Νέα

Συγγρού 40-42 3ος/6ος όροφος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pastan
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

El Duderino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.658
Κριτικές
2
Like
2.689
Πόντοι
456
ρε μαγκες πριν κανα μήνα , είχα πάρει την λευκορωσίδα την ξανθιά , όνομα δεν θυμάμαι , την έκανε από το δωμάτιο μετά το πρώτο βόλιο για διάλειμα? για πλύση στόματος? γύρισε μετά από 5'

άλλα κόλπα...
Την Λέιλα εννοείς μήπως;  :think:
 

El Duderino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.658
Κριτικές
2
Like
2.689
Πόντοι
456
Πέρασμα το απογευμα από το ίδρυμα... :rockon:

Λέιλα στο δωμάτιο...
Λίζα η μελαχρινη γνωστή κοντούλα...
Αγάπη η γνωστή...Πλέον με νέο χρώμα στα μαλλιά της....(Ροζ)
Μαίρη η μιλφάρα με το φουλ πρόγραμμα και το αρκετά καλό μασάζ.
Βίκυ και Νίκη στο δωμάτιο....

* Η Μόνικα η γνωστή Τζένιφερ απο lido σταμάτησε... ;)
Επίσης και η Άντζελα η κοκκινομάλλα....

Αυτά...
Η Μαίρη και η Νίκη πρέπει να είναι αρκετά καλές διότι όσες φορές έχω πάει δεν έχει υπάρξει έστω μία φορά που να μην ήταν σε δωμάτιο, δεν τις έχω δει καν εμφανισιακά πως είναι  :-(
 

steeve

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
2.370
Κριτικές
2
Like
1.421
Πόντοι
216
Πέρασμα το απογευμα από το ίδρυμα... :rockon:

Λέιλα στο δωμάτιο...
Λίζα η μελαχρινη γνωστή κοντούλα...
Αγάπη η γνωστή...Πλέον με νέο χρώμα στα μαλλιά της....(Ροζ)
Μαίρη η μιλφάρα με το φουλ πρόγραμμα και το αρκετά καλό μασάζ.
Βίκυ και Νίκη στο δωμάτιο....

* Η Μόνικα η γνωστή Τζένιφερ απο lido σταμάτησε... ;)
Επίσης και η Άντζελα η κοκκινομάλλα....

Αυτά...

Aν δεν κανω λαθοs... "εφυγε" με την αλλη Μονικα που γυρισε στα "πατρια" εδαφη οποτε κεντρο μερια πλεον  ;) ;) ....τωρα μονο το Λιζακι εμεινε να "επαναπατριστει"... :cheesy: :cheesy:   :hi:
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
25
Like
1.513
Πόντοι
1.086
Η Μαίρη και η Νίκη πρέπει να είναι αρκετά καλές διότι όσες φορές έχω πάει δεν έχει υπάρξει έστω μία φορά που να μην ήταν σε δωμάτιο, δεν τις έχω δει καν εμφανισιακά πως είναι  :-(

Ναι
 

aaa1980

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.295
Κριτικές
11
Like
464
Πόντοι
326
Μέρα με τη νύχτα ειναι όσον αφορά υπηρεσίες..
Αυτά που κάνει η Μαίρη, η νίκη δεν κάνει ούτε τα μισά. Προσωπική μου εκτίμηση.
δηλαδή αυτή την στιγμή η μαίρη θεωρειται απο τις τοπ επιλογές..;; α ρε τζέσικα εφυγες και άφησες συντρίμια....
 

Mystery X

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.133
Κριτικές
4
Like
9.182
Πόντοι
2.306
δηλαδή αυτή την στιγμή η μαίρη θεωρειται απο τις τοπ επιλογές..;; α ρε τζέσικα εφυγες και άφησες συντρίμια....
Ας πούμε ναι.. αλλα με μεγάλη διαφορά στην εμφάνιση.
Και φυσικά η μαρίνα ήταν στο ιδιο επίπεδο κατα τη γνώμη μου.
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.246
Κριτικές
28
Like
20.121
Πόντοι
5.946
Της Λέιλας της τον καρφώνεις στον κώλο και χύνει ποτάμια!!!
 

aaa1980

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.295
Κριτικές
11
Like
464
Πόντοι
326
Ας πούμε ναι.. αλλα με μεγάλη διαφορά στην εμφάνιση.
Και φυσικά η μαρίνα ήταν στο ιδιο επίπεδο κατα τη γνώμη μου.
και η μαρίνα ήταν πολύ καλή συμφωνώ!!!τρομερές υπηρεσίες.. :knockinb: :knockinb:
 

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.552
Κριτικές
212
Like
4.864
Πόντοι
9.275
"Το πεπρωμένο φυγείν αδύνατον" μας έλεγε ο Πίνδαρος πριν δυο χιλιάδες τόσα χρόνια, άρα και εγώ ξαναγύρισα στον οίκο για να δοκιμάσω την νεαρά "Άντζελα". Με βοήθησε στην επιλογή το ότι όλες οι άλλες "καλές" του μαγαζιού ήταν απασχολημένες. Πήρα το πρόγραμμα μιάς ώρας όπως πάντα και ξεκινάμε:

Η Άντζελα είναι μια 20χρονη Βουλγάρα. Κορμί μινιόν, tiny που λένε, πρέπει να έχει καθαρό ύψος 1.50 με 1.55. Όμως το κορμάκι της είναι πλήρως ανεπτυγμένο και θηλυκότατο. Στήθος 2άρι μιας χούφτας. Ποπάκι πεταχτό άψογο. Νινάκι τροφαντό, ροζ, γουλί, καθαρό. Μεσούλα μια χαρά. Τατού δεν είδα να έχει. Πρόσωπο συμπαθητικό προς το γλυκό. Αν αφιέρωνε χρόνο στην εμφάνισή της σίγουρα θα ήταν κουκλάκι. Αλλά αμ δε... Μαλλιά στους ώμους βαμμένα κόκκινα.
Αγωνιστικά η κοπέλα είναι ψόφια. Τουτέστιν, διάθεση μηδέν, όλα μηχανικά, γενικά αγέλαστη κοπέλα. Απαγορεύεται να την φιλάς/αγγίζεις στο κεφάλι, για φιλιά προφανώς ούτε λόγος. Φιλιά στο κορμί της δέχεται πάντως παντού. Όλα με απόλυτη προφύλαξη (αυτό αποδεκτό). Μάλιστα δεν δέχτηκε να μου ξανακάνει πίπα με το προφυλακτικό στο ενδιάμεσο του αγώνα (γιατί είχα ήδη μπει μέσα της). Χάδια τα βασικά επίπεδου οίκου ανοχής. Πίπα μέτρια/άχρωμη.
Το μόνο αποδεκτό είναι ότι στήνεται σε όλες τις στάσεις και κάθεται σιωπηλά να τον φάει. Επίσης "στεγνή" κοπέλα, αν και δεν έβαλε λιπαντικό συχνά στέγνωνε κάτω με αποτέλεσμα να θέλει σάλιο κάθε λίγο. Πίσω τρυπούλα με το που την χάιδεψα λιγάκι πετάχτηκε ένα μέτρο μπροστά λέγοντας "Όχι κώλο!!!"
Μασάζ μέτριο, την άφησα για μόνο 10λεπτά στο ημίχρονο. Το μόνο θετικό ότι με καθάρισε διεξοδικά από τα λάδια, μάλλον θα έκρινε ότι έτσι κέρδιζε λίγο χρόνο από τον αγώνα. Πάντως στον δεύτερο γύρο κάθισε κανονικά μέχρι το τέλος να ολοκληρώσω. Στο 50 περίπου ολοκλήρωσα την συνεύρεση.

Συνοπτικά μια ωραία μινιόν κοπέλα που όμως δεν κάνει για αυτήν την δουλειά.

Συνάντησα το πεπρωμένο μου, ικανοποίησα την περιέργειά μου, "ανακουφίστηκα", και αποχώρησα...
 

Sicarios

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Απρ 2019
Μηνύματα
713
Κριτικές
26
Like
3.475
Πόντοι
1.436
Απο προσωπική εμπειρία , η Μαίρη ειναι μια το μια επιλογή. Εχει τα χρονάκια της, καποια θεματάκια εμφανισιακά , αλλα την ιδρώνει την φανέλα.

Και τετοιες εποχές που τα μπικικίνια ειναι λίγα, το τιμάει το μεροκάματο και με το παραπανω
 

salzburg

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2006
Μηνύματα
341
Κριτικές
5
Like
274
Πόντοι
21
Έχει κάνεις νεα ή επικοινωνία με Τζεσικκα; Αρε Τζεσικκα  τι μας έκανες. Τώρα όλες μας φαίνονται μπάζα ή ξεπετες
 

Sandro86

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2018
Μηνύματα
493
Κριτικές
22
Like
2.263
Πόντοι
1.191
Δε ξέρω παντως εμένα προσωπικά έχουν αρχίσει και με ζώνουν τα φίδια..Λείπει καιρό τώρα ο κορίτσαρος και αγχώνομαι.Πιο έμπειροι χύστες έχουν πει ότι και στο παρελθόν έχει κάνει διαλείματα στην πορνοκαριέρα της.Ας ελπίσουμε να γυρίσει σύντομα!
 

peloma

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Σεπ 2014
Μηνύματα
4.737
Κριτικές
6
Like
32.079
Πόντοι
6.186
Συναγωνιστές η Αλέσια υπάρχει; Δεν βλέπω να την αναφέρετε
 

El Duderino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.658
Κριτικές
2
Like
2.689
Πόντοι
456
Δε ξέρω παντως εμένα προσωπικά έχουν αρχίσει και με ζώνουν τα φίδια..Λείπει καιρό τώρα ο κορίτσαρος και αγχώνομαι.Πιο έμπειροι χύστες έχουν πει ότι και στο παρελθόν έχει κάνει διαλείματα στην πορνοκαριέρα της.Ας ελπίσουμε να γυρίσει σύντομα!
Πρέπει κάποιος να ρωτήσει καμιά πιο κολλητή της από κει μέσα όπως η Λέιλα να του πει αν ξέρει κάτι.  :think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom