Νέα

Τα κατάφερα βρήκα κοπέλα!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Danky88
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 749
  • Εμφανίσεις 41K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Mpratan

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.830
Κριτικές
21
Like
10.924
Πόντοι
3.346
Τύπε αυτοί που λένε ότι η μοναξιά δεν είναι κακή,δεν έχουν ζήσει ούτε μια μέρα μόνοι τους.
Ίσα ίσα είναι απαραίτητο να περνάς και κάποιες μέρες μόνος σου, είναι μια καλή ευκαιρία για :bigdick:
 

alexopoulosG

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2022
Μηνύματα
8
Like
6
Πόντοι
0
και την Μπελουτσι να εχεις ΠΟΝΟΚΕΦΑΛΟ θα σου λεει εχει 7/7 χαχχαχα
ΟΠΟΤΕ παλι εδω σε κοβω
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.277
Κριτικές
62
Like
44.915
Πόντοι
9.297
δηλαδη εσυ στον καυσωνα της αθηνας με μακρυ παντελονι ας πουμε δεν ιδρωνεις;
πες απλα ειμαι βλαχος και βρωμυλος ρε τυπε δεν ειναι αναγκη να το φερνεις γυρω γυρω.
Ευτυχως η κοινωνια πηγε μπροστα επειδη δεν εμεινε στα μεσηλικα μυαλα σου :wink:
Ιδρώνω πολύ λιγότερο από παιδάκια που είτε λόγω ορμονικών προβλημάτων είτε επειδή πραγματικά δεν αντέχουν κυκλοφορούν με βερμούδες.
Στο σπίτι ο καθένας μπορεί να κάνει ο,τι θελει και να φοράει ο,τι θέλει...έξω όμως ο καθένας δείχνει αυτό που είναι:εκεί ξεχωρίζουν τα παιδάκια από τους άνδρες.Αν θες να μοιάζεις με άνδρα δεν φοράς βερμούδες σε ΜΗ παραθαλασσιο μέρος.Στην θάλασσα βάζε ο,τι θέλεις.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.277
Κριτικές
62
Like
44.915
Πόντοι
9.297
Ίσα ίσα είναι απαραίτητο να περνάς και κάποιες μέρες μόνος σου, είναι μια καλή ευκαιρία για :bigdick:
Όποιος δεν είναι καλή παρέα για τον εαυτό του δεν είναι καλή παρέα και για τους άλλους.....
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.467
Πόντοι
3.296
Ο συναγωνιστής @Danky88 μου είπε να σας μεταφέρω οπτικοακουστικό υλικό με τη ζωή του μετά το bou
Μου είπε να σας πω να μην ανησυχείτε,γάμησε καλά τη γκόμενα και τώρα ζει σαν ροκ σταρ μακριά από εμάς
 

easyrider80

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2022
Μηνύματα
139
Like
100
Πόντοι
1
τύπε δε μπορώ να καταλάβω...μήπως τρέχει τίποτα άλλο? δηλαδή πχ στη μούρη είσαι 70% σαν αυτόν από την τηλεόραση αλλά στο σώμα είσαι 90% σα τον πάγκαλο?
Όχι στο σώμα είμαι σαν αυτόν κανονικός δλδ προς λίγο παραπάνω,μάλλον φταίει άλλο,ότι δε είμαι σα τη πλεμπα νέων μοντέρνοι κλπ είμαι στα ρούχα μοντέρνος αλλά στο στιλ διαφέρω δλδ είμαι το καλό το παιδί σοβαρός και αυτό ξερεις αυτές οι νέες οι χαζές το βλέπουν ίσως περιεργο,αν δε είσαι σα τους πολλούς νέους έτσι κάνουν οι νέες οι ανώριμες.
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.296
Πόντοι
10.336
Ιδρώνω πολύ λιγότερο από παιδάκια που είτε λόγω ορμονικών προβλημάτων είτε επειδή πραγματικά δεν αντέχουν κυκλοφορούν με βερμούδες.
Στο σπίτι ο καθένας μπορεί να κάνει ο,τι θελει και να φοράει ο,τι θέλει...έξω όμως ο καθένας δείχνει αυτό που είναι:εκεί ξεχωρίζουν τα παιδάκια από τους άνδρες.Αν θες να μοιάζεις με άνδρα δεν φοράς βερμούδες σε ΜΗ παραθαλασσιο μέρος.Στην θάλασσα βάζε ο,τι θέλεις.
Τι θα πει ο κοσμος, τι θα πει η γειτονια. "Αντρας με βερμουδα; πουστης και ευαισθητος σιγουρα! Ερκοντισιον;;; εμεις στα νιατα μας ημασταν ΑΝΤΡΕΣ, πηγαιναμε τα κατσικια απο τη μια στανη στην αλλη και δεν ιδρωναμε σταγονα. Ζεσταινεσαι στους 40 βαθμους στο τσιμεντο; εισαι ευαισθητουλης και φλωρος! κρυωνεις; εμεις στο χωριο κολυμπαγαμε στην παγωμενη λιμνη"

να σου πω, οταν ξαπλωνεις τα βραδια, αναρωτιεσαι πραγματα τυπου "ημουν σημερα αρκετα αντρας; μηπως η κυρια κατινα στο περιπτερο με περασε για πουστη επειδη αγορασα τσιγαρα και μπυρες αντι για ουισκι και πουρα;" :2funny:

ψυχιατρο γρηγορα και μετα πισω στο ΚΑΠΗ σου τυπε
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.277
Κριτικές
62
Like
44.915
Πόντοι
9.297
Μάλλον δεν ξέρεις τί είναι ιδρώτας τύπε.
Ο ιδρώτας βγαίνει στα χωράφια,στα δάση κόβοντας ξύλα και σε χειρωνακτικές εργασίες η σε εργασίες που απαιτούν κίνηση όπως π.χ.τα παιδιά στις καφετέριες που τρέχουν για παραγγελίες κτλ...ΠΟΥ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ιδρώνει ο αστός μπουχεσας ;Ας κόψει τα μούσια να μην μοιάζει με κατσαπλια μήπως και δροσιστεί λίγο...
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.296
Πόντοι
10.336
Μη τα λες αυτά το μισό μπου έχει γνώσεις από 100 χώρες και έχει ταξιδέψει σε πενήντα
μεταξυ μας και περα απτην πλακα, οσους ανθρωπους γνωρισα που δεν εχουν βγει εξωτερικο ποτε τους, και ειναι πολλοι, ολοι απλα "φοβοντουσαν" να βγουν απο το comfort zone τους. Γιατι δεν ειναι χρηματικο το προβλημα, αν εισαι ελαχιστα οργανωμενος και ψαχτεις λιγο στο ιντερνετ, θα δεις οτι ειναι πολυ πιο οικονομικο να πας ταξιδακια εξωτερικο (ας πουμε ευρωπη που εχει παμφθηνα αεροπορικα) παρα να πας σε ενα ελληνικο νησι το καλοκαιρι.

Γιαυτο μη σου φαινεται περιεργο αν οντως καποιοι εχουν ταξιδεψει αρκετα εξωτερικο. Προσωπικα εχω παει σε καμια δεκαρια χωρες, και θεωρω τον εαυτο μου πολυ "ατυχο" και μαλακα που δεν εχω παει σε περισσοτερες, αντι να καθομαι στα ιδια και τα ιδια μερη επειδη βαριεμαι να οργανωσω κατι με φιλους. Δεν ειναι κανας αθλος να βγεις εξω, τα τελευταια 15 χρονια ειδικα που κανεις τα παντα Online δεν υπαρχει δικαιολογια.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.277
Κριτικές
62
Like
44.915
Πόντοι
9.297
Τι θα πει ο κοσμος, τι θα πει η γειτονια. "Αντρας με βερμουδα; πουστης και ευαισθητος σιγουρα! Ερκοντισιον;;; εμεις στα νιατα μας ημασταν ΑΝΤΡΕΣ, πηγαιναμε τα κατσικια απο τη μια στανη στην αλλη και δεν ιδρωναμε σταγονα. Ζεσταινεσαι στους 40 βαθμους στο τσιμεντο; εισαι ευαισθητουλης και φλωρος! κρυωνεις; εμεις στο χωριο κολυμπαγαμε στην παγωμενη λιμνη"

να σου πω, οταν ξαπλωνεις τα βραδια, αναρωτιεσαι πραγματα τυπου "ημουν σημερα αρκετα αντρας; μηπως η κυρια κατινα στο περιπτερο με περασε για πουστη επειδη αγορασα τσιγαρα και μπυρες αντι για ουισκι και πουρα;" :2funny:

ψυχιατρο γρηγορα και μετα πισω στο ΚΑΠΗ σου τυπε
Όταν μεγαλώσεις τι θα γίνεις μπέμπη;
Αν πας φαντάρος και δεν πάρεις κάνα γιωτοχαρτο δεν θα είσαι σκοπός με βερμούδα και φανελάκι ακόμα και όταν έχει καύσωνα.
Έχω δίκιο που δεν παίρνω στα σοβαρά τύπους με βερμούδα...
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.296
Πόντοι
10.336
Όταν μεγαλώσεις τι θα γίνεις μπέμπη;
Αν πας φαντάρος και δεν πάρεις κάνα γιωτοχαρτο δεν θα είσαι σκοπός με βερμούδα και φανελάκι ακόμα και όταν έχει καύσωνα.
Έχω δίκιο που δεν παίρνω στα σοβαρά τύπους με βερμούδα...
Οταν μεγαλωσω θα προσπαθησω να μην γινω σαν τους κομπλεξικους κουστουματους μπαρμπαδες που μονο τους μελημα ειναι τι λεει η κοινωνια για αυτους. Φαντασου για να εχεις εναν φανταστικο κανονα στο κεφαλι σου για ενα κομματι υφασμα στις γαμπες, ποσο κομπλεξικος εισαι σε πιο σοβαρα θεματα. Δεν φταις εσυ, ετσι σε μεγαλωσαν και σιγουρα εχεις φαει πολυ ξυλο, το κατανοω. Αλλα αλλαξαν οι εποχες και μορφωθηκαν οι ανθρωποι, σορρυ

μη με παρεις στα σοβαρα, τιμη μου, ο τρελος του χωριου εισαι :2funny:
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.306
Like
9.357
Πόντοι
2.306
μεταξυ μας και περα απτην πλακα, οσους ανθρωπους γνωρισα που δεν εχουν βγει εξωτερικο ποτε τους, και ειναι πολλοι, ολοι απλα "φοβοντουσαν" να βγουν απο το comfort zone τους. Γιατι δεν ειναι χρηματικο το προβλημα, αν εισαι ελαχιστα οργανωμενος και ψαχτεις λιγο στο ιντερνετ, θα δεις οτι ειναι πολυ πιο οικονομικο να πας ταξιδακια εξωτερικο (ας πουμε ευρωπη που εχει παμφθηνα αεροπορικα) παρα να πας σε ενα ελληνικο νησι το καλοκαιρι.

Γιαυτο μη σου φαινεται περιεργο αν οντως καποιοι εχουν ταξιδεψει αρκετα εξωτερικο. Προσωπικα εχω παει σε καμια δεκαρια χωρες, και θεωρω τον εαυτο μου πολυ "ατυχο" και μαλακα που δεν εχω παει σε περισσοτερες, αντι να καθομαι στα ιδια και τα ιδια μερη επειδη βαριεμαι να οργανωσω κατι με φιλους. Δεν ειναι κανας αθλος να βγεις εξω, τα τελευταια 15 χρονια ειδικα που κανεις τα παντα Online δεν υπαρχει δικαιολογια.
Ο μεσος ελληναρας προτιμά φραπεδια στη Χαλκιδική παρά να πάει μέχρι πχ Πορτογαλία. Ακόμα και αν του βγαίνει τα ίδια λεφτά.

Αλλά έχει τόσους κεφτέδες εδώ μέσα να λένε οι γκόμενες στο εξωτερικό είναι έτσι είναι αλλιώς,αμφιβάλλω αν έχουν δει (οι πιο πολλοί έστω) σλαβικό μουνι στο φυσικό του περιβάλλον
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.956
Like
22.732
Πόντοι
5.506
Ιδρώνω πολύ λιγότερο από παιδάκια που είτε λόγω ορμονικών προβλημάτων είτε επειδή πραγματικά δεν αντέχουν κυκλοφορούν με βερμούδες.
Στο σπίτι ο καθένας μπορεί να κάνει ο,τι θελει και να φοράει ο,τι θέλει...έξω όμως ο καθένας δείχνει αυτό που είναι:εκεί ξεχωρίζουν τα παιδάκια από τους άνδρες.Αν θες να μοιάζεις με άνδρα δεν φοράς βερμούδες σε ΜΗ παραθαλασσιο μέρος.Στην θάλασσα βάζε ο,τι θέλεις.
Τύπε, σε παραθαλάσσιο μέρος έστω κι αν δεν είναι η ώρα να πας για μπάνιο, επιτρέπεις να φοράμε βερμούδες;
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.296
Πόντοι
10.336
Τύπε, σε παραθαλάσσιο μέρος έστω κι αν δεν είναι η ώρα να πας για μπάνιο, επιτρέπεις να φοράμε βερμούδες;
οχι εισαι πουστης αν δεν φορεσεις παντελονα και μπουφαν, σορρυ οι κανονες ειναι σαφεις :confused:
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.296
Πόντοι
10.336
Ο μεσος ελληναρας προτιμά φραπεδια στη Χαλκιδική παρά να πάει μέχρι πχ Πορτογαλία. Ακόμα και αν του βγαίνει τα ίδια λεφτά.

Αλλά έχει τόσους κεφτέδες εδώ μέσα να λένε οι γκόμενες στο εξωτερικό είναι έτσι είναι αλλιώς,αμφιβάλλω αν έχουν δει (οι πιο πολλοί έστω) σλαβικό μουνι στο φυσικό του περιβάλλον
σιγουρα, και ακομα κι αν οντως εχουν παει εξωτερικο πιθανοτατα δεν εχουν μιλησει σε γυναικα :grin: απλα το εθεσα γιατι πολλοι εχουν την εντυπωση οτι οι αποδρασεις στο εξωτερικο ειναι για τους πλουσιους και τους γλωσσομαθεις :wink:
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.789
Πόντοι
3.656
Ο ιδρώτας βγαίνει στα χωράφια,στα δάση κόβοντας ξύλα και σε χειρωνακτικές εργασίες η σε εργασίες που απαιτούν κίνηση όπως π.χ.τα παιδιά στις καφετέριες που τρέχουν για παραγγελίες κτλ...ΠΟΥ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ιδρώνει ο αστός μπουχεσας ;Ας κόψει τα μούσια να μην μοιάζει με κατσαπλια μήπως και δροσιστεί λίγο...

Κάποιοι ιδρώνουν και μόνο με το περπάτημα.Και δεν εχει να κάνει με κιλά και τέτοια,και αδύνατος/κανονικός να'σαι πάλι ιδρώνεις.Θέμα οργανισμού είναι.Ειδικά Θεσσαλονίκη που το κλίμα είναι τραγικό το καλοκαίρι,περπατάς 500 μέτρα και στάζεις.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.277
Κριτικές
62
Like
44.915
Πόντοι
9.297
Οταν μεγαλωσω θα προσπαθησω να μην γινω σαν τους κομπλεξικους κουστουματους μπαρμπαδες που μονο τους μελημα ειναι τι λεει η κοινωνια για αυτους. Φαντασου για να εχεις εναν φανταστικο κανονα στο κεφαλι σου για ενα κομματι υφασμα στις γαμπες, ποσο κομπλεξικος εισαι σε πιο σοβαρα θεματα. Δεν φταις εσυ, ετσι σε μεγαλωσαν και σιγουρα εχεις φαει πολυ ξυλο, το κατανοω. Αλλα αλλαξαν οι εποχες και μορφωθηκαν οι ανθρωποι, σορρυ

μη με παρεις στα σοβαρα, τιμη μου, ο τρελος του χωριου εισαι :2funny:
Ίσως είσαι κανας αναρχοαυτονομος βουτυρομπεμπες... θα τα βρεις δύσκολα έξω από την φούσκα που έχεις ονομάσει για ζωή....περαστικά και καλό δροσισμα .Πρόσεχε μην συγκαεις με τα μακριά παντελόνια μπέμπη .
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Τύπε, σε παραθαλάσσιο μέρος έστω κι αν δεν είναι η ώρα να πας για μπάνιο, επιτρέπεις να φοράμε βερμούδες;
Σε παραθαλάσσιο μέρος επιτρέπονται όλα....
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.277
Κριτικές
62
Like
44.915
Πόντοι
9.297
Κάποιοι ιδρώνουν και μόνο με το περπάτημα.Και δεν εχει να κάνει με κιλά και τέτοια,και αδύνατος/κανονικός να'σαι πάλι ιδρώνεις.Θέμα οργανισμού είναι.Ειδικά Θεσσαλονίκη που το κλίμα είναι τραγικό το καλοκαίρι,περπατάς 500 μέτρα και στάζεις.
Όσοι έχουν τέτοιο θέμα καλό είναι να μην κυκλοφορούν έξω μέχρι να κοντεψει Οκτώβριος...δεν χρωστάει τίποτα το ήδη ταλαιπωρημένο ΕΚΑΒ να μαζεύει από τους δρόμους κόσμο που δεν μπορει να περπαταει έξω επειδή υπερεκτιμά τις δυνάμεις του.
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.059
Κριτικές
9
Like
13.015
Πόντοι
3.836
οι βερμούδες είναι για αρχόντους, δεν είναι για λινάτσες.
Φίλε όταν είσαι ωραίος ,αν συνδυάσεις τη βερμούδα με ένα καλό πουκάμισο ή μια ωραία μπλούζα ,μια χαρά κυλοτάκια θα μουσκέψουν.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.789
Πόντοι
3.656
Μερικοί έχετε μείνει πίσω :grin:

5154282.jpg
 
  • Like
Αντιδράσεις: Nubic

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom