Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Συγγρού 18, Class Μασάζ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα SYGRU29
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 127K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

11for11

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2012
Μηνύματα
467
Κριτικές
6
Like
191
Πόντοι
1
μόνο προσέξτε μην ανέβει έτσι κι αλλοιώς... δίχως να ζητήσει τίποτα περίεργο...
συμβαίνει καμιά φορά...
για να μην είμαι και άδικος βέβαια και σε ενα άλλο μαγαζί μου είπαν πρόσφατα ότι το ραντεβού κοστιζε 50...
και μετά το πέρας της συνεδρίας μου το 'σκασαν το +10 για το σεξ...
Αναρωτιέμαι αν δεν έκανα μασαζ και ζήταγα μόνο σεξ θα μου το χρεώνανε 10 ευρώ?
Εύλογο το ερώτημά σου, αν σου πουν ναι πες και μας που  :dancing:
 
OP
OP
SYGRU29

SYGRU29

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2012
Μηνύματα
1.429
Like
0
Πόντοι
16
To site  δουλευει κανονικα και εχει και νεες φωτο
απ ολες τις κοπελες αλλα και απο τη νεα κοπελα.
Επειδη ακουω διαφορα θα ηθελα να παρακαλεσω οποιον εχει καποιο προβλημα με οποια κοπελα
(τιμές, συμπεριφορα κλπ)να λετε στη κοπελα να με φωναζει για να το συζητησω εγω μαζί σας
και να ειστε σιγουροι οτι θα βρούμε τη λύση, πολλοι απο σας με ξερετε απο αλλού και ξερετε οτι σχεδον ποτε δεν
ειχα παραπονα για τις υπηρεσιες . Δε θελω για την ωρα να πω κατι για καποια κοπελα
αλλα αν τυχει να κανει κατι πισω απο τις κλειστες πορτες φυσιολογικο ειναι να μη το ξέρω ουτε εγω
ουτε κανεις αλλος, γι αυτο μου το λετε και το τακτοποιουμε.
Οσο για το αν καποιος φιλος θελει να δωσει κατι εξτρα επειδη περασε καλα ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟ ΖΗΤΗΣΕΙ καποιος
αυτο νομιχω συμφωνείτε οτι ειναι δικαιωμά του !!!
εδω ειναι ολα τα κοριτσια μας φιλακια πολα  :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
 

SPORT200

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Οκτ 2008
Μηνύματα
1.018
Κριτικές
20
Like
264
Πόντοι
3.225
Συμφωνώ ότι δεν είναι πρόβλημα να δίνει κάποιος μπουρμπουάρ αν θέλει. Αρκεί βέβαια να μην γίνεται(????) "εκβιασμός" πάνω στην καύλα του πελάτη και να ζητάνε οι κοπέλες εξτρά.
Τώρα όσοι διαβάζουν το σάιτ και παρόλα αυτά δεν μπορούν να διαπραγματευτούν τι θέλουν και πόσο κάνει πριν μπουν στη διαδικασία της καύλας, ε πρόβλημά τους.






:s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3:
:s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1:  :s&m_1:
 
OP
OP
SYGRU29

SYGRU29

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2012
Μηνύματα
1.429
Like
0
Πόντοι
16
To site  δουλευει κανονικα και εχει και νεες φωτο
απ ολες τις κοπελες αλλα και απο τη νεα κοπελα.
Επειδη ακουω διαφορα θα ηθελα να παρακαλεσω οποιον εχει καποιο προβλημα με οποια κοπελα
(τιμές, συμπεριφορα κλπ)να λετε στη κοπελα να με φωναζει για να το συζητησω εγω μαζί σας
και να ειστε σιγουροι οτι θα βρούμε τη λύση, πολλοι απο σας με ξερετε απο αλλού και ξερετε οτι σχεδον ποτε δεν
ειχα παραπονα για τις υπηρεσιες . Δε θελω για την ωρα να πω κατι για καποια κοπελα
αλλα αν τυχει να κανει κατι πισω απο τις κλειστες πορτες φυσιολογικο ειναι να μη το ξέρω ουτε εγω
ουτε κανεις αλλος, γι αυτο μου το λετε και το τακτοποιουμε.
Οσο για το αν καποιος φιλος θελει να δωσει κατι εξτρα επειδη περασε καλα ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟ ΖΗΤΗΣΕΙ καποιος
αυτο νομιχω συμφωνείτε οτι ειναι δικαιωμά του !!!
απο αυριο ερχοντε καινουριες κοπελες και φοτο  :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
 
OP
OP
SYGRU29

SYGRU29

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2012
Μηνύματα
1.429
Like
0
Πόντοι
16
καλημερα σε ολους  :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.448
Κριτικές
42
Like
7.840
Πόντοι
4.666
από που προκύπτει ότι πέρασε ωραια? μια απλή ενημέρωση για τις κοπέλλες που ήσαν παρούσες εκανε ο ανθρωπος.......

le baz said avec ancora trise de la eurogroup ol mariano raxoi los proventos tsia koukou kai o glaros mitzithroukou
 
OP
OP
SYGRU29

SYGRU29

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2012
Μηνύματα
1.429
Like
0
Πόντοι
16
To site  δουλευει κανονικα και εχει και νεες φωτο
απ ολες τις κοπελες αλλα και απο τη νεα κοπελα.
Επειδη ακουω διαφορα θα ηθελα να παρακαλεσω οποιον εχει καποιο προβλημα με οποια κοπελα
(τιμές, συμπεριφορα κλπ)να λετε στη κοπελα να με φωναζει για να το συζητησω εγω μαζί σας
και να ειστε σιγουροι οτι θα βρούμε τη λύση, πολλοι απο σας με ξερετε απο αλλού και ξερετε οτι σχεδον ποτε δεν
ειχα παραπονα για τις υπηρεσιες . Δε θελω για την ωρα να πω κατι για καποια κοπελα
αλλα αν τυχει να κανει κατι πισω απο τις κλειστες πορτες φυσιολογικο ειναι να μη το ξέρω ουτε εγω
ουτε κανεις αλλος, γι αυτο μου το λετε και το τακτοποιουμε.
Οσο για το αν καποιος φιλος θελει να δωσει κατι εξτρα επειδη περασε καλα ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟ ΖΗΤΗΣΕΙ καποιος
αυτο νομιχω συμφωνείτε οτι ειναι δικαιωμά του !!!
ολες ειναι εδω
 
OP
OP
SYGRU29

SYGRU29

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2012
Μηνύματα
1.429
Like
0
Πόντοι
16
To site  δουλευει κανονικα και εχει και νεες φωτο
απ ολες τις κοπελες αλλα και απο τη νεα κοπελα.
Επειδη ακουω διαφορα θα ηθελα να παρακαλεσω οποιον εχει καποιο προβλημα με οποια κοπελα
(τιμές, συμπεριφορα κλπ)να λετε στη κοπελα να με φωναζει για να το συζητησω εγω μαζί σας
και να ειστε σιγουροι οτι θα βρούμε τη λύση, πολλοι απο σας με ξερετε απο αλλού και ξερετε οτι σχεδον ποτε δεν
ειχα παραπονα για τις υπηρεσιες . Δε θελω για την ωρα να πω κατι για καποια κοπελα
αλλα αν τυχει να κανει κατι πισω απο τις κλειστες πορτες φυσιολογικο ειναι να μη το ξέρω ουτε εγω
ουτε κανεις αλλος, γι αυτο μου το λετε και το τακτοποιουμε.
Οσο για το αν καποιος φιλος θελει να δωσει κατι εξτρα επειδη περασε καλα ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟ ΖΗΤΗΣΕΙ καποιος
αυτο νομιχω συμφωνείτε οτι ειναι δικαιωμά του !!!
ολα εδω
 
OP
OP
SYGRU29

SYGRU29

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2012
Μηνύματα
1.429
Like
0
Πόντοι
16
η δυο καινουριες κοπελες που ειρθανε σειμερα διοκτικανε απο το μαγαζη λογο σινπεριφορας προς τους πελατες μας αυριο κοντα σας ΑΦΡΟΔΗΤΗ,ΠΑΟΛΑ,ΔΕΣΠΙΝΑ και ΚΑΤΕΡΙΝΑ φιλακια σε ολους και καλο βραδη :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom