Νέα

Τα κατάφερα βρήκα κοπέλα!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Danky88
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 749
  • Εμφανίσεις 41K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.100
Κριτικές
123
Like
51.024
Πόντοι
27.261
θελω βοηθεια επειδη και καλα ασχολουμαι με τη αντιδραση των αλλων κοριτσιων ενω δε θα επρεπε να με νοιαζει και καλα?
γραψε στο πουλακι σου τι λενε οι αλλοι για σενα και προχωρα τη ζωη σου.
διωξε τη μυγα απο πανω σου κοινως.
 
  • Like
Αντιδράσεις: barock

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.324
Like
16.809
Πόντοι
3.556
  • Χαχα
Αντιδράσεις: enduro

easyrider80

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2022
Μηνύματα
139
Like
100
Πόντοι
1
γραψε στο πουλακι σου τι λενε οι αλλοι για σενα και προχωρα τη ζωη σου.
διωξε τη μυγα απο πανω σου κοινως.
εισαι απο τους λιγους ωριμους εδω και σωστους γιαυτο ξενερωσα που πριν συμφωνουσες οτι εχω προβλημα,εγω τους γραφω ολους απλα ξερεις δε μαρεσει κιολας γιατι να πω πως ημουν κανας ασχημος δε ειμαι,με το μητσο το φιλο του μαρκου απο το ευτιχισμενοι μαζι μοιαζω ειναι ασχημος αυτος?
 

easyrider80

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2022
Μηνύματα
139
Like
100
Πόντοι
1
μηπως εισαι ο μακης; καθαρο 6.5
χαχα οχι δε μοιαζω με το μακη με το μητσο μοιαζω το φιλο του μαρκου,εσυ θες να μοιαζω με τον μακη για να ειναι πιο πολλοι οι ασχημοι και να μη νοιωθεις μονος αλλα ελα που δε μοιαζω
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.230
Like
24.149
Πόντοι
6.056
εισαι απο τους λιγου ωριμους εδω και σωστους γιαυτο ξενερωσα που πριν συμφωνουσες οτι εχω προβλημα,εγω τους γραφω ολους απλα ξερεις δε μαρεσει κιολας γιατι να πω πως ημουν κανας ασχημος δε ειμαι,με το μητσο το φιλο του μαρκου απο το ευτιχισμενοι μαζι μοιαζω ειναι ασχημος αυτος?
βαλε καμια φωτο του να βαθμολογησουμε δεν βλεπουμε τβ
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.302
Πόντοι
10.336
χαχα οχι δε μοιαζω με το μακη με το μητσο μοιαζω το φιλο του μαρκου,εσυ θες να μοιαζω με τον μακη για να ειναι πιο πολλοι οι ασχημοι και να μη νοιωθεις μονος αλλα ελα που δε μοιαζω
κοιτα δε ξερω για τη φατσα του μακη, το μυαλο του παντως το χεις σιγουρα
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.100
Κριτικές
123
Like
51.024
Πόντοι
27.261
εισαι απο τους λιγους ωριμους εδω και σωστους γιαυτο ξενερωσα που πριν συμφωνουσες οτι εχω προβλημα,εγω τους γραφω ολους απλα ξερεις δε μαρεσει κιολας γιατι να πω πως ημουν κανας ασχημος δε ειμαι,με το μητσο το φιλο του μαρκου απο το ευτιχισμενοι μαζι μοιαζω ειναι ασχημος αυτος?
τιτανομεγιστε παιχταρα μου θα στο χαλασω λιγο ακομα, αλλα δε βλεπω τελεβυζιον - δεν εχω.
αρα δε ξερω ουτε ευτυχισμενοι μαζι, ουτε μητσο και ουτε μαρκο που λες, σορρυ.
 

easyrider80

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2022
Μηνύματα
139
Like
100
Πόντοι
1
τιτανομεγιστε παιχταρα μου θα στο χαλασω λιγο ακομα, αλλα δε βλεπω τελεβυζιον - δεν εχω.
αρα δε ξερω ουτε ευτυχισμενοι μαζι, ουτε μητσο και ουτε μαρκο που λες, σορρυ.
 

Συνημμένα

  • mitsos_kotsampasis.jpg
    mitsos_kotsampasis.jpg
    39,9 KB · Εμφανίσεις: 35

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.324
Like
16.809
Πόντοι
3.556
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
10.000
Κριτικές
30
Like
20.553
Πόντοι
8.846
εισαι απο τους λιγους ωριμους εδω και σωστους γιαυτο ξενερωσα που πριν συμφωνουσες οτι εχω προβλημα,εγω τους γραφω ολους απλα ξερεις δε μαρεσει κιολας γιατι να πω πως ημουν κανας ασχημος δε ειμαι,με το μητσο το φιλο του μαρκου απο το ευτιχισμενοι μαζι μοιαζω ειναι ασχημος αυτος?
Όχι αλλά δε βγαζει γκόμενα. .
Και τον λένε μήτσο :confused:
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.527
Κριτικές
62
Like
45.236
Πόντοι
9.297
Καλοκαίρι κι εγώ βερμούδες φοράω,δεν παλεύεται η ζέστη με τζιν
Απλώς δεν μπορώ να πάρω στα σοβαρά άνθρωπο με βερμούδες γιατί από εκεί που είναι ενήλικος γίνεται παιδάκι.Ο άνδρας οφείλει να αντέχει τα πάντα σωματικά και ψυχικά και φυσικά την ζέστη....τα παιδάκια δεν αντέχουν.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.527
Κριτικές
62
Like
45.236
Πόντοι
9.297
booty smile GIF by theCHIVE
shorts GIF

και μενα οι γυναικες με σορτσακια μ'αρεσουν παντως :sunglasses:
:buck2::cheesy:
Ο άνδρας με σορτσάκια και βερμούδες σε κοινή θέα η έχει θηλυκοποιμημενο στυλ η δεν αντέχει την ζέστη.Δεν ξέρω τι είναι χειρότερο από τα δύο αλλά δεν παίρνω στα σοβαρά τέτοιους ανθρώπους όταν τους δω έξω.
Χωρίς παρεξήγηση....
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.302
Πόντοι
10.336
Απλώς δεν μπορώ να πάρω στα σοβαρά άνθρωπο με βερμούδες γιατί από εκεί που είναι ενήλικος γίνεται παιδάκι.Ο άνδρας οφείλει να αντέχει τα πάντα σωματικά και ψυχικά και φυσικά την ζέστη....τα παιδάκια δεν αντέχουν.
:buck2::cheesy:
Ο άνδρας με σορτσάκια και βερμούδες σε κοινή θέα η έχει θηλυκοποιμημενο στυλ η δεν αντέχει την ζέστη.Δεν ξέρω τι είναι χειρότερο από τα δύο αλλά δεν παίρνω στα σοβαρά τέτοιους ανθρώπους όταν τους δω έξω.
Χωρίς παρεξήγηση....
νταξει τωρα γραφεις τρελες. Αν ειναι ετσι βγαινε αποκλειστικα με κοστουμι στους 40 βαθμους εσυ για να αποδειξεις οτι εισαι αντρας. Ελεος, σε λιγο θα μας πεις οτι τα μποξερακια/σλιπακια ειναι γκευ και οτι ο αντρας ο σωστος φοραει μονο ασπρο σωβρακο.
Ξεκολλα δεν ειμαστε στο 1950, δικαιωμα σου να βασανιζεσαι με τζιν και παλτο στον καυσωνα
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.100
Κριτικές
123
Like
51.024
Πόντοι
27.261
:buck2::cheesy:
Ο άνδρας με σορτσάκια και βερμούδες σε κοινή θέα η έχει θηλυκοποιμημενο στυλ η δεν αντέχει την ζέστη.Δεν ξέρω τι είναι χειρότερο από τα δύο αλλά δεν παίρνω στα σοβαρά τέτοιους ανθρώπους όταν τους δω έξω.
Χωρίς παρεξήγηση....
εισαι υπερβολικος.
για μπανιο στη θαλασσα, πως θα πας δηλαδη... με κοτλε, ζιβανγκο και σκαρπινι ? :confused:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom