Νέα

Συνέντευξη από μία ιερόδουλη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα JohnKal
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 102
  • Εμφανίσεις 20K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
για την ειρωνία δεν φταίμε εμείς
αν λέει ότι κάνει την πουτάνα, επειδή χώρισε και για λόγους επιβίωσης είναι λίγο αστείο...  ;)

50-60 άτομα σε μια μέρα, με 20 ευρώ το άτομο, είναι πάνω από 1000 ευρώ την ημέρα, και το 25% να παίρνει είναι 250 ευρώ, δηλαδή το μήνα (20 εργάσιμες) πάνω από 5.000 ευρώ το μήνα!!! αφορολόγητα!  :idiot:

δυσκολεύεται η κοπέλα να επιβιώσει με 5.000 ευρώ το μήνα!  :cheesy: :cheesy: :cheesy:

αν μη τι άλλο, προσβάλλει τη νοημοσύνη μας και όλες τις άλλες κοπέλες που εργάζονται πράγματι για την επιβίωση...

Φίλε και συναγωνιστή Μιχάλη, σε αυτό το θέμα, άποψη μου είναι ότι είσαι λάθος. Για εμένα είναι μαγκιά να βγάζει η κοπέλα 5000ε , 10000ε ή και παραπάνω. Εξάλλου δεν τα κλέβει, τα δουλεύει και με το παραπάνω. Και είμαστε εμείς που της τα δίνουμε, σαν ανταμοιβή για αυτά που μας προσφέρει και σκέψου ως πότε θα τα βγάζει αυτά τα λεφτά. Τώρα για το θέμα επιβίωσης είναι κάτι το σχετικό? για κάποιους αυτό το ποσό είναι λίγο? Δηλαδή τι θέλεις μόλις βγάλει 1000ε να λεει σταματάω και δεν δουλεύω άλλο. Πιστεύω ότι υπάρχουν αρκετοί συναγωνιστές που θέλουν να ζήσουν μια στιγμή μαζί με την Κατερίνα. Μας βλέπω με χαρτάκι προτεραιότητας, σαν τις τράπεζες? όσοι δεν προλάβατε, τον άλλον μήνα, κλείσαμε?Αν προσβάλει αυτό την νοημοσύνη σου, τότε για τόσα αλλά θέματα που είναι σχετικά και πιο σοβαρά για την ζωή σου, δεν προσβάλετε; Να σου πω κάτι, προτιμώ να παω με μια κοπέλα που βγάζει τα 5000ε ή 10000ε το μήνα, γιατί σίγουρα κάνει καλά την δουλεία της. Πιστεύω ότι ο κλάδος χρειάζεται τέτοιες κοπέλες.
Κοπέλες σαν την Κατερίνα!
 

lado

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2006
Μηνύματα
75
Like
4
Πόντοι
0
οι γυναικες εχουν καταλαβει την αναγκη του ανδρα για αυτες σεξουαλικα και συναισθηματικα, το εκμεταλλευοντε αναλογα και βγαζουν καλα χρηματα.
 

arximidis

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2005
Μηνύματα
79
Like
0
Πόντοι
0
πολυ θα ήθελα να γνωρίσω την Κατερίνα αλλά και να την πάρω..... έχουν δύναμη μέσα τους αυτές οι γυναίκες.
Ξέρει κανείς χαρακτηριστικά, διεύθυνση κτλ ????
:knockinb: :knockinb:
 

Deicidious

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.281
Κριτικές
20
Like
17
Πόντοι
2.945
Τι ώρες παίζει η Βαλεντίνα, παιδιά;
 

rouli

Τιμημένος
Εγγρ.
31 Ιαν 2006
Μηνύματα
666
Like
0
Πόντοι
6
πολυ θα ήθελα να γνωρίσω την Κατερίνα αλλά και να την πάρω..... έχουν δύναμη μέσα τους αυτές οι γυναίκες.
Ξέρει κανείς χαρακτηριστικά, διεύθυνση κτλ ????
:knockinb: :knockinb:

μηπως απαντας σε κατι που ΔΕΝ διαβασες?
γιατι αν το διαβαζες θα εβλεπες πού ειναι η διεύθυνσή της?
 

rouli

Τιμημένος
Εγγρ.
31 Ιαν 2006
Μηνύματα
666
Like
0
Πόντοι
6
Τι ώρες παίζει η Βαλεντίνα, παιδιά;

Βαλεντίνα
Αχ! Βρε τσαχπίνα
Μόρτικα κομμένα τα μαλλιά σου
Σαν αγοροκόριτσο η μιλιά σου
Έχεις κούρσα και σοφάρεις
Κι όπου θέλεις ρεμιζάρεις

λα λα λα....
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Ας ρίξει κάποιος και στο ρουλί κανένα έτσι από φιλανθρωπία γιατί βλέπω δεν αντέχει άλλο...
 

Επισκέπτης
Διάβασα την συνέντευξη της Κατερίνας το πρωί. Και διάβασα μερικά από τα σχολεία? αρκετά τα θεώρησα άτοπα τελείως.  Το γεγονός είναι ότι αρκετά άτομα την διάβασαν την συνέντευξη και αρκετά σχολίασαν. Αυτό δείχνει ένα ενδιαφέρον για το θέμα. Το να γίνονται οι συνεντεύξεις αυτές το βλέπω πολύ θετικό. Διότι δύνονται απαντήσεις σε κάποιες ερωτήσεις που ποτέ δεν κάναμε, γιατί ήμασταν, άντε να γαμήσουμε να τελειώσουμε. Και ποτέ δεν είχαμε ίσος το χρόνο να τις σκεφτούμε. Σίγουρα οι ερωτήσεις και οι απάντησης είναι απλές? ίσος και παιδικές? (κάποιος είχε παραπονεθεί για αυτό), δεν μπορεί να είναι κάτι άλλο σε αυτόν τον χώρο. Αν κάποιος θα ήθελε να κάνει πιο σοβαρές ερωτήσεις γιατί δεν το προσπαθεί από κοντά, σε μια διαλογική συζητήσει τετα-τετ με την κοπέλα? Πιστεύω ότι είναι μια καλή αρχή και πρέπει να γίνει και σε άλλες κοπέλες αυτή η συνέντευξη.Επίσης πρέπει να συγχαρούμε την Κατερίνα που έδωσε την συνέντευξη. Πρέπει να την ακολουθήσουν και άλλες κοπέλες. Το να κανείς αυτή την δουλεία δεν είναι λόγος απομόνωσης και σιωπής.

( Πιστεύω κάποια στιγμή οι ιθύνοντες αυτού του site να αλλάξουν την διεύθυνση από το μαγαζί της Κατερίνα και από Κολωνού 32Β που είναι καταχωρημένο Να γίνει Κολωνού 30Β . Για μην υπάρχουν φαινόμενα που ξεκινάς να πας να γαμήσεις σε μια κοπελιά και να γαμάς την άλλη ??Βλέπε Βαλεντίνα? αυτή τα τραβάει όλα??)
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.641
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.040
Πόντοι
17.085
Φίλε Giorgos_32 δεν σβήστηκε κανένα post. Κοίτα στην αμέσως προηγούμενη σελίδα. ;)
 

milf_21

Νέο Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2006
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Κατερίνα πολύ καλά αυτά που είπες...Δεν μπορώ να έχω και την τέλεια γνώμη πάνω σε όλα αυτά γιατί δεν έχω πάει ποτε σε τέτοια σπίτια...Δεν το θεωρώ κακό να πάει κάποιος...απλά εμενα δεν μου έχει κάνει μέχρι τώρα την αίσθηση μέσα μου να πάω εκεί...!!!
 

kostas725

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
82
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Εμενα μου αρεσε η συνεντευξη,οι ερωτησεις και οι απαντησεις ηταν οκ και γενικα η ιδεα καλη.
 

Επισκέπτης
πρεπει να παρουμε και αλλες σινεντευξεις απο ιεροδουλες!!!!ειναι πολι καλη ιδεα!!!ετσι μπορουμε να μαθουμε διαφορα πραγματα απο αυτες!!!
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
Ας παρουμε απο την Νταρια συνεντευξη....
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
Αντε ρε παιδια…
Καντε κατι και με καμια άλλη συναδελφο…!!!
Όχι τιποτ’άλλο…
Είμαι ισως το μονο ενεργο μελος εδώ που αφορά  το επαγγελμα μου..
Μονη…και απροστατευτη…μεσα σε τοσους αντρες???
Αντε ρε κοριτσια…..που εισαστεεεεεεεεεεεε?????
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
Εγω ειμαι προθυμος να παρω συνεντευξη απ ολες εδω μεσα....
αλλα επειδη μαλλον ειναι δουλεια των υπευθυνων του site...
θα μεινω με τη χαρα γινει δε γινει....
 

the_roller

Νέο Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2007
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Μπράβο, εξαιρετική πρωτοβουλία, περιμένουμε και από άλλες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom