Νέα

Survivor 5

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα msakis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Ετικέτες
    reality tv survivor
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Πόσα "ναυάγια" αντέχει αυτή η χώρα τελικά;;;;; ?

  • Νέος Τριαντάφυλλος.. αποκλείεται να ξανά υπάρξει !

    Ψήφοι: 66 59,5%
  • Silver Alert από το 2017 ψάχνουμε νέο Ντάνο !

    Ψήφοι: 45 40,5%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    111

kk1980

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.722
Like
15.410
Πόντοι
3.506
Μετά από απουσία 2 ημερών μπήκα και είδα αυτό!!! :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker:

Καραφλοποκερά,είσαι καλό παιδί,φέρνεις νίκες αλλά άσε το μωρό μου ήσυχο μην σου κάνω all in με κατακεφαλιές και ψάχνεις να βρεις...την τράπουλα... ΣΟΦΙΑΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
Τυπε μου σε καταλαβαινω,αλλα και σε ζηλευω γιατι δεν μπορουσε κι η δικια μου (Πελαγια) να δωσει τετοιο πλανο γαμω το φελεκι μου; :headbang:
 

Befuddled

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2022
Μηνύματα
98
Like
121
Πόντοι
0
Ζήλια για τόλμησε να πάρει την μπλούζα του Πυροσβέστη....Κάνει μουτράκια...
Αρχίζω καί τό πιστεύω ότι παίζει ζήλια μεταξύ τους.?
Μην αγχώνεσαι όμως. Όταν βγούμε τετράδα,εγώ με την Μαίη καί εσύ με την Σοφιάνα, θα τις βοηθήσουμε να τα βρουν καί νά αποκαταστήσουν τις σχέσεις τους.?
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.099
Κριτικές
9
Like
13.667
Πόντοι
2.606
Η Σοφιανα κανει τα γλυκά μάτια στον πυροσβέστη , η Ασημίνα στον Βλάχο για να τους βάζουν να ψηφίζουν ότι τους λένε και να προχωράνε στο παιχνίδι, ούτε ο βλάχος ούτε ο πυροσβέστης έχει γκόμενα , αγαμητοί και οι 2, τους μυριστηκαν οι τυπισσες :coffee: :coffee: :confused: :confused: :confused: :confused:
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.099
Κριτικές
9
Like
13.667
Πόντοι
2.606
Αρχίζω καί τό πιστεύω ότι παίζει ζήλια μεταξύ τους.?
Μην αγχώνεσαι όμως. Όταν βγούμε τετράδα,εγώ με την Μαίη καί εσύ με την Σοφιάνα, θα τις βοηθήσουμε να τα βρουν καί νά αποκαταστήσουν τις σχέσεις τους.?
Τυπε η Άσπα δήλωσε ότι δεν τρέχει τίποτα μεταξύ σοφιανας πυροσβεστη κάτι θα ξέρει παραπάνω :confused::confused::confused:, θα του καθήσει η Σοφιανα όσο κάθησε η Άννα Μαρία στον μπαρτζη
 

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
21.324
Κριτικές
7
Like
38.266
Πόντοι
10.411
Η Σοφιανα κανει τα γλυκά μάτια στον πυροσβέστη , η Ασημίνα στον Βλάχο για να τους βάζουν να ψηφίζουν ότι τους λένε και να προχωράνε στο παιχνίδι, ούτε ο βλάχος ούτε ο πυροσβέστης έχει γκόμενα , αγαμητοί και οι 2, τους μυριστηκαν οι τυπισσες :coffee: :coffee: :confused: :confused: :confused: :confused:
Βλάχος κανονικός υπόδουλος τύπε
 

Befuddled

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2022
Μηνύματα
98
Like
121
Πόντοι
0
Όλοι τις έχουμε κάνει τις κινήσεις αυτές όταν ήμασταν πιτσιρικάδες..Και ειδικά όταν οι εποχές που τα κάναμε ήταν διαφορετικές σε σχέση με τώρα που υπάρχουν τα social media όπου όλες τα βγάζουν όλα....Εμείς κάναμε...αναπάντητες ο ένας στην άλλη και τούμπαλιν και ήταν το...like της εποχής και νομίζαμε ότι μας...γουστάρει η άλλη...
Συμφωνώ ότι ήταν άλλες οι εποχές τότε, αλλά το πώς θα συμπεριφερθείς και το τί ανδρικές συμπεριφορές αυτοπεποίθησης πρέπει να δείξεις στην άλλη, παραμένουν ίδια.
Άσχετο, με τις αναπάντητες ποτέ δεν το είδα ως ενδιαφέρον, αλλά πιο πολύ ως παιχνίδι.
Έχω κάνει όμως άλλες παπαριές που δεν θέλω καν να τις θυμάμαι...
 

Befuddled

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2022
Μηνύματα
98
Like
121
Πόντοι
0
Τυπε η Άσπα δήλωσε ότι δεν τρέχει τίποτα μεταξύ σοφιανας πυροσβεστη κάτι θα ξέρει παραπάνω :confused::confused::confused:, θα του καθήσει η Σοφιανα όσο κάθησε η Άννα Μαρία στον μπαρτζη
Υπάρχουν αρκετά σκοτεινά σημεία στην υπόθεση.
-Ο Γιάννης λένε ότι έχει κοπέλα στην Αλεξανδρούπολη:Θα μου πεις αυτό δεν λέει καί πολλά. Μεγάλο μέρος των ανδρών θα απατούσε την κοπέλα του τόσες χιλιάδες χιλιόμετρα μακριά καί με μία γκόμενα σαν την Σοφιάνα.
-Ο Γιάννης δεν φαίνεται τύπος βέβαια που θα κεράτωνε εύκολα, αλλά ούτε καί καληνυχτάκιας.
-Και να είχε παιχτεί φάση με την Σοφιάνα, δεν νομίζω ότι θα τους έδινε στεγνά η Άσπα.
Νομίζω ένας Sherlock Holmes θα έδινε φως στην υπόθεση.
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.099
Κριτικές
9
Like
13.667
Πόντοι
2.606
Υπάρχουν αρκετά σκοτεινά σημεία στην υπόθεση.
-Ο Γιάννης λένε ότι έχει κοπέλα στην Αλεξανδρούπολη:Θα μου πεις αυτό δεν λέει καί πολλά. Μεγάλο μέρος των ανδρών θα απατούσε την κοπέλα του τόσες χιλιάδες χιλιόμετρα μακριά καί με μία γκόμενα σαν την Σοφιάνα.
-Ο Γιάννης δεν φαίνεται τύπος βέβαια που θα κεράτωνε εύκολα, αλλά ούτε καί καληνυχτάκιας.
-Και να είχε παιχτεί φάση με την Σοφιάνα, δεν νομίζω ότι θα τους έδινε στεγνά η Άσπα.
Νομίζω ένας Sherlock Holmes θα έδινε φως στην υπόθεση.
Η γκόμενα που έχει, σχέση μιας εβδομάδας πριν μπει στο παιχνίδι ,τίποτα δηλαδη:confused: :confused: :confused:
 

Trikavalos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2017
Μηνύματα
1.686
Like
1.093
Πόντοι
216
Η Ασημίνα έχει βάλει τον Βλάχο στο βρακί της και τον βάζει να ψηφίζει ότι του λέει :confused: :confused: :confused: , μετά την μυριελλα τον πήρε χαμπάρι και η Ασημίνα ποσό μαλακας και λιγουρι ειναι, είπαμε οι γυναίκες μυρίζονται την αγαμία από χιλιομετρα
Μια χαρά το πάει το πράμα ο Θεσσαλός κι ας κράζεις.….

την άλλη την φιλούσε,αυτήν την χαϊδεύει,την επόμενη θα την μαλαπερδιάσει,

πού θα πάει?!:confused:
 

Συνημμένα

  • A85C73FB-725A-4AEE-8593-25B3541A64F3.jpeg
    A85C73FB-725A-4AEE-8593-25B3541A64F3.jpeg
    340,3 KB · Εμφανίσεις: 50

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.099
Κριτικές
9
Like
13.667
Πόντοι
2.606
Μια χαρά το πάει το πράμα ο Θεσσαλός κι ας κράζεις.….

την άλλη την φιλούσε,αυτήν την χαϊδεύει,την επόμενη θα την μαλαπερδιάσει,

πού θα πάει?!:confused:
ποια θα γαμησει τυπε ? :confused: :confused: :confused: για κανε προβλεψη να σε δω , και τι μας την εβαλες την φωτο που την κουβαλαει για να δειξεις οτι θα την γαμησει... ? ο αλλος εχει 24 ωρες μεσα και ηδη εφτασε ωοθηκες.
Screenshot_2022-02-13-22-57-25-725~2.jpg
 
Τελευταία τροποποίηση:

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.435
Κριτικές
3
Like
3.386
Πόντοι
786
Υπάρχουν αρκετά σκοτεινά σημεία στην υπόθεση.
-Ο Γιάννης λένε ότι έχει κοπέλα στην Αλεξανδρούπολη:Θα μου πεις αυτό δεν λέει καί πολλά. Μεγάλο μέρος των ανδρών θα απατούσε την κοπέλα του τόσες χιλιάδες χιλιόμετρα μακριά καί με μία γκόμενα σαν την Σοφιάνα.
-Ο Γιάννης δεν φαίνεται τύπος βέβαια που θα κεράτωνε εύκολα, αλλά ούτε καί καληνυχτάκιας.
-Και να είχε παιχτεί φάση με την Σοφιάνα, δεν νομίζω ότι θα τους έδινε στεγνά η Άσπα.
Νομίζω ένας Sherlock Holmes θα έδινε φως στην υπόθεση.
Σε κάθε ευκαιρία κάνει κάτι τσιφτετελιές, ή γελοίος γυναικωτός, ή κρυφή.
 
OP
OP
msakis

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.820
Κριτικές
20
Like
12.678
Πόντοι
4.546
Tous Etsi GIF by Kamisis Optics

Είσαι ωραίος και μετράς ποκερά !
Πώς τις πετσόκοψες έτσι τις πουτάνες ρεεέεεεε αλήτη...
 

Trikavalos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2017
Μηνύματα
1.686
Like
1.093
Πόντοι
216
ποια θα γαμησει τυπε ? :confused: :confused: :confused: για κανε προβλεψη να σε δω , και τι μας την εβαλες την φωτο που την κουβαλαει για να δειξεις οτι θα την γαμησει... ? ο αλλος εχει 24 ωρες μεσα και ηδη εφτασε ωοθηκες.
Screenshot_2022-02-13-22-57-25-725~2.jpg
:embarrased:
Με πιάνεις αδιάβαστο…..

Από Σεπτέμβριο μετεξεταστέος για τις νέες προσθήκες….:confused:

Ο δακτυλάκιας από πάνω κάνει κι αυτός γούτσου γούτσου τον Καραπιάλη στην παράγκα το βράδυ;Παρτουζιάρικο το κόβω το φετινό Survivor
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.872
Κριτικές
15
Like
11.868
Πόντοι
3.846
Ποια ζώα ψήφισαν τον Ανδρέα;
Ασημίνα, Πελαγία, Σοφιάνα, Βλάχος και ποιος άλλος;
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.099
Κριτικές
9
Like
13.667
Πόντοι
2.606
:embarrased:
Με πιάνεις αδιάβαστο…..

Από Σεπτέμβριο μετεξεταστέος για τις νέες προσθήκες….:confused:

Ο δακτυλάκιας από πάνω κάνει κι αυτός γούτσου γούτσου τον Καραπιάλη στην παράγκα το βράδυ;Παρτουζιάρικο το κόβω το φετινό Survivor
Tυπε δεν είμαι αδιάβατος απλά εσύ δεν σκαμπαζεις καθόλου αλλά καθόλου μιλαμε, είπα ότι η Ασημίνα κάνει τα γλυκά μάτια στον Βλάχο αφήνοντας να εννοηθεί ότι κάτι μπορεί να γίνει για να τον έχει του χεριού της, όπως και έγινε με την ψηφοφορία που ψηφησε Ανδρέα , να σου θυμίσω ότι την τελευταία φορά τον είχε ψηφίσει για αποχώρηση, αλλά τώρα που είδε ότι τον χρειάζεται επειδή έφυγε η Άσπα τη γύρισε τη μπιφτέκα, :confused: :confused: :confused:
 
Τελευταία τροποποίηση:

PA_2007

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.194
Κριτικές
6
Like
2.643
Πόντοι
456
Για τους αγαπούληδες της Σοφιάννας,το χθεσινό συμβούλιο ήταν το απόλυτο ξεβράκωμα για αυτήν.Ομορφη αλλά μεγάλο φίδι.Ο Ανδρέας θα φύγει (αν όχι αυτή την εβδομάδα,πολύ σύντομα),αλλά τις ξεφτίλισε κανονικά (Ασημίνα,Πελαγία,Σοφιάννα). Ο βλάχος έχει μυαλό 5χρονου,τον χειρίζονται για πλάκα,μέχρι την στιγμή που θα τον σουτάρουν και αυτόν. Η Πελαγία,την έχει δει σταρ......και έχει κονέ εκεί έξω.Θέλει να μείνει πάση θυσία μέχρι να αρχίσουν οι εκδρομές με τα κότερα του Τουρκαλά.....εκεί θα τα δώσει όλα.Δεν ξέρω τι έχει υποσχεθεί στις άλλες δύο,αλλά τις ελέγχει απόλυτα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom