Νέα

Τα κατάφερα βρήκα κοπέλα!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Danky88
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 749
  • Εμφανίσεις 42K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.493
Κριτικές
28
Like
10.404
Πόντοι
3.296
@Danky88 γυρνα πισω η εστω τηλεφωνα
Τρανη αποδειξη οτι την εριξε ο σκυλος ειναι οτι δεν ξαναμπηκε εδω
Τωρα θα ειναι αγκαλια με τη γκομενα πασαλειμενοι και οι δυο με αμμο και χυσια και θα μετρανε τα αστερια...
Way to go man!
:respect:
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.982
Κριτικές
63
Like
45.909
Πόντοι
9.297
b....όπως λέμε" bourdela"!

"ελπιζω να μην χρειαστη να ξαναμπω ποτε σε αυτο το σαι"
σύντροφε θεματοθέτη, μη βιάζεσαι να απαρνηθείς τον έρωτα επί πληρωμή. Κι εμείς οι επί 10ετίες παντρεμένοι έτσι νομίζαμε, ότι διασφαλίσαμε το εγγυημένο γαμήσι :cheesy:
Μιλάει η πείρα σου συναγωνιστή....φαντάζομαι εκλασες στο γέλιο και εσύ με τα λεγόμενα του νηματοθετη τον οποίον περιμένουμε με αγάπη και στοργή να επιστρέψει .:grouphug:
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.982
Κριτικές
63
Like
45.909
Πόντοι
9.297
@Danky88 γυρνα πισω η εστω τηλεφωνα
Τρανη αποδειξη οτι την εριξε ο σκυλος ειναι οτι δεν ξαναμπηκε εδω
Τωρα θα ειναι αγκαλια με τη γκομενα πασαλειμενοι και οι δυο με αμμο και χυσια και θα μετρανε τα αστερια...
Way to go man!
:respect:
Σκηνικό με άμμο και υγρά βλέπω...εγώ βλέπω Danky γεμάτο άμμο και κουτσουλιές γλάρου.Ελπιζω τουλάχιστον να μην είναι μόνος,ειλικρινά....
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.189
Like
18.282
Πόντοι
3.656
Κατα περιπτωση τυπε μου
Το ιδανικο ειναι να βρεις 1 μονη αλλα τοτε θα πρεπει να παρακολουθησεις λιγο το θηραμα πριν κανεις κινηση καθως μπορει να περιμενει παρεα.Ισως καποιο γκομενο ισως φιλες.
Εχεις χρονο να αποφασισεις ειδικα αν βλεπεις οτι δεν εχει ακονη παραγγειλει
Παραλληλα αξιολογεις αν ψαχνεται με το βλεμμα αν κοιταζει προς το μερος σου κτλ
Τωρα αν ειναι 2 κοπελες παλι σε παιρνει να χωθεις.
Μαλιστα η δευτερη κοπελα που δεν ειναι ο στοχος σου μπορεις να καταλαβεις αν σε επιδοκιμαζει η αποδοκιμαζει και να μαντεψεις την εκβαση της προσεγγισης σου...να παρεις θαρρος αν βλεπεις επιδοκιμασια,να χαλαρωσεις...
Τωρα για μεγαλυτερες παρεες ειναι καπως πιο αβολο και πιο δυσκολο.
Σε αυτη την περιπτωση προσπαθησε να μαντεψεις το ρολο της κοπελας στην παρεα.
Αν ειναι παλιες κολλητες πχ η αν ειναι φιλη φιλης
Οταν παει τουαλετα ακολουθησε την για να πιασεις συζητηση
Εξηγησε της οτι της αρεσες και οτι την ξεχωρισες απο τις αλλες.
Επισης πες της οτι ηρθες να της μιλησεις ιδιαιτερως γιατι αισθανθηκες αβολα και σεβαστηκες την ιδια και την παρεα της.
Γενικα τυπε αν εχεις ενα βαθμο δυσκολιας και μεσα σου εχεις την επιλογη να πας να τη φλερταρεις η οχι προτιμησε παντα τη λυση να πας κι ας σου βγει και σε "κακο"

Τι λεω στον εαυτο μου συχνα
"ΤΟ ΚΑΚΟ ΚΑΜΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΜΑΚΙ"
Καλα κυνηγια μαν!!

Γκόμενα να κάθεται μόνη σε μαγαζί δεν έχω δει ποτέ.Εκτός απο σερβιτόρες ή κάτι άλλες που τις έχουν εκεί για να μαζεύουν λιγούρια.Μόνες βλέπεις μόνο σε στάσεις

Αν είναι δύο,συνήθως είναι καρφωμένες στα κινητά και η μια στην άλλη.Δεν κοιτάνε κανέναν γύρω τους,μόνο αν περάσει κάποιος γνωστός τους.Πόσο μάλλον να'ναι και δεκτικές σε καμάκι αγνώστου.

Σου λέω ακριβώς την σκατοκατάσταση στην Ελλάδα.Γι'αυτό και όποιος βρίσκει γκόμενα,όπως βρίσκει,δεν ξεκολλάει μετά για να ξανατρώει στη μάπα πάλι την ψωλαρία και την σνομπαρία

Είναι δύσκολη η κατάσταση,έχεις τη στεναχώρια σου αν είσαι μπακούρι,ειδικά καλοκαίρι που θέλεις κι εσύ να'σαι έξω με καμια γκόμενα,βλέπεις και άλλους με γκόμενες κι εσένα με ψωλαρία στεναχωριέσαι παραπάνω,ε δεν είναι να βγαίνεις
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.982
Κριτικές
63
Like
45.909
Πόντοι
9.297
Γκόμενα να κάθεται μόνη σε μαγαζί δεν έχω δει ποτέ.Εκτός απο σερβιτόρες ή κάτι άλλες που τις έχουν εκεί για να μαζεύουν λιγούρια.Μόνες βλέπεις μόνο σε στάσεις

Αν είναι δύο,συνήθως είναι καρφωμένες στα κινητά και η μια στην άλλη.Δεν κοιτάνε κανέναν γύρω τους,μόνο αν περάσει κάποιος γνωστός τους.Πόσο μάλλον να'ναι και δεκτικές σε καμάκι αγνώστου.

Σου λέω ακριβώς την σκατοκατάσταση στην Ελλάδα.Γι'αυτό και όποιος βρίσκει γκόμενα,όπως βρίσκει,δεν ξεκολλάει μετά για να ξανατρώει στη μάπα πάλι την ψωλαρία και την σνομπαρία

Είναι δύσκολη η κατάσταση,έχεις τη στεναχώρια σου αν είσαι μπακούρι,ειδικά καλοκαίρι που θέλεις κι εσύ να'σαι έξω με καμια γκόμενα,βλέπεις και άλλους με γκόμενες κι εσένα με ψωλαρία στεναχωριέσαι παραπάνω,ε δεν είναι να βγαίνεις
Συμφωνώ ΑΠΟΛΥΤΩΣ εκτός από την τελευταία παράγραφο...εγώ κάνω τις κινήσεις μου και οποία γουστάρει καλώς...οποια δεν γουστάρει παίρνει την θέση που προβλέπεται στους τριχωτούς μου όρχεις και πάμε παρακάτω.Ειναι πολύ απλά τα πράγματα,δεν είμαστε γκόμενες η υποτακτικής ψυχολογίας για να χαλιομαστε..
 

pablo michel

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2021
Μηνύματα
263
Like
470
Πόντοι
21
τα καταφερα, φωναξα μια ρωσιδα χθες και καναμε σεξ.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

80 ευρω με γαμησε
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
1.149
Κριτικές
49
Like
5.627
Πόντοι
2.846
Συμφωνώ ΑΠΟΛΥΤΩΣ εκτός από την τελευταία παράγραφο...εγώ κάνω τις κινήσεις μου και οποία γουστάρει καλώς...οποια δεν γουστάρει παίρνει την θέση που προβλέπεται στους τριχωτούς μου όρχεις και πάμε παρακάτω.Ειναι πολύ απλά τα πράγματα,δεν είμαστε γκόμενες η υποτακτικής ψυχολογίας για να χαλιομαστε..
κοίτα, συμφωνώ εν μέρει αλλά εκ πείρας - επειδή έχω περάσει διαστήματα παρατεταμένης μπακουρίασης - νομίζω ότι η μπακουρίαση από ένα σημείο και μετά δεν μπορεί να μη σε χαλάσει.
Έστω και μόνο για λόγους εγωισμού. Δηλ. αυτό που λέει ο σ. Sub-Zero: να κυκλοφορείς στο δρόμο, να βλέπεις τα χαζογκομενίδια να περνάνε από δίπλα σου ημίγυμνα, τα περισσότερα από αυτά να τα πηδάει κάποιος κάγκουρας κι εσύ να είσαι με το πουλί στο χέρι. Και να είσαι νορμάλ άνθρωπος, ούτε κουασιμόδος, ούτε λεχρίτης, ούτε κωλόπαιδο που να διώχνει τους άλλους με τη συμπεριφορά του. Κάποια στιγμή θα χαλαστείς.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.982
Κριτικές
63
Like
45.909
Πόντοι
9.297
κοίτα, συμφωνώ εν μέρει αλλά εκ πείρας - επειδή έχω περάσει διαστήματα παρατεταμένης μπακουρίασης - νομίζω ότι η μπακουρίαση από ένα σημείο και μετά δεν μπορεί να μη σε χαλάσει.
Έστω και μόνο για λόγους εγωισμού. Δηλ. αυτό που λέει ο σ. Sub-Zero: να κυκλοφορείς στο δρόμο, να βλέπεις τα χαζογκομενίδια να περνάνε από δίπλα σου ημίγυμνα, τα περισσότερα από αυτά να τα πηδάει κάποιος κάγκουρας κι εσύ να είσαι με το πουλί στο χέρι. Και να είσαι νορμάλ άνθρωπος, ούτε κουασιμόδος, ούτε λεχρίτης, ούτε κωλόπαιδο που να διώχνει τους άλλους με τη συμπεριφορά του. Κάποια στιγμή θα χαλαστείς.
Ποτέ δεν χαλιεμαι....απλά δεν έχω στον κύκλο μου τέτοιες περιπτώσεις.Αντιστοιχα και αυτά αν φύγουν από την άνεση τους και τον στρωμένο τους κύκλο θα χάσουν τα αυγά και τα πασχαλια...αυτό είναι σχυει για τα αγόρια φυσικά...τα κορίτσια ακόμα και αν δεν βλέπονται θα βρουν κάποιον κακόγουστο με καταρράκτη και χαμηλή αυτοεκτίμηση και από μηδενικά θα γίνουν νούμερα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Nubic

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.059
Κριτικές
10
Like
13.074
Πόντοι
3.846
ισχύει το "όσα φέρνει η ώρα, δεν τα φέρνει ο χρόνος".

Όσο μεγαλώνεις τείνεις να κρατιέσαι σε σχέση για πολύ καιρό. Ταυτόχρονα τείνεις να περνάς τις γυναίκες από πιο πολλά κόσκινα μέχρι να βρεις την κατάλληλη.
 

Glyfomounix

Μέγας
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.600
Like
10.111
Πόντοι
3.506
Γυρνάει ο τροχός γαμαει και ο φτωχός. Αρκεί να μην πτοείται.

Αφού δεν είμαι εγώ παρθένος όλοι μπορούν να γαμησουν
 
Εγγρ.
18 Ιουλ 2022
Μηνύματα
32
Like
21
Πόντοι
0
Γκόμενα να κάθεται μόνη σε μαγαζί δεν έχω δει ποτέ.Εκτός απο σερβιτόρες ή κάτι άλλες που τις έχουν εκεί για να μαζεύουν λιγούρια.Μόνες βλέπεις μόνο σε στάσεις

Αν είναι δύο,συνήθως είναι καρφωμένες στα κινητά και η μια στην άλλη.Δεν κοιτάνε κανέναν γύρω τους,μόνο αν περάσει κάποιος γνωστός τους.Πόσο μάλλον να'ναι και δεκτικές σε καμάκι αγνώστου.

Σου λέω ακριβώς την σκατοκατάσταση στην Ελλάδα.Γι'αυτό και όποιος βρίσκει γκόμενα,όπως βρίσκει,δεν ξεκολλάει μετά για να ξανατρώει στη μάπα πάλι την ψωλαρία και την σνομπαρία

Είναι δύσκολη η κατάσταση,έχεις τη στεναχώρια σου αν είσαι μπακούρι,ειδικά καλοκαίρι που θέλεις κι εσύ να'σαι έξω με καμια γκόμενα,βλέπεις και άλλους με γκόμενες κι εσένα με ψωλαρία στεναχωριέσαι παραπάνω,ε δεν είναι να βγαίνεις
Αλλαξε τον τροπο που βλεπεις τα πραγματα και σταδιακα θα αλλαξουν και αυτα.

Οσο συνεχιζεις με αυτο το σκεπτικο, ετσι θα παραμεινουν για παντα!
 

crsweber

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
513
Like
979
Πόντοι
86
Γκόμενα να κάθεται μόνη σε μαγαζί δεν έχω δει ποτέ.Εκτός απο σερβιτόρες ή κάτι άλλες που τις έχουν εκεί για να μαζεύουν λιγούρια.Μόνες βλέπεις μόνο σε στάσεις

Αν είναι δύο,συνήθως είναι καρφωμένες στα κινητά και η μια στην άλλη.Δεν κοιτάνε κανέναν γύρω τους,μόνο αν περάσει κάποιος γνωστός τους.Πόσο μάλλον να'ναι και δεκτικές σε καμάκι αγνώστου.

Σου λέω ακριβώς την σκατοκατάσταση στην Ελλάδα.Γι'αυτό και όποιος βρίσκει γκόμενα,όπως βρίσκει,δεν ξεκολλάει μετά για να ξανατρώει στη μάπα πάλι την ψωλαρία και την σνομπαρία

Είναι δύσκολη η κατάσταση,έχεις τη στεναχώρια σου αν είσαι μπακούρι,ειδικά καλοκαίρι που θέλεις κι εσύ να'σαι έξω με καμια γκόμενα,βλέπεις και άλλους με γκόμενες κι εσένα με ψωλαρία στεναχωριέσαι παραπάνω,ε δεν είναι να βγαίνεις
εγω ξερω εναν πιτσιρικα απο το μπασκετ 18 χρονων, που για να βρει γκομενα την επεσε σε παρα πολλες , σε πανω απο 500 γκομενες μεσα σε μισο χρονο ,μεσω ινστα και κοινης παρεας, εεεε απο τοτε που βρηκε γκομενα ,δεν ξαναβγαινει εξω με αλλους, ολο με την γκομενα ασχολειται, την γκομενα την εχει σαν θεα, οτι του πει θα κανει, και πραγματικα κανει μεχρι και σχεδια να την παντρευτει, μεχρι εκει το εχει φτασει, γιατι πολυ απλα ξερει οτι αν την χασει αυτην, την πουτσησε μετα, θα πρεπει ξανα να την πεσει σε εκατονταδες γκομενες , να φαει πολλες χυλοπιτες που θα του ριξει την ψυχολογια ολο αυτο.
μα βλεπεις εξω στο δρομο μια χαρα παιδια με κατι μπαζα και τις εχουνε στα ωπα ωπα λες και βρηκε ο αλλος κανα σουπερ μοντελ, δυστυχως η λιγουριαση και να μην ξαναμεινει ο αλλος μονος του , εχουνε οδηγησει πολλα νεα παιδια να γινουνε οι χειροτεροι πεφτουλες και να παρακαλανε μεχρι και το πιο αθλιο μπαζο, απο την αλλη μερια , μεχρι και η πιο χαζη, προβληματικη, ασχημη γκομενα νεαρης ηλικιας, δεχεται προτασεις και απο ινστα και στον δρομο απο αγνωστους και απο συμφοιτητες και απο το γυμναστηριο, δηλαδη οπου και να παει ολο και καποιος θα της την πεσει. υστερα θα κατσει να επιλεξει αναμεσα απο τις πολλες προτασεις που εχει ποιος της ταιριαζει περισσοτερο
 
Τελευταία τροποποίηση:

Mantw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.055
Like
1.881
Πόντοι
216
Επιλέγουμε καθημερινά όλοι μας. Αυτή η διαδικασία αφορά όλες τις πτυχές της ζωής μας - επικοινωνία,εργασία,χόμπι,διασκέδαση, φαγητό...


Έτσι και με το ερωτικό παρτενέρ. Εάν πρόκειται για τις στιγμές του πάθους μονάχα, θα αδιαφορήσουμε για την ηλικία,κοινωνικό στάτους,πορτοφόλι,τις συνήθειες.

Όταν γνωρίζουμε κάποιο άτομο,τα μάτια μας αμέσως σαρώνουν την εμφάνισή του,τα αυτιά αξιολογούν τη χροιά και τη μελωδία της φωνής του,προσέχουμε τις κινήσεις του. Είναι το πρώτο στάδιο,το "casting" ή η επιλογή,από το οποίο περνάμε όλοι μας θέλοντας και μη.

Ίσως κάποιος να τρομάζει με τη σκέψη ότι θα αξιολογηθεί και θα επιλεγεί ή ακόμα χειρότερα,δε θα επιλεγεί. Δε θα έπρεπε όμως γιατί τα καλά νέα είναι ότι στον κόσμο υπάρχει ένας τεράστιος αριθμός διαφορετικών ανθρώπων με διαφορετικά γούστα και προτιμήσεις.
 
Εγγρ.
18 Ιουλ 2022
Μηνύματα
32
Like
21
Πόντοι
0
εγω ξερω εναν πιτσιρικα απο το μπασκετ 18 χρονων, που για να βρει γκομενα την επεσε σε παρα πολλες , σε πανω απο 500 γκομενες μεσα σε μισο χρονο ,μεσω ινστα και κοινης παρεας, εεεε απο τοτε που βρηκε γκομενα ,δεν ξαναβγαινει εξω με αλλους, ολο με την γκομενα ασχολειται, την γκομενα την εχει σαν θεα, οτι του πει θα κανει, και πραγματικα κανει μεχρι και σχεδια να την παντρευτει, μεχρι εκει το εχει φτασει, γιατι πολυ απλα ξερει οτι αν την χασει αυτην, την πουτσησε μετα, θα πρεπει ξανα να την πεσει σε εκατονταδες γκομενες , να φαει πολλες χυλοπιτες που θα ριξει την ψυχολογια ολο αυτο.
μα βλεπεις εξω στο δρομο μια χαρα παιδια με κατι μπαζα και τις εχουνε στα ωπα ωπα λες και βρηκε ο αλλος κανα σουπερ μοντελ, δυστυχως η λιγουριαση και να μην ξαναμεινει ο αλλος μονος του , εχουνε οδηγησει πολλα νεα παιδια να γινουνε οι χειροτεροι πεφτουλες και να παρακαλανε μεχρι και το πιο αθλιο μπαζο, απο την αλλη μερια , μεχρι και η πιο χαζη, προβληματικη, ασχημη γκομενα νεαρης ηλικιας, δεχεται προτασεις και απο ινστα και στον δρομο απο αγνωστους και απο συμφοιτητες και απο το γυμναστηριο, δηλαδη οπου και να παει ολο και καποιος θα της την πεσει. υστερα θα κατσει να επιλεξει αναμεσα απο τις πολλες προτασεις που εχει ποιος της ταιριαζει περισσοτερο
Αξιοι της μοιρας τους ειναι αυτοι που συμπεριφερονται ετσι. Γνωστα τα επακολουθα που σκανε στις κεφαλες τους μετα.
 

easyrider80

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2022
Μηνύματα
139
Like
100
Πόντοι
1
Αν είναι ΩΡΑΙΟ ΜΟΥΝΙ........

ΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ.............!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΥΓ: Δύο ξαπλώστρες και δύο καφέδες και μετά δύο μερίδες καλαμαράκια...... βάλε και την βενζίνη.........

Σύνολο περίπου: 60 ευρώ!

Όσο έχει η μισή ώρα στο μασατζιδικο!

Ενώ με το γκομενάκι θα γ@μ@ς κάργα από το πρωί ως το βράδυ όλο το ΣΚ....!!!!

ΟΙ ΓΚΟΜΕΝΕΣ ΣΥΜΦΕΡΟΥΝ!

ΟΙ ΙΕΡΟΔΟΥΛΕΣ ΟΧΙ!

:woldman:
δε συμφωνω καθολου μαζι σου αλλα ο καθενας εχει τη αποψη του,θεωρω οι ιεροδουλες συμφερουν και οχι οι εξω αλλα οκ.
 

easyrider80

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2022
Μηνύματα
139
Like
100
Πόντοι
1
Επιλέγουμε καθημερινά όλοι μας. Αυτή η διαδικασία αφορά όλες τις πτυχές της ζωής μας - επικοινωνία,εργασία,χόμπι,διασκέδαση, φαγητό...


Έτσι και με το ερωτικό παρτενέρ. Εάν πρόκειται για τις στιγμές του πάθους μονάχα, θα αδιαφορήσουμε για την ηλικία,κοινωνικό στάτους,πορτοφόλι,τις συνήθειες.

Όταν γνωρίζουμε κάποιο άτομο,τα μάτια μας αμέσως σαρώνουν την εμφάνισή του,τα αυτιά αξιολογούν τη χροιά και τη μελωδία της φωνής του,προσέχουμε τις κινήσεις του. Είναι το πρώτο στάδιο,το "casting" ή η επιλογή,από το οποίο περνάμε όλοι μας θέλοντας και μη.

Ίσως κάποιος να τρομάζει με τη σκέψη ότι θα αξιολογηθεί και θα επιλεγεί ή ακόμα χειρότερα,δε θα επιλεγεί. Δε θα έπρεπε όμως γιατί τα καλά νέα είναι ότι στον κόσμο υπάρχει ένας τεράστιος αριθμός διαφορετικών ανθρώπων με διαφορετικά γούστα και προτιμήσεις.
αν υπηρχαν 500 γουστα και προτιμησεις οπως λες τοτε δε θα υπηρχαν αγορια που δε εχουν κανει τιποτα απολυτως και εχουν παει μονο σε μπουρδελο και ξερω τετοια αγορια,στη ελλαδα δυστιχως δε ισχιει για ολους υπαρχει καποιος,γιατι οι ελληνιδες εχουν πλεον απειρα στανταρ και πανε μονο με αυτους τους λιγους που τα εχουν,αν μου πεις στο εξωτερικο τοτε οκ,εκει για ολους τους αντρες υπαρχει καποια,εδω ελλαδα δε ισχιει αυτο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom