Νέα

Swingers Club στη Θεσσαλονικη;

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.801
Κριτικές
126
Like
7.896
Πόντοι
7.885
Τύποι είχα ακούσει από ζευγάρι ότι για να μπεις μέσα έπρεπε να σε συστήσει κάποιο ζευγάρι που ήταν ήδη μέλος του κλαμπ  :S :S :uglystupid: :think: :think:. Καμία σχέση δηλαδή με το καθεστώς σε Αθήνα-Πειραιά  :headbang: :headbang: :headbang:.Και ήταν και αρκετά μικρό συν ότι δεν γινόταν παιχνίδι.Δεν ξέρω αν είναι όντως έτσι,αν κάνω λάθος διορθώστε  :helpplea: :helpplea:
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.655
Πόντοι
1.106
Αν μιλάς για το Play καμία σχέση. Κανονικά λειτουργούσε, με ελεύθερη είσοδο και μπόλικο παιχνίδι. Απλά δεν στηρίχτηκε από τους ντόπιους. Προσπάθησε και για θεματικές βραδιές και δεν υπήρξε ανταπόκριση. Ε, βαρέθηκαν οι άνθρωποι και το έκλεισαν. Να σκεφτείς ότι τους Θεσσαλονικείς τους βρωμούσαν τα πάντα. Από την περιοχή μέχρι τη βιτρίνα της εισόδου. Που ήταν sex-shop και δεν καταλάβαινε κάποιος ότι μέσα υπήρχε άλλη είσοδος για swingers club.
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.801
Κριτικές
126
Like
7.896
Πόντοι
7.885
Αν μιλάς για το Play καμία σχέση. Κανονικά λειτουργούσε, με ελεύθερη είσοδο και μπόλικο παιχνίδι. Απλά δεν στηρίχτηκε από τους ντόπιους. Προσπάθησε και για θεματικές βραδιές και δεν υπήρξε ανταπόκριση. Ε, βαρέθηκαν οι άνθρωποι και το έκλεισαν. Να σκεφτείς ότι τους Θεσσαλονικείς τους βρωμούσαν τα πάντα. Από την περιοχή μέχρι τη βιτρίνα της εισόδου. Που ήταν sex-shop και δεν καταλάβαινε κάποιος ότι μέσα υπήρχε άλλη είσοδος για swingers club.

Τύπε πως γίνεται να είχε πολύ παιχνίδι εφόσον δεν μάζευε κόσμο??Και γιατί υπήρχε διπλή είσοδος για να μπεις??
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.655
Πόντοι
1.106
Όσο είχε κόσμο είχε και παιχνίδι. Αλλά από ένα σημείο και μετά πήγαιναν συνέχεια οι ίδιοι και οι ίδιοι. Πόσο να παίξουν μεταξύ τους χωρίς να βαρεθούν τη στιγμή κιόλας που δεν παίζουν όλοι με όλους; Λογικό σύντομα να βαρεθούν κι αυτοί που πήγαιναν. Μετά στη Θεσσαλονίκη υπάρχουν και κλίκες που κάνουν δικά τους πάρτυ σε βίλες. Αυτές δε θα έλεγα ότι δέχθηκαν θετικά το club και ότι το στήριξαν. Το αντίθετο μάλιστα.
Δεν υπήρχε διπλή είσοδος σκόπιμα. Απλά ήταν η κατασκευή του χώρου τέτοια. Έμπαινες από την είσοδο του sex shop και στο βάθος του καταστήματος υπήρχαν δύο είσοδοι. Η μία για χώρο gay cruising και η άλλη για το swingers club.
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.801
Κριτικές
126
Like
7.896
Πόντοι
7.885
Τύπε εκεί στην Θεσσαλονίκη μου φαίνεται είστε μόνο να γεμίζετε τις καφετέριες και τις ταβέρνες  :jerking: :jerking: :jerking: :headbang: :headbang: :headbang:
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.655
Πόντοι
1.106
Δεν είμαι Θεσσαλονικιός φίλε. Απλά κάποιες φορές που βρέθηκα στην πόλη πήγα στο Club. Αυτά που γράφεις όμως δεν απέχουν πολύ από την αλήθεια. Αν δεν σταματήσουν τον "πόλεμο" μεταξύ τους μαγαζί δεν στεριώνει στην πόλη.
 

super_85

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2017
Μηνύματα
81
Like
12
Πόντοι
0
Πριν από ένα μήνα βρέθηκα Θεσσαλονίκη με τη γυναίκα μου και τους κουμπάρους μας. Ψαχνόμασταν όλοι για το ίδιο θέμα και μετά από ψάξιμο βρήκαμε το κατάλληλο μαγαζί. Τα πράγματα ήταν πολυ καλύτερα από αυτό που περιμέναμε και σίγουρα θα κάνουμε συχνότερες τις επισκέψεις μας. Φυσικά και μιλάω για μεζεδοπωλείο . Αυτά είναι τα καλύερα μαγαζιά για ζευγάια. Τρώς πίνεις κι αν δεν ξερνάς από το πολύ ποτό και φαί ρίχνεις κι ένα πούτρο τη δικιά σου!
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.801
Κριτικές
126
Like
7.896
Πόντοι
7.885
Πριν από ένα μήνα βρέθηκα Θεσσαλονίκη με τη γυναίκα μου και τους κουμπάρους μας. Ψαχνόμασταν όλοι για το ίδιο θέμα και μετά από ψάξιμο βρήκαμε το κατάλληλο μαγαζί. Τα πράγματα ήταν πολυ καλύτερα από αυτό που περιμέναμε και σίγουρα θα κάνουμε συχνότερες τις επισκέψεις μας. Φυσικά και μιλάω για μεζεδοπωλείο . Αυτά είναι τα καλύερα μαγαζιά για ζευγάια. Τρώς πίνεις κι αν δεν ξερνάς από το πολύ ποτό και φαί ρίχνεις κι ένα πούτρο τη δικιά σου!

Τύπε είσαι πραγματικά ένας γνήσιος έλληνας,τι σουιγκερ κλαμπ και βλακείες,μόνο φαι και μπεκρουλιάσματα
 

super_85

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2017
Μηνύματα
81
Like
12
Πόντοι
0
Φίλε ανταλλαγή κοψιδιών . Έτσι ξεκινάει το παιχνίδι εδώ πανψ!
 

teochatz

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Μαΐ 2016
Μηνύματα
447
Κριτικές
44
Like
1.500
Πόντοι
1.071
Υπάρχει κάτι εν ενέργεια τώρα;
 

teochatz

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Μαΐ 2016
Μηνύματα
447
Κριτικές
44
Like
1.500
Πόντοι
1.071
Μόνο ταβέρνες τύπε.

Όταν λες ταβέρνες;  Για μεγάλο χρονικό διάστημα είμαι σκουριασμένος και προσπαθώ τώρα τελευταία να επανέλθω πάλι. Τώρα ψάχνω για swingers ή κάτι παρόμοιο τέλος πάντων με μαζώξεις και τέτοιες καταστάσεις γενικά
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.801
Κριτικές
126
Like
7.896
Πόντοι
7.885
Όταν λες ταβέρνες;  Για μεγάλο χρονικό διάστημα είμαι σκουριασμένος και προσπαθώ τώρα τελευταία να επανέλθω πάλι. Τώρα ψάχνω για swingers ή κάτι παρόμοιο τέλος πάντων με μαζώξεις και τέτοιες καταστάσεις γενικά

Τύπε τι ακριβώς ψάχνεις στους σουίνγκερς???Θες να τους πάρεις μάτι???
 

dpk69

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2007
Μηνύματα
497
Κριτικές
1
Like
121
Πόντοι
1
Τύπε τι ακριβώς ψάχνεις στους σουίνγκερς???Θες να τους πάρεις μάτι???

Μάλλον σαν όλους ψάχνει δωρεάν σέξ! Αν νομίζετε ότι απλά λέγωντας έχω μεγάλα προσόντα κλπ θα γαμήσετε τσάμπα γελιέστε
 

teochatz

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Μαΐ 2016
Μηνύματα
447
Κριτικές
44
Like
1.500
Πόντοι
1.071
Καμία σχέση. Σε swingers club μόνος δεν μπαίνεις καταρχάς,μόνο ζευγάρια. Παίζεται κάτι με γκόμενα,αλλά δεν το κόβω για σοβαρά πράγματα. Και το χούμε συζητήσει για swingers club
 

dpk69

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2007
Μηνύματα
497
Κριτικές
1
Like
121
Πόντοι
1
Καμία σχέση. Σε swingers club μόνος δεν μπαίνεις καταρχάς,μόνο ζευγάρια. Παίζεται κάτι με γκόμενα,αλλά δεν το κόβω για σοβαρά πράγματα. Και το χούμε συζητήσει για swingers club

Αμα είσαστε ζευγάρι αποφασισμένο και ξερετε τι θέλετε βάλτε αγγελία στην Θεσσαλονίκη έχει αρκετά ζευγάρια που ψάχνουν μόνο ζευγάρια!
 

Xalandri_gymnismos

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2018
Μηνύματα
77
Like
40
Πόντοι
0
Θεσσαλονίκη καλύτερα για threesome, foursome, ή moresome? Τι λέτε?
 

athen

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2018
Μηνύματα
95
Κριτικές
1
Like
133
Πόντοι
0
Σε άλλες χώρες επιτρέπονται άνδρες, γυναίκες και ζευγάρια.  Όχι όπως στην Ελλάδα, απλά ζευγάρια!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom