Νέα

Τα αστεία του troubaman

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troubaman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 304K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
troubaman

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.468
Πόντοι
3.296
Και κατι αλλο.Ειμαι.μαλακας που της χαριστηκα στο ενα και μοναδικο ραντεβου που βγηκαμε.

Επρεπε να βρω μια στρατηγικη να την απομονωσω.Να της ζητησω να μπω στο αμαξι της να με.παει στο δικο μου

Ποσο.μετανοιωνω ο μαλακας.

Ακουσα τα λογια της γυναικας

Αφου καποιος μεγας δασκαλος μου χε μαθει παλια πως οι γυναικες αλλα λενε αλλα σκεφτονται αλλα κανουν.

Ακουσα τα λογια της.Την αρνηση της να παμε.καπου μονοι.

Καλα να παθω.

Ας μου γινει μαθημα και ας μαθω περισσοτερες τεχνικες και στρατηγικες να εκμεταλλευομαι στο επακρο το ραντεβου.

Ειδικα αν η γκομενα εχει δειξει σημαδια αραιης επικοινωνιας κτλ

Καλα.να.παθω μαγκες μου

 

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
21.283
Κριτικές
7
Like
38.176
Πόντοι
10.411
Και κατι αλλο.Ειμαι.μαλακας που της χαριστηκα στο ενα και μοναδικο ραντεβου που βγηκαμε.

Επρεπε να βρω μια στρατηγικη να την απομονωσω.Να της ζητησω να μπω στο αμαξι της να με.παει στο δικο μου

Ποσο.μετανοιωνω ο μαλακας.

Ακουσα τα λογια της γυναικας

Αφου καποιος μεγας δασκαλος μου χε μαθει παλια πως οι γυναικες αλλα λενε αλλα σκεφτονται αλλα κανουν.

Ακουσα τα λογια της.Την αρνηση της να παμε.καπου μονοι.

Καλα να παθω.

Ας μου γινει μαθημα και ας μαθω περισσοτερες τεχνικες και στρατηγικες να εκμεταλλευομαι στο επακρο το ραντεβου.

Ειδικα αν η γκομενα εχει δειξει σημαδια αραιης επικοινωνιας κτλ

Καλα.να.παθω μαγκες μου
[/quote]
Ξεκουβάλα man και προχώρα στην επόμενη.Όλοι μας έχουμε φάει ήττες από γκόμενες,είτε από δικό μας φταίξιμο,είτε από τα μυαλά που κουβαλάνε μερικές
 

DayStalker

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Φεβ 2020
Μηνύματα
3.494
Like
7.084
Πόντοι
1.056
Αν προτεινεις για Σ/Κ πας για αποστολη αυτοκτονίας. Το βλέπεις και μόνος σου οτι οι πιθανότητες είναι μηδαμινές. Το πρόβλημα είναι οτι την έχεις μεγιστοποιήσει στο μυαλό σου. Δεστο λίγο ρεαλιστικά.
Απο εκει και πέρα. Αν ο σκοπός είναι να φας τη χυλόπιτα για να βγει απο το μυαλό σου αφου πρωτα περασεις την καταθλιψαρα που περναμε ολοι οταν τρωμε πιτα απο μουνι που θελουμε , οχι , να μην στειλεις.
Να στειλεις οταν θα το εχεις εκλογικευσει και θα την εχεις γραμμενη στ' αρχιδια σου. Μονο τοτε θα εχεις πιθανοτητες.
 

DayStalker

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Φεβ 2020
Μηνύματα
3.494
Like
7.084
Πόντοι
1.056
Επίσης, μαγκες, μια εμπειρική συμβουλή προς όλους : Συμπεριφερθειτε στις γκομενες γκομενιστικα. Μην ακολουθείτε το μοντελο του καλου παιδιου που παρακαλάει να γαμήσει. Μετράτε για 7 ; Συμπεριφερθειτε σαν 9-10ρια. Όσο πιο τουπε , ναρκισσισμός , ψυχοπάθεια και ενστικτώδεις συναισθηματικές αντιδράσεις τόσο το καλύτερο. Ακούστε με και δεν θα χάσετε , πιάνει ΠΑΝΤΑ. Οι γυναίκες ΔΕΝ είναι λογικά όντα. Αδικα χάνετε το χρόνο σας προσπαθώντας να μοιάσετε σε ιδεωδη προτυπα.
 

Kost_as

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
19
Κριτικές
4
Like
104
Πόντοι
0
Δεν θα σου καθόταν όσο και να την πίεζες. Παιχνίδι έκανε και μέχρι εκεί... Μην ασχολείσαι, θα βρεις άλλη να σου αρέσει αν κυκλοφορήσεις λίγο και δεν θα σου λέει τίποτα μετά...
 

jim28

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.948
Κριτικές
27
Like
2.383
Πόντοι
6.955
Τύπε αν θέλεις να έχεις καθαρό μυαλό για την κάθε γυναίκα που σε ενδιαφέρει, πρώτα να έχεις γαμήσει μια άλλη μουνάρα.
Είναι σαν το σούπερ μάρκετ αν πας νηστικός θα τα αγοράσεις και θα τα λιγουρεύεσαι όλα.
Χορτασμένος ψωνίζεις μόνο τα απαραίτητα.
Άντρας σκέφτεται καθαρά για την γυναίκες μόνο όταν έχει αδειάσει.
Να θυμάσαι τον cupracing.

:headbaning2:Σωστός φίλε. Επειδή δεν μπορούμε να γαμάμε κάποια άλλη πριν βγούμε με αυτήν που μας ενδιαφέρει, εγώ εφαρμόζω την τακτική να πηγαίνω σε ένα στούντιο και να γαμώ μια ωραία πουτάνα μια ημέρα πριν το ραντεβού με αυτήν που μας ενδιαφέρει. Πιστέψτε με, κάνει καλό. Πας στην συνάντηση άνετος, χορτασμένος και με καθαρό μυαλό.
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.405
Πόντοι
2.786
Κοίτα είναι απλό. Χώνεσαι για μια τελευταία φορά κατευθείαν για να βγείτε. Συγκεκριμένη ημέρα και ώρα (δώστης 2-3 εναλλακτικές- π.χ. μπορώ την Τετάρτη, την Παρασκευή ή το Σάββατο). Το μέρος θα το έχεις σκεφτεί εξαρχής. Μην της δώσεις επιλογή να σκεφτεί "που θες να πάμε". Επίσης, άσε τις τρίχες στα μηνύματα "τι κάνεις, τι κάνω, πως τα περνάς" και χτύπα στα ίσια. Αν δεν σου κλείσει ραντεβού, άστο. Αν σου κλείσει, όλα παίζουν, κυρίως στο πως θα το χειριστείς εσύ.

Ένα είναι το σίγουρο: αν ξεκόψεις οι πιθανότητες να γαμήσεις είναι 0% :grin:
 

captain 69

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.525
Like
11.586
Πόντοι
3.506
Κακο ονομα στη γειτονια δεν εχω.
Βασικα δεν εχω καν ονομα.στη γειτονια.
Ανηκω στους αφανεις ηρωες της καθημερινοτητας
Γι αυτό ακριβώς, δεν γάμισες το καυλάκι.
 

stadeos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.332
Like
1.940
Πόντοι
216
<<Πετυχαίνω τεμάχιο 20 χρονο μελαχροινο με ωραια φατσουλα και καλο σωματακι,το βγαλα απο καμακι στην γειτονια.>>

Άρχοντα,μπας και ρώτησε για την πάρτυ σου,στην γειτονιά?
Τηλεφώνησε της μία-δύο φορές και αν δεν δείξει άμεσο ενδιαφέρον για συνάντηση,ρίχνεις "Χ" και πας παρακάτω...
Κακο ονομα στη γειτονια δεν εχω.
Βασικα δεν εχω καν ονομα.στη γειτονια.
Ανηκω στους αφανεις ηρωες της καθημερινοτητας

Οκ,τότε...Καλή επιτυχία!
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.469
Κριτικές
61
Like
42.661
Πόντοι
22.785
:P :P
Σε ποια γειτονια μένεις??
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.230
Like
24.149
Πόντοι
6.056
τυπε μου ακου τι θα κανεις

τιποτα

το μουνι ξενερωσε γαμα το και μην βρισκεις δικαιολογιες τυπου "με παιζει" "παει να με καψουρεψει" κλπ και ξανακυλας θα ξενερωνει περισσοτερο οσο εισαι κολλημενος
το ξενχας και πας παρακατω αν εμφανιστει απο μονη της τρως (καπου 0,03% πιθανοτητα) αν οχι γλιτωνεις το σπασαπουτσι και την σαπιοκατασταση που σε βαζει τυπου τι σκεφτεται τι εννοει γιατι δεν απανταει και τετοια...

αν ενδιαφεροταν θα σε ειχε μπουχτισει στη χαζολογια αυτη μετα το χαμουρεμα
 
OP
OP
troubaman

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.468
Πόντοι
3.296
τυπε μου ακου τι θα κανεις

τιποτα

το μουνι ξενερωσε γαμα το και μην βρισκεις δικαιολογιες τυπου "με παιζει" "παει να με καψουρεψει" κλπ και ξανακυλας θα ξενερωνει περισσοτερο οσο εισαι κολλημενος
το ξενχας και πας παρακατω αν εμφανιστει απο μονη της τρως (καπου 0,03% πιθανοτητα) αν οχι γλιτωνεις το σπασαπουτσι και την σαπιοκατασταση που σε βαζει τυπου τι σκεφτεται τι εννοει γιατι δεν απανταει και τετοια...

αν ενδιαφεροταν θα σε ειχε μπουχτισει στη χαζολογια αυτη μετα το χαμουρεμα
Σωστός φιλαράκο

Πάντως το μυστήριο φωτίστηκε

Μου ξεκαθάρισε πως της πέφτω μεγάλος

Πόνεσε όχι τόσο το χτύπημα στο εγώ αλλά στο ότι πλεον η πρόσβαση στα μικρά και φρέσκα 20-25 μειώθηκε.

Δεν είμαι και.μιλφακιας γαμω την πουτανα μου όπως ο κολλητός μου

Δηλαδή μια 35 αρα με 40 αρα οκ δε τη βλεπω ως ασχημη απλα δεν την πολυ κανω γουστο.

Με.ερεθιζει η μικρη γκομενα απο 18 εως 25.

Στα 32 μου ειχα προσβαση.

Ακομη και στα 38 μου που πηδουσα μια 18 χρονη.

Ομως αυτο ηταν μαλλον ευνοια της τυχης.

Τεσπα.Επανερχομαι στο θεμα.

Αυτα που λες ειναι πολυ σωστα μαγκα μου

Ουτε με επαιζε ουτε ηθελε να με.καψουρεψει

Απλα εγω την ψιλοπατησα με την.καυλιαρα προσωπαρα της τις ωραιες μαυρισμενες μπουταρες της και αυτη τη γλωσσα φιδιου που ειχε...

Αχ...αυτο ειναι το μεγαλυτερο κριμα που με.βαραινει αυτη τη στιγμη.

Χθες ενω πηδουσα μια τυπισσα που βρισκομαστε που και που και ειναι 37 αρα με βυζαρες αλλα οχι κατι που με τρελαινει(παω οταν τελειωνουν τα λεφτα μου) λιγο πριν χυσω σκεφτομουν τη γλωσσαρα της πιτσιρικας...

Γαμω την πουτανα μου μεσα
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.405
Πόντοι
2.786
Μου ξεκαθάρισε πως της πέφτω μεγάλος

Πόνεσε όχι τόσο το χτύπημα στο εγώ αλλά στο ότι πλεον η πρόσβαση στα μικρά και φρέσκα 20-25 μειώθηκε.
Eκεί κάνεις μεγαλύτερη επίθεση και της λες "καλά καλά, αν σε βάλω κάτω θα σου πω εγώ αν είμαι μεγάλος ή όχι!!!".

Ανάλογη φάση είχα με ένα 24άρι πριν 2 χρόνια και τελικά μετά από ψηστήρι 2 μηνών πήγαμε σε ξενοδοχείο, είχα κουμπώσει ένα levintra και της έριξα 4 μανίκια σε 4 ώρες! Κι όταν βγαίναμε μου έλεγε "μωρέ καλά μου έλεγες εσύ ότι θα με βάλεις κάτω... κι εγώ δε σε πίστευα!!!". Το επόμενο πρωί μου έλεγε ότι ακόμα έκαιγε η μουνα της.

:tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:

Παίδες δεν ξέρω τι έχει γίνει, αλλά αυτό που έχω παρατηρήσει είναι ότι οι 20άρηδες-25άρηδες ΔΕΝ γαμάνε. Είναι αποσβολωμένοι στο κινητό τους με τις τσόντες και τα βιντεάκια κι έχουν κάψει εγκέφαλο! Χωθείτε στα ίσια και χωρίς ενδοιασμούς. Κι όσες γαμήσετε!

Αυτό που λες πάντως ότι επειδή είσαι 40φεύγα δεν μπορείς να έχεις πρόσβαση σε 18χρονα, είναι ΛΑΘΟΣ!!!
 

DayStalker

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Φεβ 2020
Μηνύματα
3.494
Like
7.084
Πόντοι
1.056
Δυστυχώς έτσι είναι. Εγώ είμαι 38 και περνάω περίπου τα ίδια. Μαλακισμένες 30+ που ψαχνουν το μαλακα που θα του γαμησουν τη ζωη και ψωνισμενες 40+ Μιλφαρες/παντρεμενες που ψαχνουν επιβεβαιωση με μικροτερους. Προς το παρον παιρνουν τα αρχιδια μου. Ψυχικά δεν κάνω για κανένα λόγο. Μια στο τόσο τρώω και καποιο 25χρονο. Οταν σταματησει κι αυτό νομιζω πως θα αποσυρθώ ως ελαχιστη ενδειξη αυτοσεβασμου και θα στραφω στις επαγγελματιες αν εχω την οικονομικη δυνατοτητα.
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Ξέρεις να συχ

Συχνάζει σε κάποιο στέκι σίγουρο ;
Έχεις κάποια μουνάρα βίζιτα πρόχειρη ;;;
Και 150€ για πέταμα ;;;


ΑΝ ΝΑΙ ΣΕ ΟΛΑ, ΠΗΓΑΙΝΕ ΣΤΟ ΣΤΕΚΙ ΜΕ ΤΙ ΒΙΖΙΤΑ ΜΕ ΜΙΝΙ , ΒΥΖΙ ΕΞΩ ΚΑΙ ΚΑΥΛΙΑΡΙΚΟ ΠΕΔΙΛΟ
ΚΑΙ ΜΠΑΛΑΜΟΥΤΙΑΖΕ ΤΙ ΒΙΖΙΤΑ ΚΑΙ ΒΑΛΕ ΤΗ ΝΑ ΣΟΥ ΠΙΑΝΕΙ ΤΟΝ ΠΟΥΤΣΟ ΣΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΚΙ ΕΣΥ ΝΑ ΤΗΣ ΓΛΕΙΦΕΙΣ ΤΟ ΒΥΖΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΣ ΦΙΛΑΣ
ΤΑ ΜΠΟΥΤΙΑ

Θα αλλάξουν όλα.
 
OP
OP
troubaman

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.468
Πόντοι
3.296
Μου ξεκαθάρισε πως της πέφτω μεγάλος

Πόνεσε όχι τόσο το χτύπημα στο εγώ αλλά στο ότι πλεον η πρόσβαση στα μικρά και φρέσκα 20-25 μειώθηκε.
Eκεί κάνεις μεγαλύτερη επίθεση και της λες "καλά καλά, αν σε βάλω κάτω θα σου πω εγώ αν είμαι μεγάλος ή όχι!!!".

Ανάλογη φάση είχα με ένα 24άρι πριν 2 χρόνια και τελικά μετά από ψηστήρι 2 μηνών πήγαμε σε ξενοδοχείο, είχα κουμπώσει ένα levintra και της έριξα 4 μανίκια σε 4 ώρες! Κι όταν βγαίναμε μου έλεγε "μωρέ καλά μου έλεγες εσύ ότι θα με βάλεις κάτω... κι εγώ δε σε πίστευα!!!". Το επόμενο πρωί μου έλεγε ότι ακόμα έκαιγε η μουνα της.

:tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:

Παίδες δεν ξέρω τι έχει γίνει, αλλά αυτό που έχω παρατηρήσει είναι ότι οι 25άρηδες ΔΕΝ γαμάνε. Είναι αποσβολωμένοι στο κινητό τους με τις τσόντες και τα βιντεάκια κι έχουν κάψει εγκέφαλο! Χωθείτε στα ίσια και χωρίς ενδοιασμούς. Κι όσες γαμήσετε!

Αυτό που λες πάντως ότι επειδή είσαι 40φεύγα δεν μπορείς να έχεις πρόσβαση σε 18χρονα, είναι ΛΑΘΟΣ!!!
Καλά εννοείται μαγκίτη μου μπορεί να τρώω την ήττα μου προσωρινά αλλά ξανασηκώνομαι για μάχη!!

Κι εννοείται απάντησα στην τύπισσα ότι μπορεί να είμαι μεγάλος αλλά είμαι κατασταλαγμένος άνδρας και όχι πιτσιρίκι 25 ετων και οτι εχουμε ερωτικη χημεια.

Αλλωστε το ενοιωσε οταν γλωσσοφιλιομασταν.Το παντελονι μου πηγαινε να σπασει(δεν κρυβονται ευκολα 19 με 20 εκατοστα χαρας-καπου αναμεσα τεσπα)
Θα την ειχα ξεκωλιασει την τυπισσα και θα της εδινα το μουνι στο χερι.

Σε ευχαριστω για το ωραιο ποστ σου.

Τι να πω.Επρεπε να εκμεταλλευτω περισσοτερο το ενα και μοναδικο ραντεβου.

Θα μπορουσα να της ζητησω να με παει στο αμαξι μου με.το δικο της ο μαλακας.Το χα παρκαρει σε κατι δρομακια απομονωμενα.

Εκει θα επαιζα σκληρο παιχνιδι.

Ομως ο αρχιπαπαρας την καληνυχτησα(καλα λενε για τους καληνυχτακηδες) ενω μεσα μου μια φωνη μου ελεγε οτι παιζει να ηταν μια καυλα της στιγμης για τη γκομενα.

Μετα θα πηγε σπιτι μιλησε στις φιλες της,στη σερβιετα της και πηρε συμβουλες κι εγω τον πουλο.

Καλα να παθω.

Σε αλλη περιπτωση θα την ειχα φορμαρει και μετα ας της κακοφαινοταν που ειμαι μεγαλος
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.405
Πόντοι
2.786
Καλά εννοείται μαγκίτη μου μπορεί να τρώω την ήττα μου προσωρινά αλλά ξανασηκώνομαι για μάχη!!

Κι εννοείται απάντησα στην τύπισσα ότι μπορεί να είμαι μεγάλος αλλά είμαι κατασταλαγμένος άνδρας και όχι πιτσιρίκι 25 ετων και οτι εχουμε ερωτικη χημεια.

Αλλωστε το ενοιωσε οταν γλωσσοφιλιομασταν.Το παντελονι μου πηγαινε να σπασει(δεν κρυβονται ευκολα 19 με 20 εκατοστα χαρας-καπου αναμεσα τεσπα)
Θα την ειχα ξεκωλιασει την τυπισσα και θα της εδινα το μουνι στο χερι.

Σε ευχαριστω για το ωραιο ποστ σου.

Τι να πω.Επρεπε να εκμεταλλευτω περισσοτερο το ενα και μοναδικο ραντεβου.

Θα μπορουσα να της ζητησω να με παει στο αμαξι μου με.το δικο της ο μαλακας.Το χα παρκαρει σε κατι δρομακια απομονωμενα.

Εκει θα επαιζα σκληρο παιχνιδι.

Ομως ο αρχιπαπαρας την καληνυχτησα(καλα λενε για τους καληνυχτακηδες) ενω μεσα μου μια φωνη μου ελεγε οτι παιζει να ηταν μια καυλα της στιγμης για τη γκομενα.

Μετα θα πηγε σπιτι μιλησε στις φιλες της,στη σερβιετα της και πηρε συμβουλες κι εγω τον πουλο.

Καλα να παθω.

Σε αλλη περιπτωση θα την ειχα φορμαρει και μετα ας της κακοφαινοταν που ειμαι μεγαλος
Σου έκανα highlight το κομμάτι όπου έκανες το λάθος. Βάζεις στοίχημα ότι αυτή ΑΥΤΟ ακριβώς περίμενε?
Κι αυτό που θα είπε στις φίλες της ήταν "δεν με γάμησε ο βλάκας!!!"... να είσαι σίγουρος για αυτό!

Δεν πειράζει, next time! Τα παθήματα γίνονται μαθήματα! :grin:
 

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.242
Κριτικές
46
Like
3.791
Πόντοι
4.365
Καλα... μην τρελενεσαι... επιβεβαιωση ηθελε... ολες θελουν.. οτι μετραει κ σε μεγαλυτερες ηλικιες...
Παμε για αλα...
Και το θεματακι sugar daddy.. μην το αποριπτεις.. τετοιες διαφορες ηλικιας 20+ εκει βασιζοντε... :wink:


 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom