Νέα

Τα κατάφερα βρήκα κοπέλα!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Danky88
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 749
  • Εμφανίσεις 42K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

nikologiannis

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2021
Μηνύματα
6
Like
4
Πόντοι
0
Επίσης, αν και δεν είμαστε στην Ταϊλάνδη, πρόσεχε καλού κακού μην έχει κάνα π@π@ρι πιο μεγάλο απ' το δικό σου....
 
Εγγρ.
18 Ιουλ 2022
Μηνύματα
32
Like
21
Πόντοι
0
ποια αρνητικη σταση στο απεναντι φυλο βλακειες λες,απλα δε σας νοιαζει πλεον μονο η αγαπη,αλλα σας νοιαζει η αυτοπεποιθηση,και η δουλεια να μην ειναι ανεργος,οι ξενες τα χαλιαα τα δικα σας δε τα εχουν,στο εξωτερικο ολοι βρισκουν καποια,το χαλια εδω να υπαρχουν 100 που δε εχουν γαμησει εξωμπουρδελιακα ουτε μια φορα στο εξωτερικο δε ακουγεται,οι ξενες ειναι αγγελουδια μπροστα στις ελληνιδες που ολο ειρωνεια ειναι και ολα ετοιμα τα περιμενετε να σας φλερταρουν εσεις ποτε,και δε φτανει αυτο,αλλα οταν σας φλερταρουν οι αντρες ολο απαξιωση και ειρωνεια,ολο ξερολισμος και μαλακιες ενω αν σκεφτεις ουτε να φλερταρετε απο μονες σας το πιο απλο δλδ δε ειστε ικανες,τιποτα δε κανετε και εχετε και στανταρ απειρα απο πανω,ακομα και αν σας φλερταρουν παλι τα ιδια ολο κοροιδεια και ειστε και ξερολες απο πανω,τις ελληνιδες δε τις θελω,οι κοπελες του εξωτερικου ειναι πολυ πιο ευγενικες απο εσας.
καθε γυναικα βγαζει αυτο που της βγαζει ο χ τυπος. Δεν ειναι θεμα Ελληνιδας ή οχι. Ειναι θεμα το τι της βγαζει ο χ τυπος. Η ιδια γυναικα μπορει να φερθει εντελως διαφορετικα σε 2 διαφορετικους αντρες, ειναι δικη τους ευθυνη οχι δικη της.
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.775
Κριτικές
16
Like
10.277
Πόντοι
8.645
καθε γυναικα βγαζει αυτο που της βγαζει ο χ τυπος. Δεν ειναι θεμα Ελληνιδας ή οχι. Ειναι θεμα το τι της βγαζει ο χ τυπος. Η ιδια γυναικα μπορει να φερθει εντελως διαφορετικα σε 2 διαφορετικους αντρες, ειναι δικη τους ευθυνη οχι δικη της.
Αλλαξε avatar, αυτό το έχουμε συνδεσει με μη σοβαρά ποστ λόγω τύπου Retro
 
Εγγρ.
18 Ιουλ 2022
Μηνύματα
32
Like
21
Πόντοι
0
εγω δεν εχω αυταπατες, μιλαω με τις δικες μου εμπειριες και κανω συγκριση με τις ελληνιδες, γι'αυτο το κομματι συγκεκριμενα.
στο εξωτερικο, αρκετος κοσμος βγαινει μονος του εξω για ποτο.
μαντεψε γιατι... για να γνωρισει κοσμο.
αρα ειναι πιο ανοιχτες στη γνωριμια-"στο καμακι".
επισης ακομα και σε διακοπες, οι ξενες ειναι πιο ευκολες στο "καμακι".
Ενας αντρας που εδω στην Ελλαδα ειναι αποτυχημενος στο θεμα γκομενιλικι, οπου και να τον πας τα ιδια αποτελεσματα θα εχει. Δεν περιμενουν τον καθε ακυρο με ανοιχτα τα ποδια στο εξωτερικο, αμετρητοι οι τυποι που τρωνε τα ακυρα βροχη και εκει. Δεν παιζει κανενα ρολο το που εισαι αλλα το τι εισαι! Αν δεν μετρας ως αντρας γενικα, θα λαβεις αυτο που σου αξιζει οπουδηποτε. Ετσι ειναι η φυση, η γυναικα θα επιλεξει αυτον που της δημιουργει συναισθηματα μεσα στο κεφαλι της, που εχει κανει παιχνιδι μεσα στο μυαλο της. Τον αλλον που δεν της εκανε τιποτα μεσα στο μυαλο της, γιατι να τον επιλεξει; Του το χρωσταει;
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.109
Κριτικές
124
Like
51.173
Πόντοι
27.261
Ενας αντρας που εδω στην Ελλαδα ειναι αποτυχημενος στο θεμα γκομενιλικι, οπου και να τον πας τα ιδια αποτελεσματα θα εχει. Δεν περιμενουν τον καθε ακυρο με ανοιχτα τα ποδια στο εξωτερικο, αμετρητοι οι τυποι που τρωνε τα ακυρα βροχη και εκει. Δεν παιζει κανενα ρολο το που εισαι αλλα το τι εισαι! Αν δεν μετρας ως αντρας γενικα, θα λαβεις αυτο που σου αξιζει οπουδηποτε. Ετσι ειναι η φυση, η γυναικα θα επιλεξει αυτον που της δημιουργει συναισθηματα μεσα στο κεφαλι της, που εχει κανει παιχνιδι μεσα στο μυαλο της. Τον αλλον που δεν της εκανε τιποτα μεσα στο μυαλο της, γιατι να τον επιλεξει; Του το χρωσταει;
παιχτη μεσα στο μυαλο της γυναικας δε μπορεις να ξερεις τι παιζει ομως... τις περισσοτερες φορες η' οταν βαριεσαι να το αναλυσεις καλυτερα.
εγω αλλο ειπα ομως και θα πατησω πανω σε αυτο που λες.
ο αποτυχημενος στο γκομενιλικι εδω στο ελλαντα οπως γραφεις, στο εξωτερικο η' με ξενες κοπελες καλυτερα, ισως εχει λιγες περισσοτερες πιθανοτητες και αυτο λογω κουλτουρας απλα.
αν εσυ αυτο δεν το ξερεις η' δεν το εχεις δει η' δεν το εχεις νιωσει, μαλλον μιλαμε για αμπαλο στο θεμα γυναικας.
και να σου δωσω και ακομα ενα παραδειγμα.
πανε σε ενα μπιτς μπαρ που παει ιδερνασιοναλ κοσμος π.χ. μπολιβαρ αν εισαι αθηνα η' σε καποιο νησι.
πιο ευκολα και απο το πουθενα, θα πιασεις κουβεντα με τουριστα-ξενο, παρα με ντοπιο.

@RETRO ακομα κρυβεσαι ρε ?
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.189
Like
18.282
Πόντοι
3.656
στο εξωτερικο, αρκετος κοσμος βγαινει μονος του εξω για ποτο.
μαντεψε γιατι... για να γνωρισει κοσμο.
αρα ειναι πιο ανοιχτες στη γνωριμια-"στο καμακι".
επισης ακομα και σε διακοπες, οι ξενες ειναι πιο ευκολες στο "καμακι".

Να βγαίνουν μόνοι τους για ποτό δε νομίζω,αλλά να κάθονται πχ μόνοι/ες σε πάρκα είναι σύνηθες.

Επίσης εξωτερικό δε φοβούνται να γνωριστούν απ'τα σόσιαλ ενώ εδώ τα'χουμε για να μαλακιζόμαστε.
 
Εγγρ.
18 Ιουλ 2022
Μηνύματα
32
Like
21
Πόντοι
0
παιχτη μεσα στο μυαλο της γυναικας δε μπορεις να ξερεις τι παιζει ομως... τις περισσοτερες φορες η' οταν βαριεσαι να το αναλυσεις καλυτερα.
εγω αλλο ειπα ομως και θα πατησω πανω σε αυτο που λες.
ο αποτυχημενος στο γκομενιλικι εδω στο ελλαντα οπως γραφεις, στο εξωτερικο η' με ξενες κοπελες καλυτερα, ισως εχει λιγες περισσοτερες πιθανοτητες και αυτο λογω κουλτουρας απλα.
αν εσυ αυτο δεν το ξερεις η' δεν το εχεις δει η' δεν το εχεις νιωσει, μαλλον μιλαμε για αμπαλο στο θεμα γυναικας.
και να σου δωσω και ακομα ενα παραδειγμα.
πανε σε ενα μπιτς μπαρ που παει ιδερνασιοναλ κοσμος π.χ. μπολιβαρ αν εισαι αθηνα η' σε καποιο νησι.
πιο ευκολα και απο το πουθενα, θα πιασεις κουβεντα με τουριστα-ξενο, παρα με ντοπιο.

@RETRO ακομα κρυβεσαι ρε ?
Αυτος που δυσκολευεται εδω στο να πιασει κουβεντα και να κανει παιχνιδι, παντου για αυτον δυσκολα θα ναι. Και στο εξωτερικο οι γυναικες εχουν θεσει στανταρ τυπε. Δεν σε περιμενουν με ανοιχτα τα ποδια οι μουναρες στα μαγαζια και στο δρομο.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.109
Κριτικές
124
Like
51.173
Πόντοι
27.261
Αυτος που δυσκολευεται εδω στο να πιασει κουβεντα και να κανει παιχνιδι, παντου για αυτον δυσκολα θα ναι. Και στο εξωτερικο οι γυναικες εχουν θεσει στανταρ τυπε. Δεν σε περιμενουν με ανοιχτα τα ποδια οι μουναρες στα μαγαζια και στο δρομο.
μαλλον δε ξερεις αναγνωση.
ειπα εγω οτι σε περιμενουν με ανοιχτα τα ποδια μαστορα? :confused:
ειπα οτι ειναι πιο ΟΠΕΝ στο σοσιαλαϊζινγκ.
αν εισαι γατος το λοιπον, τα ποδια ανοιγουν διαπλατα μετα, ευθυς αμεσως.
αν εισαι και κιουτ, δε θες πολλα πολλα... τα βασικα απλα και ορεξη.
εγω αυτο εχω δει τοσα χρονια σε γερμανια, αγγλια, ισπανια, ιταλια κ.α. χωρες που εχω επισκεφτει.
 
Εγγρ.
18 Ιουλ 2022
Μηνύματα
32
Like
21
Πόντοι
0
μαλλον δε ξερεις αναγνωση.
ειπα εγω οτι σε περιμενουν με ανοιχτα τα ποδια μαστορα? :confused:
ειπα οτι ειναι πιο ΟΠΕΝ στο σοσιαλαϊζινγκ.
αν εισαι γατος το λοιπον, τα ποδια ανοιγουν διαπλατα μετα, ευθυς αμεσως.
αν εισαι και κιουτ, δε θες πολλα πολλα... τα βασικα απλα και ορεξη.
εγω αυτο εχω δει τοσα χρονια σε γερμανια, αγγλια, ισπανια, ιταλια κ.α. χωρες που εχω επισκεφτει.
Γερμανια συμφωνω, Αγγλια επισης ναι, Ισπανια δεν γνωριζω το τι παιζει, Ιταλια εχω ακουσει απο Ιταλους οτι και εκει δεν ειναι και τοσο πολυ πιο ευκολα τα πραγματα. Ισως ηταν πριν μερικα χρονια, πλεον οχι! Απο οτι μου εχουν πει πανω σε κουβεντες, εχουν αλλαξει τα πραγματα δεν ειναι οπως παλια. Το αστειο; Ερχονται εδω καθε χρονο διοτι συμφωνα με τα οσα λενε, το παιχνιδι εδω τους φαινεται πιο ευκολο απο οτι στη χωρα τους. Πιθανολογω οτι αυτο εχει να κανει με το γεγονος οτι ισως σε καποιες χωρες, οι γκομενες να αρεσκονται να ανοιγονται κοινωνικα πιο ευκολα στους τουριστες παρα στους δικους τους.
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.338
Like
16.938
Πόντοι
3.556
:tooth::tooth::tooth::wanker::wanker::wanker: ρε νιαμου τι γινεται δω μεσα να πουμε
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Γερμανια συμφωνω, Αγγλια επισης ναι, Ισπανια δεν γνωριζω το τι παιζει, Ιταλια εχω ακουσει απο Ιταλους οτι και εκει δεν ειναι και τοσο πολυ πιο ευκολα τα πραγματα. Ισως ηταν πριν μερικα χρονια, πλεον οχι! Απο οτι μου εχουν πει πανω σε κουβεντες, εχουν αλλαξει τα πραγματα δεν ειναι οπως παλια. Το αστειο; Ερχονται εδω καθε χρονο διοτι συμφωνα με τα οσα λενε, το παιχνιδι εδω τους φαινεται πιο ευκολο απο οτι στη χωρα τους. Πιθανολογω οτι αυτο εχει να κανει με το γεγονος οτι ισως σε καποιες χωρες, οι γκομενες να αρεσκονται να ανοιγονται κοινωνικα πιο ευκολα στους τουριστες παρα στους δικους τους.
τυπαρα ουανσ τι ακουγεται διαδρομους να πουμε? :tooth:
:tooth::tooth::wanker::wanker::wanker:
 

mmaanos

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
3.439
Like
6.307
Πόντοι
1.056
Ο νηματοθέτης θα έβγαινε με ένα μουνί για μπάνιο την Κυριακή και άνοιξε νήμα για να μας ενημερώσει ότι βρήκε την γυναίκα της ζωής του;:think:
Τέλος πάντων, αφού από την Κυριακή δεν έχει δώσει "σημεία ζωής" στο bou, αυτό μάλλον είναι θετικό σημάδι. Ελπίζω να καλοπερνάει.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.109
Κριτικές
124
Like
51.173
Πόντοι
27.261
Γερμανια συμφωνω, Αγγλια επισης ναι, Ισπανια δεν γνωριζω το τι παιζει, Ιταλια εχω ακουσει απο Ιταλους οτι και εκει δεν ειναι και τοσο πολυ πιο ευκολα τα πραγματα. Ισως ηταν πριν μερικα χρονια, πλεον οχι! Απο οτι μου εχουν πει πανω σε κουβεντες, εχουν αλλαξει τα πραγματα δεν ειναι οπως παλια. Το αστειο; Ερχονται εδω καθε χρονο διοτι συμφωνα με τα οσα λενε, το παιχνιδι εδω τους φαινεται πιο ευκολο απο οτι στη χωρα τους. Πιθανολογω οτι αυτο εχει να κανει με το γεγονος οτι ισως σε καποιες χωρες, οι γκομενες να αρεσκονται να ανοιγονται κοινωνικα πιο ευκολα στους τουριστες παρα στους δικους τους.
με λιγα λογια συμφωνησες μαζι μου αν δεν το πηρες χαμπαρι :confused:
οκ παμε παρακατω...
 
Εγγρ.
18 Ιουλ 2022
Μηνύματα
32
Like
21
Πόντοι
0
με λιγα λογια συμφωνησες μαζι μου αν δεν το πηρες χαμπαρι :confused:
οκ παμε παρακατω...
Οχι πληρως. Επαναλαμβανω, ο χ τυπος που εδω γενικα δεν τα παει καλα στο παιχνιδι, παντου θα δυσκολευτει. Δεν θα τον περιμενουν με δαφνες στο εξωτερικο! Αυτος που εδω παιζει φυσιολογικα και δεν εχει θεματα, ναι στο εξωτερικο θα παιξει ακομα πιο δυνατα! Σε αυτο το κομματι, ναι συμφωνω. Απο την αλλη, σου λεω Ιταλοι ερχονται εδω για να παιξουν πιο ευκολα συμφωνα με αυτα που λενε.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.109
Κριτικές
124
Like
51.173
Πόντοι
27.261
Οχι πληρως. Επαναλαμβανω, ο χ τυπος που εδω γενικα δεν τα παει καλα στο παιχνιδι, παντου θα δυσκολευτει. Δεν θα τον περιμενουν με δαφνες στο εξωτερικο! Αυτος που εδω παιζει φυσιολογικα και δεν εχει θεματα, ναι στο εξωτερικο θα παιξει ακομα πιο δυνατα! Σε αυτο το κομματι, ναι συμφωνω. Απο την αλλη, σου λεω Ιταλοι ερχονται εδω για να παιξουν πιο ευκολα συμφωνα με αυτα που λενε.
ο τζιμακος εισαι μαστορα ? :think:
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.189
Like
18.282
Πόντοι
3.656
Οχι πληρως. Επαναλαμβανω, ο χ τυπος που εδω γενικα δεν τα παει καλα στο παιχνιδι, παντου θα δυσκολευτει. Δεν θα τον περιμενουν με δαφνες στο εξωτερικο! Αυτος που εδω παιζει φυσιολογικα και δεν εχει θεματα, ναι στο εξωτερικο θα παιξει ακομα πιο δυνατα! Σε αυτο το κομματι, ναι συμφωνω. Απο την αλλη, σου λεω Ιταλοι ερχονται εδω για να παιξουν πιο ευκολα συμφωνα με αυτα που λενε.

Αυτός που παίζει καλά εδώ,θα είναι ο κάγκουρας με τα μούσια και τα τατουάζ που οι ελλεεινίδες χύνουν αλλά στο εξωτερικό θα τον φτύνουν.

Ενώ ένας σοβαρός,καθαρός,με επίπεδο κλπ που οι ελλεεινίδες τον φτύνουν,στο εξωτερικό λες να μη γαμάει;
 
Εγγρ.
18 Ιουλ 2022
Μηνύματα
32
Like
21
Πόντοι
0
Αυτός που παίζει καλά εδώ,θα είναι ο κάγκουρας με τα μούσια και τα τατουάζ που οι ελλεεινίδες χύνουν αλλά στο εξωτερικό θα τον φτύνουν.

Ενώ ένας σοβαρός,καθαρός,με επίπεδο κλπ που οι ελλεεινίδες τον φτύνουν,στο εξωτερικό λες να μη γαμάει;
Εχεις την εντυπωση οτι στις Ελληνιδες αρεσουν μονο αυτοι που λες;
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.338
Like
16.938
Πόντοι
3.556
Οχι πληρως. Επαναλαμβανω, ο χ τυπος που εδω γενικα δεν τα παει καλα στο παιχνιδι, παντου θα δυσκολευτει. Δεν θα τον περιμενουν με δαφνες στο εξωτερικο! Αυτος που εδω παιζει φυσιολογικα και δεν εχει θεματα, ναι στο εξωτερικο θα παιξει ακομα πιο δυνατα! Σε αυτο το κομματι, ναι συμφωνω. Απο την αλλη, σου λεω Ιταλοι ερχονται εδω για να παιξουν πιο ευκολα συμφωνα με αυτα που λενε.
τυπαρα σου εχω κανει αναφορα για κλωνο να ξερεις. :coffee:το βραδυ κατα τις 22.00 ελα φυλλο μηδεν να γινει μπερδεγουει :wanker::wanker::wanker:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom