Νέα

Τα κατάφερα βρήκα κοπέλα!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Danky88
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 749
  • Εμφανίσεις 42K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.937
Κριτικές
30
Like
20.473
Πόντοι
8.846
Καταλαβαίνω... Έχω δει τέτοιους... Είσαι ήρωας που κράτησες την ψυχραιμία σου και δεν του έσκασες μπουκέτο ή το ποτήρι στα μούτρα...
Αν είναι και γιος δικαστικού αυτό "δικαιολογεί" την συμπεριφορά του, λόγω του αποστειρωμένου περιβάλλοντος που θα έχει μεγαλώσει μαζί με την νοοτροπία ότι είναι ο γιος του γαμάω...
Υπερβάλουμε λιγάκι?
Είναι ήρωας επειδή δεν έσκασε μπουκέτο σε κάποιον με τον οποίο ο ίδιος έχει επιλέξει να βγαίνει και απλά δεν πάει τη συμπεριφορά του? :confused:
απλα ειστε ετσι οι ελληνιδες ειρωνικες,ολα ετοιμα και αγενεις,ετσι μαθατε να ειστε αγενης με το κοσμο χωρις τροπους,αμα δε κοιτας τη αγαπη και κοιτας να μη ειναι ανεργος ο αλλος εισαι αξια της μοιρας σου και εσυ και οι αλλες αχρηστες ελληνιδες,στο εξωτερικο ομως οι κοπελες δε εχουν αρνητικη σταση,αυτες γιατι δε ειναι?γιατι απλα ξερουν να φερθουν δε ειναι ζωα σαν εσας,ουτε ειρωνικες ειναι και οχι να ειναι δεκτικες οταν τις φλερταρεις αλλα σε φλερταρουν απο μονες τους,εκει δε χαραμιζεται κανεις,παρθενος αντρας δε υπαρχει,και ξερεις γιατι?γιατι εκει ειναι ανθρωπινες,και οχι ζωα σα τις ελληνιδες,στο εξωτερικο τετοιες μαλακιες δε εχουν μια χαρα κανουν τη πρωτη κινηση,αυτες τι?πιο εξυπνες ειναι?αλλα τι λεω φυσικα εκει οι γυναικες ξερουν να φερθουν οχι σαν εσας τις αχρηστες τις ελληνιδες,ειδα και οταν ο αντρας γινεται κυνηγος μονο τη ειρωνεια εισπρατει και απαξιωση,οι ξενες οχι απλα ειναι δεκτικες αμα τις φλερταρεις και δε κοιτανε σα ειρωνικες οπως εσεις αλλα σου μιλανε και απο μονες τους δλδ 30 φορες πιο εξυπνες και φυσιολογικες απο εσας τις σαβουρες τις ελληνιδες.
Τι σου έκανε η κακούργα η ζωή, πε μας...
 

Mantw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.055
Like
1.881
Πόντοι
216

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.109
Κριτικές
124
Like
51.173
Πόντοι
27.261
Έχετε πάει πολλοί εξωτερικό για να έχετε την άποψη ή το λέτε γιατί εδώ συναναστρεφεστε με ξένες?
προσωπικα και εχω παει εξωτερικο και εχω συναναστρεφει με ξενες εδω, αλλα και στο εξωτερικο που εχω παει.
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.937
Κριτικές
30
Like
20.473
Πόντοι
8.846
Έχετε πάει πολλοί εξωτερικό για να έχετε την άποψη ή το λέτε γιατί εδώ συναναστρεφεστε με ξένες?
Το μισό μπου έχει διάσπαρτες βίλες σε γερμανο-αυστριακο-ιταλο-γαλλικές άλπεις μαντώ...
(σαμωνιά τα λέμε εδωπά)
Το άλλο μισό στις ριβιέρες :confused:
 

Mantw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.055
Like
1.881
Πόντοι
216
προσωπικα και εχω παει εξωτερικο και εχω συναναστρεφει με ξενες εδω, αλλα και στο εξωτερικο που εχω παει.
Οι ξενες στην πατρίδα τους φέρονται ακριβώς όπως και οι Ελληνίδες εδώ. Μην έχετε αυταπάτες ότι θα πάτε εξωτερικό και θα γαματε όποια βρείτε μπροστά σας. Εδώ και κάποια χρόνια ιδίως τους Έλληνες δεν τους έχουν σε εκτίμηση.
 

Mantw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.055
Like
1.881
Πόντοι
216

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.271
Like
24.236
Πόντοι
6.056
Το μισό μπου έχει διάσπαρτες βίλες σε γερμανο-αυστριακο-ιταλο-γαλλικές άλπεις μαντώ...
(σαμωνιά τα λέμε εδωπά)
Το άλλο μισό στις ριβιέρες :confused:
τρελο φαουλ ρε τζων ομως

δεν εχω χειροτερο απο αντρα που ειρωνευεται/κατηγορει/κατινιαζει τους "αλλους" αντρες για να τσιμπησει την ευνοια των μουνιων :undecided:
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.109
Κριτικές
124
Like
51.173
Πόντοι
27.261
Οι ξενες στην πατρίδα τους φέρονται ακριβώς όπως και οι Ελληνίδες εδώ. Μην έχετε αυταπάτες ότι θα πάτε εξωτερικό και θα γαματε όποια βρείτε μπροστά σας. Εδώ και κάποια χρόνια ιδίως τους Έλληνες δεν τους έχουν σε εκτίμηση.
εγω δεν εχω αυταπατες, μιλαω με τις δικες μου εμπειριες και κανω συγκριση με τις ελληνιδες, γι'αυτο το κομματι συγκεκριμενα.
στο εξωτερικο, αρκετος κοσμος βγαινει μονος του εξω για ποτο.
μαντεψε γιατι... για να γνωρισει κοσμο.
αρα ειναι πιο ανοιχτες στη γνωριμια-"στο καμακι".
επισης ακομα και σε διακοπες, οι ξενες ειναι πιο ευκολες στο "καμακι".
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.189
Like
18.282
Πόντοι
3.656
Για καποιο καιρο καλα πηγαινει,μετα αρχιζει η βαρεμαρα.

Έρχεται η βαρεμάρα,αλλά για να κάθεσαι 4 χρόνια με μία,πάει να πει ότι έρχεται και το βόλεμα

Και όταν σκέφτεσαι 'πότε θα ξαναβρω άλλη...αν θα ξαναβρώ...άντε να ξαναμαθαίνει ο ένας τον άλλο...την ψωλαρία/μοναξιά ...μάλλον λες καλά είμαι
 

chris drs

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Απρ 2009
Μηνύματα
4.879
Κριτικές
30
Like
21.055
Πόντοι
8.815
Έρχεται η βαρεμάρα,αλλά για να κάθεσαι 4 χρόνια με μία,πάει να πει ότι έρχεται και το βόλεμα

Και όταν σκέφτεσαι 'πότε θα ξαναβρω άλλη...αν θα ξαναβρώ...άντε να ξαναμαθαίνει ο ένας τον άλλο...την ψωλαρία/μοναξιά ...μάλλον λες καλά είμαι
Μπα στ'αρχιδια μου αυτο,εσυ το σκεφτεσαι ετσι,σιγα μη σκεφτομαστε ολοι το ιδιο. Και οπως ειπα 3 χρονια ηταν καλα εως υποφερτα,τον τελευταιο χρονο αρχισε να πρηζει αρχιδια και σιγα σιγα επερνε το δρομο του το πραμα.
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.937
Κριτικές
30
Like
20.473
Πόντοι
8.846
τρελο φαουλ ρε τζων ομως

δεν εχω χειροτερο απο αντρα που ειρωνευεται/κατηγορει/κατινιαζει τους "αλλους" αντρες για να τσιμπησει την ευνοια των μουνιων :undecided:
Καμία σχέση...τα περί εύνοιας τα προσπερνάω σα να μην τα άκουσα...
Με τι να συμφωνήσω? Με αυτόν που βρίζει και ειρωνεύεται κάποιον που ο ιδιος επέλεξε ως φίλο να βγαίνει, ή με το άλτερ έγκο του σαντμαν που σακουλιάζει ανεξαιρέτως όλες τις γυναίκες?
Αποκλείεται...
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.775
Κριτικές
16
Like
10.277
Πόντοι
8.645
Οταν βλεπω γυναικες γυρω μου ξεκωλα ντυμενες νοιωθω πως εχω καθε δικαιωμα να απλωσω τις χερουκλες μου πανω τους και αυτες την υποχρεωση να μου κατσουν!
Μην τα γράφετε ρε αυτά, είναι και οι εποχές δύσκολες, καραδοκούν από παντού
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom