Νέα

Τα πιο περίεργα μέρη που έχετε χύσει !!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stevegr(1)
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 289
  • Εμφανίσεις 44K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Ποιο είναι το πιο περίεργο μέρος που έχετε πηδήξει;

  • Σχολείο

  • Νοσοκομείο

  • Δικαστήριο

  • Θέατρο, Μέγαρο, Χώρος πολιτισμού

  • ΜΜ Μεταφοράς

  • Δημόσια υπηρεσία

  • Δεν πάει το μυαλό σου


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
3.223
Like
16.048
Πόντοι
2.256
Μόλις τελείωσα το λύκειο δούλευα το καλοκαίρι σε οικοδομή βοηθός ελαιοχρωματιστή. Ο ιδιοκτήτης ερχόταν μια δυο φορές για να δει την πρόοδο του έργου. Μόνος μου σε 6όροφη οικοδομή χωρίς πόρτες. Τον είχα παίξει μέσα σε ένα πατάρι :cheesy::cheesy::cheesy:
 

Aristippos

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2011
Μηνύματα
380
Like
418
Πόντοι
21
Στη τουαλετα των Goodys στον Αγιο Στεφανο. Η ιδιαιτεροτητα ειναι οτι τα "πηρε" μεσα στο κωλο "φίλη" παντρεμενη όσο ο φαταουλας συζυγος περιμενε στο αμαξι να του παει τα burger. Επεστρεφαν απο Αθηνα στη πολη τους και ειχαμε ραντεβου, καθως ηταν σιγουρη οτι αυτος θα πειναγε ( παλι )
Στα Goodys στη Σολωνος τριτη λυκείου αντέγραφε συμμαθήτρια τις ασκήσεις χημείας πριν το φροντιστήριο και μετά πιπουλα στην τουαλέτα.
 

TakoyniaThess

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2023
Μηνύματα
17
Like
47
Πόντοι
0
Ανάμεσα σε δύο λεωφορεία στα ΚΤΕΛ Κατερίνης. Ζουμερή πίπα και χύσιμο πάνω στα τακούνια της.
 

Xrononaytis1979

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2019
Μηνύματα
181
Like
110
Πόντοι
1
στο στρατο σε σκοπια βραδυ χαραματα ..... εποχη καπου το 1997 ... σε συρταρι ρεσεψιον εβλεπτα τσοντα στον υπολογιστη και δεν προλαβανε ενω τον επαιζα και ανοιξα το συρταρι και εχυσα μεσα
 

Nudist_player40

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2022
Μηνύματα
55
Like
163
Πόντοι
0
Τα βράδια στην βεράντα μου με κατεβασμένες τέντες, την πετάω έξω και βαράω 2-3 φορές να αδειάσουν τα άρχισα. Θα μου πεις σιγά το περίεργο. Κι όμως το περίεργο είναι οι str8 που με περνουν μάτι και γουστάρουν
 

Joker4U

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2023
Μηνύματα
221
Like
467
Πόντοι
21
Το πιο περίεργο μέρος…. Μέσα σε πλαστικό ποτηράκι που βάζουν τα ξηροκάρπια στα αεροπλάνα. Είχε πολλές αναταράξεις και το (τότε) μωρό μου φοβόταν και το πήρα αγκαλιά. Τρίψε τριψε-αγκαλιά αγκαλιά ντούρος ο Κιταος. Ε το κορίτσι ήθελε να με ευχαριστήσει….:grin:
 

kiss-my-feet

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2023
Μηνύματα
685
Like
1.542
Πόντοι
206
για μιά περιοδο ενας μου ζητησε να κραταω τα χύσια μου μου σε ουροσυλεκτη. ειχε βιτσιο να πίνει η γυναίκα του ξένα χύσια εκτος των δικων του. του τα εδινα οταν το ποτηράκι γεμιζει και με πλωρωνε. να χύσεις πάντως σε ουροσυλλέκτη δεν είναι και το πιό ευκολο πράγμα.
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.152
Κριτικές
150
Like
2.893
Πόντοι
6.925
για μιά περιοδο ενας μου ζητησε να κραταω τα χύσια μου μου σε ουροσυλεκτη. ειχε βιτσιο να πίνει η γυναίκα του ξένα χύσια εκτος των δικων του. του τα εδινα οταν το ποτηράκι γεμιζει και με πλωρωνε. να χύσεις πάντως σε ουροσυλλέκτη δεν είναι και το πιό ευκολο πράγμα.
το έχω κάνει για σπερμοδιάγραμμα
 

chico nick

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2023
Μηνύματα
5
Like
1
Πόντοι
0
Μοναδικη φαση σε παρκο πισω απο θαμνους με εξαλλο μοντελακι
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.423
Κριτικές
1
Like
2.821
Πόντοι
456
πιτσιρικάς ειχα τραβηξει μαλακια με μια γειτονισσα που εκανε δουλειες στη βεράντα στον κατω οροφο,,φοραγε μονο ενα μποξεράκι και μια μπλουζα.Αλλα ειχα κάτσει σε σημειο να μη φαινομαι στη γειτονια.Μιλαμε τωρα να ημουν....ποσο να ημουν...14-15 νομιζω
 

aquarius2756

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2023
Μηνύματα
558
Like
647
Πόντοι
86
Η ερωτιση δεν ειναι σαφης. Τα πιο παραξενα μερη μαλακιζομενοι η συνιουσιαζομενοι?
Τεσπα, σε κουπε τραινου, διαδρομη Βουκουρεστι-Κωσταντζα. Πηγα να παραλαβω την πρωην γυναικα μου, τοτε σχεση μου ακομα, απο αεροδρομιο και αλλες 3 συζυγους συναδελφων. Περιπου 3-4 ωρες ταξειδι, νυχτα. Σκεπασμενοι ολοι με κουβερτες, κοιμοντουσαν οι αλλες στο κουπε, εμεις καναμε οτι κοιμοματσαν και η γυναικα μου, μου τον επαιζε μεχρι που εχυσα στο χερι της.
 

oikogeneiarxis

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2023
Μηνύματα
61
Like
251
Πόντοι
20
ούτε όμως και η απάντηση είναι σαφής... αυτό είναι μαλακία ή συνουσιά;
 
  • Ουάου
Αντιδράσεις: stelda

ftoxos ergatis

Σεβαστός
Εγγρ.
3 Ιαν 2020
Μηνύματα
1.771
Like
6.961
Πόντοι
1.056
ειχα παει για περπατημα σε χωματοδρομο, ειχα καυλες κρυφτηκα πισω απο θαμνους και τον επαιξα. παλια πρωτου αποκτησω αμαξι κατεβαινα στη πολη με το κτελ, καθομουν τερμα πισω, ο κοσμος ηταν λιγος και καθοντουσαν απο τη μεση και πιο μπροστα, καυλωσα και εχυσα στο πατωμα. βαρδια στο τοπικο εργοστασιο της περιοχης, καυλωσα με μια εργαζομενη και επειδη ειχα να χυσω πανω απο 4 μερες, δεν αντεξα, πηγα τουαλετα και τραβηξα μαλακια 30 δευτερολεπτων. ε τα υπολοιπα ειναι η παλι εξω στη φυση η στο σπιτι, δεν υπαρχουν αλλα ΄΄περιεργα΄΄ μερη...
 

aquarius2756

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2023
Μηνύματα
558
Like
647
Πόντοι
86
ούτε όμως και η απάντηση είναι σαφής... αυτό είναι μαλακία ή συνουσιά;
Δεν εδωσα καποια απαντιση. Ενα περιστατικο ανεφερα. Στην απορια σου, θα ελεγα οτι συνηθιζουμε να λεμε μαλακια οταν τον παιζουμε μονοι μας και συνουσια οταν μας τον παιζουν αλλοι. Αν ειναι σωστο δεν γνωριζω. Ας πουν την γνωμη τους κι αλλοι
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.731
Κριτικές
34
Like
4.655
Πόντοι
7.195
καλοκαίρι κατάστρωμα στο πλοίο προς νησί, έκανε ότι κοιμάται με το κεφάλι στα πόδια μου, είχα ρίξει και πάνω της ένα πουκάμισο και μου πηρε πίπα μες τον κόσμο
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom