Νέα

Τα πιο περίεργα μέρη που έχετε χύσει !!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stevegr(1)
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 289
  • Εμφανίσεις 44K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Ποιο είναι το πιο περίεργο μέρος που έχετε πηδήξει;

  • Σχολείο

  • Νοσοκομείο

  • Δικαστήριο

  • Θέατρο, Μέγαρο, Χώρος πολιτισμού

  • ΜΜ Μεταφοράς

  • Δημόσια υπηρεσία

  • Δεν πάει το μυαλό σου


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.

White Othellos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.284
Κριτικές
7
Like
4.908
Πόντοι
736
Ήταν και η πρώτη μου ερωτική επαφή με τελείωμα στα 15μου. Σε μπιλιάρδο σε σφαιριστήριο που δούλευα τα Σαβ/κα . Ένα πρωί έρχεται με παίρνει το αφεντικό μου από το σχολείο σε διάλειμμα ,λεγόντας μου ότι με χρειάζεται για κάτι στην λέσχη ( είχε ποδοσφαιράκια ,ηλεκτρονικά ,μπιλιάρδα ). Πάμε και μέσα μας περίμεναν δύο 30αρες που τις ήξερε . Η πλάκα είναι ότι όσο τις παίρναμε εναλλάξ μου έλεγε συνέχεια '' γ@μα ρε τσογλάνι ,χύσε να γίνεις άντρας ''. Το στόρυ κράτησε σχεδόν 6 μήνες . Εκείνη την χρονιά έμεινα από απουσίες :cheesy::cheesy::cheesy:.
 
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.256
Κριτικές
7
Like
14.031
Πόντοι
3.936
το 1999 ειχα παει διακοπες με την κοπελα μου τοτε σαντορινη !!! μια μερα καναμε τουρ με καραβακι και μας πηγε και στο ηφαιστειο να περπατησουμε πανω !!! βρηκαμε ενα απομερο μερος και την πηρα στα 4σερα πανω στις πετρες του ηφαιστειου !!! τρελα !

Έλα ρε Indiana Jones!
 
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.256
Κριτικές
7
Like
14.031
Πόντοι
3.936
Είμαστε μόνοι με μια πρώην συμμαθήτρια στο σπίτι της.

Τη γούσταρα και με γούσταρε από το σχολείο αλλά δεν είχαμε κάνει κάτι πέρα από φιλιά και χουφτώματα και ξαναβρισκόμαστε στα 22-23 μας.

Πέφτει ένα επικό γαμήσι που στο τελείωμα τα φλόκια έφτασαν στις φωτογραφίες των γονιών της που είχε στο προσκέφαλο του κρεβατιού της.

Είναι το πιο περίεργο μέρος που έχω τελειώσει.
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.231
Κριτικές
8
Like
32.533
Πόντοι
6.536
Σε στάβλο σε νησί του Ιονίου...
Ντόπια με απίστευτο κορμί,100% στα γούστα μου,στύλ Μαριάντα Πιερίδη στα καλά της και πρόσωπο πιο ωραίο και κώλο πιο πεταχτό.....
Σε πολλές στάσεις....
Δεν έχω ξαναγαμήσει γυναίκα σε 48 ώρες τόσες φορές.....Απίστευτη.....

Μας έπαιρναν μάτι τα πανέμορφα άλογα.....
(Στον στάβλο μια εκτόνωση)...

Σε κοτέτσι καταδρομική με παντρεμένη κατά την θητεία με αναρρίχηση-καταρρίχηση Β' βράχου πριν και μετά....


:coffee:
 

M40

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Αυγ 2020
Μηνύματα
1.033
Like
12.077
Πόντοι
2.256
Στη τουαλετα των Goodys στον Αγιο Στεφανο. Η ιδιαιτεροτητα ειναι οτι τα "πηρε" μεσα στο κωλο "φίλη" παντρεμενη όσο ο φαταουλας συζυγος περιμενε στο αμαξι να του παει τα burger. Επεστρεφαν απο Αθηνα στη πολη τους και ειχαμε ραντεβου, καθως ηταν σιγουρη οτι αυτος θα πειναγε ( παλι )
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.946
Κριτικές
2
Like
21.211
Πόντοι
6.236
Στη τουαλετα των Goodys στον Αγιο Στεφανο. Η ιδιαιτεροτητα ειναι οτι τα "πηρε" μεσα στο κωλο "φίλη" παντρεμενη όσο ο φαταουλας συζυγος περιμενε στο αμαξι να του παει τα burger. Επεστρεφαν απο Αθηνα στη πολη τους και ειχαμε ραντεβου, καθως ηταν σιγουρη οτι αυτος θα πειναγε ( παλι )
Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχα κλαίω!!
 

Φοιβος9

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2018
Μηνύματα
131
Like
331
Πόντοι
21
Πρίν πολλά χρόνια σε φροντιστήριο ξένων γλωσσών στο κέντρο,γαμούσα μια καθηγήτρια σε μία αίθουσα πάνω στο γραφείο της και δίπλα έκαναν μάθημα και τους ακούγαμε....ωραία φάση με ρίσκο όμως
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.616
Like
68.062
Πόντοι
11.956
Πρίν πολλά χρόνια σε φροντιστήριο ξένων γλωσσών στο κέντρο,γαμούσα μια καθηγήτρια σε μία αίθουσα πάνω στο γραφείο της και δίπλα έκαναν μάθημα και τους ακούγαμε....ωραία φάση με ρίσκο όμως
Είπαμε να λέμε αλήθεια όχι φίδια
 

Alex.mauros.1977

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2022
Μηνύματα
504
Like
1.413
Πόντοι
206
εγω μετα απο πολλα παρακαλια του, στον (???) @Alex.mauros.1977 :cum:
Ρε αυτιστικό με την κιθάρα, κλάσε να βγεί το προφυλακτικό από τον κώλο σου με τα φλόκια :effemine:και μετά γράψε τις μαλακίες σου! Τόσο ζηλεύεις την πούτσα του αλλουνού που μου τρίβεσαι συνέχεια? Να του πεις του ανθρώπου άμα είναι να σου ρίξει ένα πούτσο να γουστάρεις, γιατί εγώ δεν πρόκειται να γαμήσω την βρωμοκωλάρα σου!
 
Τελευταία τροποποίηση:

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.091
Κριτικές
123
Like
51.009
Πόντοι
27.261
Ρε αυτιστικό με την κιθάρα, κλάσε να βγεί το προφυλακτικό από τον κώλο σου με τα φλόκια :effemine:και μετά γράψε τις μαλακίες σου! Τόσο ζηλεύεις την πούτσα του αλλουνού που μου τρίβεσαι συνέχεια? Να του πεις του ανθρώπου άμα είναι να σου ρίξει ένα πούτσο να γουστάρεις, γιατί εγώ δεν πρόκειται να γαμήσω την βρωμοκωλάρα σου!
εκει στο βολο, εχεις κανει ωραιο κωλο, εκτος απο πιπες, βλεπω μαρη ψωλοζητιανα :boff:
#25,349
:2funny:
@Alex.mauros.1977 :wanker:
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.108
Κριτικές
33
Like
7.342
Πόντοι
4.746
Πριν χρονια πανω στο πλυντηριο ενος οικου επι της χωματιανου. Εκεινη την εποχη δουλευε μια χυμωδη μιγαδα πριν φυγει για γερμανια. Εβγαζε τρελα κολπα αν σε γουσταρε. Εβαζε και μπουγαδα. Χα,χα. Με το αζημιωτο φυσικα.
 
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.256
Κριτικές
7
Like
14.031
Πόντοι
3.936
Σε στάβλο σε νησί του Ιονίου...
Ντόπια με απίστευτο κορμί,100% στα γούστα μου,στύλ Μαριάντα Πιερίδη στα καλά της και πρόσωπο πιο ωραίο και κώλο πιο πεταχτό.....
Σε πολλές στάσεις....
Δεν έχω ξαναγαμήσει γυναίκα σε 48 ώρες τόσες φορές.....Απίστευτη.....

Μας έπαιρναν μάτι τα πανέμορφα άλογα.....
(Στον στάβλο μια εκτόνωση)...

Σε κοτέτσι καταδρομική με παντρεμένη κατά την θητεία με αναρρίχηση-καταρρίχηση Β' βράχου πριν και μετά....


:coffee:

Βρε μπας κ σε φτιάχνουν οι τσόντες με ζώα;
 

athal

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
873
Κριτικές
40
Like
4.615
Πόντοι
6.555
στον καφε του αξιωματικου φυλακης στο ΠΝ
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom