Νέα

Συναυλίες!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 151K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

stamatis57

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
3.114
Like
1.441
Πόντοι
216
...Και νόμιζα ότι είχε ΠΕΘΑΝΕΙ...ή μήπως βγήκε για τα έξοδα της κηδείας?
Αυτός μάλλον δεν θα πεθάνει ποτέ καθώς βρήκε το νόημα της ζωής: Έκανε έξι γάμους και οι γυναίκες του ήταν όλες πιτσιρίκες. 13 η μικρότερη, 28 η μεγαλύτερη!
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.250
Κριτικές
4
Like
1.901
Πόντοι
266
ενταξει αμα οι ραμσταιν ειναι μονο σοου οι κις τι ειναι? τουλαχιστον οι ραμσταιν εχουν να πουνε πιο πολλα στους στιχους τους κ ακομη κ αν αντιγραφουν κατα κορον τους τιτανομεγιστους laibach τουλαχιστον εχουν τα κοτσια κ το λενε αλλα ενταξει εντο ελλαντα saxon μαρινελλα κ σουβλακι τι να λεμε  :uglystupid:

...Σιγά το show ρε...πρόσεχε μη σπάσουν τ αυγά.
Όσο για τους KISS δε χρειάζεται να πω τίποτε, έχουν τόσα ΚΛΑΣΙΚΑ hard rock κομμάτια και όποιος πραγματικά γνωρίζει από μουσική, καταλαβαίνει.
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.250
Κριτικές
4
Like
1.901
Πόντοι
266
...Έλα...ΓΑΜΑΤΕ γιατί χανόμαστε...

 

Συνημμένα

  • kissgirls.jpg
    kissgirls.jpg
    61,3 KB · Εμφανίσεις: 17

Kapoios_

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2009
Μηνύματα
57
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Η συναυλία των ACDC πέρυσι είναι από τις καλύτερες που έχουνε γίνει στην Ελλάδα!Και το λέω χωρίς να είναι από τα πιο αγαπημένα μου συγκροτήματα!Και μόνο τα σκηνικά , τα εφέ , η σκηνοθεσία , η παρουσία 50-60 χιλιάδων κόσμου να φοράει τα γνωστά κερατάκια και ο Άνγκους να τα  δίνει όλα για 2 ώρες αρκούν...

Συμφωνώ ΑΠΟΛΥΤΑ! Από τις ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ συναυλίες... κι έχω δει πάααααααααααρα πολλές! Και εδώ και στην Αγγλία και στην Αμερική...
 

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.699
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
αααααα μολις μου ρθε sms!
17/9 ερχονται προντιτζυ στην Αθηνα!! :cheesy: :cheesy: :cheesy:
 

sore throat

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.097
Like
0
Πόντοι
16
ειχαν ξαναπαιξει πριν χρονια οι προντιτζυ και ειχε γινει χαμος (απο μπαχαλα εννοω...)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom