Νέα

Συνάντηση μελών του bourdela.com !

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα billk
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 67K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

arcans

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.957
Like
0
Πόντοι
16
ολοι μεσα ειστε,αλλα δεν βλεπω προτασεις συναδελφοι
 

barozo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
401
Κριτικές
32
Like
0
Πόντοι
601
ολοι μεσα ειστε,αλλα δεν βλεπω προτασεις συναδελφοι

συναγωνιστη ευγε για την πρωτοβουλια σου :thumbsup:
πρεπει να μαζευτουμε αρχικα ποιοι ειμαστε και ποσοι και μετα να βρουμε χωρο και ημερομηνια.


 

sferdeklos

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2008
Μηνύματα
9.010
Κριτικές
2
Like
22
Πόντοι
66
Η αυτου εξοχοτης θα τιμησει την συνερευρεση σας, αρκει να γινει το καλοκαιρι και να μην υπαρχουν δημοσιογραφοι!!!
Προτεινω η χοροεσπεριδα να γινει σε καμια ταβερνα για να μπορεσουμε να συζητησουμε σαν ανθρωποι και να ευχαριστηθουμε και κανενα κοψιδι διοτι το φαι δε σε απογοητευει ποτε. Και οπως ειχε πει και ο Καραμανλης "Θα σας παρακαλουσα να περασετε να παρετε ενα μεζε ή ενα ποτο, για να θυμομαστε την μερα αυτη".  :rockon:
Οπουδηποτε αλλου θα "χανομασταν".

Μετα τιμης,

Φον Σφερδεκλος ο 78ος Ο Σφενδονιστης του οικου Φον Τραβαχτεν  :jerking:
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.449
Κριτικές
5
Like
478
Πόντοι
36
Μέσα, με τρέλα!!!  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: Εννοείται σε στριπτιζάδικο η συνάντηση! Αλλά πού θα γίνει? Αθήνα, Θεσσαλονίκη?
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.449
Κριτικές
5
Like
478
Πόντοι
36
Μπορεί, αν το οργανώσουμε καλά, να γίνουν 2 συναντήσεις την ίδια μέρα σε Αθήνα και Θεσσαλονίκη ταυτόχρονα και να επισκεφθεί ο καθένας όποιο από τα 2 πάρτυ είναι πιό κοντά.  :rockon:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
πολυ καλη ιδεα.εγω εχω συναντισει πολλα παιδια απο το σα'ι'τ.τον vasili70 και τον lefteri38 στην Αγια Πετρουπολη τον kiapk Dykki vonmakouli kostas275 και τον υπουργο στην Αθηνα.....
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
.....οποσδηποτε πρεπει να γινουν μια συναντιση στην Αθηνα και μια στη Θεσσαλονικη.παντος ειναι μια καλη ιδεα.εγω θα ειμαι Ελλαδα 28 απρηλιου με 8 Μα'ι'ου περιπου.θα ηθελα οποσδηποτε να γνωρισω απο κοντα τον Ιωσηφ αν ειναι Ελλαδα εκεινο τον καιρο.αν ειναι κανονιστε καμια συναντιση.μαλλον το βλεπω να γινεται μια συναντιση για τους Ουκρανοφιλους μια για τους Τα'ι'λανδοφυλους(ειχε γινει παλια).παντος εγω το ειχα προσπαθισει περσι να βρεθουμε πολλα παιδια απο το σα'ι'τ να παμε φυλης.ειναι μια καλη ιδεα....
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
....αρχες Ιανουαριου ειχαμε συναντιθει στον Πειραια εγω ο vonmakoulis o kiapk o Dykki o υπουργος και ο kostas275 και ειχαμε κατσει σε μια καφετερια.για σενα που εισαι μονιμα Αθηνα ειναι πολυ ευκολο να μαζεψεις 5-10 παιδια απο το σα'ι'τ και να βρεθειται.αν ειναι να γινει κατι οταν θα ειμαι Αθηνα εγω ειμαι μεσα.το βλεπω κατι σαν μια συναντιση Ουκρανοφυλων και Ρωσσοφιλων.
 

blackbere

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2008
Μηνύματα
44
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
10
Καλημέρα παιδία.Δέν έχω γράψει πολλές κριτικές αλλά είμαι φανατικός του site και το παρακολουθώ καθημερινά.θα πρότεινα για σημείο συνάντησης την φετινή Εrotica που θα γίνει στις 14-17 Μαίου στο ΕΚΕΠ στην Μεταφόρφωση.Αν θα μπορούσαν να στείσουν τα παιδία που λειτουργούν το site κανά σταντ στην έκθεση θα ήταν καλή φάση και θα γνωριζόμασταν αρκετοί μεταξύ μας.
 

Nyar

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2009
Μηνύματα
363
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Για να πετύχει η συνάντηση μάλλον θα χρειαστεί να κλείσετε τη Ριζούπολη όπως κάνει γνωστή θρησκευτική κάστα και να γίνει σε μορφή συνεδρίου κόμματος. Το βρίσκω εξαιρετικά απίθανο να οργανωθεί κάτι παρεϊστικο εδώ, λόγω του σχετικά "ανοιχτού forum" που υπάρχει. Καλύτερα μεταξύ online buddies μέσω pm. Σκεφθείτε 250 φαν του πληρωμένου έρωτα (και λίγους βάζω) μαζεμένους σε μία ταβέρνα και τα θέματα συζητήσεων που θ'αναπτυχθούν !
Μια ιδέα είναι να οργανωθεί τουρνουά 5χ5 πανελλήνιου χαρακτήρα και οι χαμένοι να...κερνάνε...θα έχετε και δικαιολογίες να λείπετε από το σπίτι...kavlorapanators !
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.666
Like
8
Πόντοι
66
Σωστά - εδώ δε μπορείς να συναντηθείς πια με φιλαράκια από το στρατό που έχεις περάσεις και κάποιες φάσεις - είναι δυνατόν να βρεθείς με εντελώς αγνώστους και να πας για τσίπουρα?

Πράγματι, αν με κάποιον ταιριάζουν τα χνώτα σου (από τα λίγα που μπορεί να καταλάβεις πίσω από ένα keyboard) - στέλεις PM.
 

thdrpls

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2008
Μηνύματα
550
Κριτικές
1
Like
388
Πόντοι
26
εγω λεω να κλεισουμε ενα στριπ για συναντηση ολο δικο μας καθε μηνα και αλλο
 

meredi

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.485
Κριτικές
3
Like
78
Πόντοι
16
Εγω λεω κανα GANG BANG με τις τοπ πουτανες της φυλής....

Η να κλεισουμε κανα στουντιο ολη μερα!!!!!

Ακουει το 104....  50αρικο εισοδο και all you can fuck με ολες τις τανες μεσα.....

Ποτακι μπλα μπλα συναντηση και γαμησακι....

ελα τα στουντιοσ να δωσουν προσφορες
 

PILOTENIOS

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
233
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Από αντίστοιχη εμπειρία στο παρελθόν από chat room (πριν από 9 χρόνια βέβαια), μετά την συνάντηση σε ουζερί
80 ατόμων περίπου, πέσαν οι μάσκες, έπεσε γέλειο, και μετά ένας ένας χάθηκε από το room...
Η πλήρης αποτυχία....

Απλά μεταφέρω μια εμπειρία και τίποτα άλλο. Άλλωστε πιστέυω στο free will!
 

magkos

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.469
Κριτικές
2
Like
201
Πόντοι
16
αν ειναι και η νταρια η γλυκα  ειμαι μεσα
 

magkos

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.469
Κριτικές
2
Like
201
Πόντοι
16
πρεπει αν βιαστουμε!!!!!!!!! αμαν
 

aris63

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.585
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
616
ποτε λετε θα γινει αυτο?)) γιατι σε 1,5 μηνα φευγω για ρωσια για αρκετο καιρο....)

χεχεχε, τοτε μαλλον πρεπει να κανουμε αρκετες εντατικες θεραπειες για τον επομενο 1,5 μηνα!!!))  ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom