Νέα

Συνέλαβαν τον Κωστόπουλο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Jigsaw24
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 330
  • Εμφανίσεις 18K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

majestic69

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2009
Μηνύματα
4.811
Κριτικές
4
Like
277
Πόντοι
36
παιδια αυτο με τα ομολογα ισχυει τελικα για πειτε μου?? εγω ξερω οτι πολυ το κανουν και ολοι οι πλουσιοι που εχουν μετρητο εκει τα επενδυουν.Απλα για να μπεις εκει πρεπει να εχεις τα κονε σου.Τωρα εδω που μιλαμε δεν πιστευω να εχει κανεις πεντε με εξι εκατομμυρια οποτε γιαυτο και δεν το ξερετε οι πιο πολλοι.Αν και καποιοι το γνωριζουνε αποτι ειδα και αποδειχτικε οτι δεν λεω μαλακιες.γιατι στην αρχη πηγατε να με φατε.ξερολες ελληνες αμεσως τα ξερετε ολα....ΥΓ : Oi πριβε τραπεζες που γινεται αυτο δεν εχει καμια σχεση με pyramidew μαντοφφ και ιστοριες και παπαριες γνωμη μου παντα.
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.573
Κριτικές
31
Like
13.158
Πόντοι
5.097
υπαρχει αλανθαστο τεστ για τον μογγολο. γραφτε του αγγλικα με ελληνικα γραμματα να σας απαντησει
δε ριταρντ νταζεντ νοου σσσσιτ αμπαουτ ινγκλις
αι θινκ δατ ονλι αουστραλιαν αντερσταντ
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
παιδια αυτο με τα ομολογα ισχυει τελικα για πειτε μου?? εγω ξερω οτι πολυ το κανουν και ολοι οι πλουσιοι που εχουν μετρητο εκει τα επενδυουν.Απλα για να μπεις εκει πρεπει να εχεις τα κονε σου.Τωρα εδω που μιλαμε δεν πιστευω να εχει κανεις πεντε με εξι εκατομμυρια οποτε γιαυτο και δεν το ξερετε οι πιο πολλοι.Αν και καποιοι το γνωριζουνε αποτι ειδα και αποδειχτικε οτι δεν λεω μαλακιες.γιατι στην αρχη πηγατε να με φατε.ξερολες ελληνες αμεσως τα ξερετε ολα....ΥΓ : Oi πριβε τραπεζες που γινεται αυτο δεν εχει καμια σχεση με pyramidew μαντοφφ και ιστοριες και παπαριες γνωμη μου παντα.
να πας να γινεις μετοχος για την Αγια Σοφια.Βαλε 200000 στην τραπεζα πειραιως τυπε.τι ειναι για σενα.
 

TempT

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2012
Μηνύματα
2.055
Like
6
Πόντοι
16
παιδια αυτο με τα ομολογα ισχυει τελικα για πειτε μου?? εγω ξερω οτι πολυ το κανουν και ολοι οι πλουσιοι που εχουν μετρητο εκει τα επενδυουν.Απλα για να μπεις εκει πρεπει να εχεις τα κονε σου.Τωρα εδω που μιλαμε δεν πιστευω να εχει κανεις πεντε με εξι εκατομμυρια οποτε γιαυτο και δεν το ξερετε οι πιο πολλοι.Αν και καποιοι το γνωριζουνε αποτι ειδα και αποδειχτικε οτι δεν λεω μαλακιες.γιατι στην αρχη πηγατε να με φατε.ξερολες ελληνες αμεσως τα ξερετε ολα....ΥΓ : Oi πριβε τραπεζες που γινεται αυτο δεν εχει καμια σχεση με pyramidew μαντοφφ και ιστοριες και παπαριες γνωμη μου παντα.


ρε αγορι μου, για να παρεις ομολογο με διαχειριση τριτου και να βγαλεις εσυ 9% αποδοση πρεπει να παρεις ομολογο www.tradingeconomics.com/nigeria/government-bond-yield]Νιγηριας[/url] που δινει 12% να παρει ο αλλος την προμηθεια του να σου δωσει 9%. Τωρα αμα εσυ νομιζεις οτι υπαρχει πλουσιος ανθρωπος που εχει ολα τα λεφτα του σε τετοιου τυπου ομολογα τι να σου πω, πορεψου οπως νομιζεις
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
426
Πόντοι
3.595
Λοιπόν κοιτάξτε σε τι τριτοκοσμική κοινωνία ζούμε

ο άνθρωπος ψηφίζει ακόμα!

από το news 247


Ειδικα στην αρχη,η εκδοση του Κλικ,νομιζω οτι εκανε την μεγαλυτερη ζημια στη νεολαια,αντιστοιχη μ αυτη που εκανε ο αλλος μεγαλος της Τεχνης,ο Νικος Μαστορακης,που τον θυμαμαι να προσπαθει να επιβαλει τη νεα κουλτουρα στην Ελλαδα της 10ετιας του 60.
Ο Κωστοπουλος,εβαλε το σκληρο οινοπνευμα στη ζωη του νεου, σαν μοδα,που την εχει πληρωσει η Χωρα με χιλιαδες θανατους απο Τροχαια μονον.Χωρια τις υπολοιπες παρενεργειες.
Κι εμεις βεβαια βγαιναμε εξω παλαιοτερα ως νεοι,αλλα δεν πιναμε,ή αν αυτο γινοταν,θα ηταν μια εξαιρεση και μονο με κρασι,κι αυτο με μετρο.Συνηθως σε καφετεριες πηγαιναμε στη 10ετια του 70,και πιναμε καφεδες.
Απο το Κλικ και μετά,το ουισκυ και η βοτκα,εσπασε καθε ρεκορ καταναλωσης.


α ρε pathitikos13 που μας χρειάζεται!!!!
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
o κωστοπουλος εβαλε το ουισκι στην ζωη του νεοελληνα....μηπως τα εβαλε ο αντρεας λεω εγω;


ελεος.....σε λιγο θα τον κατηγορησετε και για την μικρασιατικη καταστροφη
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.573
Κριτικές
31
Like
13.158
Πόντοι
5.097
o κωστοπουλος εβαλε το ουισκι στην ζωη του νεοελληνα....μηπως τα εβαλε ο αντρεας λεω εγω;


ελεος.....σε λιγο θα τον κατηγορησετε και για την μικρασιατικη καταστροφη
μαστορακης
μυλωνας  :grin:
και κλεισαμε το τριπτυχο  :P
 

Ολλανδός

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
7.971
Like
9
Πόντοι
66
Λοιπόν κοιτάξτε σε τι τριτοκοσμική κοινωνία ζούμε

ο άνθρωπος ψηφίζει ακόμα!

από το news 247


Ειδικα στην αρχη,η εκδοση του Κλικ,νομιζω οτι εκανε την μεγαλυτερη ζημια στη νεολαια,αντιστοιχη μ αυτη που εκανε ο αλλος μεγαλος της Τεχνης,ο Νικος Μαστορακης,που τον θυμαμαι να προσπαθει να επιβαλει τη νεα κουλτουρα στην Ελλαδα της 10ετιας του 60.
Ο Κωστοπουλος,εβαλε το σκληρο οινοπνευμα στη ζωη του νεου, σαν μοδα,που την εχει πληρωσει η Χωρα με χιλιαδες θανατους απο Τροχαια μονον.Χωρια τις υπολοιπες παρενεργειες.
Κι εμεις βεβαια βγαιναμε εξω παλαιοτερα ως νεοι,αλλα δεν πιναμε,ή αν αυτο γινοταν,θα ηταν μια εξαιρεση και μονο με κρασι,κι αυτο με μετρο.Συνηθως σε καφετεριες πηγαιναμε στη 10ετια του 70,και πιναμε καφεδες.
Απο το Κλικ και μετά,το ουισκυ και η βοτκα,εσπασε καθε ρεκορ καταναλωσης.


α ρε pathitikos13 που μας χρειάζεται!!!!
Τι άλλη μαλακία θα διαβάσουμε.... :jerking:
 

bestman69

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2009
Μηνύματα
2.714
Like
10
Πόντοι
16
o κωστοπουλος εβαλε το ουισκι στην ζωη του νεοελληνα....μηπως τα εβαλε ο αντρεας λεω εγω;


ελεος.....σε λιγο θα τον κατηγορησετε και για την μικρασιατικη καταστροφη

Ναι, λες και πριν το Νίτρο δεν υπήρχαν μπαρμπάδες στα καφενεία που όλη τους η μέρα ήτανε κρασιά, τσίπουρα και μαλακοσυζητήσεις :jerking:
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.573
Κριτικές
31
Like
13.158
Πόντοι
5.097
Λοιπόν κοιτάξτε σε τι τριτοκοσμική κοινωνία ζούμε

ο άνθρωπος ψηφίζει ακόμα!

από το news 247


Ειδικα στην αρχη,η εκδοση του Κλικ,νομιζω οτι εκανε την μεγαλυτερη ζημια στη νεολαια,αντιστοιχη μ αυτη που εκανε ο αλλος μεγαλος της Τεχνης,ο Νικος Μαστορακης,που τον θυμαμαι να προσπαθει να επιβαλει τη νεα κουλτουρα στην Ελλαδα της 10ετιας του 60.
Ο Κωστοπουλος,εβαλε το σκληρο οινοπνευμα στη ζωη του νεου, σαν μοδα,που την εχει πληρωσει η Χωρα με χιλιαδες θανατους απο Τροχαια μονον.Χωρια τις υπολοιπες παρενεργειες.
Κι εμεις βεβαια βγαιναμε εξω παλαιοτερα ως νεοι,αλλα δεν πιναμε,ή αν αυτο γινοταν,θα ηταν μια εξαιρεση και μονο με κρασι,κι αυτο με μετρο.Συνηθως σε καφετεριες πηγαιναμε στη 10ετια του 70,και πιναμε καφεδες.
Απο το Κλικ και μετά,το ουισκυ και η βοτκα,εσπασε καθε ρεκορ καταναλωσης.


α ρε pathitikos13 που μας χρειάζεται!!!!
ο μαστορακης πλασαρε την αμερικλανια
απο παλαιοθεν μεχρι και τη δεκαετια του 90
απο εκει και περα χαθηκε νομιζω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom