Νέα

Τα αστεία του troubaman

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troubaman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 304K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

MrRobot15

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2016
Μηνύματα
703
Κριτικές
3
Like
914
Πόντοι
366
Άκουσα οτι υπαρχουν παρκα που πας κατεβαζεις το παντελονι σου πισω απο καποιο θαμνο και μετα απο λιγη ωρα κατι σου παιρνει πιπα πισω απο το θαμνο.
Εχετε υποψη σας κατι τετοιο συναγωνιστες μου;
Εχω ακουσει οτι στα παρκα κυκλοφορουν λυσασμενες καριολιτσες ετοιμες να γλυψουν καθε μανιταρι που θα δουν να προεξεχει...
Πεθανα στο γελιο με την ερωτηση σου τυπε δεν παιζεσαι
 

DAMDIM100

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2020
Μηνύματα
3.217
Κριτικές
20
Like
3.771
Πόντοι
1.446
Ωχ λες να την πεταξω εξω και να μου την φανε;:O:embarrased:
Μάλλον σε κανένα μουστακαλή θα πέσεις να σου γαργαλάνε οι τρίχες τον πούτσο ή κανέναν γερόπουστα...
Καλύτερα ο τσοντοκινηματογράφος ψηλέ...
 
OP
OP
troubaman

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.493
Κριτικές
28
Like
10.404
Πόντοι
3.296
.
Μάλλον σε κανένα μουστακαλή θα πέσεις να σου γαργαλάνε οι τρίχες τον πούτσο ή κανέναν γερόπουστα...
Ω ρε φιλε μακρια απο δαυτους
Νυμφιδια που διψανε για ψωλη δεν εχουν τα παρκα;:think:
 

stelda

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Απρ 2022
Μηνύματα
1.734
Like
11.475
Πόντοι
2.256
Άκουσα οτι υπαρχουν παρκα που πας κατεβαζεις το παντελονι σου πισω απο καποιο θαμνο και μετα απο λιγη ωρα κατι σου παιρνει πιπα πισω απο το θαμνο.
Εχετε υποψη σας κατι τετοιο συναγωνιστες μου;
Εχω ακουσει οτι στα παρκα κυκλοφορουν λυσασμενες καριολιτσες ετοιμες να γλυψουν καθε μανιταρι που θα δουν να προεξεχει...
merci-pipe.gif
 

DAMDIM100

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2020
Μηνύματα
3.217
Κριτικές
20
Like
3.771
Πόντοι
1.446

tasos.p

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
1.365
Κριτικές
5
Like
2.174
Πόντοι
496
Αν καταφέρετε να μπείτε στον Αρδηττο πάνω από το Καλλιμάρμαρο... Υπάρχει μέρος που πηδάνε η στήνονται κοριτσάκια του είδους μας με ενημερωση στο ίντερνετ πριν η πάνε βόλτα εκεί μέσα Κ οποίος τις βρει τις πηδάει αλλά θέλει ψάξιμο Κ ενημέρωση ! Είναι σκοτάδι όμως
Και άμα αντρικό κολλαρακι?
 

Nikol

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2016
Μηνύματα
143
Like
347
Πόντοι
21
Ναι, αλλά έχει και :alivedick:
Είδες ο δικός σου, εεεεε... η δικιά σου, πετάχτηκε αμέσως μόλις άκουσε πάρκα...
Τι σου έλεγα; :wink:
Καμμία σχέση οι περιγραφές οι δικές σου με το πώς είμαι εγώ ... Αλλά δεν προσπαθώ να σε πείσω για το πώς είμαι ... Απλά ενημέρωσα πάνω στην ερώτηση τι έχω συναντήσει
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.059
Κριτικές
10
Like
13.074
Πόντοι
3.846
Αν καταφέρετε να μπείτε στον Αρδηττο πάνω από το Καλλιμάρμαρο... Υπάρχει μέρος που πηδάνε η στήνονται κοριτσάκια του είδους μας με ενημερωση στο ίντερνετ πριν η πάνε βόλτα εκεί μέσα Κ οποίος τις βρει τις πηδάει αλλά θέλει ψάξιμο Κ ενημέρωση ! Είναι σκοτάδι όμως
Κοριτσάκια του είδους μας = συναδέλφισες;
Και γιατί δεν πάνε κάπου που θα είναι εύκολο να τις βρουν οι πελάτες;
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.404
Κριτικές
1
Like
2.790
Πόντοι
456
Άκουσα οτι υπαρχουν παρκα που πας κατεβαζεις το παντελονι σου πισω απο καποιο θαμνο και μετα απο λιγη ωρα κατι σου παιρνει πιπα πισω απο το θαμνο.
Εχετε υποψη σας κατι τετοιο συναγωνιστες μου;
Εχω ακουσει οτι στα παρκα κυκλοφορουν λυσασμενες καριολιτσες ετοιμες να γλυψουν καθε μανιταρι που θα δουν να προεξεχει...
Δηλαδή χώνονται μέσα στους θάμνους όλη νύχτα μέχρι να δουν πουτσο?
 

Διαγραμμένο μέλος 15257

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2006
Μηνύματα
1.480
Κριτικές
2
Like
2.808
Πόντοι
456
Κοριτσάκια του είδους μας = συναδέλφισες;
Και γιατί δεν πάνε κάπου που θα είναι εύκολο να τις βρουν οι πελάτες;
Και ποιος σου είπε εσένα πως η @Nikol το κάνει για τα χρήματα?
 
  • Ουάου
Αντιδράσεις: Nubic

GiorgosGreko

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2023
Μηνύματα
112
Like
228
Πόντοι
21
Κοριτσάκια του είδους μας = συναδέλφισες;
Και γιατί δεν πάνε κάπου που θα είναι εύκολο να τις βρουν οι πελάτες;
Ρε μεγάλε κορίτσια του είδους της είναι πρώην αγόρια αυτό κατάλαβα εγώ ας διευκρίνιση η @Nikol
 

makis406

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2010
Μηνύματα
167
Like
75
Πόντοι
1
Σε φανταζωμαι με την πουτσα χωμενη στα πουρναρια να περιμενεις μες το κρυο και γελαω τυπε.
Καλα που δεν εχουμε τιποτα bobcat στην Ελλαδα να γυρισεις σπιτι μισος:grin::grin:
 

Le Blanc

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Νοε 2018
Μηνύματα
1.942
Κριτικές
27
Like
4.298
Πόντοι
1.446
Ότι πρέπει για Κυριακή
 
  • Like
Αντιδράσεις: Nubic

Loukoum4s

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2019
Μηνύματα
556
Like
1.421
Πόντοι
206
Υπάρχουν, εννοείται. και γίνονται και ωραίες φάσεις.
Απλά αν ανοίξεις κινητό θα σε κράξουν και θα φας και ξύλο, οπότε πρέπει να έχει απόλυτο σκοτάδι.
Επίσης μπορεί να δουν τον κώλο σου να ξεπροβάλει και να στον φορέσουν, αλλά έτσι είναι αυτά.
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.400
Κριτικές
41
Like
2.337
Πόντοι
506
Άκουσα οτι υπαρχουν παρκα που πας κατεβαζεις το παντελονι σου πισω απο καποιο θαμνο και μετα απο λιγη ωρα κατι σου παιρνει πιπα πισω απο το θαμνο.
Εχετε υποψη σας κατι τετοιο συναγωνιστες μου;
Εχω ακουσει οτι στα παρκα κυκλοφορουν λυσασμενες καριολιτσες ετοιμες να γλυψουν καθε μανιταρι που θα δουν να προεξεχει...
Μλκ δε υπάρχει περίπτωση εσύ δε δουλευεις γιατί έχεις λεφτά από μπαμπά και μαμά και κάθεσαι εδώ όλη μέρα και αναρωτιέσαι για πράγματα φανταστικά τρολαρισματα δηλαδή.Εσυ έχεις χρόνο για πέταμα δε εξηγείται αλλιώς.Μαλλον οι γονείς σου σου έχουν δικό σου σπίτι,σου έχουν να τρως και κάθεσαι εδώ και μαλακίζεσαι με πράγματα που δε υπάρχουν καν όπως προείπα τρολαρισματα.Επειδη όμως εγώ δε είμαι έτσι σα εσένα δηλαδή στο μέλλον που δε θα ζουν οι δικοί μου όταν φτάσω 40-50 χρόνων πρέπει να δουλέψω για να φάω.Εγω τώρα που είμαι 24 και δούλευα για 32 ευρώ το 8 Ώρο παρότι ζουν οι γονείς μου εμένα δε θα μου άρεσε να κάθομαι ούτε ακόμα και να είχα να φάω απο γονείς όπως έχω τώρα.Επισης ακόμα και να πέθαιναν οι γονείς μου και να μου άφηναν πολλά λεφτά στη ακρη ώστε να έχω να ζησω για πάντα και πάλι θα δουλευα,μαρεσει η δουλειά έχω δουλέψει σε φυλλάδια 2 ευρώ τη ώρα σύνολο 3-4 ώρες μετά εξηπηρετηση πελατών βονταφοουν και τέλος βοηθητικές δουλειές ως κηπουρός σε φυτώριο σκάψιμο,κουβαλημα γλαστρών τεράστιων,πότισμα όλο το μαγαζί στα λουλούδια και άπλετο σκούπισμα μιλάμε έλιωνα για 32 ευρώ το 8 Ώρο η δουλειά ήταν τεράστια.
 

MrRobot15

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2016
Μηνύματα
703
Κριτικές
3
Like
914
Πόντοι
366
Μλκ δε υπάρχει περίπτωση εσύ δε δουλευεις γιατί έχεις λεφτά από μπαμπά και μαμά και κάθεσαι εδώ όλη μέρα και αναρωτιέσαι για πράγματα φανταστικά τρολαρισματα δηλαδή.Εσυ έχεις χρόνο για πέταμα δε εξηγείται αλλιώς.Μαλλον οι γονείς σου σου έχουν δικό σου σπίτι,σου έχουν να τρως και κάθεσαι εδώ και μαλακίζεσαι με πράγματα που δε υπάρχουν καν όπως προείπα τρολαρισματα.Επειδη όμως εγώ δε είμαι έτσι σα εσένα δηλαδή στο μέλλον που δε θα ζουν οι δικοί μου όταν φτάσω 40-50 χρόνων πρέπει να δουλέψω για να φάω.Εγω τώρα που είμαι 24 και δούλευα για 32 ευρώ το 8 Ώρο παρότι ζουν οι γονείς μου εμένα δε θα μου άρεσε να κάθομαι ούτε ακόμα και να είχα να φάω απο γονείς όπως έχω τώρα.Επισης ακόμα και να πέθαιναν οι γονείς μου και να μου άφηναν πολλά λεφτά στη ακρη ώστε να έχω να ζησω για πάντα και πάλι θα δουλευα,μαρεσει η δουλειά έχω δουλέψει σε φυλλάδια 2 ευρώ τη ώρα σύνολο 3-4 ώρες μετά εξηπηρετηση πελατών βονταφοουν και τέλος βοηθητικές δουλειές ως κηπουρός σε φυτώριο σκάψιμο,κουβαλημα γλαστρών τεράστιων,πότισμα όλο το μαγαζί στα λουλούδια και άπλετο σκούπισμα μιλάμε έλιωνα για 32 ευρώ το 8 Ώρο η δουλειά ήταν τεράστια.
ποιο ακριβως ειναι το προβλημα σου τυπε τι εγινε?
 

ΤΙΜΩΡΟΣ(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.193
Κριτικές
3
Like
2.802
Πόντοι
456
ποιο ακριβως ειναι το προβλημα σου τυπε τι εγινε?
μολις ανακαλυψε οτι η ζωη ειναι αδικη
μη του πειτε για τους εκατομμυριουχους μονο, που ειναι στα γιωτ με μοντελα και κοκες, κιαυτος ολη μερα σκαβει, γιατι θα τρελλαθει
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom