Νέα

Συναυλίες!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 151K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

sferdeklos

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2008
Μηνύματα
9.019
Κριτικές
2
Like
22
Πόντοι
66
ειναι διαπιστωμενο φαινομενο το οποιο συνανταται στους χαρντκορ (και μονο) μεταλλαδες και (εδω ειναι η εκπληξη) σκυλαδες...πιο στενομυαλους ανθρωπους δεν εχω συναντησει...

Σαλτα και χτενισου μωρη φλομπα που θα μιλησεις για τα μεταλλα.
Επειδη εσεις γουσταρετε trendy κατιμα, πρεπει και οι υπολοιποι να τρωμε στη μαπα τα likes σας.
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Σαλτα και χτενισου μωρη φλομπα που θα μιλησεις για τα μεταλλα.
Επειδη εσεις γουσταρετε trendy κατιμα, πρεπει και οι υπολοιποι να τρωμε στη μαπα τα likes σας.

μεταλ ακουω ηλιθιε...αυτο δε με εμποδιζει στο να μου αρεσουν και αλλα ειδη μουσικης
 

sferdeklos

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2008
Μηνύματα
9.019
Κριτικές
2
Like
22
Πόντοι
66
αξυριστος φαινεται ο τσολιας
Προβλεπεται για την ΕΣΣΟ του :birdman:

μεταλ ακουω ηλιθιε...αυτο δε με εμποδιζει στο να μου αρεσουν και αλλα ειδη μουσικης
Ασε ρε ψευτρα που ακους μεταλ.
Ενα καθοροαιμο μεταλ κομματι δεν εχεις ποσταρεις στο ραδιο.bou.

Ολο κατι γαλλικες παπαριες και alternative γρατσουνισματα ανεβαζεις... mmiou
 

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
Οι λατρεις των μεγαλων events μπορουν μετα τις μεγαλειωδεις περσινες συναυλιες των τεραστιων Bon Jovi ,Πυξ Λαξ και αν τους εχει μεινει γοφος απ τον χτεσινο χορο στους Peppers να πανε να τιμησουν και τον τεραστιο Ελληνα συνθετη Φοιβο στις 24/9 στο Ο.Α.Κ.Α.
.

Έγινε συνθέτης ο φοίβος απο το ρετιρέ;;;

0.jpg


Πες μας τώρα ότι ο δημήτρης ή αλέξης ή θανάσης ή θάνος έγινε τροβαδούρος του έρωτα
 

sferdeklos

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2008
Μηνύματα
9.019
Κριτικές
2
Like
22
Πόντοι
66
Έγινε συνθέτης ο φοίβος απο το ρετιρέ;;;

0.jpg


Πες μας τώρα ότι ο δημήτρης ή αλέξης ή θανάσης ή θάνος έγινε τροβαδούρος του έρωτα
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Εισαι τελειως καμμενος απο τις επαναληψεις του Ρετιρε... :grin:

Αδερφε, τον θυμασαι τον Δελαπορτα που συνεχεια τραγουδαγε οποτε εφτιαχνε τηλεορασεις;
 

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
[quote author=sferdekl

aos link=topic=3000.msg4042048#msg4042048 date=1346880706]
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Εισαι τελειως καμμενος απο τις επαναληψεις του Ρετιρε... :grin:

Αδερφε, τον θυμασαι τον Δελαπορτα που συνεχεια τραγουδαγε οποτε εφτιαχνε τηλεορασεις;
[/quote]

τον γάμαγε ο ιάσων σέκερης αυτόν..στο εργαστήρι..και έλεγε στην κυρία θάλεια ότι αγαπάει την ελένη..

τον πουστράκο που βγαίνει με την μπακοδήμου στο σταρ τον θυμάσαι σ ένα επεισόδιο;;;

και με μουστάκι μάλιστα..απο τότε βγήκε ο φερετζές..
 

sferdeklos

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2008
Μηνύματα
9.019
Κριτικές
2
Like
22
Πόντοι
66
τον γάμαγε ο ιάσων σέκερης αυτόν..στο εργαστήρι..και έλεγε στην κυρία θάλεια ότι αγαπάει την ελένη..

τον πουστράκο που βγαίνει με την μπακοδήμου στο σταρ τον θυμάσαι σ ένα επεισόδιο;;;

και με μουστάκι μάλιστα..απο τότε βγήκε ο φερετζές..
βεβαιως... (4:51)

Αφου η Ελενη εκανε κονσομασιον στο μπαρακι που ειχε ανοιξει με την Χαρουλα (τσατσα),
ειδε και αποειδε ο Ιασωνας...
 

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
μην τον βλέπεις έτσι τον άλκη..

μπορεί να τον πήδαγε ο ιάσων αλλά σ ένα επεισόδιο είχε πάρει παρτούζα την κυρία σοφία και τον φαρμακοποιό τον μουστακαλή..τους έπιασε επ' αυτοφόρω η κατερίνα και τους κυνήγαγε στην μεσογείων..
 

rouKoun13

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.562
Κριτικές
2
Like
60
Πόντοι
16
ωραιοι οι ηοτ δεν λεω αλλα ρε πουστη μου απο ενα σημειο μου φαινονται ιδιοι-οχι πως δεν εχουν υπεροχα κομματια
 

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
ωραίος ο πάτερ παστίτσος, σφερδέκλος

για να δούμε πόσο θα έχει ακόμα την σελίδα..

λέω .................10 μέρες...
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Προβλεπεται για την ΕΣΣΟ του :birdman:
Ασε ρε ψευτρα που ακους μεταλ.
Ενα καθοροαιμο μεταλ κομματι δεν εχεις ποσταρεις στο ραδιο.bou.

Ολο κατι γαλλικες παπαριες και alternative γρατσουνισματα ανεβαζεις... mmiou

δεν παρακολουθεις σωστα τα κομματια που βαζω :birdman:
 

kironas

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
2.600
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Ανακοινώθηκαν οι ημερομηνίες της επερχόμενης ευρωπαϊκής περιοδείας των Dead Can Dance και νομίζουμε πως οι πολυπληθείς φίλοι-ες της μπάντας στην χώρα μας θα χαρούν ιδιαιτέρως.

Και αυτό γιατί οι Dead Can Dance πρόκειται να εμφανιστούν στην χώρας μας στην Θεσσαλονίκη (Θέατρο Γης) την Παρασκευή 21 Σεπτεμβρίου 2012  και στην Αθήνα (Θέατρο Λυκαβηττού) την Κυριακή 23 Σεπτεμβρίου 2012.

:dancing: :dancing: :dancing:
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Λεφτα τελος...ουτε dcd ουτε Moonspell...δεν εχει μεινει σαλιο
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 131614

Επισκέπτης
Απαράδεκτο το ηχοσύστημα στην συναυλία των πιπεριών αίσχος απλά...
αυτό ήταν ωραίο live στο οακα
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Είπα κι εγώ...μειώθηκε η μαλακοπιτουρίαση στο φόρουμ?Χαρούλη αγόρι μου σου περνάει από το μυαλό ότι κάποιοι μπορεί να ακούνε ένα συγκρότημα πάρα πολλά χρόνια και ότι δεν έχουνε να προβληματιστούνε από τις παπαριές που αναφέρεις?Κάπου πας να πεις κάτι σωστό αλλά η μαγκιά κλανιά του διαδικτύου σε εμποδίζει και τους τσουβαλιάζεις όλους!Εγώ που ακούω το συγκεκριμένο συγκρότημα έχεις την απαίτηση να μην πάω στην συναυλία επειδή ξαφνικά το γεγονός έγινε τρέντυ και τους "ανακαλύψανε" οι Κωστόπουλοι , οι Βανδές , η Κοκκίνου , ο άντρας της Σίσσυς και ο υπόλοιπος συρφετός?Στα παπάρια μου!!!Τρέντυ γίνονται όλα τα μεγάλα γεγονότα πια και γενικά όπου υπάρχουνε φώτα μαζεύεται όλη η πλέμπα!Τρέντυ είχε γίνει και το να πας με την Εθνική στην Πορτογαλία το 2004 στον ημιτελικό και στον τελικό...αν θυμάμαι καλά είσαι γαύρος...τρέντυ έχουνε γίνει και τα ματς του Τσου Λου και πολλές από αυτές τις περσόνες (και γενικότερα άσχετα με το άθλημα άτομα )έρχονται και στο προκατ τηγάνι σου!Βγες και τότε και μίλα για τους φλώρους γαύρους που πρέπει να τους λιθοβολήσουμε γιατί πάνε σε αυτά τα παιχνίδια και όχι στο Λεβαδειακός-Πλατανιάς!!!
 

petrosyn

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
14.588
Like
0
Πόντοι
166
Οι λατρεις των μεγαλων events μπορουν μετα τις μεγαλειωδεις περσινες συναυλιες των τεραστιων Bon Jovi ,Πυξ Λαξ και αν τους εχει μεινει γοφος απ τον χτεσινο χορο στους Peppers να πανε να τιμησουν και τον τεραστιο Ελληνα συνθετη Φοιβο στις 24/9 στο Ο.Α.Κ.Α.
Να ειστε ολοι εκει.
ΥΓ Πιειτε και καμια μπυρα στα γρασιδια και για εμας ρε αλανια..
μαλάκα μου κανονίστε εισιτήριο να χτυπηθούμε

θα έχει και Μαζώ η υπόθεση?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom