Νέα

Τα κατάφερα βρήκα κοπέλα!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Danky88
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 749
  • Εμφανίσεις 42K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

easyrider80

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2022
Μηνύματα
139
Like
100
Πόντοι
1
κοίτα, συμφωνώ εν μέρει αλλά εκ πείρας - επειδή έχω περάσει διαστήματα παρατεταμένης μπακουρίασης - νομίζω ότι η μπακουρίαση από ένα σημείο και μετά δεν μπορεί να μη σε χαλάσει.
Έστω και μόνο για λόγους εγωισμού. Δηλ. αυτό που λέει ο σ. Sub-Zero: να κυκλοφορείς στο δρόμο, να βλέπεις τα χαζογκομενίδια να περνάνε από δίπλα σου ημίγυμνα, τα περισσότερα από αυτά να τα πηδάει κάποιος κάγκουρας κι εσύ να είσαι με το πουλί στο χέρι. Και να είσαι νορμάλ άνθρωπος, ούτε κουασιμόδος, ούτε λεχρίτης, ούτε κωλόπαιδο που να διώχνει τους άλλους με τη συμπεριφορά του. Κάποια στιγμή θα χαλαστείς.
εχεις απολυτο δικιο ειλικρινα,να εισαι μια χαρα εμφανησιμος,σωμα νορμαλ και τις περισσοτερες εκει εξω να τις πηδαει ενας πιο ασχημος απο σενα μονο και μονο γιατι εχει αυτοπεποιθηση λεγειν ή καποια δουλεια καλουτσικη,ενω εισαι καλο παιδι,ωραιος και σωμα νορμαλ αλλα τι να κανουμε στη ελλαδα χαραμιζεσαι αμα δε εχεις λεγειν αυτοπεποιθηση ή καλουτσικη δουλεια δυστιχως,εξωτερικο δε υπαρχει αντρας που να χαραμιστει γιατι εκει και να μη εχεις αυτοπεποιθηση ερχεται και σου μιλαει η γυναικα,οχι το χαλι εδω που τα περιμενουν ολα ετοιμα και δε μιλαει καμια απο μονη της και επισης σνομπαρουν αυτους που δε εχουν λεγειν ή αυτοπεποιθηση,εξωτερικο ουτε δουλεια κοιτανε και ανεργος ακομα και ντροπαλος να εισαι κατι θα βρεις,στη ελλαδα δυστιχως πολλοι χαραμιζονται δε ειναι οπως στο εξωτερικο,στη ελλαδα οι πιο πολλοι μπορει να μην εχουν γαμησει ουτε μια φορα εκτος μπουρδελου,στο εξωτερικο να μη γαμησει καποιος ουτε μια φορα εκτο ςμπουρδελου δε ακουγεται,γιατι εκει οι γυναικες ειναι ανθρωπινες,φυσιολογικες.
 
Τελευταία τροποποίηση:

crsweber

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
513
Like
979
Πόντοι
86
Αξιοι της μοιρας τους ειναι αυτοι που συμπεριφερονται ετσι. Γνωστα τα επακολουθα που σκανε στις κεφαλες τους μετα.
μα οι περρισοτεροι νεαροι ετσι ειναι πλεον, σκατολιγουριδες, τους βλεπω εξω μπουλουκια και αμα δουνε καμια καλη γκομενα, ή κανα ξεκωλλο κανουνε σαν παλαβοι. την πεφτουνε σαν χαζα χωρις να εχουνε να πουνε κατι ουσιαστικο, στον αντιποδα οι γκομενες δεν πανε ποτε μπουλουκι, 2-3 μαζι πανε, κανουνε πασαρελα , τις κοιτανε δεν κοιτανε αυτες κανεναν, και σε καμια περιπτωση δεν θα μιλησουνε σε κανεναν
εδω στο γυμναστηριο παει η αλλη κανει μια ασκηση και πεταγεται ο αλλος ο παπαρας και λεει στην αλλη, δεν την κανεις καλα την ασκηση, να σου δειξω εγω, εεεεε ρε φιλε τι μαλακιες ειναι αυτες για να γνωρισεις την αλλη, και αυτο το εχω δει να γινεται μονο σε νεαρες καλες γκομενες το πεσιμο, σε κατι σιτεμενες σαπιες, στα αρχιδια τους οι αλλοι, δεν παει να την κανει τελειως λαθος την ασκηση. δεν θα βγαλει αχνα
εγω θελω να καταληξω οτι με τοσο τρελο πεσιμο που γινεται απο παντου , πραγματικα και το πιο τρελο μπαζο νεαρης ηλικιας περιμενει να του την πεσουνε, δεν κανει καμια κινηση. το φανταζεσαι δηλαδη να ειναι ο αλλος νεος γυμνασμενος και ωραιος και να καθεται να λεει σε ψιλομπαζα τι ομορφη εισαι και θελω να σε γνωρισω και η αλλη να του λεει αντε βρε θα σου κανω την χαρη με επεισες
 
Τελευταία τροποποίηση:

Mantw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.055
Like
1.881
Πόντοι
216
αν υπηρχαν 500 γουστα και προτιμησεις οπως λες τοτε δε θα υπηρχαν αγορια που δε εχουν κανει τιποτα απολυτως και εχουν παει μονο σε μπουρδελο και ξερω τετοια αγορια,στη ελλαδα δυστιχως δε ισχιει για ολους υπαρχει καποιος,γιατι οι ελληνιδες εχουν πλεον απειρα στανταρ και πανε μονο με αυτους τους λιγους που τα εχουν,αν μου πεις στο εξωτερικο τοτε οκ,εκει για ολους τους αντρες υπαρχει καποια,εδω ελλαδα δε ισχιει αυτο.
Αν έχει χαμηλή αυτοπεποίθηση και είναι γεμάτος ανασφάλειες ακόμα και το πιο συμπαθητικό αγόρι δε θα κάνει καλή εντύπωση. Σίγουρα θα συντρέχουν και άλλοι παράγοντες όπως ας πούμε η αρνητική στάση απέναντι στο αντίθετο φύλο (μας συνδέετε με αρπακτικά)
 

crsweber

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
513
Like
979
Πόντοι
86
εχεις απολυτο δικιο ειλικρινα,να εισαι μια χαρα εμφανησιμος,σωμα νορμαλ και τις περισσοτερες εκει εξω να τις πηδαει ενας πιο ασχημος απο σενα μονο και μονο γιατι εχει αυτοπεποιθηση λεγειν ή καποια δουλεια καλουτσικη,ενω εισαι καλο παιδι,ωραιος και σωμα νορμαλ αλλα τι να κανουμε στη ελλαδα χαραμιζεσαι αμα δε εχεις λεγειν αυτοπεποιθηση ή καλουτσικη δουλεια δυστιχως,εξωτερικο δε υπαρχει αντρας που να χαραμιστει γιατι εκει και να μη εχεις αυτοπεποιθηση ερχεται και σου μιλαει η γυναικα,οχι το χαλι εδω που τα περιμενουν ολα ετοιμα και δε μιλαει καμια απο μονη της και επισης σνομπαρουν αυτους που δε εχουν λεγειν ή αυτοπεποιθηση,εξωτερικο ουτε δουλεια κοιτανε και ανεργος ακομα και ντροπαλος να εισαι κατι θα βρεις.
στην ελλαδα οντως οι πιο πολλες δεν κοιτανε να βρουνε κανα ωραιο ,γυμνασμενο ψηλο και νορμαλ στον χαρακτηρα
κοιτανε να βρουνε τον αλλον που θα την γλυφει περισσοτερο, θα της κανει ολα τα χατιρια. θα εχει αμαξι να την πηγαινει βολτες, λεφτα να την πηγαινει ταξιδια για να ανεβαζει στορι οτι κανει την σουπερ ζωη,τον αλλον που θα εχει στυλ και θα λεει ενα σωρο πιπες και μουφες ιστοριες οτι ειναι κανα σπουδαιος
για αυτο βλεπεις εξω τις ομορφες γκομενες να συνοδευονται κυριως με οχι αναλογο εμφανισιμο γκομενο, γιατι την αλλη δεν την ενδιαφερει κυριως η εμφανιση
 

easyrider80

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2022
Μηνύματα
139
Like
100
Πόντοι
1
στην ελλαδα οντως οι πιο πολλες δεν κοιτανε να βρουνε κανα ωραιο ,γυμνασμενο ψηλο και νορμαλ στον χαρακτηρα
κοιτανε να βρουνε τον αλλον που θα την γλυφει περισσοτερο, θα της κανει ολα τα χατιρια. θα εχει αμαξι να την πηγαινε βολτες, λεφτα να την πηγαινει ταξιδια για να ανεβαζει στορι οτι κανει την σουπερ ζωη,τον αλλον που θα εχει στυλ και θα λεει ενα σωρο πιπες και μουφες ιστοριες οτι ειναι κανα σπουδαιος
για αυτο βλεπεις εξω τις ομορφες γκομενες να συνοδευονται κυριως με οχι αναλογο εμφανισιμο γκομενο, γιατι την αλλη δεν την ενδιαφερει κυριως η εμφανιση
ακριβως αυτα που λες φιλε,συμφωνω πληρως,οι ελληνιδες κοινως φιλε ειναι ναυαγια αστα,οι ξενες ειναι αγγελουδια μπροστα στις ελληνιδες στη συμπεριφορα.
 

easyrider80

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2022
Μηνύματα
139
Like
100
Πόντοι
1
Αν έχει χαμηλή αυτοπεποίθηση και είναι γεμάτος ανασφάλειες ακόμα και το πιο συμπαθητικό αγόρι δε θα κάνει καλή εντύπωση. Σίγουρα θα συντρέχουν και άλλοι παράγοντες όπως ας πούμε η αρνητική στάση απέναντι στο αντίθετο φύλο (μας συνδέετε με αρπακτικά)
ποια αρνητικη σταση στο απεναντι φυλο βλακειες λες,απλα δε σας νοιαζει πλεον μονο η αγαπη,αλλα σας νοιαζει η αυτοπεποιθηση,και η δουλεια να μην ειναι ανεργος,οι ξενες τα χαλιαα τα δικα σας δε τα εχουν,στο εξωτερικο ολοι βρισκουν καποια,το χαλια εδω να υπαρχουν 100 που δε εχουν γαμησει εξωμπουρδελιακα ουτε μια φορα στο εξωτερικο δε ακουγεται,οι ξενες ειναι αγγελουδια μπροστα στις ελληνιδες που ολο ειρωνεια ειναι και ολα ετοιμα τα περιμενετε να σας φλερταρουν εσεις ποτε,και δε φτανει αυτο,αλλα οταν σας φλερταρουν οι αντρες ολο απαξιωση και ειρωνεια,ολο ξερολισμος και μαλακιες ενω αν σκεφτεις ουτε να φλερταρετε απο μονες σας το πιο απλο δλδ δε ειστε ικανες,τιποτα δε κανετε και εχετε και στανταρ απειρα απο πανω,ακομα και αν σας φλερταρουν παλι τα ιδια ολο κοροιδεια και ειστε και ξερολες απο πανω,τις ελληνιδες δε τις θελω,οι κοπελες του εξωτερικου ειναι πολυ πιο ευγενικες απο εσας.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Mantw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.055
Like
1.881
Πόντοι
216
στην ελλαδα οντως οι πιο πολλες δεν κοιτανε να βρουνε κανα ωραιο ,γυμνασμενο ψηλο και νορμαλ στον χαρακτηρα
κοιτανε να βρουνε τον αλλον που θα την γλυφει περισσοτερο, θα της κανει ολα τα χατιρια. θα εχει αμαξι να την πηγαινει βολτες, λεφτα να την πηγαινει ταξιδια για να ανεβαζει στορι οτι κανει την σουπερ ζωη,τον αλλον που θα εχει στυλ και θα λεει ενα σωρο πιπες και μουφες ιστοριες οτι ειναι κανα σπουδαιος
για αυτο βλεπεις εξω τις ομορφες γκομενες να συνοδευονται κυριως με οχι αναλογο εμφανισιμο γκομενο, γιατι την αλλη δεν την ενδιαφερει κυριως η εμφανιση
Εννοείται δε θα την ενδιαφέρει η εμφάνιση αν τον έχει επιλέξει για σχέση διότι το κυρίαρχο ένστικτο είναι η επιβίωση άρα θα προτιμηθεί αυτός που θα της παρέχει την μεγαλύτερη ασφάλεια.
 

easyrider80

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2022
Μηνύματα
139
Like
100
Πόντοι
1
Εννοείται δε θα την ενδιαφέρει η εμφάνιση αν τον έχει επιλέξει για σχέση διότι το κυρίαρχο ένστικτο είναι η επιβίωση άρα θα προτιμηθεί αυτός που θα της παρέχει την μεγαλύτερη ασφάλεια.
να της αρκει η πραγματικη αγαπη απλα και τιποτα αλλο υπαρχει τετοια ελληνιδα?οχι,ενω ξενες υπαρχουν,ουτε στη σχεση πρεπει να κοιτανε κατι αλλο περα απο τη αγαπη γιατι μετα δε υπαρχει ερωτας αλλα η ελληνιδα ερωτευεται τη δουλεια του αλλου και οχι τον ιδιον(τη καλοσυνη που μπορει να βγαζει,τη απειρη αγαπη που μπορει να σου δωσει)αλλα και στη ξεπετα τα ιδια σκατα κανουν οι ελληνιδες,δλδ δε θα πανε με καποιον ανεργο ή ντροπαλο ασε τωρα ελληνιδες ναυαγια τελειως,μονο ξενες που ειναι πιο ανθρωπινες,δε θα με πεισεις μαντω και ξερεις γιατι δε φλερταρουν πια οι αντρες διοτι πηραν μονο ειρωνεια αποριψη και απαξιωση και βαρεθηκαν καλυτερα να το παιζουν μονοι τους τουλαχιστον η μαλακια ποτε δε θα τους ξεφτιλισει οπως κανετε εσεις οι ελληνιδες,καλυτερα να προσεγγιζουν ξενες που θα βρεις σωστες ελληνιδες και σωστες με τιποτα.
 

Mantw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.055
Like
1.881
Πόντοι
216
ποια αρνητικη σταση στο απεναντι φυλο βλακειες λες,απλα δε σας νοιαζει πλεον μονο η αγαπη,αλλα σας νοιαζει η αυτοπεποιθηση,και η δουλεια να μην ειναι ανεργος,οι ξενες τα χαλιαα τα δικα σας δε τα εχουν,στο εξωτερικο ολοι βρισκουν καποια,το χαλια εδω να υπαρχουν 100 που δε εχουν γαμησει εξωμπουρδελιακα ουτε μια φορα στο εξωτερικο δε ακουγεται,οι ξενες ειναι αγγελουδια μπροστα στις ελληνιδες που ολο ειρωνεια ειναι και ολα ετοιμα τα περιμενετε να σας φλερταρουν εσεις ποτε,και δε φτανει αυτο,αλλα οταν σας φλερταρουν οι αντρες ολο απαξιωση και ειρωνεια,ολο ξερολισμος και μαλακιες ενω αν σκεφτεις ουτε φλερταρετε τιποτα δε κανετε ακομα και αν σας φλερταρουν παλι τα ιδια ολο κοροιδεια και ειστε και ξερολες απο πανω,τις ελληνιδες δε τις θελω,οι κοπελες του εξωτερικου ειναι πολυ πιο ευγενικες απο εσας.
Άρα επανέρχεσαι στα λόγια μου - είμαστε ειρωνικεές,τα θέλουμε όλα έτοιμα, αγενείς κλπ...δεν είναι αρνητική στάση?

Τον θέλουμε να μην είναι άνεργος? Μα με ένα μισθό δεν βγαίνει, με το ζόρι θα συντηρηθεί ένα άτομο πόσο μάλλον το ζευγάρι.

Γιατί δεν κάνουμε εμείς την πρώτη κίνηση? Γιατί θέλουμε τον άντρα κυνηγό,γιιατί είναι έτσι τα στερεότυπα τις κοινωνίας,έτσι μας μεγάλωσαν.
 

DAMDIM100

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2020
Μηνύματα
3.219
Κριτικές
20
Like
3.772
Πόντοι
1.446
εγω για κακη μου τυχη βγηκα με κατι LOSERS :confused: σε παραλιακο μαγαζι Θεσσαλονικης στο Καραμπουρνακι (ονοματα μη λεμε)
ημασταν τρεις ψωλες με μουνοπαρεα διπλα μας..σταντακια σχεδον κολλητα!
....που να μην ημασταν :headbang:

καποια στιγμη ενας απο τους αμπαλους σκονταφτει στο σταντακι και ριχνει το ποτο του τριτου της παρεας .
ο τριτος ειναι που ειναι σαν αναποδο γαμωτο,εγινε σα το μουνι της λασπης ο μπουστης..! :confused:
ε μην τα πολυλογω, αρχιζει να τσιριζει σαν υστερικη γκομενα ,ενω οταν επεσε το ποτο ειχε γυρισμενη πλατη προς το μπαρ

ΝΑ ΤΣΙΡΙΖΕΙ Ο μΠΟΥΣΤΗΣ και να με κατηγορει οτι "δεν προσεχω",οτι "ειμαι χυμα",οτι "σιγουρα εγω του το εριξα και οτι δε με πιστευει" κλπ
εγω ματαια να προσπαθω να τον.. αγνοησω ,μεχρι που μια απο τις διπλανες εκανε νοημα να χαλαρωσει γιατι γινεται ενοχλητικος :tooth:
ο τυπος ειναι ο ορισμος του αμπαλου-καθυστερημενου- αυτιστικου- σπασικλα-nerd,γιος δικαστικου που ενιοτε τον ανεχομαι σαν παρεα επειδη μου ζαλιζει τα αρχιδια οτι δεν τον παιρνω μαζι μου για μουνοπεσιματα..! :confused:
και οποτε βγαινουμε ,δεν προσεγγιζει ουτε τις γιαγιαδες που καθαριζουν τις τουαλετες ο αυτιστικος .
το μονο που κανει ειναι να βγαζει σελφι βιντεακια :jerking:τοσο χεστης,παιζει να ειναι και κρυφοαδερφη.
θυμιζει αρκετα το στυλ του Καντακουζηνου απο τον ΑΝ Τ1!

μα την ΠΑΝΑΓΙΑ,μετα τα πρωτα λεπτα αγνοησης,ημουν ετοιμος να τον πεταξω στο Θερμαικο επι τοπου.
γιναμε θεαμα,πρωτη και τελευταια φορα που βγαινω με αγαμητους- μπακουρους-καθυστερημενους
ετρεμα απο τα νευρα μου γιατι ηταν και οι γκομενες διπλα (αλλα και γιατι ξερω κοσμο απο το μαγαζι!)
σκηνικο που λες "να ανοιξει η γη να με καταπιει"! :undecided::undecided:
λιγο ελειψε να του ριξω ενα ποτηρι νερο για ..ξεβγαλμα!
αρχισε να μου λεει ποσο ακριβες μαρκες ειναι τα παπουτσια που φορουσε,κατι που φουντωνε το red alert μεσα μου! :headbang: :headbang:

κατεβασε προβοσκιδα ολο το βραδυ σαν κακια αδερφη και επειδη μου την εδωσε,γυρισα πλατη και αρχισα να μιλαω με τη μουνοπαρεα για να ξεθυμανω!
στο μεταξυ εκανα νοημα στον ετερο μαλακα που εριξε το ποτο οτι δεν υπαρχει προβλημα να φυγουν αν ...θελουν !
εγω ειχα παραγγειλει κι αλλο ποτο ουτως η αλλως :rockon:επιτηδες,παρολο που ειχα δει οτι ετοιμαζονται να πληρωσουν στη σερβιτορα!
επειδη το κλιμα στραβωσε για τα καλα, ηθελα να μεινω με τη μουνοπαρεα αλλη μια ωρα. να κλεισει ευχαριστα η βραδια.

τα ηπιαμε και διασκεδασαμε,χωθηκα και στη μια που μου ψιλοαρεσε ,απο εξωτερικο ηρθε και εφυγε σε νησι τωρα.
τσιμπησα μια επαφη ,αλλα κλαιν μαιν. δε με τρελανε κιολας,αλλα για αναπληρωματικη δεν ειναι ασχημη(ΑΝ κατσει να συναντηθουμε!)

ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΑΜΠΑΛΟΥΣ , τελος ! καλυτερα να βγαινεις μονος ,αν δεν υπαρχουν σοβαροι συναγωνιστες.

:confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
Καταλαβαίνω... Έχω δει τέτοιους... Είσαι ήρωας που κράτησες την ψυχραιμία σου και δεν του έσκασες μπουκέτο ή το ποτήρι στα μούτρα...
Αν είναι και γιος δικαστικού αυτό "δικαιολογεί" την συμπεριφορά του, λόγω του αποστειρωμένου περιβάλλοντος που θα έχει μεγαλώσει μαζί με την νοοτροπία ότι είναι ο γιος του γαμάω...
 

easyrider80

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2022
Μηνύματα
139
Like
100
Πόντοι
1
Άρα επανέρχεσαι στα λόγια μου - είμαστε ειρωνικεές,τα θέλουμε όλα έτοιμα, αγενείς κλπ...δεν είναι αρνητική στάση?

Τον θέλουμε να μην είναι άνεργος? Μα με ένα μισθό δεν βγαίνει, με το ζόρι θα συντηρηθεί ένα άτομο πόσο μάλλον το ζευγάρι.

Γιατί δεν κάνουμε εμείς την πρώτη κίνηση? Γιατί θέλουμε τον άντρα κυνηγό,γιιατί είναι έτσι τα στερεότυπα τις κοινωνίας,έτσι μας μεγάλωσαν.
απλα ειστε ετσι οι ελληνιδες ειρωνικες,ολα ετοιμα και αγενεις,ετσι μαθατε να ειστε αγενης με το κοσμο χωρις τροπους,αμα δε κοιτας τη αγαπη και κοιτας να μη ειναι ανεργος ο αλλος εισαι αξια της μοιρας σου και εσυ και οι αλλες αχρηστες ελληνιδες,στο εξωτερικο ομως οι κοπελες δε εχουν αρνητικη σταση,αυτες γιατι δε ειναι?γιατι απλα ξερουν να φερθουν δε ειναι ζωα σαν εσας,ουτε ειρωνικες ειναι και οχι να ειναι δεκτικες οταν τις φλερταρεις αλλα σε φλερταρουν απο μονες τους,εκει δε χαραμιζεται κανεις,παρθενος αντρας δε υπαρχει,και ξερεις γιατι?γιατι εκει ειναι ανθρωπινες,και οχι ζωα σα τις ελληνιδες,στο εξωτερικο τετοιες μαλακιες δε εχουν μια χαρα κανουν τη πρωτη κινηση,αυτες τι?πιο εξυπνες ειναι?αλλα τι λεω φυσικα εκει οι γυναικες ξερουν να φερθουν οχι σαν εσας τις αχρηστες τις ελληνιδες,ειδα και οταν ο αντρας γινεται κυνηγος μονο τη ειρωνεια εισπρατει και απαξιωση,οι ξενες οχι απλα ειναι δεκτικες αμα τις φλερταρεις και δε κοιτανε σα ειρωνικες οπως εσεις αλλα σου μιλανε και απο μονες τους δλδ 30 φορες πιο εξυπνες και φυσιολογικες απο εσας τις σαβουρες τις ελληνιδες.
 
Τελευταία τροποποίηση:

crsweber

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
513
Like
979
Πόντοι
86
να της αρκει η πραγματικη αγαπη απλα και τιποτα αλλο υπαρχει τετοια ελληνιδα?οχι,ενω ξενες υπαρχουν,ουτε στη σχεση πρεπει να κοιτανε κατι αλλο περα απο τη αγαπη γιατι μετα δε υπαρχει ερωτας αλλα η ελληνιδα ερωτευεται τη δουλεια του αλλου και οχι τον ιδιον(τη καλοσυνη που μπορει να βγαζει,τη απειρη αγαπη που μπορει να σου δωσει)αλλα και στη ξεπετα τα ιδια σκατα κανουν οι ελληνιδες,δλδ δε θα πανε με καποιον ανεργο ή ντροπαλο ασε τωρα ελληνιδες ναυαγια τελειως,μονο ξενες που ειναι πιο ανθρωπινες,δε θα με πεισεις μαντω και ξερεις γιατι δε φλερταρουν πια οι αντρες διοτι πηραν μονο ειρωνεια αποριψη και απαξιωση και βαρεθηκαν καλυτερα να το παιζουν μονοι τους τουλαχιστον η μαλακια ποτε δε θα τους ξεφτιλισει οπως κανετε εσεις οι ελληνιδες,καλυτερα να προσεγγιζουν ξενες που θα βρεις σωστες ελληνιδες και σωστες με τιποτα.
Οταν η αλλη θα επιλεξει καποιον γκομενο επειδη εχει καλο αμαξι, λεφτα να την πηγαινει βολτα σε καλα μαγαζια και διακοπες σε πολυτελη νησια, εεε τοτε πληρωμενη πουτανα την ονομαζω εγω, δεν υπαρχει αγαπη, αγαπη θα υπηρχε αμα ο αλλος της ελεγε δεν εχω λεφτα αμα ειμαι καλος χαρακτηρας και εμφανισιμος και η αλλη θα τον ερωτευοταν για αυτο χωρις τα λεφτα .
δηλαδη πως εμενα δεν με ενδιαφερει η αλλη να εχει καλη δουλεια ή αυτοκινητο και να παμε βολτα οχι σε καποιο χλυδατο μερος, απλα η αλλη να ειναι καλη κοπελα και εμφανισιμη με ενδιαφερει, οι πιο πολλες νεαρες ελληνιδες ομως αυτο δεν τον κοιτανε στον αντρα
 

easyrider80

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2022
Μηνύματα
139
Like
100
Πόντοι
1
Οταν η αλλη θα επιλεξει καποιον γκομενο επειδη εχει καλο αμαξι, λεφτα να την πηγαινει βολτα σε καλα μαγαζια και διακοπες σε πολυτελη νησια, εεε τοτε πληρωμενη πουτανα την ονομαζω εγω, δεν υπαρχει αγαπη, αγαπη θα υπηρχε αμα ο αλλος της ελεγε δεν εχω λεφτα αμα ειμαι καλος χαρακτηρας και εμφανισιμος και η αλλη θα τον ερωτευοταν για αυτο χωρις τα λεφτα .
δηλαδη πως εμενα δεν με ενδιαφερει η αλλη να εχει καλη δουλεια ή αυτοκινητο και να παμε βολτα οχι σε καποιο χλυδατο μερος, απλα η αλλη να ειναι καλη κοπελα και εμφανισιμη με ενδιαφερει, οι πιο πολλες νεαρες ελληνιδες ομως αυτο δεν τον κοιτανε στον αντρα
ακριβως οπως τα λες φιλε ειλικρινα,και εγω τα ιδια χεστηκα αν ειναι ανεργη ή χωρις αυτοπεποιθηση και σεξυ,εγω καλη καρδια θελω και ακομα και σε εμφανηση εγω δε θελω και το μοντελο απλα ενταξει να βλεπεται δλδ εστω ενα 5,ζηταω πολλα?οχι,ελληνιδα και με τα στανταρ μου ή τα στανταρ σου δε θα βρεις,αλλα ξενη θα βρεις γιαυτο σταματηστε να ασχοληστε με ελληνιδες,χαμενος χρονος,καλυτερα φλερτ με ξενες ειναι τρειςκαλυτερες οι ξενες.
 

crsweber

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
513
Like
979
Πόντοι
86
ακριβως οπως τα λες φιλε ειλικρινα,και εγω τα ιδια χεστηκα αν ειναι ανεργη ή χωρις αυτοπεποιθηση και σεξυ,εγω καλη καρδια θελω και ακομα και σε εμφανηση εγω δε θελω και το μοντελο απλα ενταξει να βλεπεται δλδ εστω ενα 5,ζηταω πολλα?οχι,ελληνιδα και με τα στανταρ μου ή τα στανταρ σου δε θα βρεις,αλλα ξενη θα βρεις γιαυτο σταματηστε να ασχοληστε με ελληνιδες,χαμενος χρονος,καλυτερα φλερτ με ξενες ειναι τρειςκαλυτερες οι ξενες.
και που θα την γνωρισω την ξενη την ωραια, αφου εχουνε σταματησει να ερχονται ρωσιδες και καλες γκομενες στην ελλαδα τα τελευταια χρονια για να μεινουνε μονιμα. πριν μια δεκαετια εμπαινες μετρο και εβλεπες κατι μοντελα ρωσιδες, τωρα ολο κατι μαυρες και πακιστανους βλεπεις που ερχονται μεταναστες
 

chris drs

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Απρ 2009
Μηνύματα
4.879
Κριτικές
30
Like
21.055
Πόντοι
8.815
ο αλλος λεει στεναχωριεται που ειναι μονος,ρε πατε καλα? εχετε κανει σχεση προσφατα να δειτε πως ειναι? 4 χρονια με την αλλη,μου ειχε βγαλει την παναγια,ουτε να την γαμησω δεν ηθελα τον τελευταιο καιρο. θειο δωρο να εισαι εργενης,για να βρεις γκομενα να παει με τα νερα σου ειναι πραμα σπανιο σημερα. το 95% των Ελληνιδων,θελουν να βρουν ενα μαλακα να τους τα παρεχει ολα γιατι ετσι εχουν μαθει απ'τις καριολες μαναδες τους. πουτανες forever λοιπον!
 

captain 69

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.531
Like
11.668
Πόντοι
3.506
Γιατί δεν κάνουμε εμείς την πρώτη κίνηση? Γιατί θέλουμε τον άντρα κυνηγό,γιιατί είναι έτσι τα στερεότυπα τις κοινωνίας,έτσι μας μεγάλωσαν.
Kαι αρκείστε στο μεγάλωμα και στα στερεότυπα; Ειδικά άμα είναι στραβά. Από το κουτί δεν θα ξεφύγετε ποτέ και με τίποτα; Στη ζωή υπάρχει και μία πίστα που λέγεται ενηλικίωση.

ΥΓ. Ισχύει και για τους άντρες αυτό, για να μη παρεξηγηθώ.
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.493
Κριτικές
28
Like
10.404
Πόντοι
3.296
Γκόμενα να κάθεται μόνη σε μαγαζί δεν έχω δει ποτέ.Εκτός απο σερβιτόρες ή κάτι άλλες που τις έχουν εκεί για να μαζεύουν λιγούρια.Μόνες βλέπεις μόνο σε στάσεις

Αν είναι δύο,συνήθως είναι καρφωμένες στα κινητά και η μια στην άλλη.Δεν κοιτάνε κανέναν γύρω τους,μόνο αν περάσει κάποιος γνωστός τους.Πόσο μάλλον να'ναι και δεκτικές σε καμάκι αγνώστου.

Σου λέω ακριβώς την σκατοκατάσταση στην Ελλάδα.Γι'αυτό και όποιος βρίσκει γκόμενα,όπως βρίσκει,δεν ξεκολλάει μετά για να ξανατρώει στη μάπα πάλι την ψωλαρία και την σνομπαρία

Είναι δύσκολη η κατάσταση,έχεις τη στεναχώρια σου αν είσαι μπακούρι,ειδικά καλοκαίρι που θέλεις κι εσύ να'σαι έξω με καμια γκόμενα,βλέπεις και άλλους με γκόμενες κι εσένα με ψωλαρία στεναχωριέσαι παραπάνω,ε δεν είναι να βγαίνεις
Καποτε στα πολυ παλια χρονια που ημουν 17 και ηθελα κι εγω ως εφηβος να ερωτευτω ηθελα να αρεσω και να μετραω για μια γκομενα ναι πραγματι "ζηλευα" με την καλη εννοια του ορου οσους ηταν σε σχεση.
Οταν τελικα εκανα κι εγω διαπιστωσα
-αν εξαιρεσεις την αρχη μιας σχεσης που ο ενθουσιασμος και η διαθεση ειναι στο φουλ και το σεξ ειναι ωραιο-πως μετα ολα γινονται μια ρουτινα και μια επαναληψη
Ακομη θυμαμαι που οντας σε σχεση καιρο(μηνες) δεν ειχα πατησει ουτε απεξω απο τα μπουρδελα...
Ωσπου ξαναπηγα...και μιλαμε η εμπειρια ηταν κατι το θεικο!
Ακομη θυμαμαι ποσο δυνατο χυσιμο εριξα...
Σημειωση η τοτε κοπελα μου ηταν 8 αρι και μετραγε πολυ...
Το σεξ μαζι της ηταν καλο και δεν ειχα παραπονο...
Αλλα αυτη την προστυχια...το να κανεις σεξ με μια αγνωστη...που δε σε ξερει...που δε σε αγαπα...
Ανατριχιαζω απο καβλα που το σκεφτομαι...
-Αν εξαιρεσεις το σεξ που ειναι καλο στη σχεση,απο ενα σημειο και μετα ξεκινανε οι διαφωνιες και οι μικροτσακωμοι.Καποιοι θα σου πουν οτι ειναι το αλατοπιπερο μιας σχεσης εγω θα σου πω οτι μετα απο τοσα χρονια δε θελω αλατοπιπερα
Θελω ενα καλο γαμησι και την ησυχια μου να διαβασω την εφημεριδα μου
Οποτε φιλε μου εχουμε μια τεραστια διαφορα στο πως βλεπουμε τη σχεση με μια γυναικα!
Σεβαστη βεβαιως και η δικη σου οπτικη γωνια,γρηγορα θα την αναθεωρησεις και για ονομα του Θεου οταν κανεις σχεση μη γινεις ενας απο αυτους τους μουνοδουλους που περιγραφεις!

Κανεις δεν ειπε οτι ειναι ευκολο το καμακι σε αγνωστες.Θελει τροπο και θελει να αισθανεσαι καλα με τον εαυτο σου.
Τι σημαινει αυτο;Οχι να πιστευεις οτι εισαι ο Θεος αλλα να αισθανεσαι υπερηφανος που κανεις καμακι
Αυτο σημαινει πως μετα τη χυλοπιτα θα εισαι μεσα σου ηρεμος
Φυσικα και οι γκομενες θα κοιτανε το κινητο τους φυσικα και δε θα σου δινουν σημασια
Ετσι θα γινει τις πιο πολλες φορες
Εξεπληξε τες με τον τροπο σου.
Εσυ πηγαινε πες ενα γεια και αν διαπιστωσεις οτι σε αποπαιρνουν ε αυτες θα χασουν!
Στα αρχιδια σου!
Πας παρακατω και συνεχιζεις αταραχος το ποτο σου σε νεο στοχο!
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
4.812
Like
14.638
Πόντοι
3.506
κοίτα, συμφωνώ εν μέρει αλλά εκ πείρας - επειδή έχω περάσει διαστήματα παρατεταμένης μπακουρίασης - νομίζω ότι η μπακουρίαση από ένα σημείο και μετά δεν μπορεί να μη σε χαλάσει.
Έστω και μόνο για λόγους εγωισμού. Δηλ. αυτό που λέει ο σ. Sub-Zero: να κυκλοφορείς στο δρόμο, να βλέπεις τα χαζογκομενίδια να περνάνε από δίπλα σου ημίγυμνα, τα περισσότερα από αυτά να τα πηδάει κάποιος κάγκουρας κι εσύ να είσαι με το πουλί στο χέρι. Και να είσαι νορμάλ άνθρωπος, ούτε κουασιμόδος, ούτε λεχρίτης, ούτε κωλόπαιδο που να διώχνει τους άλλους με τη συμπεριφορά του. Κάποια στιγμή θα χαλαστείς.
Επέτρεψε μου να διαφωνήσω φίλε μου ! Ενα από τα πράγματα που έμαθα στην ζωή είναι πως η αξία μου σαν άνθρωπος δεν καθορίζεται από την πιθανή ''κοινωνική'' μου κατάσταση ! Φυσικά αγαπώ και λατρεύω πολύ το άλλο φύλο ! Το αν ''μετράω'' σαν 'ανδρας όμως δεν καθορίζεται από αυτό ! Οπως είπες υπάρχουν και κυκλοφορούν όμορφες κοπέλες έξω αλλά μια ''επιτυχημένη συνεύρεση'' δεν έχει καθόλου να κάνει όμως με μια εικόνα. Τι να την κάνω πχ μια όμορφη γυναίκα όταν πχ δεν είναι κάθόλου ερωτική ? Μιας και είμαι ξεκάθαρα εγκεφαλικός τύπος σε ένα βαθμό η ''εικόνα'' με αφήνει αδιάφορο! Η μοναξιά δεν είναι κάτι κακό, μάλλον την έχουμε δαιμονοποιήσει άδικα, θεωρώ πως είναι μια καλή ευκαιρία για ενδοσκόπηση και βελτιώση του εαυτού μας ! Προσωπικά με έχει βοηθήσει πολύ να ωριμάσω και να δω τα πράγματα από διαφορετική αλλά και καλύτερη οπτική γωνία ! :hi:
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.628
Like
68.295
Πόντοι
11.956
Τελικά το λαμόγιο ο νηματοθετης που είναι?
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.982
Κριτικές
63
Like
45.909
Πόντοι
9.297
εγω ξερω εναν πιτσιρικα απο το μπασκετ 18 χρονων, που για να βρει γκομενα την επεσε σε παρα πολλες , σε πανω απο 500 γκομενες μεσα σε μισο χρονο ,μεσω ινστα και κοινης παρεας, εεεε απο τοτε που βρηκε γκομενα ,δεν ξαναβγαινει εξω με αλλους, ολο με την γκομενα ασχολειται, την γκομενα την εχει σαν θεα, οτι του πει θα κανει, και πραγματικα κανει μεχρι και σχεδια να την παντρευτει, μεχρι εκει το εχει φτασει, γιατι πολυ απλα ξερει οτι αν την χασει αυτην, την πουτσησε μετα, θα πρεπει ξανα να την πεσει σε εκατονταδες γκομενες , να φαει πολλες χυλοπιτες που θα του ριξει την ψυχολογια ολο αυτο.
μα βλεπεις εξω στο δρομο μια χαρα παιδια με κατι μπαζα και τις εχουνε στα ωπα ωπα λες και βρηκε ο αλλος κανα σουπερ μοντελ, δυστυχως η λιγουριαση και να μην ξαναμεινει ο αλλος μονος του , εχουνε οδηγησει πολλα νεα παιδια να γινουνε οι χειροτεροι πεφτουλες και να παρακαλανε μεχρι και το πιο αθλιο μπαζο, απο την αλλη μερια , μεχρι και η πιο χαζη, προβληματικη, ασχημη γκομενα νεαρης ηλικιας, δεχεται προτασεις και απο ινστα και στον δρομο απο αγνωστους και απο συμφοιτητες και απο το γυμναστηριο, δηλαδη οπου και να παει ολο και καποιος θα της την πεσει. υστερα θα κατσει να επιλεξει αναμεσα απο τις πολλες προτασεις που εχει ποιος της ταιριαζει περισσοτερο
Μετά μιλάνε για ισότητα....ακόμα και αν παίρνουν λιγότερα λεφτά στην δουλειά τους θα βρεθεί χορηγός να τις καλύψει ακόμα και αν δεν βλέπονται...εμείς τι να πούμε;:rolleyes::think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom