Νέα

Τα κατάφερα βρήκα κοπέλα!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Danky88
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 749
  • Εμφανίσεις 41K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Mantw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.055
Like
1.881
Πόντοι
216
Αλήθεια γιατί φοράμε βερμούδες σε μη παραθαλάσσια μέρη;
Α) Για να φαίνονται οι γαμπες τους και μαζί τατουάζ και αποτρίχωση;
Βου) Γιατί ιδρώσανε τα αρχιδια τους από την σκληρή εργασία;
Γου) Γιατί παλιμπαιδιζουν;
Δου)Γιατί δεν αντέχουν στην ζεστή σαν παππούδες η μωρά;
Ε) Όλα τα παραπάνω;
Εμένα μου αρέσουν οι άντρες με βερμούδα × πουκάμισο και σε μη παραθαλάσσια μέρη . Αν έχουν και γυμνασμένες γάμπες.....μμμμμμ!!!
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.527
Κριτικές
62
Like
45.235
Πόντοι
9.297
Εμένα μου αρέσουν οι άντρες με βερμούδα × πουκάμισο και σε μη παραθαλάσσια μέρη . Αν έχουν και γυμνασμένες γάμπες.....μμμμμμ!!!
Δηλαδή το θεωρείς σαν να είδες πεος;;;;;
Αυτά είναι παιδάκια....θα σε βλέπουν σαν μαμά τους.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.100
Κριτικές
123
Like
51.024
Πόντοι
27.261
Looking Ethan Hawke GIF by FocusWorld

που εισαι ωρε @Danky88
που εισαι ?
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.527
Κριτικές
62
Like
45.235
Πόντοι
9.297
Μαντώ,
Μήπως βλέπεις "Χαβάη 5-0";Γιατί καφρους και καγκουρες βλέπεις έξω όχι μπατουτοκαπνισμενους αστυνομικούς με το στυλ που θέλεις.
 

Mantw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.055
Like
1.881
Πόντοι
216
Δηλαδή το θεωρείς σαν να είδες πεος;;;;;
Αυτά είναι παιδάκια....θα σε βλέπουν σαν μαμά τους.
Δεν είναι παιδάκια, τα παιδάκια θα φορέσουν αθλητική βερμούδα.
Η βερμούδα με ζώνη και πουκάμισο σε συνδυασμό με κλειστό παπούτσι είναι ωραίο καλοκαιρινό αντρικό ντύσιμο κατά την άποψή μου. Και όχι,η γυμνασμένη γάμπα δεν ισούται με το πέος . Μου αρέσει να προσέχει ο άντρας το σώμα του,όπως θα έπρεπε και η γυναίκα να το κάνει.
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.616
Like
68.073
Πόντοι
11.956
Να στείλω φωτογραφία να με δεις ...ίσως σου αρέσω
 

Paliotsarkadoros

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2006
Μηνύματα
647
Κριτικές
28
Like
3.831
Πόντοι
7.185
Στις τελευταίες 10 (και βάααλε...) σελίδες έχει ξεφύγει πάλι η καφενειοφιλοσοφική κουβέντα, μπριζόνομαι πολύ να γράψω κι εγώ απαντήσεις αλλά θα βγεί κανένα σεντόνι αρκετό να καλύψει την ακρόπολη. Οπότε, πάρτε καλύτερα ένα τραγουδάκι για μουσικό διάλειμμα

 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.815
Like
17.855
Πόντοι
3.656
Αλήθεια γιατί φοράμε βερμούδες σε μη παραθαλάσσια μέρη;
Α) Για να φαίνονται οι γαμπες τους και μαζί τατουάζ και αποτρίχωση;
Βου) Γιατί ιδρώσανε τα αρχιδια τους από την σκληρή εργασία;
Γου) Γιατί παλιμπαιδιζουν;
Δου)Γιατί δεν αντέχουν στην ζεστή σαν παππούδες η μωρά;
Ε) Όλα τα παραπάνω;

Καλοκαίρι κι εγώ βερμούδες φοράω,δεν παλεύεται η ζέστη με τζιν
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.100
Κριτικές
123
Like
51.024
Πόντοι
27.261
booty smile GIF by theCHIVE
shorts GIF

και μενα οι γυναικες με σορτσακια μ'αρεσουν παντως :sunglasses:
 

easyrider80

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2022
Μηνύματα
139
Like
100
Πόντοι
1
Μάλλον έτσι το σκέφτεσαι εσύ
Εγώ θα σκεφτώ "κοίτα τι κούκλος κυκλοφορεί με Μέγαιρα"
Ειρωνεψου με όσο θες,δε ξέρεις καν τη εμφάνηση μου για να μιλάς είμαι ένας νορμάλ 23 χρόνων πιτσιρικάς με μια χαρά εμφάνηση,1.80,σώμα δεμένο με μπράτσα θώρακα ανοιχτό απλά λίγο κοιλιά που δε είναι τόσο τραγική,και φάτσα επίσης καλουτσικη,ένα 7 στη φατσα,απλά μου το έχουν πει και άλλοι αυτο,ότι οι Ελληνίδες μόλις δουν άντρα με γυναίκα μαζί έτσι κοιτάνε με ειρωνεία ζήλεια και ειρωνεία σε φάση λες και είναι κάνας κακασχημος ο άλλος ενώ μια χαρά τύποι ήταν,έτσι έχουν μάθει οι σαβουρες οι Ελληνίδες να φέρονται με ζήλεια ειρωνεία κλπ
 
Τελευταία τροποποίηση:

easyrider80

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2022
Μηνύματα
139
Like
100
Πόντοι
1
Μήπως ακόμα πνίγει τον πόνο του στη μπανιέρα?
Το πιο πιθανόν να έχει πέσει ψυχολογικά,τι περιμενε και αυτός που ήθελε να προσεγγίσει Ελληνίδα,χαμένος χρόνος,οι Ελληνίδες είναι σκατα στο χαρακτήρα από όλες τις απόψεις,καλύτερα να προσεγγιζε ξένη θα έχει αποτέλεσμα τώρα καλύτερο.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.100
Κριτικές
123
Like
51.024
Πόντοι
27.261
Ειρωνεψου με όσο θες,δε ξέρεις καν τη εμφάνηση μου για να μιλάς είμαι ένας νορμάλ 23 χρόνων πιτσιρικάς με μια χαρά εμφάνηση,1.80,σώμα δεμένο με μπράτσα θώρακα ανοιχτό απλά λίγο κοιλιά που δε είναι τόσο τραγική,και φάτσα επίσης καλουτσικη,ένα 7 στη φατσα,απλά μου το έχουν πει και άλλοι αυτο,ότι οι Ελληνίδες μόλις δουν άντρα με γυναίκα μαζί έτσι κοιτάνε με ειρωνεία ζήλεια και ειρωνεία σε φάση λες και είναι κάνας κακασχημος ο άλλος ενώ μια χαρά τύποι ήταν,έτσι έχουν μάθει οι σαβουρες οι Ελληνίδες να φέρονται με ζήλεια ειρωνεία κλπ
σορρυ ρε μαγκιτη που θα στο χαλασω λιγο, αλλα δες λιγο και αυτο.
εγω οποτε βγαινω με ευπαρουσιαστες γυναικες, παντα με καρφωνουν και με λιγουρευονται οι γυναικες.
απεναντιας, οποτε βγαινω με μετριες η' ακομα και με μπαζα (για καφε η' μασα, γενικως φιλικα μονο), το ποσοστο πεφτει κατακορυφα.
αν βγαινω δε και με τη σχεση μου, που ειμαστε πιο αγκαλιασμενοι και πεφτουν και τα αναλογα γλωσσοφιλα και χουφτωματα, εκει διακρινω και καποια μορφη ζηλειας συναμα (οχι ειρωνικη ομως οπως λες).
αυτα που λες εσυ, προσωπικα δεν τα εχω αντιληφθει.
 

wrong

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2013
Μηνύματα
140
Like
33
Πόντοι
1
Γιά όλους εσάς που αντιμετωπίζει προβλήματα με τις γυναίκες να σας πληροφορήσω ότι σύμφωνα με την απογραφή οι γυναίκες στην Ελλάδα είναι 280.000 περίπου περισσότερες από τους άντρες. Αναλογικά και οι γαμεύσινες πρέπει να είναι περισσότερες. Μήπως δεν ξέρουμε πως να τις πλησιάσουμε? Λέω μήπως....
 

easyrider80

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2022
Μηνύματα
139
Like
100
Πόντοι
1
σορρυ ρε μαγκιτη που θα στο χαλασω λιγο, αλλα δες λιγο και αυτο.
εγω οποτε βγαινω με ευπαρουσιαστες γυναικες, παντα με καρφωνουν και με λιγουρευονται οι γυναικες.
απεναντιας, οποτε βγαινω με μετριες η' ακομα και με μπαζα (για καφε η' μασα, γενικως φιλικα μονο), το ποσοστο πεφτει κατακορυφα.
αν βγαινω δε και με τη σχεση μου, που ειμαστε πιο αγκαλιασμενοι και πεφτουν και τα αναλογα γλωσσοφιλα και χουφτωματα, εκει διακρινω και καποια μορφη ζηλειας συναμα (οχι ειρωνικη ομως οπως λες).
αυτα που λες εσυ, προσωπικα δεν τα εχω αντιληφθει.
Ίσως απλά να μη τα κατάλαβες,εγώ αυτά που έχω καταλάβει όταν βγαίνω με γκόμενες είτε μπαζα που λες είτε μέτριες προς καλές υπάρχει αυτό το συναίσθημα ζήλειας και ειρωνείας,ειρωνείας λέγοντας ξέρω γω αυτός ο άσχημος με γκόμενα που δε ισχιει ότι δε είναι ωραίος απλά έτσι κάνουν ειρωνεύονται για να δείξουν έτσι τη ζήλεια τους,έτσι το έχω αντιληφθεί εγώ και έτσι το έχουν αντιληφθεί οι υπόλοιποι που μου το έχουν πει ότι τους συνέβει ενώ είναι και αυτοί εμφανησιμοι όπως εγώ.
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.302
Πόντοι
10.336
Γιά όλους εσάς που αντιμετωπίζει προβλήματα με τις γυναίκες να σας πληροφορήσω ότι σύμφωνα με την απογραφή οι γυναίκες στην Ελλάδα είναι 280.000 περίπου περισσότερες από τους άντρες. Αναλογικά και οι γαμεύσινες πρέπει να είναι περισσότερες. Μήπως δεν ξέρουμε πως να τις πλησιάσουμε? Λέω μήπως....
η στατιστικη ειναι μια τεχνη που ευνοει τα ψεματα. Μπορω ας πουμε να σου πω οτι η ελλαδα εχει απο τους πιο γερασμενους λαους της ευρωπης κατα μεσο ορο και πως οι γυναικες εχουν προσδοκιμο ζωης 4-5 χρονια περισσοτερα απο τους αντρες. Αρα το "280.000 περισσοτερες γυναικες" που αναφερεις ευκολα μπορει να μεταφραζεται σε απλα περισσοτερες γριες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom