Νέα

Συναυλίες!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 151K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Α και κατι αλλο για τους gatoo και τους υπολοιπους που με βριζουν,υπαρχουν μπαντες που σε οποιο μερος και να παιξουν,οσο και να το διαφημιζουν,οσο κοσμο και αν μαζεψουν,οσοι Ντεμηδες και Βανδηδες και αν πανε δεν θα ειναι ποτε trenty.
 

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.699
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
^^
δλδ πραγματικά δε θα πήγαινες να δεις μια μπάντα που σ'αρέσει γτ θα πάνε κι άσχετοι; :huh:
Τι βεντετισμός είναι αυτός ρε συ;

Εγώ θα χαιρόμουν ν'ακούει όλος ο κόσμος tool.
 

petrosyn

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
14.588
Like
0
Πόντοι
166
όλως περιέργως θα συμφωνήσω με την τσουκνίδα

αν μ'αρέσει κάτι, στ'αρχίδια μου ποιος άλλος το ακούει

539092_264661186985320_1259092475_n.jpg
 

Επισκέπτης
^^
δλδ πραγματικά δε θα πήγαινες να δεις μια μπάντα που σ'αρέσει γτ θα πάνε κι άσχετοι; :huh:
Τι βεντετισμός είναι αυτός ρε συ;

Εγώ θα χαιρόμουν ν'ακούει όλος ο κόσμος tool.
Εχω αγοραφοβια στην πραγματικοτητα για αυτο ακουω αυτα που ακουω
 

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.699
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Για μαγαζί το καταλαβαίνω. Έχω σταματήσει να πηγαίνω σε αγαπημένα μαγαζιά γιατί μάζευε τρισάθλια άτομα σύμφωνα μ'εμένα και με χάλαγαν όποτε πήγαινα ρε παιδί μου, οπότε ντάξει το 'κοψα.

Αλλά εδώ λέμε για συναυλίες. Να θες πόσα χρόνια να δεις ένα συγκρότημα και να μην πας επειδή είναι τρέντυ? Και ποιος χέστηκε βασικά?

Καλύτερα να μας πουν γκέυ παρά μέινστριμ. :huh:

Εχω αγοραφοβια στην πραγματικοτητα για αυτο ακουω αυτα που ακουω

:2funny:
Άντε γ$^#$σου :tooth:
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Βαριεμαι αφορητα να σου απαντησω γιατι κατα βαθος συμφωνεις μαζι μου,αλλα ετσι στα γρηγορα...

Α)Ναι
Β)Ναι
Όχι δεν συμφωνούμε...ίσως εκτός από την σιχαμάρα προς τον τρεντισμό...ο οποίος όμως εμένα δεν μπορεί να με εμποδίσει να κάνω κάτι που γουστάρω και αγαπάω!
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Α και κατι αλλο για τους gatoo και τους υπολοιπους που με βριζουν,υπαρχουν μπαντες που σε οποιο μερος και να παιξουν,οσο και να το διαφημιζουν,οσο κοσμο και αν μαζεψουν,οσοι Ντεμηδες και Βανδηδες και αν πανε δεν θα ειναι ποτε trenty.
Καλά δεν άρχισαν οι gatto και οι άλλοι να σε βρίζουνε...κάτι είπες κι εσύ πιο πριν!
Εφόσον μια μπάντα μαζεύει κοινό τύπου ντέμη και βανδή εννοείται ότι κουβαλάει σπόνσορες και ψευτογκλαμουριά όπου κι αν παίζει!Και στο εξωτερικό το ίδιο γίνεται...
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
@Νίτσα, δεν το έχουν μόνο οι χάρντκορ.
Για ν'ακούς τη μουσική ΤΟΥΣ πρέπει να τηρείς κάποιες προδιαγραφές, δεν αγγίζουν όλοι το ιερό τοτέμ τους.
Όσο πιο λίγοι ακούν τα δικά τους αυτόματα γίνονται ψαγμένοι κι άντεργκράουντ. Όλο μαλακίες να πούμε.

εγω ξερω οτι μονο τρανς δε μπορω να ακουσω...αν και εχω υποφερει και απο αυτο κατα καιρους σε κατι παρτυ....μεχρι και psy trance αντεξα...
απο κει και περα προσωπικα με μερικα ποτακια ακουω και το τελευταιο σκυλι της εθνικης :grin:
δε μπορω να καταλαβω γιατι πρεπει καποιος να ακουει ενα μονο ειδος μουσικης και γιατι ολα τα υπολοιπα ειδη πρεπει να ειναι απαισια...και οποιος τα ακουει φλωρος/τρομπας κλπ...
 

Επισκέπτης
εγω ξερω οτι μονο τρανς δε μπορω να ακουσω...αν και εχω υποφερει και απο αυτο κατα καιρους σε κατι παρτυ....μεχρι και psy trance αντεξα...
απο κει και περα προσωπικα με μερικα ποτακια ακουω και το τελευταιο σκυλι της εθνικης :grin:
δε μπορω να καταλαβω γιατι πρεπει καποιος να ακουει ενα μονο ειδος μουσικης και γιατι ολα τα υπολοιπα ειδη πρεπει να ειναι απαισια...και οποιος τα ακουει φλωρος/τρομπας κλπ...
Mounitsa την εχουμε ξανακανει αυτη τη συζητηση,μη χαλαμε τις καρδιες μας.

Φοιβο θα πας? :cheesy:
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
Mounitsa την εχουμε ξανακανει αυτη τη συζητηση,μη χαλαμε τις καρδιες μας.

Φοιβο θα πας? :cheesy:

συμφωνω με νιτσα και πιστευω οτι εχουν βγει μεγαλοι ποιητες απο αυτη την χωρα οπως ο τριανταφυλλος ο φοιβος και ο ελυτης.. :rockon:

προτιτζι θα παει κανεις σαλλονικα; :grin:
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Τρεντυ συναυλια....αυτο πρωτη φορα το ακουω παντως...καλα οτι ειχε διαφορα ατομα και καθε καρυδιας καρυδι δεν το συζηταω...αλλα γιατι θα επρεπε να μας νοιαζει απο τη στιγμη που παμε να ακουσουμε μουσικη?
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
συμφωνω με νιτσα και πιστευω οτι εχουν βγει μεγαλοι ποιητες απο αυτη την χωρα οπως ο τριανταφυλλος ο φοιβος και ο ελυτης.. :rockon:

προτιτζι θα παει κανεις σαλλονικα; :grin:

η ρυθμ πιστευω θα παει ;) ;)

πηγα το καλοκαιρι....μην τυχον και την χασεις αυτη τη συναυλια....πραγματικα τετοια σχιζοφρενεια ουτε στο παρανοιντ οταν ειχαν ερθει οι σαμπαθ :grin:
 

Επισκέπτης
συμφωνω με νιτσα και πιστευω οτι εχουν βγει μεγαλοι ποιητες απο αυτη την χωρα οπως ο τριανταφυλλος ο φοιβος και ο ελυτης.. :rockon:

προτιτζι θα παει κανεις σαλλονικα; :grin:
Η Ελλαδα πλεον βγαζει συνθετες και μπαντες εφαμιλες των ξενων.
Στο 12 και 33 οι αποψη των Χατζηφραγκετα για την Ελληνικη Ροκ σκηνη. :cheesy:
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
Η Ελλαδα πλεον βγαζει συνθετες και μπαντες εφαμιλες των ξενων.
Στο 12 και 33 οι αποψη των Χατζηφραγκετα για την Ελληνικη Ροκ σκηνη. :cheesy:
το θεμα ειναι οι συναυλιες και οχι η ελληνικη ροκ. θεωρω οτι πρεπει να σε μπαναρουν γιατι εισαι οφ τοπικ αααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom