Νέα

Τα πιο ξέκωλα κωλόμπαρα της Αθήνας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα zogler gr
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 919
  • Εμφανίσεις 441K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Deltafox

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2009
Μηνύματα
134
Κριτικές
1
Like
246
Πόντοι
21
ρε παιδια ενα απλο μπαρ ηταν κωλομοπαρο ετσι?πως ηταν η φαση εκει περα ρε παιδια ?δηλαδη μπαινεις και της λες ποσα θες να σε παρω ?και τη παιρνεις σπιτι σου?για μια νιγηριανοσερβα ενδιαφερομαι να παρω δουλευει απλο μπαρ αν ερεις κανεις τιποτα γι αυτη πχ την εχει παρει ας μου πει

Αν λες αυτο στον Νεο Κόσμο APLO BAR , νομιζω ρε φιλε, οτι δεν ειναι της φάσης που περιγράφεις. Κατα καιρούς πάνε εκεί διάφορες ξεκωλιάρες και χορεύουν ξέρω γω, αλλά μέχρι εκεί! Τα κορίτσια μεσα στην μπάρα, δε νομιζω οτι πηδιουνται ή ψωνίζονται. Γνώμη μου, ξεκίνα με πιο ήρεμο ύφος και οχι σε στιλ "ελα, ξέρω οτι γαμιεσαι επι πληρωμή. Ποσα θες να πάμε;;" Και θα την κοψεις την φάση...
By the way, αν αυτη που λες ειναι μια μελαμψή νταρντάνα, σόρρυ αλλά, μπορεί να έχει βυζάρες, αλλά απο μουρη ειναι σαν τραβελι..
 

xrusos

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2020
Μηνύματα
578
Like
367
Πόντοι
26
να τη φιλησω θελω? με εχει τρελανει ρε φιλε η πουτανα την εχω φιλη στο φατσοβιβλιο και εχω τρελαθει θελω να τη ξεσκισω .θα παω μια φορα μολις ανοιξουν και θα κανω μια προσπαθεια να τη ψησω !και βλεπουμε ειναι μελαμψη ψηλη αυτη που λες αυτη λεω και γω!
 

JAMESON21

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2017
Μηνύματα
135
Like
45
Πόντοι
1
να τη φιλησω θελω? με εχει τρελανει ρε φιλε η πουτανα την εχω φιλη στο φατσοβιβλιο και εχω τρελαθει θελω να τη ξεσκισω .θα παω μια φορα μολις ανοιξουν και θα κανω μια προσπαθεια να τη ψησω !και βλεπουμε ειναι μελαμψη ψηλη αυτη που λες αυτη λεω και γω!

Θα  σου κοσστισει κατι παραπανω αλλα θα εχεις κανεει το κεφι σου .

κατα 90 % θα πας 2 - 3 φορες και αν σε γουσταρει θα παει μαζι σσου
 

xrusos

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2020
Μηνύματα
578
Like
367
Πόντοι
26
ουφ μακαρι γτ στα τεσσερα ο κωλος της θα ναι σα το φεγγαρι και θα με κανει λυκανθρωπο!!χαχαχειναι οπως τη θελω τη γυναικα και εχω τρελαθει με τη βρωμα.
 

andre26

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2018
Μηνύματα
390
Like
272
Πόντοι
21
ξερει κανενας φιλος τι φαση ειναι το bar life στην κεφαληνιας?
 

xrusos

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2020
Μηνύματα
578
Like
367
Πόντοι
26
Νταινα λςγεται φιλε δουλευει απλο μπαρ
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.774
Κριτικές
9
Like
1.786
Πόντοι
216

xrusos

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2020
Μηνύματα
578
Like
367
Πόντοι
26
οπα ωραιος γκολεμη οταν λες πορτοκαλι δε εννοεις 50 αρι ετσι ρε φιλε?εννοεις 10ρικο εννοω δε θελει η πουτανα 2 50αρια!!οταν λες τα κανει ολα τι εννοεις γαμησι στο μαγαζι?
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.774
Κριτικές
9
Like
1.786
Πόντοι
216
οπα ωραιος γκολεμη οταν λες πορτοκαλι δε εννοεις 50 αρι ετσι ρε φιλε?εννοεις 10ρικο εννοω δε θελει η πουτανα 2 50αρια!!οταν λες τα κανει ολα τι εννοεις γαμησι στο μαγαζι?

Εννοω ακριβως αυτο. Με 2 50ρικα τα κανει ολα οταν λεμε ολα. Με ενα 50ρικο δε λεει και οτι πιασεις αντε κανα βυζι. Σιγα μη τα παρει. Φιλε εγω θα της ελεγα για βιζιτα τουλαχιστον να το φχαριστηθεις ξενοδοχειο. Κανονας στα μπαρακια μετα το 2010: Βιζιτα κανουν ΟΛΕΣ
 

xrusos

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2020
Μηνύματα
578
Like
367
Πόντοι
26
ρε γκοολεμη με εχει τρελανει η πουτανα ειμαι νεος και δε εχω παει κωλομπαρο αλλαθ α παω γι αυτη να σαι καλα ρε φιλε ευχαριστω πολυτιμες οι πληροφοριες σου.θενκς
 

ivan20

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2020
Μηνύματα
17
Like
12
Πόντοι
0
Ψάχνω κάποιο για milfares ξεπετα
 

vasilis2500

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2017
Μηνύματα
68
Like
286
Πόντοι
20
Καλησπέρα σε όλους μπορεί κάποιος να μου πει τη παίζει με το aplo bar θέλω να πάω αλλα δεν ξέρω τι θα δω οποίος ξέρει μπορεί να μου στείλει και μήνυμα ευχαριστώ
 

GSAKKI

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2010
Μηνύματα
2.777
Κριτικές
1
Like
209
Πόντοι
36
Γιατι δεν γινεται συγχωνευση με τα "Κωλόμπαρα που γαμάς"?

μπερδεμα ετσι μια απο δω μια απο εκει..
 

drifter81

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2013
Μηνύματα
89
Like
120
Πόντοι
0
Μάγκες στη Μεσογείων όπως πας για Αλεξάνδρας γίνεται παιχνίδι?
Νομίζω Lucie's Bar ονομάζεται
 

takisarg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
723
Like
1.549
Πόντοι
206
Τιποτα δε γινεται εκει

Γίνεται, αλλά αυτές που είναι τώρα, δεν αξίζει να τις πληρώσεις. Άσε που η ιδιοκτήτρια μου χρέωσε το ποτό μου, 15 ευρὠ. Θα αργήσουν να με ξαναδούν!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom