Νέα

Συναυλίες!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 151K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.699
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
@Νίτσα, δεν το έχουν μόνο οι χάρντκορ.
Για ν'ακούς τη μουσική ΤΟΥΣ πρέπει να τηρείς κάποιες προδιαγραφές, δεν αγγίζουν όλοι το ιερό τοτέμ τους.
Όσο πιο λίγοι ακούν τα δικά τους αυτόματα γίνονται ψαγμένοι κι άντεργκράουντ. Όλο μαλακίες να πούμε.
 

petrosyn

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
14.588
Like
0
Πόντοι
166
@Νίτσα, δεν το έχουν μόνο οι χάρντκορ.
Για ν'ακούς τη μουσική ΤΟΥΣ πρέπει να τηρείς κάποιες προδιαγραφές, δεν αγγίζουν όλοι το ιερό τοτέμ τους.
Όσο πιο λίγοι ακούν τα δικά τους αυτόματα γίνονται ψαγμένοι κι άντεργκράουντ. Όλο μαλακίες να πούμε.
ποιός τα λέει αυτά μωρή χαρχάλω?
 

Επισκέπτης
@Νίτσα, δεν το έχουν μόνο οι χάρντκορ.
Για ν'ακούς τη μουσική ΤΟΥΣ πρέπει να τηρείς κάποιες προδιαγραφές, δεν αγγίζουν όλοι το ιερό τοτέμ τους.
Όσο πιο λίγοι ακούν τα δικά τους αυτόματα γίνονται ψαγμένοι κι άντεργκράουντ. Όλο μαλακίες να πούμε.
Πάρτο αλλιώς.
Θα βρεις..
 

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.699
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Συνήθως κι όχι όλοι. Μην αρχίσετε ένας ένας! Έχω γνωρίσει άπειρους!
 

petrosyn

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
14.588
Like
0
Πόντοι
166
Κάτσε να φωνάξω τον Σφε να στα πει ένα χεράκι. :tooth:
και σε νόμιζα φίλη

249701_266250036826435_1294408754_n.jpg
 

Επισκέπτης
Είπα κι εγώ...μειώθηκε η μαλακοπιτουρίαση στο φόρουμ?Χαρούλη αγόρι μου σου περνάει από το μυαλό ότι κάποιοι μπορεί να ακούνε ένα συγκρότημα πάρα πολλά χρόνια και ότι δεν έχουνε να προβληματιστούνε από τις παπαριές που αναφέρεις?Κάπου πας να πεις κάτι σωστό αλλά η μαγκιά κλανιά του διαδικτύου σε εμποδίζει και τους τσουβαλιάζεις όλους!Εγώ που ακούω το συγκεκριμένο συγκρότημα έχεις την απαίτηση να μην πάω στην συναυλία επειδή ξαφνικά το γεγονός έγινε τρέντυ και τους "ανακαλύψανε" οι Κωστόπουλοι , οι Βανδές , η Κοκκίνου , ο άντρας της Σίσσυς και ο υπόλοιπος συρφετός?Στα παπάρια μου!!!Τρέντυ γίνονται όλα τα μεγάλα γεγονότα πια και γενικά όπου υπάρχουνε φώτα μαζεύεται όλη η πλέμπα!Τρέντυ είχε γίνει και το να πας με την Εθνική στην Πορτογαλία το 2004 στον ημιτελικό και στον τελικό...αν θυμάμαι καλά είσαι γαύρος...τρέντυ έχουνε γίνει και τα ματς του Τσου Λου και πολλές από αυτές τις περσόνες (και γενικότερα άσχετα με το άθλημα άτομα )έρχονται και στο προκατ τηγάνι σου!Βγες και τότε και μίλα για τους φλώρους γαύρους που πρέπει να τους λιθοβολήσουμε γιατί πάνε σε αυτά τα παιχνίδια και όχι στο Λεβαδειακός-Πλατανιάς!!!
Βαριεμαι αφορητα να σου απαντησω γιατι κατα βαθος συμφωνεις μαζι μου,αλλα ετσι στα γρηγορα...

Α)Ναι
Β)Ναι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom