Νέα

Συμβουλές για μια σχέση με κοπέλα από στριπ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Vagostri
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 44
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

WHATABOUTFUCK

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Αυγ 2019
Μηνύματα
626
Κριτικές
30
Like
6.233
Πόντοι
5.636
Καλησπέρα σε όλους. Νομίζω από τους περισσότερους είμαι ποίο μικρός σε ηλικια και δεν είμαι αυτός που κάνει ότι τα ξέρει όλα. Ήθελα λοιπόν και άνοιξα το θρεντ ώστε όσοι ποίο Μεγάλοι με περισσότερη εμπειρία θέλουν να με βοηθήσουν συμβουλευτικά. Γνωρίζω εδώ καί ένα χρόνο μια κοπέλα από στριπ. ΔΕΝ της έχω ακουμπήσει ποτέ λεφτά. (Μόνο κάνα δύο ποτά) ξέρω επίσης ότι και να ήθελα να το παίξω φράγματος αυτή θα καταλάβενε ότι δεν έχω... Σε κάποια φάση μιλάγαμε επειδή τα λέγαμε ως "φίλοι"??? και σε έναν χορό που πήρα για πλάκα δεν την επιανα ώσπου άρχισε να με φιλάει μόνη της κλπ. Μετά από λίγες μέρες μιας και καιρό μου έλεγε συνέχεια κοπλιμεντα (όχι μόστρα έτσι καί αλλιώς δεν κερδίζω τίποτα με το να πω ότι είμαι ωραίος κάπου ανονιμα). Απλώς το αναφέρω ώστε να έχετε πλήρη εικόνα. Βλέπω καί ξέρω ότι γουστάρει εσωτερικά καί τίς φερομαι καλά. Ώσπου φτάσαμε σε σημείο να λέμε ότι θέλει να βγαίνουμε να είναι κοπέλα μου κλπ αρκεί να μη το μάθει κανείς από το μαγαζί (λογικό) η επικοινωνία ελάχιστη δουλεύει και κοιμάται.(λογικό) όταν σε κάποια φάση μου την έδωσε της την είπα ότι να μήν παίζει μαζί μου καί μου είπε ότι αλήθεια με θέλει αλλά δουλευει και ότι έχει προβλήμα μου είπε ότι είναι η μάνα της στο νοσοκομείο κλπ. Τέλος πάντων αυτό που της είπα στο τέλος είναι να είναι ξεκάθαρη μαζί μου και εγώ το εννοούσα ότι είμαι δίπλα τής εάν κάτι χρειαστεί. Ερώτηση 1. Τι σκατα διάγνωση κάνετε; Τι θέλει λέει αλήθεια;; Γιατί να πει ψέματα εφόσον δεν έχει να κερδίσει κάτι;; Πώς πρέπει να το χειριστω τώρα;;
Ευχαριστώ πολύ όποιον Μπέι στον κόπο να ασχοληθεί. Να είστε όλοι καλά.
...τύπε?...

...ανάλογα πόσα έχεις στην τσέπη...τράβα και ρίξε μερικούς πήδους δεξιά και αριστερά...και χτύπα επαναλήψεις κάθε φορά που την σκέφτεσαι...

...μην μπλέξεις με τέτοιες ψώλες...γιατί θα παρασυρθείς στον βούρκο τους...χωρίς να το καταλάβεις...

...ΚΟΨΕ!...και τράβα γάμα αλλού...

:hi: :hi:
 

shadow

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
11.839
Κριτικές
1
Like
9.655
Πόντοι
2.456
τυπε μην ακους κανέναν ,αυριο κιολας παρε μονόπετρο τουλάχιστον αξιας 2000 ευρω ,ανθοδέσμη ,σοκολατίνα και πηγαινε να την ζητήσεις απο τους δικους της!
 

WHATABOUTFUCK

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Αυγ 2019
Μηνύματα
626
Κριτικές
30
Like
6.233
Πόντοι
5.636
τυπε μην ακους κανέναν ,αυριο κιολας παρε μονόπετρο τουλάχιστον αξιας 2000 ευρω ,ανθοδέσμη ,σοκολατίνα και πηγαινε να την ζητήσεις απο τους δικους της!
...η μάνα είναι στο νοσοκομείο είπαμε βρε συνάδελφε!!...μην ξεχνιώμαστε!!!...

...είπαμε ότι έχει πέσει σε λούκι η κοπελίτσα...

...μπαμπάς δεν θα υπάρχει ως συνήθως σε αυτές τις περιπτώσεις...οπότε τι μένει????...

...μα φυσικά να βρούμε κάποιον για καμιά............."επιστρεπτέα προκαταβολή"!!!...

...η οποία στην πορεία...και κατόπιν συνεννόησης...θα υποστεί κούρεμα κατά ένα σεβαστό ποσοστό...οπότε δεν θα είναι επιστρεπτέα!!!!!!!...

:bounce: :tooth: :2funny: :bounce:
 

geroksouras

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
29 Δεκ 2013
Μηνύματα
5.370
Κριτικές
291
Like
37.839
Πόντοι
34.478
...τύπε?...

...ανάλογα πόσα έχεις στην τσέπη...τράβα και ρίξε μερικούς πήδους δεξιά και αριστερά...και χτύπα επαναλήψεις κάθε φορά που την σκέφτεσαι...

...μην μπλέξεις με τέτοιες ψώλες...γιατί θα παρασυρθείς στον βούρκο τους...χωρίς να το καταλάβεις...

...ΚΟΨΕ!...και τράβα γάμα αλλού...

:hi: :hi:
μπερδευεσε αδερφε
εγω μια χαρα εχω περασει με γκομενες πρωην στριπερ
και ειναι οι μονες που οταν χωρισαμε μειναμε πραγματικοι φιλοι
και μαλιστα την μια στην εχω γνωρισει κιολας
 

svas79

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2007
Μηνύματα
375
Like
235
Πόντοι
21
Προσεχε μονο μη σε <γδυσει>. Εχουν εμπειρια σε αυτο λογω επαγγελματος :2funny:
 

Μπιρλας

Μέγας
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
11.663
Like
11.122
Πόντοι
3.656
Καλησπέρα σε όλους. Νομίζω από τους περισσότερους είμαι ποίο μικρός σε ηλικια και δεν είμαι αυτός που κάνει ότι τα ξέρει όλα. Ήθελα λοιπόν και άνοιξα το θρεντ ώστε όσοι ποίο Μεγάλοι με περισσότερη εμπειρία θέλουν να με βοηθήσουν συμβουλευτικά. Γνωρίζω εδώ καί ένα χρόνο μια κοπέλα από στριπ. ΔΕΝ της έχω ακουμπήσει ποτέ λεφτά. (Μόνο κάνα δύο ποτά) ξέρω επίσης ότι και να ήθελα να το παίξω φράγματος αυτή θα καταλάβενε ότι δεν έχω... Σε κάποια φάση μιλάγαμε επειδή τα λέγαμε ως "φίλοι"??? και σε έναν χορό που πήρα για πλάκα δεν την επιανα ώσπου άρχισε να με φιλάει μόνη της κλπ. Μετά από λίγες μέρες μιας και καιρό μου έλεγε συνέχεια κοπλιμεντα (όχι μόστρα έτσι καί αλλιώς δεν κερδίζω τίποτα με το να πω ότι είμαι ωραίος κάπου ανονιμα). Απλώς το αναφέρω ώστε να έχετε πλήρη εικόνα. Βλέπω καί ξέρω ότι γουστάρει εσωτερικά καί τίς φερομαι καλά. Ώσπου φτάσαμε σε σημείο να λέμε ότι θέλει να βγαίνουμε να είναι κοπέλα μου κλπ αρκεί να μη το μάθει κανείς από το μαγαζί (λογικό) η επικοινωνία ελάχιστη δουλεύει και κοιμάται.(λογικό) όταν σε κάποια φάση μου την έδωσε της την είπα ότι να μήν παίζει μαζί μου καί μου είπε ότι αλήθεια με θέλει αλλά δουλευει και ότι έχει προβλήμα μου είπε ότι είναι η μάνα της στο νοσοκομείο κλπ. Τέλος πάντων αυτό που της είπα στο τέλος είναι να είναι ξεκάθαρη μαζί μου και εγώ το εννοούσα ότι είμαι δίπλα τής εάν κάτι χρειαστεί. Ερώτηση 1. Τι σκατα διάγνωση κάνετε; Τι θέλει λέει αλήθεια;; Γιατί να πει ψέματα εφόσον δεν έχει να κερδίσει κάτι;; Πώς πρέπει να το χειριστω τώρα;;
Ευχαριστώ πολύ όποιον Μπέι στον κόπο να ασχοληθεί. Να είστε όλοι καλά.
Εγω θα σου ελεγα να γυρισεις και να τελειωσεις το σχολειο.
 

SKOUFATOS

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2012
Μηνύματα
15
Like
22
Πόντοι
0
Φίλε οτι και να σου πούμε εμείς την απάντηση την εχεισ εσύ.Εαν νιώθεις να θέλεις να προχωρήσεις πριν το κάνεις πρέπει να νιώθεις εσυ καλά...α' οτι ειναι στρίπερ και οτι αυτο συνεπάγεται β. να εισαι ειλικρινής πρωτίστως με τον εαυτό σου και μετά απέναντι της. γ.η ζωή είναι για να περνάμε καά και μόνο εσυ ξέρεις πως θα το κάνεις αυτό.Δεν σου λέω γάμα την δεν σου λέω αστην δεν σου λέω θα στα φάει.Στρίπερ ειναι απλα το επάγγελμα που η κοπέλα κανει για να επιβιώσει με οτι προσωπικο κόστος αυτο συνεπάγεται και που είναι δικό της να το αποδεχτεί και να αντιμετωπίσει. Οτι γραψαμε ειναι δικες μασ απόψεις και εμπειρίες.Σειρά σου να αποκτησεις δικ'ες σου.Απλά οτι και να αποφασόσεις εσύ να εισαι οκ με την απόφαση σου.
 

WHATABOUTFUCK

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Αυγ 2019
Μηνύματα
626
Κριτικές
30
Like
6.233
Πόντοι
5.636
μπερδευεσε αδερφε
εγω μια χαρα εχω περασει με γκομενες πρωην στριπερ
και ειναι οι μονες που οταν χωρισαμε μειναμε πραγματικοι φιλοι
και μαλιστα την μια στην εχω γνωρισει κιολας
...εσύ είσαι έμπειρος παίχτης...ξέρεις τους κανόνες του παιχνιδιού...δεν είσαι σαν αυτόν...

...όταν δεν πατάς γερά στα πόδια σου...και δεν είσαι σίγουρος...καλύτερα να φεύγεις...
 

Accountant

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2021
Μηνύματα
403
Like
2.226
Πόντοι
441
...η μάνα είναι στο νοσοκομείο είπαμε βρε συνάδελφε!!...μην ξεχνιώμαστε!!!...

...είπαμε ότι έχει πέσει σε λούκι η κοπελίτσα...

...μπαμπάς δεν θα υπάρχει ως συνήθως σε αυτές τις περιπτώσεις...οπότε τι μένει????...

...μα φυσικά να βρούμε κάποιον για καμιά............."επιστρεπτέα προκαταβολή"!!!...

...η οποία στην πορεία...και κατόπιν συνεννόησης...θα υποστεί κούρεμα κατά ένα σεβαστό ποσοστό...οπότε δεν θα είναι επιστρεπτέα!!!!!!!...

:bounce: :tooth: :2funny: :bounce:
Μη επιστρεπτεα χορήγηση ?
 

thodorio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2014
Μηνύματα
2.782
Κριτικές
4
Like
1.819
Πόντοι
216
Καλησπέρα σε όλους. Νομίζω από τους περισσότερους είμαι ποίο μικρός σε ηλικια και δεν είμαι αυτός που κάνει ότι τα ξέρει όλα. Ήθελα λοιπόν και άνοιξα το θρεντ ώστε όσοι ποίο Μεγάλοι με περισσότερη εμπειρία θέλουν να με βοηθήσουν συμβουλευτικά. Γνωρίζω εδώ καί ένα χρόνο μια κοπέλα από στριπ. ΔΕΝ της έχω ακουμπήσει ποτέ λεφτά. (Μόνο κάνα δύο ποτά) ξέρω επίσης ότι και να ήθελα να το παίξω φράγματος αυτή θα καταλάβενε ότι δεν έχω... Σε κάποια φάση μιλάγαμε επειδή τα λέγαμε ως "φίλοι"??? και σε έναν χορό που πήρα για πλάκα δεν την επιανα ώσπου άρχισε να με φιλάει μόνη της κλπ. Μετά από λίγες μέρες μιας και καιρό μου έλεγε συνέχεια κοπλιμεντα (όχι μόστρα έτσι καί αλλιώς δεν κερδίζω τίποτα με το να πω ότι είμαι ωραίος κάπου ανονιμα). Απλώς το αναφέρω ώστε να έχετε πλήρη εικόνα. Βλέπω καί ξέρω ότι γουστάρει εσωτερικά καί τίς φερομαι καλά. Ώσπου φτάσαμε σε σημείο να λέμε ότι θέλει να βγαίνουμε να είναι κοπέλα μου κλπ αρκεί να μη το μάθει κανείς από το μαγαζί (λογικό) η επικοινωνία ελάχιστη δουλεύει και κοιμάται.(λογικό) όταν σε κάποια φάση μου την έδωσε της την είπα ότι να μήν παίζει μαζί μου καί μου είπε ότι αλήθεια με θέλει αλλά δουλευει και ότι έχει προβλήμα μου είπε ότι είναι η μάνα της στο νοσοκομείο κλπ. Τέλος πάντων αυτό που της είπα στο τέλος είναι να είναι ξεκάθαρη μαζί μου και εγώ το εννοούσα ότι είμαι δίπλα τής εάν κάτι χρειαστεί. Ερώτηση 1. Τι σκατα διάγνωση κάνετε; Τι θέλει λέει αλήθεια;; Γιατί να πει ψέματα εφόσον δεν έχει να κερδίσει κάτι;; Πώς πρέπει να το χειριστω τώρα;;
Ευχαριστώ πολύ όποιον Μπέι στον κόπο να ασχοληθεί. Να είστε όλοι καλά.

Συμβουλές για μια σχέση με κοπέλα από στριπ​

Δεν κανεις σχεση με στριπερ, δεν υπαρχει σχεση με στριπερ
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.501
Κριτικές
22
Like
369
Πόντοι
5.795
θέλει λίγο προσοχή ,άμα δεις ότι ζητάνε δωράκια ,δακτυλιδάκια,ρουχαλάκια κάντε μια ξηγημένη ερώτηση δηλαδή αγκαπη μου αυτο που κάνουμε στο μαγαζί με 100 δεν το κάνουμε και σε κανένα ξενοδοχείο και όλα δικά σου και όχι τα μισά που σου κρατάει το μαγαζί κυρίως αμα σε αφηνουν να πιασεις το μουνι και δείνουν και γλωσσοφιλα...κατι σημαίνει,,, 2.άμα σε δουν σαν φίλο θα βγήτε έξω για καφε,καμμια ψαροταβέρνα και στο τέλος δεν θα θέλουν ουτε χορό στο μαγαζί μούχει τύχει μερικές φορές....εσύ φίλος. η χειρότερη φάση..3.κοιταζόμαστε λίγο στον καθρέφτη και λέμε εγω είμαι ένας πενητάρης παππούς λίγο μπούλης τι καψουριλικια και μαλακίες απο ένα 25χρονο πιπινι......
η γκόμενα άμα γουστάει θα το δείξει....θα σε πέρνει τηλέφωνο καθε 3 και λίγο και δεν θα την πέρνεις σαν μαλάκας κάθε μέρα.2 θα επιδιώκει να βγένεται έξω .......και δεν θα στραβώσει άμα την πας στα μακντντοναλντς....
 

Cantfindname

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2017
Μηνύματα
582
Like
877
Πόντοι
86
αδερφε , στο λεω με ειλικρινα καλη προθεση , δεν θα βρεις κανεναν εμπειρο σε τετοια θεματα . σχεδον σιγουρα δεν υπαρχει εδω μεσα καποιος εμπλεκομενος να σε συμβουλευσει
Καλά, μην είσαι τόσο σίγουρος για αυτό :confused:. Όπως και να έχει νηματοθέτη, στείλε μου pm αν θες να ρωτήσεις οτιδήποτε
 

WHATABOUTFUCK

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Αυγ 2019
Μηνύματα
626
Κριτικές
30
Like
6.233
Πόντοι
5.636
Καλά, μην είσαι τόσο σίγουρος για αυτό :confused:. Όπως και να έχει νηματοθέτη, στείλε μου pm αν θες να ρωτήσεις οτιδήποτε
...τι χρεώνεις τύπε?...

...έχω και εγώ κάποιες απορίες για μια τύπισσα που δουλεύει στην Κολωνού...αλλά μου λέει ότι θέλει να κάνει σοβαρή σχέση μαζί μου...και δεν ξέρω τι να κάνω ρε πούστη μου...

:bounce: :tooth: :2funny: :bounce:
 

Cantfindname

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2017
Μηνύματα
582
Like
877
Πόντοι
86
...τι χρεώνεις τύπε?...

...έχω και εγώ κάποιες απορίες για μια τύπισσα που δουλεύει στην Κολωνού...αλλά μου λέει ότι θέλει να κάνει σοβαρή σχέση μαζί μου...και δεν ξέρω τι να κάνω ρε πούστη μου...

:bounce: :tooth: :2funny: :bounce:
Το παίζεις ξύπνιος τύπε? Τράβα ειρωνέψου αλλού
 

WHATABOUTFUCK

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Αυγ 2019
Μηνύματα
626
Κριτικές
30
Like
6.233
Πόντοι
5.636
Το παίζεις ξύπνιος τύπε? Τράβα ειρωνέψου αλλού
...τύπε βλέπω να έχεις στείλει πολλά μηνύματα στην Ημερήσια ενημέρωση για Strιpclubs...αλλά εσύ τον Vagostri θέλεις απλά να τον βοηθήσεις...απλά προτιμάς τα p.m...

:bounce: :tooth: :2funny: :bounce:
 

Cantfindname

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2017
Μηνύματα
582
Like
877
Πόντοι
86
...τύπε βλέπω να έχεις στείλει πολλά μηνύματα στην Ημερήσια ενημέρωση για Strιpclubs...αλλά εσύ τον Vagostri θέλεις απλά να τον βοηθήσεις...απλά προτιμάς τα p.m...

:bounce: :tooth: :2funny: :bounce:
Τα προτιμώ για να αποφύγω απαντήσεις σαν τις δικές σου. Πάντως χαίρομαι που κάθισες να δεις που έχω ποστάρει
 

WHATABOUTFUCK

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Αυγ 2019
Μηνύματα
626
Κριτικές
30
Like
6.233
Πόντοι
5.636
Τα προτιμώ για να αποφύγω απαντήσεις σαν τις δικές σου. Πάντως χαίρομαι που κάθισες να δεις που έχω ποστάρει
...τύπε βάλε φραγή πρόσβασης στο account σου...

...στο λέω για να βοηθάς κόσμο ανεμπόδιστα...ξέρεις εσύ...

:bounce: :tooth: :2funny: :bounce:
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.501
Κριτικές
22
Like
369
Πόντοι
5.795
θέλει λίγο προσοχή ,άμα δεις ότι ζητάνε δωράκια ,δακτυλιδάκια,ρουχαλάκια κάντε μια ξηγημένη ερώτηση δηλαδή αγκαπη μου αυτο που κάνουμε στο μαγαζί με 100 δεν το κάνουμε και σε κανένα ξενοδοχείο και όλα δικά σου και όχι τα μισά που σου κρατάει το μαγαζί κυρίως αμα σε αφηνουν να πιασεις το μουνι και δείνουν και γλωσσοφιλα...κατι σημαίνει,,, 2.άμα σε δουν σαν φίλο θα βγήτε έξω για καφε,καμμια ψαροταβέρνα και στο τέλος δεν θα θέλουν ουτε χορό στο μαγαζί μούχει τύχει μερικές φορές....εσύ φίλος. η χειρότερη φάση..3.κοιταζόμαστε λίγο στον καθρέφτη και λέμε εγω είμαι ένας πενητάρης παππούς λίγο μπούλης τι καψουριλικια και μαλακίες απο ένα 25χρονο πιπινι......
η γκόμενα άμα γουστάει θα το δείξει....θα σε πέρνει τηλέφωνο καθε 3 και λίγο και δεν θα την πέρνεις σαν μαλάκας κάθε μέρα.2 θα επιδιώκει να βγένεται έξω .......και δεν θα στραβώσει άμα την πας στα μακντοναλντς....
α ξεχασα 'αμα πέσει στην αντιληψήσου ψιλοκοκο η αλκοολικι τον μπουλο και γρήγορα κάποτε είχα την καλύτερη και ήταν στο ούζο....έπινε ούζο σε μπουκαλι μπύρας με καλαμάκι για να μην την παρω χαμπάρι... όταν την σουταρα επι ένα μηνα εβρισκα μπουκαλάκια ούζοστα ποιο απίθανα μέρη του σπιτιού...
 
Τελευταία τροποποίηση:

Peter Pan(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2020
Μηνύματα
176
Κριτικές
14
Like
1.188
Πόντοι
371
Για μένα είναι εύκολη ερώτηση. Κάνε ότι θες αλλά όταν καταλάβεις ότι δεν σε σέβεται ή δεν σέβεται τον χρόνο σου τρέχα όσο πιο γρήγορα μπορείς.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom