Νέα

Συγγρού 40-42 3ος/6ος όροφος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pastan
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

aaa1980

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.295
Κριτικές
11
Like
464
Πόντοι
326
Πράγματι σαν ποδοσφαιριστής έγινε !!

Την θυμάμαι τουλάχιστον 5-6 κιλά λιγότερα οταν είχε πρωτοέρθει.

Τελικά αυτη η χώρα οχι μόνο παράγει μπαλοτσες αλλά χαλάει και τις όμορφες εισαγωγής !!
Η λειλα όσο πέρναγε ο καιρός νομίζω χάλαγε και τις υπηρεσίες της ...στις αρχές ήταν πολύ  καλή...!!
 

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.610
Κριτικές
31
Like
4.190
Πόντοι
5.595
Χαος και χτες , γεματα δωματια. Ειδα ελαχιστες κοπελες, μονο Ραφαελα ξεχωρισα, νεαρη με γυαλακια. Δεν την εχω δει πουθενα αλλου.
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.246
Κριτικές
28
Like
20.121
Πόντοι
5.946
Ραφαέλα έλα τον πούτσο γλείψε μου με τρέλλλα!!!!
 

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.552
Κριτικές
212
Like
4.864
Πόντοι
9.275
H Ραφαέλα που αναφέρθηκε πιο πάνω είναι νέα κοπέλα, γύρω στα 20 κάτι, μελαχρινή με γυαλάκια. Βγήκε με μια κοντή άσπρη ρόμπα με όλον τον ποπό της έξω. Ήταν δηλαδή ντυμένη (γδυμένη) κατά τα πρότυπα της Αγάπης (= ξέκωλα). Και εγώ πρώτη φορά την είδα την Ραφαέλα.

Λοιπόν η Ραφαέλα εμένα δεν μου γέμισε το μάτι, ο ποπός της είναι υπερβολικά μεγάλος και χαλαρός για την ηλικία της, και επίσης την είδα τρακαρισμένη και εντελώς εκτός κλίματος. Μάλλον από πρώην USSR πρέπει να είναι, αλλά το κορμί της ήταν τυπικό Ελληνίδας των '80s, δηλαδή με μερικά παραπάνω κιλά συγκεντρωμένα στον ποπό. Δεν την δοκίμασα. Άλλωστε ήταν διαθέσιμα τα μπουμπούκια του καταστήματος, βλάκας είμαι να διαλέξω το κοτσάνι  :sunglasses:
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.246
Κριτικές
28
Like
20.121
Πόντοι
5.946
Και ποιό μπουμπούκι ξεψάχνισες;
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.246
Κριτικές
28
Like
20.121
Πόντοι
5.946
Φίλε τα πιπίνια στους ωραίους κάνουν άνευ...
Στους χοντρο άπλυτους βγάζουν φλύκταινες...
από συζητήσεις που είχα με διάφορα ρωσο-ουκρανοπιπίνια...
 

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.610
Κριτικές
31
Like
4.190
Πόντοι
5.595
H Ραφαέλα που αναφέρθηκε πιο πάνω είναι νέα κοπέλα, γύρω στα 20 κάτι, μελαχρινή με γυαλάκια. Βγήκε με μια κοντή άσπρη ρόμπα με όλον τον ποπό της έξω. Ήταν δηλαδή ντυμένη (γδυμένη) κατά τα πρότυπα της Αγάπης (= ξέκωλα). Και εγώ πρώτη φορά την είδα την Ραφαέλα.

Λοιπόν η Ραφαέλα εμένα δεν μου γέμισε το μάτι, ο ποπός της είναι υπερβολικά μεγάλος και χαλαρός για την ηλικία της, και επίσης την είδα τρακαρισμένη και εντελώς εκτός κλίματος. Μάλλον από πρώην USSR πρέπει να είναι, αλλά το κορμί της ήταν τυπικό Ελληνίδας των '80s, δηλαδή με μερικά παραπάνω κιλά συγκεντρωμένα στον ποπό. Δεν την δοκίμασα. Άλλωστε ήταν διαθέσιμα τα μπουμπούκια του καταστήματος, βλάκας είμαι να διαλέξω το κοτσάνι  :sunglasses:


Ακριβώς όπως την περιγράφεις! Τρακαρισμένη μου φάνηκε και μένα. Η σερίφισσα την περιέγραψε ως Πολωνέζα, αλλά με μου φάνηκε για Αλβανίδα. Μου είπε ότι γνωρίζει μόνο ιταλικά όταν τη ρώτησα αν ξέρει Αγγλικά.
Θα την επέλεγα μόνο για το πρόσωπο.
 

zeppelin100

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2006
Μηνύματα
152
Κριτικές
15
Like
107
Πόντοι
11
έχει κανένας άποψη ποια είναι τα καλύτερα δίδυμα που μπορεί να πάρει κάποιος στο μαγαζί;;; Γιατί αν δεν ταιριάζουν πεταμένα λεφτά είναι....
 

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.552
Κριτικές
212
Like
4.864
Πόντοι
9.275
Φίλε μου τα δίδυμα σε αυτό το μαγαζί είναι πολύ δύσκολη υπόθεση, διότι το μαγαζί είναι συνήθως φουλ και οι κοπέλες δυσεύρετες. Άρα να βρεις δύο καλές μαζί ελεύθερες δύσκολο, μόνο αν πας κατά τις 11.00 το πρωί...

Από τις τρέχουσες και για καθημερινή θα πρότεινα τις 23χρονες ουκρανέζες Ντάρια-Αντριάννα. Λογικά αυτές οι δύο θα σε ξεκάνουν πανεύκολα... Προσωπικά τις έχω πάρει κατά μόνας, διπλά έχω κάνει ελάχιστα στην ζωή μου γιατί δεν τα βγάζω πέρα...

Δεν ξέρω αν αυτές είναι οι καλύτερες, αλλά έχω την εκτίμηση ότι θα είναι πολύ καλές.
 

zeppelin100

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2006
Μηνύματα
152
Κριτικές
15
Like
107
Πόντοι
11
κι εγώ μη φανταστείς χρόνια έχω να πάρω δίδυμο, αλλά ψήνομαι μήπως μπορώ να βρω κάτι καλό. Πάντως και δύο καλές δεν σημαίνει ότι θα είναι και καλές σε διπλό. Μία υποτυπώδη οικειότητα πρέπει να υπάρχει μεταξύ τους για να δουλέψει το σκηνικό...
 

aaa1980

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.295
Κριτικές
11
Like
464
Πόντοι
326

seaof

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2018
Μηνύματα
11
Like
4
Πόντοι
0
Πολύ καλη εμπειρία , αξίζει να πάει κάποιος.
 

acab3

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
105
Κριτικές
2
Like
311
Πόντοι
21
Ρε μαγκες να να ρωτήσω κάτι????!!! Έχω πάει ΜΕΑλισια με Τζέσικα με Μόνικα με Μαρίνα (για μενα η καλύτερη όλων) με Αγάπη αξίζει να το δοκιμάσω η οχι θα κλαίω το 80αρι μετά????
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom