Νέα

Survivor 8 - 2024 ⭐️

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xxx_male
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 261
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (1 μέλη και 12 επισκέπτες)

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.207
Κριτικές
18
Like
19.987
Πόντοι
4.546
Εσύ πιστεύεις ότι όντως είναι όλα στη φύση;
Εγώ πιστεύω ότι μερικές ώρες την ημέρα πάνε σε ξενοδοχείο, κάνουν μπανάκι, πλένουν στόματα κλπ.
Αλλιώς μετά από 1 βδομάδα θα έτρεχαν όλοι οδοντίατρο.
Μια χαρά λοιπόν πηδάνε και ίσως τους δίνουν και καποτες.
Συμφωνώ. 'Αλλωστε, οι γενιές αυτές ουδεμία σχέση έχουν με τις προηγούμενες σκληραγωγημένες γενιές (φτώχεια, πόλεμοι, κ.λ.π. ) , οπότε, αμφίβολο πόσο θα άντεχαν σε τέτοιες συνθήκες.
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.715
Κριτικές
126
Like
7.730
Πόντοι
7.885

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
3.163
Like
15.781
Πόντοι
2.256
Εσύ πιστεύεις ότι όντως είναι όλα στη φύση;
Εγώ πιστεύω ότι μερικές ώρες την ημέρα πάνε σε ξενοδοχείο, κάνουν μπανάκι, πλένουν στόματα κλπ.
Αλλιώς μετά από 1 βδομάδα θα έτρεχαν όλοι οδοντίατρο.
Μια χαρά λοιπόν πηδάνε και ίσως τους δίνουν και καποτες.
Όχι χοτέλ αλλά έχουν σαπούνι θαλάσσης, ξυριστικά οι γυναίκες, σερβιέτες, προφυλακτικά, οδοντόκρεμα, οδοντόβουρτσα κλπ.
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.715
Κριτικές
126
Like
7.730
Πόντοι
7.885
Κι εκείνη φακό είχαν,χι,χι.Ποιος είναι ο φακός σου ρε τυπε,το γαρίδακι σου; Φωσφορίζει όταν βλέπει τις θεογκομεναρες του στόλου;χι,χι
IMG_20240605_191531.jpg

Ο φακός μου τυπισσα
 

Beautyfulgirl

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2022
Μηνύματα
81
Like
104
Πόντοι
0
Τύπισσα, από τον Κωστάκη οποία τρώει ξανατρωει.
Τόσες πολλές υπερωρίες τραβας εσύ; Χι,χι.Συνηθως ο φακός σου πάει σετ με δυάρι στήθος και μικροκαμωμένες .Είσαι σίγουρος γι'αυτό που γράφεις; Γιατί στο πάρτι του playhouse που σε είχαμε πετύχει με τον δικό μου,δεν θυμάμαι και καμμία να τρελενοταν να δοκιμάσει.Θα πας με την γυναίκα σου την Παρασκευή στο πάρτι,για να επιβεβαιωθω κι εγώ από κοντά;
 

Νιμουπαγίδας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2024
Μηνύματα
1.308
Like
2.648
Πόντοι
456
Τώρα που ο Λαχματζούν, ξεκίνησε να φέρνει όλο το σόι της Κερασιώτη πάντως.
Προσωπικά θέλω να φέρει και τον Γραμπρό. Να κλέψει τις εντυπώσεις!
 

Συνημμένα

  • GRAMBROS.mp4
    14,9 MB · Εμφανίσεις: 0

Slavrlfucker

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2024
Μηνύματα
256
Like
437
Πόντοι
21
Ο Κύπριος είναι για σφαλιάρες.
Μιλάει σα βλάκας και το παίζει και χαριτωμένος.
 
Εγγρ.
6 Ιουν 2022
Μηνύματα
422
Like
759
Πόντοι
81
Κάπου πέτυχα ένα απόσπασμα από το χθεσινό επεισόδιο στους πράσινους που λέει μια <<γιατί κοιτάς τον κωλο μου ;>> . Όποιος το έχει ας το βάλει και εδώ
 

Slavrlfucker

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2024
Μηνύματα
256
Like
437
Πόντοι
21
Κάπου πέτυχα ένα απόσπασμα από το χθεσινό επεισόδιο στους πράσινους που λέει μια <<γιατί κοιτάς τον κωλο μου ;>> . Όποιος το έχει ας το βάλει και εδώ
Ναι με το καυλακι με το πράσινο κοφτο μαγιό που πλέον βλέπουμε την κωλαρα της. Ζήλεψε και ο βλάκας και την κοιτάει συνέχεια.

Αλλά βλέπω άσχημα μαντάτα, το υπερκαυλο από τους εξόριστους έφυγε με βάρκα γιατί κάτι την τσίμπησε στο μάγουλο.
 
Εγγρ.
6 Ιουν 2022
Μηνύματα
422
Like
759
Πόντοι
81
Ναι με το καυλακι με το πράσινο κοφτο μαγιό που πλέον βλέπουμε την κωλαρα της. Ζήλεψε και ο βλάκας και την κοιτάει συνέχεια.

Αλλά βλέπω άσχημα μαντάτα, το υπερκαυλο από τους εξόριστους έφυγε με βάρκα γιατί κάτι την τσίμπησε στο μάγουλο.
Οχι , τα μπερδεύεις
Αυτή που τσίμπησε κάτι είναι αδερφγ της και δεν είναι αυτή που είπα
 

Slavrlfucker

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2024
Μηνύματα
256
Like
437
Πόντοι
21
Οχι , τα μπερδεύεις
Αυτή που τσίμπησε κάτι είναι αδερφγ της και δεν είναι αυτή που είπα
Μα γύρισε το μοντέλο από τον γιατρό. Ήταν το καυλακι που είπα.
Εσύ τα έκανες σαλάτα.

Στο μεταξύ η Ρωσίδα έχει καεί στη μούρη και έχει γίνει σαν τον κώλο της μαιμους.
 
OP
OP
xxx_male

xxx_male

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Σεπ 2022
Μηνύματα
1.998
Like
7.418
Πόντοι
1.056
Κάπου πέτυχα ένα απόσπασμα από το χθεσινό επεισόδιο στους πράσινους που λέει μια <<γιατί κοιτάς τον κωλο μου ;>> . Όποιος το έχει ας το βάλει και εδώ

Ναι με το καυλακι με το πράσινο κοφτο μαγιό που πλέον βλέπουμε την κωλαρα της. Ζήλεψε και ο βλάκας και την κοιτάει συνέχεια.

Αλλά βλέπω άσχημα μαντάτα, το υπερκαυλο από τους εξόριστους έφυγε με βάρκα γιατί κάτι την τσίμπησε στο μάγουλο.

Οχι , τα μπερδεύεις
Αυτή που τσίμπησε κάτι είναι αδερφγ της και δεν είναι αυτή που είπα

Μα γύρισε το μοντέλο από τον γιατρό. Ήταν το καυλακι που είπα.
Εσύ τα έκανες σαλάτα.

Στο μεταξύ η Ρωσίδα έχει καεί στη μούρη και έχει γίνει σαν τον κώλο της μαιμους.

Οι δίδυμες μας έχουν μπερδέψει… :2funny:

Η Βίκυ είναι αυτή στην πράσινη ομάδα, που έχει ένα σπυρί στον κώλο…

Η Μαίρη είναι αυτή στο νησί εξορίας, που ξύπνησε με πρησμένο μάγουλο και πήγε στο γιατρό… :hi:
 
Τελευταία τροποποίηση:
OP
OP
xxx_male

xxx_male

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Σεπ 2022
Μηνύματα
1.998
Like
7.418
Πόντοι
1.056
OP
OP
xxx_male

xxx_male

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Σεπ 2022
Μηνύματα
1.998
Like
7.418
Πόντοι
1.056
Τελικό σκορ…

Έπαθλο πατάτες

Πράσινοι 3 - 2 Κίτρινοι
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.715
Κριτικές
126
Like
7.730
Πόντοι
7.885
Τόσες πολλές υπερωρίες τραβας εσύ; Χι,χι.Συνηθως ο φακός σου πάει σετ με δυάρι στήθος και μικροκαμωμένες .Είσαι σίγουρος γι'αυτό που γράφεις; Γιατί στο πάρτι του playhouse που σε είχαμε πετύχει με τον δικό μου,δεν θυμάμαι και καμμία να τρελενοταν να δοκιμάσει.Θα πας με την γυναίκα σου την Παρασκευή στο πάρτι,για να επιβεβαιωθω κι εγώ από κοντά;
Τύπισσα οι ελλεινιδες συνήθως με απαξιώνουν, είναι αμοιβαία τα αισθήματα. Θα πήγαινα να πάρω μάτι στο πάρτι αλλά είμαι μεσοπέλαγα παρέα με κάτι καρχαρίες :confused::confused:
 

Beautyfulgirl

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2022
Μηνύματα
81
Like
104
Πόντοι
0
Τύπισσα οι ελλεινιδες συνήθως με απαξιώνουν, είναι αμοιβαία τα αισθήματα. Θα πήγαινα να πάρω μάτι στο πάρτι αλλά είμαι μεσοπέλαγα παρέα με κάτι καρχαρίες :confused::confused:
Τυπε έλλεινα και σένα σε απαξιώνουν οι αλλονταπες,διαφορετικά δεν θα ήσουν παντρεμένος με την Ελληνίδα το πανέμορφο milf.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom