Νέα

Σύγκριση Νέας Δημοκρατίας - Πα.Σο.Κ.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kemal
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 42K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.393
Κριτικές
1
Like
905
Πόντοι
96
Μαζι με την εντονη παροχολογια ερχεται και η εντονη παπαρολογια!!
Θα επαναλάβω για οσους ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ "δοντι" σε ενα ή και στα δυο μεγαλα κόμματα και θέλουν να ρίξουν μια ψηφο διαμαρτυρίας οτι ΟΤΙ και να ψηφισουν, αρκει να ρίξει μια ΕΓΚΥΡΗ ψηφο θα πονεσει και τα 2 κομματα 

  Η προσωπικη μου αποψη ειναι οτι ιδεολογιες δεν υπαρχουν πια!! ΠΑΣΟΚ και ΝΔ ειναι πια ολοιδια κομματα και ακολουθουν την πολιτικη που τουςκαθορίζει η Ευρωπη και πέφτουν απο γκαφα σε γκαφα και οι 2 σε ότι διαχειρίζονται, ουτε τα κοινοχρηστα σε μια πολύκατοικια δεν μπορουν να βγαλουν μερικοι αξιωματουχοι αυτων των κομματων! 

  Οσο για τον εκβιασμο της "αυτοδυναμιας", αν ειναι πια ζήτημα Εθνικης σημασιας η αυτοδυναμία γιατι δεν αποσύρεται ενα απο τα 2 μεγαλα κόμματα. Γιατι να μην συννενοηθουμε να ψηφισουμε ολοι το ιδιο κομμα να βγαλει 190 βουλευτες να ψηφισουν τον πρόεδρο σε 2,5 χρόνια (αλιως παλι εκλογες θα εχουμε). Ας έχουμε 1 κόμμα να κατεβαινει στις εκλογες να βγαζει 300 βουλευτες και "αυτοδύναμα" να κυβερνα ΤΙ ΤΑ ΘΕΛΟΥΜΕ ΤΑ 10 ΚΟΜΜΑΤΑ!!


  Τελος οσο για το ΠΑΣΟΚ που δεν το πολυσχολιαζουμε ο ΓΑΠ και καλος ειναι και καλες προθεσεις εχει αλλα αν βγει πρωθυπουργος οι υπολοιποι εμπειροι μαγκες και δαγκες μεχρι και το προσωπικο του γραφειο θα το παρουν απο το IKEA και θα το τιμολόγιο θα γραφει SATO και αξια 50,000€!!

ΥΓ ΟΧΙ ΑΠΟΧΗ γιατι αν πχ το ΠΑΣΟΚ παρει απο 3000000 ψηφους 2700000 αλλα ποσοστο 42% επειδη η αποχη ειναι τεραστια θα βγει και θα σου πει αυξησα τα ποσοστα μου και εκφραζω το 42% του Ελληνικου λαου!!!!!!!!!!!!!!!!!1

ΥΓ2 Στις δημοκρατιες ΟΛΟΙ εχουν το δικαιωμα του εκλεγειν και του ΕΚΛΕΓΕΣΘΑΙ δεν λέει πουθενα οτι πρεπει να ανηκεις σε ενα μεγαλο κομμα για να σε ψηφισουμε. Και η πολυφωνια σε κομματα ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ειναι οποιος θέλει ψηφιζει μικρο άλλος μεγαλο.

Παρτε και ενα βιντεο του προεδρουμε ενα συναδελφο απο την εποχη του περιπου τριχιλιαρου!!

[youtube=425,350]WnkFBgyFvMo[/youtube]


edit giorgospapa: διορθωθηκε το ποστ για να παιζει το βιντεο απευθειας στο θρεντ..
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Σωστά, κι όπως έχουμε πει πολλές φορές η αποχή ευνοεί τα 2 μεγάλα κόμματα. Γιατί τα 2 μεγάλα κόμματα ουδόλως τα απασχολεί το ποσοστό της αποχής από τη στιγμή που και με αυτούς που ψηφίζουν καταλαμβάνουν την εξουσία.
 

mikeget1

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2007
Μηνύματα
270
Like
0
Πόντοι
1
ΠΑΣΟΚ και ΝΔ ειναι πια ολοιδια κομματα και ακολουθουν την πολιτικη
Δεν το νομίζω φίλτατε ότι είναι ολόιδιοι!
Το ΠΑΣΟΚ είναι πλέον το κόμμα των δημόσιων υπάλληλων-χαραμοφάιδων!
:jerking: :jerking: :jerking:
Δεν μπορεί να το αμφισβητήσει κανείς αυτό! Σε όλες τις εκλογές των συνδικαλιστών-εργατοπατέρων-αρχιχαραμοφάιδων :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: (γνωρίζετε ότι όποιος είναι συνδικαλιστής δεν μπορεί κανείς να τον υποχρεώσει να πατήσει το πόδι του στη δουλειά? :headbang: :headbang: :headbang:) το ΠΑΣΟΚ πήρε πάνω από 75% σε όλες τις δημόσιες υπηρεσίες?
ΑΥΤΟ ΤΑ ΛΕΕΙ ΟΛΑ!!! :think:
Οπότε γίνετε λίγο πιο σκεπτόμενα άτομα! :think: :think: :think:
Εγώ δεν γουστάρω να πληρώνω τεμπέληδες με βαρβάτους μισθούς (1.000-1.200-1.500-2.000€ και βάλε!!!!) οι οποίοι όταν θα βρεθώ μπροστά στο γραφείο τους  :helpplea:θα μου φερθούν λες και είμαι ο πιο βρωμερός ζητιάνος!!! :uglystupid:
Βρωμεροί είναι όλοι αυτοί που λυμαίνονται το δημόσιο χρήμα και 2εκ έλληνες ιδωτικοί υπάλληλοι και ελ.επαγγελματίες σκοτώνονται στη δουλειά για να ταίζουν αυτούς!
Όταν πριν 3 χρόνια περίπου άκουσα μια δήλωση ενός υπουργού (αν θυμάμαι καλά του Παναγιωτόπουλου) ότι πρέπει επιτέλους να σταματήσει ο έλληνας όταν είναι παιδάκι και τον ρωτάνε "τι θες να γίνεις όταν μεγαλώσεις?" να απαντάει "δημόσιος υπάλληλος" τότε πήρα ανάποδες! :rockon:Λέω κάτι γίνεται εδώ :rockon: :rockon: :rockon:
Σημ. ήμουν και γω στις προηγούμενες εκλογές σαν και σας πιστεύοντας "τι Κωστάκης-τι Γιωργάκης" και δεν ψήφισα κανέναν απ τους 2.
Σκέφτομαι τώρα όμως αν τυχόν και ξαναβγεί το ΠΑΣΟΚ  :headbang:πόσα εκατομμύρια κοματόσκυλα θα μπούν επιπλέον στο δημόσιο, πόσα δις € θα ξανακλεφτούν (πχ απ το χρηματηστήριο)κτλ κτλ κτλ και τρελαίνομαι! Λέω απλά ότι αν υπάρχει Θεός και μας αγαπάει λίγο δε θα μας αφήσει να χαθούμε στους αετονύχηδες αυτούς που καταχρέωσαν την Ελλάδα πληρώνοντας για τον κάθε Πασοκοαριστερό δημ.υπάλληλο! :rockon: :rockon:
Αν τώρα όλοι εσείς που γουστάρετε να ξαναβγεί το ΠΑΣΟΚ είστε δημ. υπαλληλοι :jerking: τότε έχετε δίκιο!
Αν όμως δεν είστε τότε είστε άξιοι της μοίρας σας και δεν σας φταίει κανένας Καραμανλής για την κατάντια μας!
Όσον αφορά όλους εσάς που υποστηρίζετε ότι και οι 2 είναι ίδιοι ισχύει το ίδιο:Είστε δη.υπ.?Ψηφίστε ΠΑΣΟΚ.Θα σας υποστηρίξει!
Δεν είστε? Ε! Ψηφίστε αυτούς που στοχεύουν στις ιδιωτικοποιήσεις (το έχουν ήδη κάνει πράξη,βλ Εμπορική-Αγροτική και εκατοντάδες άλλες, χωρίς να δώσουν σημασία στην κατακραυγή ΟΛΩΝ των δημοσιογράφων) και θα πάρουν το μπούλο σιγά-σιγά οι χαραμοφάηδες. :rockon:
Συγνώμη αν σας κούρασα αλλά θέλω να σκέφτεστε λίγο πριν πέσετε στη λούμπα και παρασυρθείτε απ την καραμέλα των media περί του ότι είναι ίδιοι και οι δύο.
                  :think: :think:ΟΥΔΟΛΩΣ!!! :idiot: :idiot:
 

POLYATAKTOS

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
483
Like
2
Πόντοι
1
Και επειδη κι εγω δεν ειμαι χαραμοφαης του Δημοσιου, ουτε και κοματικα βολεμενος απο κανενα κομα, θα μαυρισω το ΠΑΣΟΚ για τους λογους που ανεφερες προηγουμενω!!!
ΝΔ λοπον.....
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Mα τι γίνεται; Πιάσαν όλα τα γαλάζια παιδιά όποιο forum βρίσκουν και κάνουν προπαγάνδα για να ψαρέψουν ψήφους; Και όλοι λένε το ίδιο παραμύθι: "εγώ είμαι αναποφάσιστος-ουδέτερος, αλλά ο κοστάκης μου έκλεισε το μάτι και..."

Τα περί πασοκ και δημοσίων υπαλλήλων είναι παραμύθια της χαλιμάς. Μόνο αυτοί που μπήκαν τα τελευταία χρόνια ισοφαρίζουν το σκορ. Αλλά είναι φυσικό να τρελαίνεσαι με τη σκέψη πόσοι πράσινοι θα μπουν στο δημόσιο, μια και εσύ προφανώς θέλεις να μπαίνουν μόνο γαλάζιοι.

Και στο κάτω κάτω που είναι η στήριξη της νδ στην ιδιωτική πρωτοβουλία; Έτσι κι αλλιώς η αποβιομηχανοποίηση της χώρας προχωράει ραγδαία και το ΑΕΠ στηρίζεται στον αγοραίο έρωτα!

Έχεις γράψει και άλλες μπούρδες, όπως το ότι θεωρείς τα 1000 ευρώ βαρβάτο μισθό που προκαλεί το δημόσιο αίσθημα. Ξεχνάς και τις ιδιωτικοποιήσεις που έκανε ο Σημίτης (το αν τις έκανε καλώς ή κακώς είναι άλλο ζήτημα). Θυμάσαι το χρηματιστήριο αλλά ξεχνάς τα ομόλογα.

Και αντί να μιλάς για το παιδικό όνειρο των υποψήφιων δημοσίων υπαλλήλων, κοίτα καλύτερα το παιδικό όνειρο των υποψήφιων γαλάζιων βουλευτών, και πόσοι από αυτούς δεν έχουν δουλέψει ποτέ στη ζωή τους, αλλά απλώς κληρονομούν την έδρα του μπαμπά.

Θέλεις να τους απαριθμήσουμε;
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
αν βγει αυτοδυναμη η ΝΔ μετα απο αυτα τα 4 γαμω χρονια τοτε ειμαστε αξιοι για ΠΟΥΤΣΟ ΚΑΙ ΚΑΨΙΜΟ στην ομόνοια

O ανιψιός μοιάζει με τον σύζυγο που δέρνει 4 χρόνια τη γυναίκα του και όταν εκείνη αποφασίζει να τον εγκαταλείψει, εκείνος της λέει ότι ο γάμος τους μπορεί να έχει μερικά προβλήματα αλλά αξίζει να του δώσει άλλη μία ευκαιρία.
 

COMMANDER

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
828
Like
24
Πόντοι
6
Τιμωρια στα δυο κομματα εξουσιας, τα οποια ΔΕΝ εχουν ουσιαστικη διαφορα, εκτος απο το χρωμα τους και βεβαια τα "σκουλικια" τους, που τρωνε καθε φορα τους φορους μας.
Αν ημουνα και εγω διορισμενος στο Δημοσιο η προνομιακος προμηθευτης του, σαφως και θα εδινα μαχη για τον "ευεργετη" μου, ΑΛΛΑ,μιας και δεν ειμαι, ΜΑΥΡΟΟΟΟΟΟΟ.....
Εγω εχω ενσημα απο το 1982, ΠΟΣΑ ενσημα εχουν ο Κωστακης και ο Γιωργακης ?????
 

Επισκέπτης
Υπάρχουν 21 συνδυασμοί κομμάτων που παίρνουν μέρος στις εκλογές φέτος.

Εσείς μείνατε μόνο στους 2 πιο αποδεδειγμένα με έργα και γραφές σιχαμερούς;;;

Ένα ερώτημα που με ταλανίζει είναι το εξής:

Αφού ο εκάστοτε επαγγελματίας ψεύτης βγαίνει και λέει ότι η οικονομία πετάει και η ανάπτυξη το ίδιο, δίνοντας την εικόνα της ευημερίας, γιατί κανείς πούστης δεν εισηγήται τη μείωση του ορίου ηλικίας συνταξιοδότησης;; Γιατί πρέπει αυτό να ανεβαίνει όταν υπάρχει θετικό οικονομικό (λέμε τώρα) αποτέλεσμα κι όχι να κατεβαίνει;



 

lordjim

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
1.664
Like
72
Πόντοι
16
Mα τι γίνεται; Πιάσαν όλα τα γαλάζια παιδιά όποιο forum βρίσκουν και κάνουν προπαγάνδα για να ψαρέψουν ψήφους; Και όλοι λένε το ίδιο παραμύθι: "εγώ είμαι αναποφάσιστος-ουδέτερος, αλλά ο κοστάκης μου έκλεισε το μάτι και..."

Τα περί πασοκ και δημοσίων υπαλλήλων είναι παραμύθια της χαλιμάς. Μόνο αυτοί που μπήκαν τα τελευταία χρόνια ισοφαρίζουν το σκορ. Αλλά είναι φυσικό να τρελαίνεσαι με τη σκέψη πόσοι πράσινοι θα μπουν στο δημόσιο, μια και εσύ προφανώς θέλεις να μπαίνουν μόνο γαλάζιοι.

Και στο κάτω κάτω που είναι η στήριξη της νδ στην ιδιωτική πρωτοβουλία; Έτσι κι αλλιώς η αποβιομηχανοποίηση της χώρας προχωράει ραγδαία και το ΑΕΠ στηρίζεται στον αγοραίο έρωτα!

Έχεις γράψει και άλλες μπούρδες, όπως το ότι θεωρείς τα 1000 ευρώ βαρβάτο μισθό που προκαλεί το δημόσιο αίσθημα. Ξεχνάς και τις ιδιωτικοποιήσεις που έκανε ο Σημίτης (το αν τις έκανε καλώς ή κακώς είναι άλλο ζήτημα). Θυμάσαι το χρηματιστήριο αλλά ξεχνάς τα ομόλογα.

Και αντί να μιλάς για το παιδικό όνειρο των υποψήφιων δημοσίων υπαλλήλων, κοίτα καλύτερα το παιδικό όνειρο των υποψήφιων γαλάζιων βουλευτών, και πόσοι από αυτούς δεν έχουν δουλέψει ποτέ στη ζωή τους, αλλά απλώς κληρονομούν την έδρα του μπαμπά.

Θέλεις να τους απαριθμήσουμε;
Φιλε μου
Τελικα ΚΑΡΦΩΘΗΚΕΣ. Εσυ δεν ησουν πιο πανω που υποστηριζες ψηφο στα μικρα κομματα;
Τωρα βγηκες Πασοκος;
Μωρε καλα ΚΑΤΙ μου μυριζε εμενα :birdman:
 

mikeget1

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2007
Μηνύματα
270
Like
0
Πόντοι
1
Τα περί πασοκ και δημοσίων υπαλλήλων είναι παραμύθια της χαλιμάς. Μόνο αυτοί που μπήκαν τα τελευταία χρόνια ισοφαρίζουν το σκορ. Αλλά είναι φυσικό να τρελαίνεσαι με τη σκέψη πόσοι πράσινοι θα μπουν στο δημόσιο, μια και εσύ προφανώς θέλεις να μπαίνουν μόνο γαλάζιοι.
Μάλλον δεν κατάλαβες καλά φίλε!Εγώ θα προτιμούσα να μην ξαναμπεί κανείς στο δημόσιο είτε πράσινος είτε γαλάζιος!

Και στο κάτω κάτω που είναι η στήριξη της νδ στην ιδιωτική πρωτοβουλία;
Αυτό είναι μεγάλη κουβέντα αλλά πρέπει πρώτα να βγάλεις τις αριστερές παρωπίδες για να μπορέσεις να καταλάβεις!
Έχεις γράψει και άλλες μπούρδες, όπως το ότι θεωρείς τα 1000 ευρώ βαρβάτο μισθό που προκαλεί το δημόσιο αίσθημα.
Μάλλον με μπερδεύεις

Ξεχνάς και τις ιδιωτικοποιήσεις που έκανε ο Σημίτης (το αν τις έκανε καλώς ή κακώς είναι άλλο ζήτημα). Θυμάσαι το χρηματιστήριο αλλά ξεχνάς τα ομόλογα.
Ναι βέβαια κλέφτης είναι και ο πορτοφολάς, κλέφτης και ο μεγαλέμπορος ναρκωτικών!Ωραία η ισοπεδωτική λογική σου!Όλοι στο ίδιο τσουβάλι!Γι αυτό λέω μη πεφτετε στη λογική των δημοσιογράφων!Μάθετε να σκέφτεστε!(άλλωστε για τα ομόλογα των 100εκ € βγήκαν όλα στη φόρα και επενέβηκε εισαγγελέας ενώ για το χρηματηστήριο των δις € όλα ΜΟΥΓΚΑ!).Αλλά είπαμε όλοι στο ίδιο τσουβάλι όταν μας συμφέρει

Και αντί να μιλάς για το παιδικό όνειρο των υποψήφιων δημοσίων υπαλλήλων, κοίτα καλύτερα το παιδικό όνειρο των υποψήφιων γαλάζιων βουλευτών, και πόσοι από αυτούς δεν έχουν δουλέψει ποτέ στη ζωή τους, αλλά απλώς κληρονομούν την έδρα του μπαμπά.
Συγνώμη ρε φίλε όλοι οι βουλευτές το ίδιο δεν είναι? Ή μόνο οι γαλάζιοι ανεπάγγελτοι και κληρονόμοι δε σ΄αρέσουν?

Θέλεις να τους απαριθμήσουμε;
Μπα! Θα χάσεις το μέτρημα ειδικά με τους πρασινοκόκκινους!
(πάμε ένα στοίχημα ότι είναι τουλάχιστον διπλάσιοι απ τους γαλάζιους?Άσε μην το βάζεις.Κι άλλος αριστερός το επιχείρησε και δεν ήξερε πού μα κρυφτεί μετά)
 

mikeget1

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2007
Μηνύματα
270
Like
0
Πόντοι
1
Ωχ!Κάτι δεν έκανα καλά με τις απαντήσεις μου!Βρίσκονται όμως μέσα στο μπλε (συμπτωματικά) κουτάκι
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Φιλε μου
Τελικα ΚΑΡΦΩΘΗΚΕΣ. Εσυ δεν ησουν πιο πανω που υποστηριζες ψηφο στα μικρα κομματα;
Τωρα βγηκες Πασοκος;
Μωρε καλα ΚΑΤΙ μου μυριζε εμενα :birdman:

Μάλλον ΕΣΥ καρφώθηκες που τάχα δεν καταλάβαινες γιατί θέλουμε ψήφο στα μικρά κόμματα αντί για αποχή.

Οπότε άντε με τους άλλους βολεμένους να μιλήσετε για δομημένα ομόλογα.

Το ότι στα όσα έγραψα εσύ βρήκες ότι δήθεν ανήκω στο ΠΑΣΟΚ απλώς δείχνει το φτωχό μυαλό σου (δηλαδή το εγκεφαλικό κύτταρο που μοιράζεσαι με τους υπόλοιπους παλαιοκομματικούς).
 

lordjim

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
1.664
Like
72
Πόντοι
16
Μάλλον ΕΣΥ καρφώθηκες που τάχα δεν καταλάβαινες γιατί θέλουμε ψήφο στα μικρά κόμματα αντί για αποχή.

Οπότε άντε με τους άλλους βολεμένους να μιλήσετε για δομημένα ομόλογα.

Το ότι στα όσα έγραψα εσύ βρήκες ότι δήθεν ανήκω στο ΠΑΣΟΚ απλώς δείχνει το φτωχό μυαλό σου (δηλαδή το εγκεφαλικό κύτταρο που μοιράζεσαι με τους υπόλοιπους παλαιοκομματικούς).
Απλως σε λυπαμαι για τον φανατισμο και τη γλωσσα σου.
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Μπα! Θα χάσεις το μέτρημα ειδικά με τους πρασινοκόκκινους!
(πάμε ένα στοίχημα ότι είναι τουλάχιστον διπλάσιοι απ τους γαλάζιους?Άσε μην το βάζεις.Κι άλλος αριστερός το επιχείρησε και δεν ήξερε πού μα κρυφτεί μετά)

Αφού είναι ίδιοι με τους γαλάζιους φυσικό είναι να κάνουν τα ίδια.

Αλλά οι γαλάζιοι, επειδή δε μπορούν να πουν "είμαστε καλύτεροι" λένε "κι αυτοί τα ίδια κάνουν".
 

mikeget1

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2007
Μηνύματα
270
Like
0
Πόντοι
1
Μάλλον ΕΣΥ καρφώθηκες που τάχα δεν καταλάβαινες γιατί θέλουμε ψήφο στα μικρά κόμματα αντί για αποχή.

Οπότε άντε με τους άλλους βολεμένους να μιλήσετε για δομημένα ομόλογα.

Το ότι στα όσα έγραψα εσύ βρήκες ότι δήθεν ανήκω στο ΠΑΣΟΚ απλώς δείχνει το φτωχό μυαλό σου (δηλαδή το εγκεφαλικό κύτταρο που μοιράζεσαι με τους υπόλοιπους παλαιοκομματικούς).
Εγώ πάντως δεν είπα ότι ανήκεις στο ΠΑΣΟΚ.
Είπα ότι είσαι αριστερός.Και ότι έφαγες καλά την καραμέλλα των δημοσ/φων ότι και οι δύο είναι ίδιοι!
Σ΄αυτό διαμαρτυρήθηκα
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.393
Κριτικές
1
Like
905
Πόντοι
96
Αφού είναι ίδιοι με τους γαλάζιους φυσικό είναι να κάνουν τα ίδια.
Αλλά οι γαλάζιοι, επειδή δε μπορούν να πουν "είμαστε καλύτεροι" λένε "κι αυτοί τα ίδια κάνουν".

 θα συμφωνησω με τον Todok αν κει ειναι πρασινοφρουρος (πλακα κάνω).

Δεν λεει το ενα κομμα ΔΕΝ ΚΛΕΨΑΜΕ αλλα ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ΕΚΛΕΨΑΝ

ΑΡΑ

Ψηφος και σταυρος ανταλασεται με θεση στο Δημοσιο/ΟΤΑ/Νομαρχια/ΚΕΠ.
προσφορες γίνονται δεκτες απο κάθε κομμα!!!
παρακαλωσ στειλετ pm!!!!!!!!!!!!!!
 

mikeget1

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2007
Μηνύματα
270
Like
0
Πόντοι
1
Αφού είναι ίδιοι με τους γαλάζιους φυσικό είναι να κάνουν τα ίδια.

Αλλά οι γαλάζιοι, επειδή δε μπορούν να πουν "είμαστε καλύτεροι" λένε "κι αυτοί τα ίδια κάνουν".
Φυσικά και είναι καλύτεροι σε ΟΛΑ
Α! για τους αριστερούς βουλευτές που προτείνεις να τους ρίξουμε την ψήφο μας κουβέντα ε?

Τους τίμιους και αγωνιστές!

Πχ Για τη βίλα της πρώτης σήμερα αριστερής κας Παπαρίγα?

Τα παιδιά της που σπούδασαν στο Αμέρικα?  :idiot:
Και όταν ρωτήθηκε αν προκάλεσε τους οπαδούς της, φτωχούς αριστερούς αγωνιστές που σπουδάζουν τα παιδιά τους στο Ελλαδιστάν είπε με φυσικότητα ότι αφού το επίπεδο της παιδείας στην Ελλάδα είναι κακό και γω θα στείλω (αφού έχω φράγκα-από πού άραγε?) τα παιδιά μου έξω  :dancing:
      Ουδέν σχόλιον!!!!! :idiot:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom