Νέα

Συνάντηση μελών του bourdela.com !

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα billk
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 67K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

arcans

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.957
Like
0
Πόντοι
16
ας βαλει καποιος μια ψηφοφορια για τους μηνες ιουνιο-ιουλιο-αυγουστο,η κανεναν απο αυτους.και αν βρουμε το μηνα τοτε και η μερα ειναι ευκολο να βρεθει συναγωνιστες.
 

akalisal

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2008
Μηνύματα
226
Κριτικές
10
Like
5
Πόντοι
11
ΕΓΩ ΜΕΣΑ!!! ΕΙΔΙΚΑ ΕΑΝ ΕΙΑΝΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΣΕ STRIP
 

i_am_back

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.510
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16
Εγώ συμφωνώ να γίνει αυτή η συνάντηση...και ο καθένας απο εμάς...να φορά μπλουζάκι...που μπρός και πίσω να γράφει το nick...έτσι να μην μπαίνει ο καθένας στην διαδικασία να ρωτάει...και επίσης αν κάποιος μιλά με κάποιον άλλο συνέχεια απο εδώ...να τα πούν αμέσως... ;) ;) ;) ;) ;)
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.479
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
άντε να πω κι εγώ.
1. αυτό ήδη γίνεται σε ορισμένα θρεντ, όπως της ΑΕΚ
2. με γενικό συναγερμό υπάρχει η περίπτωση να έρθουν όντως πάρα πολλοί και μετά θα είναι αφενός γιουσουρούμ αφετέρου δεν μιλάνε και δεν συναντιούνται όλοι αυτοί που ήθελαν να βρεθούνε. Πάντως επειδή έχω ξαναβρεθεί σε τέτοιο μάζωμα παλιότερα από σάιτ, πρέπει να κλειστεί χώρος.
3. Η γοητεία εδώ είναι πως μιλάς με τον άγνωστο. Αν είναι να μιλάς με τον γνωστό, μετά από κάποια στιγμή αρχίζεις να τον παίρνεις τηλ. και δενν μι봨ας εδώ μέσα. Οπότε το φόρουμ θα χάσει από αυτό. Γενικώς είμαι υπέρ των γνωριμιών, ποτέ δεν ξέρεις πότε θα σου χρησιμεύσουνε. Αλλά από την άλλη πρέπει να προστατέψουμε και το σκοπό του σάιτ. Σκεφτείτε μετά πως οι πληροφορίες δεςν θα ανταλλάσσονται εδώ μεσα, αλλά μέσω τηλεφώνου μεταξυ των γνωστών πια...

4. Αν γίνει είμαι μέσα και προτείνω να γίνει σε κάποιο μπαράκι πίσω από το Χίλτον (ας πούμε το Σουι τζένερις) το οποίο θα πρέπει να κλειστεί για την ημέρα. Και φυσικά θα πρέπει να γίνει με σετ τάιμ, χωρίς να μας ενδιαφέρει αν κάποια μέλη δεν μπορέσουνε να έρθυνε.
5. Καλή ευκαιρία θα ήταν να είχε γίνει εν μέσω καρναβαλλου.....όποιοι ήθελαν θα μπορούσαν να έρθουνε με μάσκες...
 

tomito

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
10.311
Κριτικές
3
Like
164
Πόντοι
166
Στα γεννέθλια του site να κάνουμε ένα beach party σκεφτήκαμε σε σύσκεψη που ακόμη συνεχίζεται σε καφέ στο Μπουρνάζι...
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
Στα γεννέθλθια του site να κάνουμε ένα beach party σκεφτήκαμε σε σύσκεψη που ακόμη συνεχίζεται σε καφέ στο Μπουρνάζι...

καλη ιδεα αρκει να αφησετε να ρθουν και γυναικες! :grin:
 

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.352
Κριτικές
10
Like
1.768
Πόντοι
5.975
πολύ καλή ιδέα μου φαίνεται ως προς τη θεωρία, θα μου άρεσε και εμένα μια γενικότερη συνάντηση με όσο το δυνατόν περισσότερα μέλη του site, αλλά διατηρώ τους ενδοιασμούς μου αναφορικά με την υλοποίησή της και τελικά πόσα άτομα θα συγκεντρωθούν. το αναφέρω διότι παρόμοιο σκηνικό έχει τύχει και στο παρελθόν. 
 

Επισκέπτης
εχει συζητηθει το θεμα πολλακις....
3-4 θα ρθουν βαρια....
 

Επισκέπτης
οσοι ειναι λιγο πιο παλιοι θα θυμουνται το συνθημα αναγνωρισης...
''ψιτ φιλος,τι ωρα ειναι?''
''ωρα για πιτσιλισμα''....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom