Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Συγγρού 18, Class Μασάζ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα SYGRU29
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 127K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
OP
OP
SYGRU29

SYGRU29

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2012
Μηνύματα
1.429
Like
0
Πόντοι
16
Πέρασμα ξανά και όντως υπάρχει μια σχετική βελτίωση στους χώρους. Το 1ο δωμάτιο όπως μπαίνεις έχει ατομική ντουζιέρα, 2 καναπέδες, μασαζοκρέβατο κρεμάστρες κλπ. Αρκετά βελτιωμένο σε σχέση με την 1η φορά που είχα περάσει. Μου είπαν επίσης ότι οι βελτιώσεις συνεχίζονται. Από εργαζόμενες την ώρα που πέρασα η Πάολα, η Αφροδίτη και η καινούργια Χριστίνα.
Η Χριστίνα είναι μικρούλα σε ηλικία και petit φόραγε κανονικά ρούχα (τζιν παντελόνι και μπλούζα) και δεν διέκρινα περισσότερες λεπτομέρειες.
Επέλεξα Αφροδίτη (ο λόγος που ξαναπήγα). Γυναικάρα με βραζιλιάνική κορμαστασια και κώλο ποίημα  :kissass: :kissass:. Ευχάριστη, ομηλιτική, ξεκίνησε με μασάζ (35 λεπτά γεμάτα) το οποίο κατέχει πολύ καλά. Δεν βιάζεται καθόλου και μπορώ να πω με έλιωσε!!
Από πρόγραμμα η γυναίκα είναι φωτιά (βοηθάει και το κορμί της)όλα όμως με προφύλαξη. Δεν βαριέσαι όμως τέτοια κορμάρα αξίζει.
Κόστος 80€ (+20€ μπουρμπουαρ).........
εδω το λει καθαρα
 

SPORT200

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Οκτ 2008
Μηνύματα
1.018
Κριτικές
20
Like
264
Πόντοι
3.225
Πέρασα κι εγώ μιας και "μας περιμένουνε με ωραία και καλά προγράμματα" και μιας και με αναστάτωσαν οι φωτογραφίες της Χριστίνας, αλλά φαίνεται πως το κουδούνι ανοίγει σε λίγους και εκλεκτούς. Τσάμπα η βενζίνα και ο κόπος. Κατέληξα στο στανταράκι μου τη Λιλή στο Μάρνη 28 που τιμάει με το παραπάνω το 60άρι του βιοπαλαιστή, αυτό που κάποιες άλλες το απαξιώνουν. Κρίμα οι καλημέρες και τα μεγάλα λόγια.

SYGGROY29 για την χριστινα περασε αλλα δεν του ανοιξατε,λεει ο ανθρωποσ..κ επειδη δεν του ανοιξατε πηγε αλλου
παντωσ ειναι ο 2ος που παραπονιεται οτι δεν του ανοιξατε

Αμα εισαστε ανοικτα , να ανοιγετε την πόρτα οταν σας κτυπανε

Εμενα πάντως δεν μου ανοιξατε


μηπωσ πρεπει να το "κοιταξετε" το θεμα????
 
OP
OP
SYGRU29

SYGRU29

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2012
Μηνύματα
1.429
Like
0
Πόντοι
16
SYGGROY29 για την χριστινα περασε αλλα δεν του ανοιξατε,λεει ο ανθρωποσ..κ επειδη δεν του ανοιξατε πηγε αλλου
παντωσ ειναι ο 2ος που παραπονιεται οτι δεν του ανοιξατε


μηπωσ πρεπει να το "κοιταξετε" το θεμα????
τελος παντον ολα καλα  :-* :-*
 

SPORT200

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Οκτ 2008
Μηνύματα
1.018
Κριτικές
20
Like
264
Πόντοι
3.225
εδω το λει καθαρα

εδω δεν το λεει ομωσ..


εγω εκει το διαβασα

αλλα το πανω απο 45 λεπτα τι σημαινει??με το που παει 46 λεπτα παει 80€??

αλοιωσ θα επρεπε ο συναγωνιστησ να πει 1 ωρα και να τελειωνει η υποθεση
 

Butts

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.366
Κριτικές
75
Like
1.684
Πόντοι
3.137
το θεμα ειναι να διευκρινηστει απο τον butt εαν,το επιπλεον ποσο το εδωσε,διοτι το ζητησε(απαιτησε) η κοπελα,η μηπωσ το εδωσε για καποιεσ επιπλεον "απαιτησεισ" του...

σε περιπτωση που το εδωσε απο μονοσ του,σαν μπουρμπουαρ ,επειδη περασε καλα,καλα εκανε ,αλλα δεν θα επρεπε να το γραψει στο κοστοσ τησ συναντησησ.

καλο θα ειναι να διευκρινηστει λοιπον απο τον συναδελφο butt,για να λειξει και να ξεκαθαριστει  το θεμα

Το νοών νοείτω εδώ πήγαινε. Μάλλον εσύ το κατάλαβες.

Αν ψάξεις στις αναφορές μου και στις κριτικές μου δεν θα βρεις καμία αναφορά για το εαν και πόσο δίνω μπουρμουαρ. Το εαν το κάνω όταν το κάνω δεν ανακοινώνεται.
Οποιος κατάλαβε κατάλαβε...
 

SPORT200

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Οκτ 2008
Μηνύματα
1.018
Κριτικές
20
Like
264
Πόντοι
3.225
Το νοών νοείτω εδώ πήγαινε. Μάλλον εσύ το κατάλαβες.

Αν ψάξεις στις αναφορές μου και στις κριτικές μου δεν θα βρεις καμία αναφορά για το εαν και πόσο δίνω μπουρμουαρ. Το εαν το κάνω όταν το κάνω δεν ανακοινώνεται.
Οποιος κατάλαβε κατάλαβε...

στην κριτικη σου


εγραψεσ 100,οποτε ειναι "επιβαρυντικο"  :)
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.448
Κριτικές
42
Like
7.840
Πόντοι
4.666
so..what we have here?le class baz except aphrodite?

:wanker:
 

Katerina86

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2012
Μηνύματα
497
Like
14
Πόντοι
1
To site  δουλευει κανονικα και εχει και νεες φωτο
απ ολες τις κοπελες αλλα και απο τη νεα κοπελα.
Επειδη ακουω διαφορα θα ηθελα να παρακαλεσω οποιον εχει καποιο προβλημα με οποια κοπελα
(τιμές, συμπεριφορα κλπ)να λετε στη κοπελα να με φωναζει για να το συζητησω εγω μαζί σας
και να ειστε σιγουροι οτι θα βρούμε τη λύση, πολλοι απο σας με ξερετε απο αλλού και ξερετε οτι σχεδον ποτε δεν
ειχα παραπονα για τις υπηρεσιες . Δε θελω για την ωρα να πω κατι για καποια κοπελα
αλλα αν τυχει να κανει κατι πισω απο τις κλειστες πορτες φυσιολογικο ειναι να μη το ξέρω ουτε εγω
ουτε κανεις αλλος, γι αυτο μου το λετε και το τακτοποιουμε.
Οσο για το αν καποιος φιλος θελει να δωσει κατι εξτρα επειδη περασε καλα ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟ ΖΗΤΗΣΕΙ καποιος
αυτο νομιχω συμφωνείτε οτι ειναι δικαιωμά του !!!
 

ntany223

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.635
Κριτικές
2
Like
19
Πόντοι
16
Συμφωνώ ότι δεν είναι πρόβλημα να δίνει κάποιος μπουρμπουάρ αν θέλει. Αρκεί βέβαια να μην γίνεται "εκβιασμός" πάνω στην καύλα του πελάτη και να ζητάνε οι κοπέλες εξτρά.
Τώρα όσοι διαβάζουν το σάιτ και παρόλα αυτά δεν μπορούν να διαπραγματευτούν τι θέλουν και πόσο κάνει πριν μπουν στη διαδικασία της καύλας, ε πρόβλημά τους.
 

ntany223

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.635
Κριτικές
2
Like
19
Πόντοι
16
To site  δουλευει κανονικα και εχει και νεες φωτο
απ ολες τις κοπελες αλλα και απο τη νεα κοπελα.
Επειδη ακουω διαφορα θα ηθελα να παρακαλεσω οποιον εχει καποιο προβλημα με οποια κοπελα
(τιμές, συμπεριφορα κλπ)να λετε στη κοπελα να με φωναζει για να το συζητησω εγω μαζί σας
και να ειστε σιγουροι οτι θα βρούμε τη λύση, πολλοι απο σας με ξερετε απο αλλού και ξερετε οτι σχεδον ποτε δεν
ειχα παραπονα για τις υπηρεσιες . Δε θελω για την ωρα να πω κατι για καποια κοπελα
αλλα αν τυχει να κανει κατι πισω απο τις κλειστες πορτες φυσιολογικο ειναι να μη το ξέρω ουτε εγω
ουτε κανεις αλλος, γι αυτο μου το λετε και το τακτοποιουμε.
Οσο για το αν καποιος φιλος θελει να δωσει κατι εξτρα επειδη περασε καλα ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟ ΖΗΤΗΣΕΙ καποιος
αυτο νομιχω συμφωνείτε οτι ειναι δικαιωμά του !!!

Ρε συ Κατερίνα τόσους μήνες ή χρόνια (δεν θυμάμαι ακριβώς) που σε χάσαμε, πήγες βλέπω στο σχολείο. Τα Ελληνικά σου γίνανε Λυκείου. Συγχαρητήρια (φιλικά ε?)
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
τελος παντον εαν εχις θεμα με την ΑΦΡΟΔΗΤΗ
πότε είπα εγώ ότι πέρασα με την Αφροδίτη? πας να με χρωματίσεις κάπως ότι κανω κριτική επι προσωπικού αλλα σε μενα δεν πιανουν αυτά...
κανένα πρόβλημα δεν έχω εγώ... αυτοί που σας δινουν τα 100ρικα έχουν....
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.257
Κριτικές
256
Like
11.584
Πόντοι
19.505
Επειδή πολλά ειπώθηκαν ας το πάμε από την αρχή:

1. Αν περάσω σήμερα θα μου ανοίξετε; Ή κάνετε επιλογή πελατών;
2. Αν μου ανοίξετε και περάσω με μια κοπέλα για μασαζ και τα υπόλοιπα για 45 λεπτά πόσο θα πληρώσω;
 
OP
OP
SYGRU29

SYGRU29

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2012
Μηνύματα
1.429
Like
0
Πόντοι
16
Επειδή πολλά ειπώθηκαν ας το πάμε από την αρχή:

1. Αν περάσω σήμερα θα μου ανοίξετε; Ή κάνετε επιλογή πελατών;
2. Αν μου ανοίξετε και περάσω με μια κοπέλα για μασαζ και τα υπόλοιπα για 45 λεπτά πόσο θα πληρώσω;
βεβεος βεβεος 60 ειναι καλα  :thumbsup: εαν ζητησης τηποτα περιεργο ++++++++ βεβεος βεβεος θα ανεβη
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom