Νέα

Survivor Ελλάδα 2017

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Duke Nukem
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Ποιος θα ειναι ο μεγαλος νικητης;

  • Αγγελοπουλος

    Ψήφοι: 2 100,0%
  • Μαριος Πριαμος

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Παναρας ο μονος που γουσταρουμε!

    Ψήφοι: 0 0,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2

podolagnos_1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2017
Μηνύματα
11.584
Κριτικές
2
Like
138
Πόντοι
166
βλέπω το θρεντ από θέμα συζήτησης του bou έχει καταντήσει σελίδα του fb όπου ο κάθε πωλητής ανεβάζει ψευτό ποστ από τα σκατό άθλια blog του, μπας και πάρει κανα view... :( :S
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.566
Κριτικές
31
Like
13.151
Πόντοι
5.097
ποσες μαλακιες εχεις τραβηξει σημερα ?
Καμία αλλά εσύ που το΄ν έχει ξεχειλώσει και έχεις πιο καθαρό μυαλό,δείξε μου μερικά γεγονότα να τεκμηριώνουν αυτό που διαφωνείς με μένα.
 

adreasfairways

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2017
Μηνύματα
2.442
Κριτικές
2
Like
1.293
Πόντοι
216
βλέπω το θρεντ από θέμα συζήτησης του bou έχει καταντήσει σελίδα του fb όπου ο κάθε πωλητής ανεβάζει ψευτό ποστ από τα σκατό άθλια blog του, μπας και πάρει κανα view... :( :S
γιατι το λες αυτο τεντυ?
 
Εγγρ.
9 Φεβ 2015
Μηνύματα
181
Κριτικές
13
Like
250
Πόντοι
291
Τύπε ξέρεις κάτι που δεν ξέρουμε; Με τον Kenobi μιλάς;
Δεν έχω μάθει ακόμη κάτι αλλά κάντε add την Mikaela Zormpa(παίζει να είναι ανοιχτό το προφίλ της) και δείτε τι γράφει για σήμερα. Δεν έχει πέσει ποτέ έξω να ξέρετε
 

TsonTson

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2016
Μηνύματα
808
Κριτικές
3
Like
88
Πόντοι
6
Δεν έχω μάθει ακόμη κάτι αλλά κάντε add την Mikaela Zormpa(παίζει να είναι ανοιχτό το προφίλ της) και δείτε τι γράφει για σήμερα. Δεν έχει πέσει ποτέ έξω να ξέρετε

Ναι ολοι την εχουμε δει... σημερα αφησε να εννοηθει οτι θα κερδισουν οι μαχητες και την ατομικη ασυλια θα την παρει η Παππαδοπουλου... αλλα εχει πεσει εξω να ξερεις σε προβλεψη της!!!
 
Εγγρ.
9 Φεβ 2015
Μηνύματα
181
Κριτικές
13
Like
250
Πόντοι
291
Ναι ολοι την εχουμε δει... σημερα αφησε να εννοηθει οτι θα κερδισουν οι μαχητες και την ατομικη ασυλια θα την παρει η Παππαδοπουλου... αλλα εχει πεσει εξω να ξερεις σε προβλεψη της!!!
Όχι απαραίτητα, για όνειρο μίλησε, θα μπορούσε να είναι απλά να βρίσει Χανταβλάκα και να πάει μαχητές ας πούμε. Ελπίζω όμως να είναι το πραγματικό μας όνειρο! Δεν ήξερα πως έχει πέσει έξω...
Για τρομερό επεισόδιο μιλάει
 

kostasasximos86

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2016
Μηνύματα
4.926
Κριτικές
8
Like
614
Πόντοι
326
Δεν έχω μάθει ακόμη κάτι αλλά κάντε add την Mikaela Zormpa(παίζει να είναι ανοιχτό το προφίλ της) και δείτε τι γράφει για σήμερα. Δεν έχει πέσει ποτέ έξω να ξέρετε

φιλε kenobi δεν θελουμε το προφιλ της στο fb
να της τον φορμαρουμε θελουμε
 

TsonTson

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2016
Μηνύματα
808
Κριτικές
3
Like
88
Πόντοι
6
Όχι απαραίτητα, για όνειρο μίλησε, θα μπορούσε να είναι απλά να βρίσει Χανταβλάκα και να πάει μαχητές ας πούμε. Ελπίζω όμως να είναι το πραγματικό μας όνειρο! Δεν ήξερα πως έχει πέσει έξω...
Για τρομερό επεισόδιο μιλάει

ναι αλλα δε βγαζει νοημα δηλαδη θα χασουν την ασυλια οι μαχητες θα παει απο εκει η Παππαδοπουλου παλι θα ειναι σαν να μην εφυγε καποιος απο τους μαχητες... δεν νομιζω να παει απο εκει η παππαδοπουλου γτ μετα δεν θα ξανασταυρωσουν νικη οι γυναικες των διασημων... αυτος ειναι και ο λογος που δεν την στειλαν απο εκει παρολο που το ζητησε και στειλαν τον Σπαλ
 

EnglandRules

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2013
Μηνύματα
2.376
Like
1
Πόντοι
16
Έπρεπε να έρθω απο Αγγλία για να δώσω τα φώτα μου!!!

Ασυλία Παπαδοπουλου Βαλαβανη
Υποψήφιοι: Αγγελοπουλος (απο τους συμπαίκτες)
Χανταμπακης (απο Ειρηνη)
Χρανιιωτης (απο Βαλαβανη)

10-6 σκορ οι μαχητές!
 

Επισκέπτης
Καμία αλλά εσύ που το΄ν έχει ξεχειλώσει και έχεις πιο καθαρό μυαλό,δείξε μου μερικά γεγονότα να τεκμηριώνουν αυτό που διαφωνείς με μένα.
βαρε...περνάμε όλοι δίπλα σου και σου ψιθυριζουμε στο αυτί "Αι γαμησου παλιομαλακα, αμα δε σ αρέσει το θρεντ να πάρεις πουλο"
 

Επισκέπτης
Έπρεπε να έρθω απο Αγγλία για να δώσω τα φώτα μου!!!

Ασυλία Παπαδοπουλου Βαλαβανη
Υποψήφιοι: Αγγελοπουλος (απο τους συμπαίκτες)
Χανταμπακης (απο Ειρηνη)
Χρανιιωτης (απο Βαλαβανη)

10-6 σκορ οι μαχητές!
ΠΡΟΣΚΥΝΩ!!!!
 

kostasasximos86

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2016
Μηνύματα
4.926
Κριτικές
8
Like
614
Πόντοι
326
Έπρεπε να έρθω απο Αγγλία για να δώσω τα φώτα μου!!!

Ασυλία Παπαδοπουλου Βαλαβανη
Υποψήφιοι: Αγγελοπουλος (απο τους συμπαίκτες)
Χανταμπακης (απο Ειρηνη)
Χρανιιωτης (απο Βαλαβανη)

10-6 σκορ οι μαχητές!

αν ισχυει αυτο
τοτε το καμαρι μας ο Χανταμπακης αποχωρει !

κριμα ρε γαμωτο και ειχε πολλα να προσφερει ακομα

τοσα αχρησιμοποιητα στριγκακια και σουτιεν πφφφφ τεσπα

 

Str8man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2010
Μηνύματα
851
Like
1.424
Πόντοι
206
Δυο ντόμπρα παλικάρια είχε το  Survivor ,  τον Παναρα και τον Στελαρα  και πέσανε όλοι να τους φάνε ....  ήμαρτον....
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Δεν έχω μάθει ακόμη κάτι αλλά κάντε add την Mikaela Zormpa(παίζει να είναι ανοιχτό το προφίλ της) και δείτε τι γράφει για σήμερα. Δεν έχει πέσει ποτέ έξω να ξέρετε
H Mικαέλα ειναι μεγαλη καύλα, να ξες.
 

TsonTson

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2016
Μηνύματα
808
Κριτικές
3
Like
88
Πόντοι
6
Δεν μπορω να καταλαβω που το εχετε δει γραμμενο οτι καθε φορα που θα χανουνε ασυλια οι μαχητες θα παιρνουνε ατομο απο τους διασημους.  :S :S :S

αυτο λεμε ρε φιλε... οτι δεν βγαζει νοημα...παντως γενικα επικρατει η αποψη οτι σημερα κερδιζουν οι μαχητες... αλλα μαλλον αυτο ακουγεται συνεχεια γτ κανεις δεν γουσταρει τους διασημους και ολοι αυτο ελπιζουμε!!!

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom