Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Συγγρού 18, Class Μασάζ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα SYGRU29
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 127K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

f458

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2012
Μηνύματα
2.805
Like
16
Πόντοι
16
Διάβασα μία κριτική για το εν λόγω μωρό και σπάστηκα λίγο με το ακάποτο, ελπίζω να μην το κάνει σε όλους αυτό...
 
OP
OP
SYGRU29

SYGRU29

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2012
Μηνύματα
1.429
Like
0
Πόντοι
16

f458

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2012
Μηνύματα
2.805
Like
16
Πόντοι
16
:thumbsup:
Καταγωγή μπορούμε να μάθουμε για το μωρό;;;
 

ntany223

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.635
Κριτικές
2
Like
19
Πόντοι
16
Για ποιο μωρό μιλάμε?
 

f458

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2012
Μηνύματα
2.805
Like
16
Πόντοι
16
Την Αφροδίτη...μήπως ξέρεις;;;
 
OP
OP
SYGRU29

SYGRU29

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2012
Μηνύματα
1.429
Like
0
Πόντοι
16
Η Αφροδίτη είναι μια γυναικάρα, ελληνοβραζιλιάνα υποτίθεται, και απ' όσο θυμάμαι δεν έχει τατού και δεν κάνει εξτραδάκια. Κάνει όμως καταπληκτικό μασαζ. Τουλάχιστον έκανε στη Μισαραλιώτου όταν την είχα πάρει.
εδω
 

f458

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2012
Μηνύματα
2.805
Like
16
Πόντοι
16
ναι κατα καποιο τροπο κανουν χαιδευονται και φιλιουνται ειδικα αν βλεπουν οτι σου αρεσει και σε μενα αρεσε αυτο που εβλεπα
και τις προετρεπα να συνεχισουνΔε νομιζω να εχω δωσει δικαιωματα εδω για να αφηνεις υπονοουμενα οτι λεω ψεμματα, για πιο λογο αλλωστε? ουτε ημασταν μαζι στο δωματιο
ουτε εχω καμμια σχεση με το μαγαζι, απο οταν ανοιξε 3 φορε εχω παει , απο τις οποπιες περασα τις 2 .
Ειπα οτι μου εκαναν, εν συντομια, τωρα πιστευεις η δε πιστευεις δικαιωμα σου . εγω απο κει τη Κατερινα μονο ξερω και δε το εχω κρυψει
και παρολα αυτα ειπα την εμπειρια μου με τις αλλες κοπελες, οποιος θελει τις διαβαζει οποιος δε θελει οχι..
Αλλα και εσυ απο τη μια λες οτι μιλαω σε αφελεις αλλα στα τελευταια ποστ λες εστειλες ΡΜ για να πας να δοκιμασεις !!!!
Απλα αν πας και σου κανουν τα ιδια και σε σενα και το γραψεις εδω θα μιλας και εσυ σε αφελεις??
Ρε φίλε,οι περισσότεροι εδώ ξέρουμε τί δουλειά κάνουν...μην κοροϊδευόμαστε.Εντάξει,αν είναι όπως λες,μπράβο στο μαγαζί.Κι' επειδή αν δεν δοκιμάσω δεν μπορώ να είμαι σίγουρος για κάτι,γι' αυτό και θα πάω!Και εάν τελικά ισχύει,θα σ' εμπιστεύομαι περισσότερο,τόσο απλά!
 
OP
OP
SYGRU29

SYGRU29

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2012
Μηνύματα
1.429
Like
0
Πόντοι
16
λογο κυριακης θα η παρχουνε καπιες αλαγες στα κοριτσια οπος και να ειναι ενα τηλεφωνο ........................προτα
 

Deadpool669

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2007
Μηνύματα
236
Κριτικές
7
Like
48
Πόντοι
1
Ρε φίλε,οι περισσότεροι εδώ ξέρουμε τί δουλειά κάνουν...μην κοροϊδευόμαστε.Εντάξει,αν είναι όπως λες,μπράβο στο μαγαζί.Κι' επειδή αν δεν δοκιμάσω δεν μπορώ να είμαι σίγουρος για κάτι,γι' αυτό και θα πάω!Και εάν τελικά ισχύει,θα σ' εμπιστεύομαι περισσότερο,τόσο απλά!
δες τα ποστ μου , δες τις κριτικες μου δεν εχω καμμια σχεση με κανενα καταστημα, παω οπου παιρνω αυτο που πληρωνω, και ναι αν κατι μ αρεσει παω συχνα, αν αυτο ειναι λαθος η μερολιπτικο τι ναπω !! Αν παρεις διδυμο και το ζητησεις ειμαι σιγουρος οτι θα στο κανουν και σενα , και εξαλλου δεν ειπα οτι εκαναν και καμμια ωρα λεσβιακο, μερικα χαδακια και φιλακια ισα να με φτιαξουν πιο πολυ !! 
 
OP
OP
SYGRU29

SYGRU29

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2012
Μηνύματα
1.429
Like
0
Πόντοι
16
δες τα ποστ μου , δες τις κριτικες μου δεν εχω καμμια σχεση με κανενα καταστημα, παω οπου παιρνω αυτο που πληρωνω, και ναι αν κατι μ αρεσει παω συχνα, αν αυτο ειναι λαθος η μερολιπτικο τι ναπω !! Αν παρεις διδυμο και το ζητησεις ειμαι σιγουρος οτι θα στο κανουν και σενα , και εξαλλου δεν ειπα οτι εκαναν και καμμια ωρα λεσβιακο, μερικα χαδακια και φιλακια ισα να με φτιαξουν πιο πολυ !!   
καθενας μπορη να πι την εμπιρηα του ελεφτερα δημοκρατηα εχουμε  ;)
 
OP
OP
SYGRU29

SYGRU29

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2012
Μηνύματα
1.429
Like
0
Πόντοι
16
To site  δουλευει κανονικα και εχει και νεες φωτο
απ ολες τις κοπελες αλλα και απο τη νεα κοπελα.
Επειδη ακουω διαφορα θα ηθελα να παρακαλεσω οποιον εχει καποιο προβλημα με οποια κοπελα
(τιμές, συμπεριφορα κλπ)να λετε στη κοπελα να με φωναζει για να το συζητησω εγω μαζί σας
και να ειστε σιγουροι οτι θα βρούμε τη λύση, πολλοι απο σας με ξερετε απο αλλού και ξερετε οτι σχεδον ποτε δεν
ειχα παραπονα για τις υπηρεσιες . Δε θελω για την ωρα να πω κατι για καποια κοπελα
αλλα αν τυχει να κανει κατι πισω απο τις κλειστες πορτες φυσιολογικο ειναι να μη το ξέρω ουτε εγω
ουτε κανεις αλλος, γι αυτο μου το λετε και το τακτοποιουμε.
Οσο για το αν καποιος φιλος θελει να δωσει κατι εξτρα επειδη περασε καλα ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟ ΖΗΤΗΣΕΙ καποιος
αυτο νομιχω συμφωνείτε οτι ειναι δικαιωμά του !!!
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom