Νέα

Τα κατάφερα βρήκα κοπέλα!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Danky88
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 749
  • Εμφανίσεις 41K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.302
Πόντοι
10.336
είμαι ένας νορμάλ 23 χρόνων πιτσιρικάς με μια χαρά εμφάνηση,1.80,σώμα δεμένο με μπράτσα θώρακα ανοιχτό απλά λίγο κοιλιά που δε είναι τόσο τραγική,και φάτσα επίσης καλουτσικη,ένα 7 στη φατσα,
εγω σου βαζω 5/10
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.100
Κριτικές
123
Like
51.024
Πόντοι
27.261
Ίσως απλά να μη τα κατάλαβες,εγώ αυτά που έχω καταλάβει όταν βγαίνω με γκόμενες είτε μπαζα που λες είτε μέτριες προς καλές υπάρχει αυτό το συναίσθημα ζήλειας και ειρωνείας,ειρωνείας λέγοντας ξέρω γω αυτός ο άσχημος με γκόμενα που δε ισχιει ότι δε είναι ωραίος απλά έτσι κάνουν ειρωνεύονται για να δείξουν έτσι τη ζήλεια τους,έτσι το έχω αντιληφθεί εγώ και έτσι το έχουν αντιληφθεί οι υπόλοιποι που μου το έχουν πει ότι τους συνέβει ενώ είναι και αυτοί εμφανησιμοι όπως εγώ.
αλλαξε παρεες παιχτη, γιατι κανει μπαμ οτι ειστε λουζερς.
αυτα που λες δεν ισχυουν, εκτος αν μιλας για 20χρονα αποκλειστικα, που τα προτυπα ειναι οι τραποκλαρινιτζηδες ζιζιφιογκοι.
 

easyrider80

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2022
Μηνύματα
139
Like
100
Πόντοι
1
Γιά όλους εσάς που αντιμετωπίζει προβλήματα με τις γυναίκες να σας πληροφορήσω ότι σύμφωνα με την απογραφή οι γυναίκες στην Ελλάδα είναι 280.000 περίπου περισσότερες από τους άντρες. Αναλογικά και οι γαμεύσινες πρέπει να είναι περισσότερες. Μήπως δεν ξέρουμε πως να τις πλησιάσουμε? Λέω μήπως....
Δε είπε κανείς ότι δε είναι πολλές,εγώ έχω ακούσει σε έρευνα όμως οι περισσότεροι άντρες εξωμπουρδελιακα δε έχουν γαμησει και λίγοι είναι αυτοί που έχουν γαμησει,δλδ όλοι αυτοί οι πολλοί είναι προβληματικοι?όχι απλά οι γυναίκες έχουν αυξημένα στανταρ και πάνε με όσους έχουν τα στάνταρ τους τα πολλά.
 

easyrider80

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2022
Μηνύματα
139
Like
100
Πόντοι
1
αλλαξε παρεες παιχτη, γιατι κανει μπαμ οτι ειστε λουζερς.
αυτα που λες δεν ισχυουν, εκτος αν μιλας για 20χρονα αποκλειστικα, που τα προτυπα ειναι οι τραποκλαρινιτζηδες ζιζιφιογκοι.
Ναι ρε αδερφέ για τις 20 χρονες μιλάω αυτές κοιτάζουν έτσι και δε είναι μόνο φίλοι μου αλλά μου τα έχουν πει και άλλοι αυτο που λέω,εγώ πιστεύω απλά ζηλεύουν και βγάζουν τη ζηλεια με βλέμμα ειρωνικό σα να λένε πως είσαι έτσι και όχι μόνο σε μένα αλλά σε πολλούς που μου τα έχουν πει.
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
10.000
Κριτικές
30
Like
20.553
Πόντοι
8.846
η στατιστικη ειναι μια τεχνη που ευνοει τα ψεματα. Μπορω ας πουμε να σου πω οτι η ελλαδα εχει απο τους πιο γερασμενους λαους της ευρωπης κατα μεσο ορο και πως οι γυναικες εχουν προσδοκιμο ζωης 4-5 χρονια περισσοτερα απο τους αντρες. Αρα το "280.000 περισσοτερες γυναικες" που αναφερεις ευκολα μπορει να μεταφραζεται σε απλα περισσοτερες γριες.

:grin: :grin: :grin:
Να παρατηρήσω ότι όπως φαίνεται εδω μέσα ο 1 στους 2 προτιμάει gilf? :grin: :grin:
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.100
Κριτικές
123
Like
51.024
Πόντοι
27.261
Ναι ρε αδερφέ για τις 20 χρονες μιλάω αυτές κοιτάζουν έτσι και δε είναι μόνο φίλοι μου αλλά μου τα έχουν πει και άλλοι αυτο που λέω,εγώ πιστεύω απλά ζηλεύουν και βγάζουν τη ζηλεια με βλέμμα ειρωνικό σα να λένε πως είσαι έτσι και όχι μόνο σε μένα αλλά σε πολλούς που μου τα έχουν πει.
ρε μαστορακο, τι ψαχνεις τωρα και εσυ σε αυτες τις ηλικιες ?
πλακα μας κανεις ?
αυτες οι ηλικιες ειναι ακομα πειραματικες.
απολαυσε τα νιατα σου και μην χαλιεσαι με αυτα τα πραγματα.
κοιτα να εισαι σωστος εσυ, να εχεις το μυαλο μεσα στο κεφαλι σου και ολα τα αλλα θα ερθουν στην ωρα τους.
πειραματισου και εσυ με τα γκομενακια και θα μαθεις πως ειναι φαση με το περασμα του χρονου.
σε 5 χρονια θα εισαι αλλου και σε 10 αλλου για αλλου.
τζαμπα χαλιεσαι και μιζεριαζεις.
 

easyrider80

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2022
Μηνύματα
139
Like
100
Πόντοι
1

easyrider80

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2022
Μηνύματα
139
Like
100
Πόντοι
1
ρε μαστορακο, τι ψαχνεις τωρα και εσυ σε αυτες τις ηλικιες ?
πλακα μας κανεις ?
αυτες οι ηλικιες ειναι ακομα πειραματικες.
απολαυσε τα νιατα σου και μην χαλιεσαι με αυτα τα πραγματα.
κοιτα να εισαι σωστος εσυ, να εχεις το μυαλο μεσα στο κεφαλι σου και ολα τα αλλα θα ερθουν στην ωρα τους.
πειραματισου και εσυ με τα γκομενακια και θα μαθεις πως ειναι φαση με το περασμα του χρονου.
σε 5 χρονια θα εισαι αλλου και σε 10 αλλου για αλλου.
τζαμπα χαλιεσαι και μιζεριαζεις.
αδερφε και γω μικρος ειμαι 23 αλλα ξερεις δε γουσταρω να κοιτανε οι αλλες γκομενες ετσι οταν ειμαι με γκομενα με ειρωνεια σα να λενε αυτος με γκομενα γιατι μονο ασχημος δε ειμαι πιστεψε με,και επισης δε συνεβη μονο σε μενα αλλα και σε αλλους αυτο το στιλ να κοιτανε οι μαλακισμενες ετσι.
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.302
Πόντοι
10.336
αν εγω ειμαι 4 στα 10 βρε χαλβα εσυ με 54 κριτικες τι εισαι?ολο στα μπουρδελα πας εσυ γιατι εξω δε τον χωνεις ουτε με αιτηση αιντε χαχχα
σε εχω ξαναρωτησει, δεν εισαι και το πιο εξυπνο παλικαρι της οικογενειας, ε;
 

easyrider80

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2022
Μηνύματα
139
Like
100
Πόντοι
1
σε εχω ξαναρωτησει, δεν εισαι και το πιο εξυπνο παλικαρι της οικογενειας, ε;
εγω εξυπνος ειμαι εσυ δε εισαι που λες ειμαι ασχημος ενω σου λεω δε ειμαι,αυτο δειχνει ηλιθιοτητα,δε ξερω εγω τι ειμαι και ξερεις εσυ?η φατσα μου ειναι 6μισι με 7 ακριβως,εσενα θα ειναι ουτε 3 για να πηγαινεις 54 φορες σε μπουρδελο γιατι αλλιως δε το χωνεις εσυ ουτε με αιτηση φανταζομαι ακομα και οι ιεροδουλες θα ξενερωνουν με τη φατσα σου αλλα τι να κανουν ειναι η δουλεια τους.
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.302
Πόντοι
10.336
εγω εξυπνος ειμαι εσυ δε εισαι που λες ειμαι ασχημος ενω σου λεω δε ειμαι,αυτο δειχνει ηλιθιοτητα,δε ξερω εγω τι ειμαι και ξερεις εσυ?η φατσα μου ειναι 6μισι με 7 ακριβως,εσενα θα ειναι ουτε 3 για να πηγαινεις 54 φορες σε μπουρδελο γιατι αλλιως δε το χωνεις εσυ ουτε με αιτηση φανταζομαι ακομα και οι ιεροδουλες θα ξενερωνουν με τη φατσα σου αλλα τι να κανουν.
Animated GIF

tonight GIF
laughing GIF

θα με σκασετε ρε σαταναδες σημερα
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.100
Κριτικές
123
Like
51.024
Πόντοι
27.261
αδερφε και γω μικρος ειμαι 23 αλλα ξερεις δε γουσταρω να κοιτανε οι αλλες γκομενες ετσι οταν ειμαι με γκομενα με ειρωνεια σα να λενε αυτος με γκομενα γιατι μονο ασχημος δε ειμαι πιστεψε με,και επισης δε συνεβη μονο σε μενα αλλα και σε αλλους αυτο το στιλ να κοιτανε οι μαλακισμενες ετσι.
ξαναδες αυτα που σου ειπα πιο καλα και προσπαθησε για ενα ακομα.
μην επαναλαμβανεσαι συνεχως... θα χασεις πολλα στην πορεια :eyebrows:
 

easyrider80

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2022
Μηνύματα
139
Like
100
Πόντοι
1

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.302
Πόντοι
10.336
τα διαβασα τι μου ειπες ρε,δε χαλιεμαι τοσο οσο εχω απορια απλα γιατι το κανουν αυτες και σε μενα και σε αλλους που μου εχουν πει που ειναι μια χαρα εμφανησιακα.
μια χαρα εισαι ρε πανε μιλα της
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.100
Κριτικές
123
Like
51.024
Πόντοι
27.261
τα διαβασα τι μου ειπες ρε,δε χαλιεμαι τοσο οσο εχω απορια απλα γιατι το κανουν αυτες και σε μενα και σε αλλους που μου εχουν πει που ειναι μια χαρα εμφανησιακα.
νομιζω εχεις τη μυγα, αλλα αστες να το κανουν το λοιπον και πανε παρακατω.
ευκολο η' οχι τωρα ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom