Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Συγγρού 18, Class Μασάζ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα SYGRU29
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 127K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Butts

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.366
Κριτικές
75
Like
1.684
Πόντοι
3.137
δηλαδή έδωσες 100 ή 60 + 20;γιατί αν έδωσες το 1ο υπερβολικό

Το 1ο και ο νοών νοείτω....

Επίσης είμαι"αδύνατος" χαρακτήρας μόλις δω  τέτοιο :kissass: :kissass: χάνω κάθε μέτρο.... (δες και την κριτική μου για την Σάρα από Θ365)!!

Μάλλον πρέπει να ψάξω να βρω κέντρο αποτοξίνωσης από BUTTS... :helpplea: :helpplea:

  :cheesy:
 
OP
OP
SYGRU29

SYGRU29

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2012
Μηνύματα
1.429
Like
0
Πόντοι
16
OP
OP
SYGRU29

SYGRU29

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2012
Μηνύματα
1.429
Like
0
Πόντοι
16
Πέρασμα ξανά και όντως υπάρχει μια σχετική βελτίωση στους χώρους. Το 1ο δωμάτιο όπως μπαίνεις έχει ατομική ντουζιέρα, 2 καναπέδες, μασαζοκρέβατο κρεμάστρες κλπ. Αρκετά βελτιωμένο σε σχέση με την 1η φορά που είχα περάσει. Μου είπαν επίσης ότι οι βελτιώσεις συνεχίζονται. Από εργαζόμενες την ώρα που πέρασα η Πάολα, η Αφροδίτη και η καινούργια Χριστίνα.
Η Χριστίνα είναι μικρούλα σε ηλικία και petit φόραγε κανονικά ρούχα (τζιν παντελόνι και μπλούζα) και δεν διέκρινα περισσότερες λεπτομέρειες.
Επέλεξα Αφροδίτη (ο λόγος που ξαναπήγα). Γυναικάρα με βραζιλιάνική κορμαστασια και κώλο ποίημα  :kissass: :kissass:. Ευχάριστη, ομηλιτική, ξεκίνησε με μασάζ (35 λεπτά γεμάτα) το οποίο κατέχει πολύ καλά. Δεν βιάζεται καθόλου και μπορώ να πω με έλιωσε!!
Από πρόγραμμα η γυναίκα είναι φωτιά (βοηθάει και το κορμί της)όλα όμως με προφύλαξη. Δεν βαριέσαι όμως τέτοια κορμάρα αξίζει.
Κόστος 80€ (+20€ μπουρμπουαρ).........
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
Το 1ο και ο νοών νοείτω....

???.... απελπισία... παλέυουμε όλοι να πάρουμε αξιοπρεπές πρόγραμμα στα 60 και πάει ο ΄΄Κιμπάρης΄΄ και...
ο νοών νοείτω....

μετά σου ζητάει η άλλη το έξτρα, το λαθραίο, το λαμόγιο, το ΄΄χαμένο΄΄ το εικοσάρικο...
βρίσκει πάτημα βλέπεις... και όλα με προφύλαξη λέει ο συνάδελφος...
δηλαδή για ακα πίπα, γλωσσόφιλα και κανα χυσιματάκι περίεργο τι πρέπει να καταθέσουμε?
αιαιαιαιαιααααααα
ανεπίδεκτοι μαθήσεως είμαστε...

sorry Butts αλλα τα λέω όπως είναι....
 

Butts

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.366
Κριτικές
75
Like
1.684
Πόντοι
3.137
???.... απελπισία... παλέυουμε όλοι να πάρουμε αξιοπρεπές πρόγραμμα στα 60 και πάει ο ΄΄Κιμπάρης΄΄ και...
ο νοών νοείτω....

μετά σου ζητάει η άλλη το έξτρα, το λαθραίο, το λαμόγιο, το ΄΄χαμένο΄΄ το εικοσάρικο...
βρίσκει πάτημα βλέπεις... και όλα με προφύλαξη λέει ο συνάδελφος...
δηλαδή για ακα πίπα, γλωσσόφιλα και κανα χυσιματάκι περίεργο τι πρέπει να καταθέσουμε?
αιαιαιαιαιααααααα
ανεπίδεκτοι μαθήσεως είμαστε...

sorry Butts αλλα τα λέω όπως είναι....

Αγαπητέ περί ορέξεως κολοκυθόπιτα. Το πώς αποφασίζει ο καθένας να επενδύσει τα χρήματα του είναι δική του υπόθεση. Εαν μπορείς να βρεις κάτι καλό και φθηνό τότε ok. Εαν όχι κάνεις ότι καταλαβαίνεις.

Για τα περί "ανεπίδεκτοι μαθήσεως" άστο. Η συγκεκριμένη και όχι μόνο έτσι δουλεύει χρόνια. Αν θέλεις τόσο έχει. Δεν θέλεις χέστηκε. Δεν σε αναγκάζει κανείς να πάρεις. Και υπάρχουν πολλοί που αγοράζουν συνέχεια και πολύ ακριβότερα και δεν είναι μέλη εδώ ή δεν γράφουν. Είναι μάλλον αφελές να πιστεύεις ότι η δική μου ή δική σου ή και μερικών άλλων άρνηση να ενδώσουν θα συνετήσεις την συγκεκριμένη ή κάποια άλλη από την στιγμή που υπάρχει κόσμος που πληρώνει.
Για παράδειγμα πείσε τον κόσμο να σταματήσει να αγοράζει iphone μπας και πέσει η τιμή. Αν η άλλη πιστεύει ότι είναι iphone και τόσοι που την πιστέυουν (προσωπικά δεν το νομίζω) τότε πας και εσύ με τον όχλο. Θέλεις το παίρνεις. Δεν θέλεις πας για άλλο/η.

Φιλικα πάντα..

 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
δεν θέλω να συνετίσω καμία εργαζόμενη...
τους κιμπάρηδες πελάτες προσπαθώ να αφυπνίσω...
που πάνε και πληρώνουν τα 100ρικα και κακομαθαίνουν τις παραπάνω...
με γεια σου με χαρά σου αν θές να της δώσεις και 300... και γω έχω δώσει 1000ρικα σε  διπλό δίωρο με σιτυ-τουράκια, καραφουλ ακα, βέβαια...
αλλά το να δίνεις παραπάνω χρήμα μέσα στο ελαιοτριβείο που επισήμως ανακοινώνει ταριφα 60... και συ να δίνεις 100...
είσαι πολύ οφφ-σαιτ και αδικείς τους υπόλοιπους συναγωνιστές σου...
 
OP
OP
SYGRU29

SYGRU29

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2012
Μηνύματα
1.429
Like
0
Πόντοι
16
???.... απελπισία... παλέυουμε όλοι να πάρουμε αξιοπρεπές πρόγραμμα στα 60 και πάει ο ΄΄Κιμπάρης΄΄ και...
ο νοών νοείτω....

μετά σου ζητάει η άλλη το έξτρα, το λαθραίο, το λαμόγιο, το ΄΄χαμένο΄΄ το εικοσάρικο...
βρίσκει πάτημα βλέπεις... και όλα με προφύλαξη λέει ο συνάδελφος...
δηλαδή για ακα πίπα, γλωσσόφιλα και κανα χυσιματάκι περίεργο τι πρέπει να καταθέσουμε?
αιαιαιαιαιααααααα
ανεπίδεκτοι μαθήσεως είμαστε...

sorry Butts αλλα τα λέω όπως είναι....
γιατη τοσο μισος δεν σε καταλαβενο κ,jorgekavlares εση εισαι πιο ανεχτικος σε ολα αφτα :think: :think: :think: :think: :think: :think:
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
η αφροδιτη ολο εξτραδακια ζηταει στο δωματιο μεσα
 

Butts

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.366
Κριτικές
75
Like
1.684
Πόντοι
3.137
...
είσαι πολύ οφφ-σαιτ και αδικείς τους υπόλοιπους συναγωνιστές σου...

Συγνώμη επειδή πέρασα πλήρωσα και είπα και την γνώμη μου εαν αξίζει ή όχι είμαι οφφ σιτε?  :think: :think:
Μα για την ενημέρωση δεν είμαστε εδώ? Δηλαδή είναι καλύτερα ή εαν περνάμε να μην ενημερώνουμε (γιατί θα φάμε κραξιμο) ή να μην περνάμε καθόλου και απλά να αναθεματίζουμε... 

PS, Τους συναγωνιστές μου τους τιμώ και τους ενημερώνω. Τώρα ο καθένας μπορεί να ξέρει τι θα πληρώσει και τι θα πάρει.

Ευχαριστώ.
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
Σ
γιατη τοσο μισος δεν σε καταλαβενο κ,jorgekavlares
Ελα δε θέλω μαλακίες τώρα! Για ποιό μίσος λές;
Δεν μπορούμε να κανουμε κριτική;
Επαναλαμβάνω ότι τα λέω όπως είναι!
Βαζουμε στοιχημα πως αυριο κάποιος άλλος θα γράψει ότι εδωσε 120 και χαλάλι της κοπέλας τα άξιζε;
Μην προσπαθεις να με παρουσιάσεις ότι εχω πρόβλημα με σας! Ειμαι αδέκαστος και αμείλικτος!
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
:wanker: :kissass2:
Συγνώμη επειδή πέρασα πλήρωσα και είπα και την γνώμη μου εαν αξίζει ή όχι είμαι οφφ σιτε?  :think: :think:
Μα για την ενημέρωση δεν είμαστε εδώ?
Και τι σε πειράζει που έχω κι εγώ την γνώμη ότι χαλας την πιάτσα; Ε;
 

Deadpool669

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2007
Μηνύματα
236
Κριτικές
7
Like
48
Πόντοι
1
Περασα και εγω σημερα και ειδα τη νεα κοπελα , οπως ειπε και ο φιλος Μικροκαμωμενη με μακρια καστανα μαλλια και ωραιο προσωπακι..
Δε περασα γιατι ειχα δουλεια αλλα την επομενη φορα θα περασω ..
 

Katerina86

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2012
Μηνύματα
497
Like
14
Πόντοι
1
Καλημερα παιδια σας περιμένουμε με Ωραια
Και Καλα προγράμματα
Κατερίνα Αφροδίτη Αννα Δεσποινα Παολα και η νεα κοπέλα η Χριστίνα !!!
νεες Φωτογραφιες απο ολες τις κοπελες και απο δωματιο και γενικα πρηροφορίες στο link αυτο..  
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.255
Κριτικές
256
Like
11.546
Πόντοι
19.505
Πέρασα κι εγώ μιας και "μας περιμένουνε με ωραία και καλά προγράμματα" και μιας και με αναστάτωσαν οι φωτογραφίες της Χριστίνας, αλλά φαίνεται πως το κουδούνι ανοίγει σε λίγους και εκλεκτούς. Τσάμπα η βενζίνα και ο κόπος. Κατέληξα στο στανταράκι μου τη Λιλή στο Μάρνη 28 που τιμάει με το παραπάνω το 60άρι του βιοπαλαιστή, αυτό που κάποιες άλλες το απαξιώνουν. Κρίμα οι καλημέρες και τα μεγάλα λόγια.
 
OP
OP
SYGRU29

SYGRU29

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2012
Μηνύματα
1.429
Like
0
Πόντοι
16
ΣΕλα δε θέλω μαλακίες τώρα! Για ποιό μίσος λές;
Δεν μπορούμε να κανουμε κριτική;
Επαναλαμβάνω ότι τα λέω όπως είναι!
Βαζουμε στοιχημα πως αυριο κάποιος άλλος θα γράψει ότι εδωσε 120 και χαλάλι της κοπέλας τα άξιζε;
Μην προσπαθεις να με παρουσιάσεις ότι εχω πρόβλημα με σας! Ειμαι αδέκαστος και αμείλικτος!
το να κανης κριτηκη ειναι καλοδεχουμενο γιατη μας κανη να γυνομαστε καλητερη το να λες λογια που δεν αρμοζουν σε τζεντελμεν ειναι κακογουστο και απρεπες.ναι συνφονο οτη η τιμη ξεκιναη απο 60 ευρο ομος εαν ζυτισης +++++++++ συγουρα θα τηναχτη 250 δεν ξερο εαν συνφονης σε αφτο,εαν ενας πελατης κανη ενα δωρακη στην κοπελα επιδη περασε ωρεα αφτο ειναι θεμα που δεν αφορα εμας νομιζο,τελος παντον εαν εχις θεμα με την ΑΦΡΟΔΗΤΗ μπορης να παρης αλη κοπελα που κανη προγραμα με 60-70-80 του γουστου σου,καθενας ειναι ελεφθερος να αποφασιση που και ποσα και σε πια θα δοση τη.....
 

SPORT200

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Οκτ 2008
Μηνύματα
1.018
Κριτικές
20
Like
264
Πόντοι
3.225
το θεμα ειναι να διευκρινηστει απο τον butt εαν,το επιπλεον ποσο το εδωσε,διοτι το ζητησε(απαιτησε) η κοπελα,η μηπωσ το εδωσε για καποιεσ επιπλεον "απαιτησεισ" του...

σε περιπτωση που το εδωσε απο μονοσ του,σαν μπουρμπουαρ ,επειδη περασε καλα,καλα εκανε ,αλλα δεν θα επρεπε να το γραψει στο κοστοσ τησ συναντησησ.

καλο θα ειναι να διευκρινηστει λοιπον απο τον συναδελφο butt,για να λειξει και να ξεκαθαριστει  το θεμα
 
OP
OP
SYGRU29

SYGRU29

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2012
Μηνύματα
1.429
Like
0
Πόντοι
16
Πέρασα κι εγώ μιας και "μας περιμένουνε με ωραία και καλά προγράμματα" και μιας και με αναστάτωσαν οι φωτογραφίες της Χριστίνας, αλλά φαίνεται πως το κουδούνι ανοίγει σε λίγους και εκλεκτούς. Τσάμπα η βενζίνα και ο κόπος. Κατέληξα στο στανταράκι μου τη Λιλή στο Μάρνη 28 που τιμάει με το παραπάνω το 60άρι του βιοπαλαιστή, αυτό που κάποιες άλλες το απαξιώνουν. Κρίμα οι καλημέρες και τα μεγάλα λόγια.
εδω δεν γραφουμε για αλα μαγαζηα αλα για  CLASS MASAZ εαν δεν κανο λαθος η μηπος ειμαι σε αλο σαιτ  :think: :think: :think: :think: :think:
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom