Νέα

Τα πιο ξέκωλα κωλόμπαρα της Αθήνας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα zogler gr
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 919
  • Εμφανίσεις 441K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.774
Κριτικές
9
Like
1.786
Πόντοι
216
Αν ειναι εκει δοκιμασε Βαλια
 

xrusos

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2020
Μηνύματα
578
Like
367
Πόντοι
26
Συναγωνιστες καλησπερα . Ειμαι νεος στο αθλημα και ψαχνω κωλομπαρα με μιλφ μεσα καθως αυτες ειναι η αδυναμια μου .Εχει κανεις να μου προετεινει τοποτα .Επισης πως παιζεται η φαση εκει μεσα ?

Καλα μιλφο-γκιλφ εχει το Κιςς και το Λαιφ στο Περιστερι.
adelfe tha pao tr eimai apo londinopls pes mou pos pezetai h fash mporo na pao monos mou pls pes m
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.774
Κριτικές
9
Like
1.786
Πόντοι
216
Συναγωνιστες καλησπερα . Ειμαι νεος στο αθλημα και ψαχνω κωλομπαρα με μιλφ μεσα καθως αυτες ειναι η αδυναμια μου .Εχει κανεις να μου προετεινει τοποτα .Επισης πως παιζεται η φαση εκει μεσα ?

Καλα μιλφο-γκιλφ εχει το Κιςς και το Λαιφ στο Περιστερι.
adelfe tha pao tr eimai apo londinopls pes mou pos pezetai h fash mporo na pao monos mou pls pes m

Φιλε μη τα θελεις ολα ετοιμα. Ψαξε τα νηματα που γραφουμε οι ενεργοι και εχουμε συμνουλες επι συμβουλων. Ξεκινα πρωτη σελιδα και ψαχτο λιγο στο νημα που ειμαστε τωρα. Γρηγορες συμβουλες:

1. Πας με δευτερο ατομο αμα εισαι πρωταρης. Κανονας. Μονος σου θα πας μετα απο 10 εισκεψεις τουλαχιστον
2. Με την τωρινη κατασταση αμα σου αρεσει καμια με το πρωτο ποτο που κερνας βαζεις χερι. Αν σου κανει μα μου τη διωχνεις
3. Κανονιζεις απο την αρχη τι θα πεις. Εγω ας πουμε παω και ο διαλογος ειναι ο εξης:

-θα κερασεις ποτακι?
-βαλε ενα απλο και αμα εισαι καλο κοριτσι βλεπουμε
-ε δεν καταλαβαινεις? Αν η απαντηση ειναι οχι ακολουθει ενταξει τοτε στειλε μου μια που καταλαβαινει Αν ναι τοτε
-ωραια και βαζεις χερι

Οπως προχωραει η κουβεντα στο τριτο ποτο ρωταω:
-ξενοδοχειο πας?η θα παιξει τιποτα με ιδιο σκηνικο για παραπανω απαντησεις στο ναι/οχι

Βασικοτατοι και απαραβατοι κανονες

1. ποτε δεν κερναμε την πρωτη που θα ερθει ακομα και να μας αρεσει αν ειμαστε νεοι στο χωρο. Πας για αρκετες ωρες οποτε δε σε χαλαει λιγη υπομονη
2. αν γουσταρεις καμια και την κοιταξεις και δεν ερθει τρωει κιτρινη κατρα. Στην μπαρικη διαλεκτο σημαινει οτι οταν θα ερθει (θα ερθει σιγουρα) της τα χωνεις του τυπου γιατι με εγραωες οταν σε κοιταγα κλπ και τη στελνεις ολο το βραδυ
3. Ποτε δεν κερνας την ιδια πανω απο 3 ποτα αν δεν συμφωνηθει οτι γουσταρεις.

Φιλε ο ανταγωνισμος για το χρημα εκει μεσα ειναι αδυσωπητος η μια μισει την αλλη αν πιπωνει κανεναν και του παιρνει εχτρα λεφτα και τωρα με τον κορονοιο ολες ειναι ποσοστα και οχι μεροκαματο.

Φιλοι νεοι συναγωνιστες θημηθειτε:στα μαγαζια αυτα το πορτοφολι σε κανει παληκαρι και γαματε γιατι χανομαστε
 

loupenis

Νέο Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2020
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Επίσκεψη στη Τρούμπα προχθές. Σκορπίος 3 κοπέλες ολες οβερ 60. Φαντασια και μπλου ναιτ 5-6 κοπελες σχεδόν όλες αδιάφορες. Ειδά κανα δυο καλά στο λευκές νύχτες αλλά δεν πήγα γιατί δεν υπήρχε άλλος πελάτης και οι κοπέλες το κολοβαράγανε απ'έξω. Γενικά μια παρακμή υπάρχει παντού και δυστυχώς δεν βλέπω να γίνονται αλλαγές ούτε στη συμπεριφορά των κορασίδων αλλά ούτε και στη διαχείρηση. Μπαμπυ γκολντ τα ίδια. Μέτριες παρουσίες που δεν κάνουμε τίποτα παραπάνω απο κανα χουφτωμα. Οπού πάω πετυχαίνω σνομπαριες που ακόμα και μετά το δεύτερο τρίτο δεν καθόνται για καμιά φάση η τελειώς σαβούρες που δεν αξίζουν ούτε για ένα ποτό. Περίμενα οτι μετά από την πτώση που είχε η νύχτα το τελευταίο καιρό θα έβλεπα πιο πρόθυμες συμπεριφορές. Πείτε ρε παιδιά κανα μαγαζί με πρόθυμες γιατί κοντεύω να σαλτάρω.
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.774
Κριτικές
9
Like
1.786
Πόντοι
216
Επίσκεψη στη Τρούμπα προχθές. Σκορπίος 3 κοπέλες ολες οβερ 60. Φαντασια και μπλου ναιτ 5-6 κοπελες σχεδόν όλες αδιάφορες. Ειδά κανα δυο καλά στο λευκές νύχτες αλλά δεν πήγα γιατί δεν υπήρχε άλλος πελάτης και οι κοπέλες το κολοβαράγανε απ'έξω. Γενικά μια παρακμή υπάρχει παντού και δυστυχώς δεν βλέπω να γίνονται αλλαγές ούτε στη συμπεριφορά των κορασίδων αλλά ούτε και στη διαχείρηση. Μπαμπυ γκολντ τα ίδια. Μέτριες παρουσίες που δεν κάνουμε τίποτα παραπάνω απο κανα χουφτωμα. Οπού πάω πετυχαίνω σνομπαριες που ακόμα και μετά το δεύτερο τρίτο δεν καθόνται για καμιά φάση η τελειώς σαβούρες που δεν αξίζουν ούτε για ένα ποτό. Περίμενα οτι μετά από την πτώση που είχε η νύχτα το τελευταίο καιρό θα έβλεπα πιο πρόθυμες συμπεριφορές. Πείτε ρε παιδιά κανα μαγαζί με πρόθυμες γιατί κοντεύω να σαλτάρω.

Αρχηγε μου οποιος μπλεκει με στριπτητζαδικα και πυρφοραδικα αυτα παθαινει. Καλα και συ τοσοι ναοι της καλτιλας υπαρχουν στον πειραια στο Σκορπο βρηκες να πας? Και Φανταζια μπλου και πουτσες μπλου και Baby Gold? Δηλαδη σε χαλαει ο Πριγκηπας? Το ποστ σου δειχνει ασεβεια προς το νημα και την τεραστια προσφορα Βυζολαγνου, Womanholic και εμενα. ψαχτο λιγο το νημα λεγεται Κωλομπαρα που γαμας. Ενα σωρο σελιδες εχουν βαλει ο Womanholic και ο Βυζολαγνος και τα καινουρια παιδια χρυσος κλπ. πριν σαλταρεις κανε μια βολτα Πριγκηπα κοντα ειναι
 

kon_ntinos

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2009
Μηνύματα
301
Κριτικές
1
Like
421
Πόντοι
21
Καλημέρα σε όλη τη παρέα, έχω ερώτηση για τους πιο έμπειρους σε αυτές τις τρύπες. Πριν τον θανατηφόρο αυτόν ιό που ζούμε.. είχα περάσει απο το "ινσταγκραμ" (instagram), Πειραιά. Μετά τον άη Διονύση, όπως οδηγεί ο δρόμος..περνάς τα φανάρια κ τσάκ στο αριστερό σου χέρι. Είδα τυχαία προφανώς.. και απ’ έξω και με ανοιγμένη πόρτα ωραίες παρουσίες. Έχει κάποιος λοιπόν εμπειρία από το εν λόγω μαγαζάκι; Ευχαριστώ
 

vasilis2500

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2017
Μηνύματα
68
Like
286
Πόντοι
20
Καλημερα σε όλους δεν έχω γράψει ποτέ λόγω χρόνου αλλά τώρα είπα να γράψω λοιπόν για εμένα ένα είναι το μαγαζί που αξίζει χώρις πολλά πολλά και περνεις αυτό που θέλεις το Χαλαρά στο Περιστέρι και οι ποιο πολλές για να μην πω όλες τα αξίζουν τα λεφτά τους εγώ την βρίσκω με την Νανά που δεν χαλάει πότε χατίρια και με της συνθήκες αυτές που ζούνε και αν είσαι και καλό αγοράκι ακόμα και στην απαγόρευση όλα γίνονται
 

andre26

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2018
Μηνύματα
390
Like
272
Πόντοι
21
φιλε vasili 2500 ενδιαφερομαι για την Νανά απο το χαλαρα στειλε pm
 

Gerrykirky

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2019
Μηνύματα
84
Like
38
Πόντοι
0
Καλησπέρα και χρόνια πολλά ., ρε παιδιά αυτή η ελενη η ξανθιά από life παίζει μπαλα εκτός ; Και αν ναι αν υπαρψουν πληροφορίες pm ευχαριστω και καλή χρόνια
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.774
Κριτικές
9
Like
1.786
Πόντοι
216
Τα ειπα ολα στο πμ
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.774
Κριτικές
9
Like
1.786
Πόντοι
216
Το χαλαρα στη Κυπρου λειτουργει ;;;
Χαιρετω τον Αρχηγοςτης καβλας τον Προγκηπα της μπαρας. Φιλε η Τανια επεστρεψε Χαλαρα και ειναι μαχιμη τσεκαρε νημα Τα πιο ξεκωλα μπαρ της Αθηνας με παραθεση φιλος ΑNDREIOS και με φωτο απο ναναεωμενη και αδυνατισμενη. Περιμενω Βυζολαγνο για μεγαλη καταδρομικη
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
Επεσα χτες πανω σε ενα μπαρακι (avenzo αν θυμαμαι καλα το ονομα του) απεναντι απο το κωτσοβολο στη Μεταμοργωση - Ν Ιωνια. Ειχε πανω απο 5 κοπελες στα τραπεζια του και περιμεναν. Ξερει κάποιος κατι για αυτό?
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.774
Κριτικές
9
Like
1.786
Πόντοι
216
Επεσα χτες πανω σε ενα μπαρακι (avenzo αν θυμαμαι καλα το ονομα του) απεναντι απο το κωτσοβολο στη Μεταμοργωση - Ν Ιωνια. Ειχε πανω απο 5 κοπελες στα τραπεζια του και περιμεναν. Ξερει κάποιος κατι για αυτό?
Ενημερωση απο Κυρ-Βαγγελη που εχει παει μια φορα πυρφοραδικο δε γινεται παιχνιδι καθολου
 

cervantes

Ανώτατος
Εγγρ.
5 Σεπ 2007
Μηνύματα
902
Κριτικές
192
Like
4.420
Πόντοι
15.775
Περασμα τις προαλλες απο Pub 65 βραδυ μετα την βροχη. Το ροστερ καμμια σχεση με πριν ελειπαν η Λιτσα και η Αλεξανδρα. Μια μελαχροινη βυζαρου που μαλλον ηταν η Δωρα ειχε διπλαρωσει καποιον στον καναπε. Με πλησιασαν 2 που ουτε βλεποντουσαν και τελικα κερασα την Σοφια. Εχει χαλασει αρκετα σε σωμα και προσωπο. Καταληξαμε στην γωνια να μου παιρνει τσιμπουκι και να της τα δινω στο στομα. Στο σκαμπο ακριβως απο πισω μου πλατη ηταν ενας τυπος πιωμενος εντελως δεν ξερω αν καταλαβε κατι..
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.179
Κριτικές
86
Like
3.978
Πόντοι
5.015
Περασμα τις προαλλες απο Pub 65 βραδυ μετα την βροχη. Το ροστερ καμμια σχεση με πριν ελειπαν η Λιτσα και η Αλεξανδρα. Μια μελαχροινη βυζαρου που μαλλον ηταν η Δωρα ειχε διπλαρωσει καποιον στον καναπε. Με πλησιασαν 2 που ουτε βλεποντουσαν και τελικα κερασα την Σοφια. Εχει χαλασει αρκετα σε σωμα και προσωπο. Καταληξαμε στην γωνια να μου παιρνει τσιμπουκι και να της τα δινω στο στομα. Στο σκαμπο ακριβως απο πισω μου πλατη ηταν ενας τυπος πιωμενος εντελως δεν ξερω αν καταλαβε κατι..
Φίλε η Δώρα μάχιμη, πώς την είδες; Από εμφάνιση - κιλά στα ίδια;
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.774
Κριτικές
9
Like
1.786
Πόντοι
216
Περασμα τις προαλλες απο Pub 65 βραδυ μετα την βροχη. Το ροστερ καμμια σχεση με πριν ελειπαν η Λιτσα και η Αλεξανδρα. Μια μελαχροινη βυζαρου που μαλλον ηταν η Δωρα ειχε διπλαρωσει καποιον στον καναπε. Με πλησιασαν 2 που ουτε βλεποντουσαν και τελικα κερασα την Σοφια. Εχει χαλασει αρκετα σε σωμα και προσωπο. Καταληξαμε στην γωνια να μου παιρνει τσιμπουκι και να της τα δινω στο στομα. Στο σκαμπο ακριβως απο πισω μου πλατη ηταν ενας τυπος πιωμενος εντελως δεν ξερω αν καταλαβε κατι..
Αρχηγος!!
 

cervantes

Ανώτατος
Εγγρ.
5 Σεπ 2007
Μηνύματα
902
Κριτικές
192
Like
4.420
Πόντοι
15.775
Ειμαι 90% σιγουρος οτι ηταν η Δωρα γιατι δεν την ειδα καλα στο προσωπο. Αλλα ηταν ο ιδιος σωματοτυπος και τα ιδια βυζομομπαλα απλα ειναι πιο μελαχροινη στο μαλι και με καποια κιλακια παραπανω. Ειχε βαλει κατω εναν τυπο στον καναπε και τον ειχε αρχισει στα γλωσοφιλλα. Οση ωρα τα ελεγα με την Σοφια μονο στα γλωσοφιλλα μεινανε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom