
Like
644
Πόντοι
4.465
τι θες να μαθεις ?

Η κουαλα λουμπουρ ειναι μια μουσουλμανικη πολη και το επιπεδο ενδιαφεροντος για πληρωμενο σεξ ιδιαιτερα χαμηλο. Για ψωνια,  βολτες στο KLCC κτλπ μια χαρα
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
Ο stefan νομιζει ακομα οτι θα βρει και αλλου βκκ πατταγια κτλ.
 

Tekillas Boom Boom

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.800
Like
403
Πόντοι
36
και μενα τα γενεθλια μου ειναι απριλιο steffan και θα θελα να ειμαι.
Αν μπορεις πανε κανα 3μερο kouala lumpur να δεις και τπτ διαφορετικο.
Φετος ειχα σταση 1 ωρα στη kuala πριν φτασω Phuket αλλα η 1 ωρα εγινε 3,30 λογο του ατυχηματος που ειχαμε με το αεροπλανο και επρεπε α το ελενξουν και να το καθαρισουν προτπυ ξαναπεταξουμε..χαχαχαχα 30 ωρες ταξιδι μας βγηκε φετος μη γαμησω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom