Νέα

Survivor 5

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα msakis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Ετικέτες
    reality tv survivor
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Πόσα "ναυάγια" αντέχει αυτή η χώρα τελικά;;;;; ?

  • Νέος Τριαντάφυλλος.. αποκλείεται να ξανά υπάρξει !

    Ψήφοι: 66 59,5%
  • Silver Alert από το 2017 ψάχνουμε νέο Ντάνο !

    Ψήφοι: 45 40,5%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    111

ftoxos ergatis

Σεβαστός
Εγγρ.
3 Ιαν 2020
Μηνύματα
1.771
Like
6.976
Πόντοι
1.056
Σωστό κ αυτό!! Ενώ άμα σε γουστάρει ,θα σου κάτσει στο 2589το ραντεβού :confused:
ουτε τοτε σε γουσταρει πραγματικα. μαλλον τα λεφτα και τα δωρακια θα γουσταρει. και οταν ερθει το γαμησι μετα απο πολλα ραντεβου και κερασματα δωρα κτλ, μαλλον σαν χαρη θα το βλεπει. ΄΄ τον εχω στο περιμενε τοσο καιρο, αιντε ας του κατσω και μια φορα μη μου φυγει και χασω αυτα που μου προσφερει΄΄ γυναικα που σταζει για καποιον του καθεται κατευθειαν και του τα κανει ολα
 

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
21.324
Κριτικές
7
Like
38.266
Πόντοι
10.411
Screenshot-2022-02-13-at-23-38-23-2021-2022.png
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.698
Κριτικές
184
Like
43.889
Πόντοι
21.896
ουτε τοτε σε γουσταρει πραγματικα. μαλλον τα λεφτα και τα δωρακια θα γουσταρει. και οταν ερθει το γαμησι μετα απο πολλα ραντεβου και κερασματα δωρα κτλ, μαλλον σαν χαρη θα το βλεπει. ΄΄ τον εχω στο περιμενε τοσο καιρο, αιντε ας του κατσω και μια φορα μη μου φυγει και χασω αυτα που μου προσφερει΄΄ γυναικα που σταζει για καποιον του καθεται κατευθειαν και του τα κανει ολα
Τότε σκατοφατσα θα είναι κ για αυτό δε θα με γουσταρει :confused: :undecided:
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.099
Κριτικές
9
Like
13.667
Πόντοι
2.606
Προβολή συνημμένου 801808
ουτε τοτε σε γουσταρει πραγματικα. μαλλον τα λεφτα και τα δωρακια θα γουσταρει. και οταν ερθει το γαμησι μετα απο πολλα ραντεβου και κερασματα δωρα κτλ, μαλλον σαν χαρη θα το βλεπει. ΄΄ τον εχω στο περιμενε τοσο καιρο, αιντε ας του κατσω και μια φορα μη μου φυγει και χασω αυτα που μου προσφερει΄΄ γυναικα που σταζει για καποιον του καθεται κατευθειαν και του τα κανει ολα
Τυπε στο 2ο ραντεβου πηδάς, αν δεν πηδήξεις δεν θα σου κάτσει ποτέ , όσα δώρα και ραντεβού να κανεις, και δε θα φταιει αυτήν αλλά ο μαλακας που προσπαθει:confused: :confused: :confused:
 
Τελευταία τροποποίηση:

ftoxos ergatis

Σεβαστός
Εγγρ.
3 Ιαν 2020
Μηνύματα
1.771
Like
6.976
Πόντοι
1.056
Προβολή συνημμένου 801808

Τυπε στο 2ο ραντεβου πηδάς, αν δεν πηδήξεις δεν θα σου κάτσει ποτέ , όσα δώρα και ραντεβού να κανεις, και δε θα φταιει αυτήν αλλά ο μαλακας που προσπαθει:confused: :confused: :confused:
γιατι δεν υπαρχουν περιπτωσεις που τους εκατσε μετα απο πιο πολλα?
 

El Papacito

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
2.680
Like
8.089
Πόντοι
1.056
Σοφιάννα, αν πλησίασες την εγωκεντρική, κακομαθημένη, υστερική, κακιασμένη Βρισηΐδα για λόγους στρατηγικής σε παραδέχομαι. Αν όμως τη νοιάζεσαι πραγματικά, απογοητεύομαι και αποσύρω την στήριξη μου.
 

Befuddled

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2022
Μηνύματα
98
Like
121
Πόντοι
0
ουτε τοτε σε γουσταρει πραγματικα. μαλλον τα λεφτα και τα δωρακια θα γουσταρει. και οταν ερθει το γαμησι μετα απο πολλα ραντεβου και κερασματα δωρα κτλ, μαλλον σαν χαρη θα το βλεπει. ΄΄ τον εχω στο περιμενε τοσο καιρο, αιντε ας του κατσω και μια φορα μη μου φυγει και χασω αυτα που μου προσφερει΄΄ γυναικα που σταζει για καποιον του καθεται κατευθειαν και του τα κανει ολα
Συμφωνώ τύπε. Η γκόμενα που σε γουστάρει πραγματικά δεν έχει κανένα λόγο να σου το παίξει δύσκολη, να σε ψήσει ή να σε έχει στο περίμενε.
Σε αντίθετη κατάσταση, μάλλον κάτι άλλο θέλει από εσένα. Είτε απλώς επιβεβαίωση από το ενδιαφέρον σου είτε δωράκια καί κεράσματα καί το σεξ, αν γίνει κάποτε, έρχεται ως "ανταμοιβή" με ψίχουλα για να μην χάσει αυτό που της προσφέρεις.
Μπορεί ακόμα να σου κάτσει σε περίεργη φάση της, για παράδειγμα, επειδή χώρισε πρόσφατα καί θέλει να τονώσει το εγώ της ή καί για να κάνει κάποιον άλλον να ζηλέψει.
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.099
Κριτικές
9
Like
13.667
Πόντοι
2.606
γιατι δεν υπαρχουν περιπτωσεις που τους εκατσε μετα απο πιο πολλα?
Τυπε πρέπει να πάει κλιμακωτά, στο 1ο φιλί στο στόμα, 2ό βαθυ γλωσοφιλο και χαμουρεμα μίνιμουμ, 3ο πίπα μινιμουμ, αν στο 3ο είσαι στο αδερφικο φιλί τέλος :confused: :confused: :confused:
 

Befuddled

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2022
Μηνύματα
98
Like
121
Πόντοι
0
Τυπε πρέπει να πάει κλιμακωτά, στο 1ο φιλί στο στόμα, 2ό βαθυ γλωσοφιλο και χαμουρεμα μίνιμουμ, 3ο πίπα μινιμουμ, αν στο 3ο είσαι στο αδερφικο φιλί τέλος :confused: :confused: :confused:
Σωστό καί αυτό. Απλώς εδώ είναι το σενάριο που η γκόμενα όντως γουστάρει πραγματικά καί τό καίμε εμείς, επειδή δεν χωνόμαστε όπως πρέπει καί η γκόμενα μετά ξενερώνει καί σε βάζει στην κατηγορία αγαπούλη-καληνυχτάκια.
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.099
Κριτικές
9
Like
13.667
Πόντοι
2.606
Η Ασημίνα έχει βάλει τον Βλάχο στο βρακί της και τον βάζει να ψηφίζει ότι του λέει :confused: :confused: :confused: , μετά την μυριελλα τον πήρε χαμπάρι και η Ασημίνα ποσό μαλακας και λιγουρι ειναι, είπαμε οι γυναίκες μυρίζονται την αγαμία από χιλιομετρα
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
11 Οκτ 2007
Μηνύματα
1.472
Κριτικές
20
Like
2.587
Πόντοι
3.665
Μετά από απουσία 2 ημερών μπήκα και είδα αυτό!!! :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker:

Καραφλοποκερά,είσαι καλό παιδί,φέρνεις νίκες αλλά άσε το μωρό μου ήσυχο μην σου κάνω all in με κατακεφαλιές και ψάχνεις να βρεις...την τράπουλα... ΣΟΦΙΑΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
 

Befuddled

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2022
Μηνύματα
98
Like
121
Πόντοι
0
Η Ασημίνα έχει βάλει τον Βλάχο στο βρακί της και τον βάζει να ψηφίζει ότι του λέει :confused: :confused: :confused: , μετά την μυριελλα τον πήρε χαμπάρι και η Ασημίνα ποσό μαλακας και λιγουρι ειναι, είπαμε οι γυναίκες μυρίζονται την αγαμία από χιλιομετρα
Συμφωνώ, επίσης καί σε αυτό Ιάκωβε. Οι γυναίκες έχουν πολύ πιο ανεπτυγμένη συναισθηματική νοημοσύνη από εμάς καί μυρίζονται από πολύ μακριά την απειρία-αγαμία.
 

Befuddled

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2022
Μηνύματα
98
Like
121
Πόντοι
0
Μετά από απουσία 2 ημερών μπήκα και είδα αυτό!!! :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker:

Καραφλοποκερά,είσαι καλό παιδί,φέρνεις νίκες αλλά άσε το μωρό μου ήσυχο μην σου κάνω all in με κατακεφαλιές και ψάχνεις να βρεις...την τράπουλα... ΣΟΦΙΑΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
Είπαμε, εκτιμώ πολύ την σύζυγό σου την Σοφιάνα, αλλά διακρίνω μία έλλειψη συμπάθειας από μέρους της προς την Μαίη...?
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.099
Κριτικές
9
Like
13.667
Πόντοι
2.606
Σωστό καί αυτό. Απλώς εδώ είναι το σενάριο που η γκόμενα όντως γουστάρει πραγματικά καί τό καίμε εμείς, επειδή δεν χωνόμαστε όπως πρέπει καί η γκόμενα μετά ξενερώνει καί σε βάζει στην κατηγορία αγαπούλη-καληνυχτάκια.
Τυπε έτσι είναι και εγώ έκανα τέτοιες μαλακίες όταν ήμουνα πιτσιρικάς, αντί για χουφτωμα και άγριο στριμωγμα της έπιανα το χεράκι, αρχιδια γαμουσα στο τέλος, μετά το 4ο ραντεβού δεν απαντούσαν καν στο τηλέφωνο :confused: :confused: :confused:
 
Εγγρ.
11 Οκτ 2007
Μηνύματα
1.472
Κριτικές
20
Like
2.587
Πόντοι
3.665
Είπαμε, εκτιμώ πολύ την σύζυγό σου την Σοφιάνα, αλλά διακρίνω μία έλλειψη συμπάθειας από μέρους της προς την Μαίη...?
Ζήλια για τόλμησε να πάρει την μπλούζα του Πυροσβέστη....Κάνει μουτράκια...
 

Befuddled

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2022
Μηνύματα
98
Like
121
Πόντοι
0
Τυπε έτσι είναι και εγώ έκανα τέτοιες μαλακίες όταν ήμουνα πιτσιρικάς, αντί για χουφτωμα και άγριο στριμωγμα της έπιανα το χεράκι, αρχιδια γαμουσα στο τέλος, μετά το 4ο ραντεβού δεν απαντούσαν καν στο τηλέφωνο :confused: :confused: :confused:
Δεν είσαι ο μόνος Ιάκωβε. Μεγάλο μέρος των ανδρών το κάνει αυτό στις αρχές. Καί εγώ έχω κάνει απίστευτες παπαριές παλιά καί μετά αναρωτιόμουν γιατί με έκλαναν μετά οι γκόμενες. Μην σου πω καί χειρότερα. Βασικά θυμήθηκα κάποια σκηνικά καί πραγματικά θα ήθελα να φτύσω τον τότε εαυτό μου.
 
Εγγρ.
11 Οκτ 2007
Μηνύματα
1.472
Κριτικές
20
Like
2.587
Πόντοι
3.665
Δεν είσαι ο μόνος Ιάκωβε. Μεγάλο μέρος των ανδρών το κάνει αυτό στις αρχές. Καί εγώ έχω κάνει απίστευτες παπαριές παλιά καί μετά αναρωτιόμουν γιατί με έκλαναν μετά οι γκόμενες. Μην σου πω καί χειρότερα. Βασικά θυμήθηκα κάποια σκηνικά καί πραγματικά θα ήθελα να φτύσω τον τότε εαυτό μου.
Όλοι τις έχουμε κάνει τις κινήσεις αυτές όταν ήμασταν πιτσιρικάδες..Και ειδικά όταν οι εποχές που τα κάναμε ήταν διαφορετικές σε σχέση με τώρα που υπάρχουν τα social media όπου όλες τα βγάζουν όλα....Εμείς κάναμε...αναπάντητες ο ένας στην άλλη και τούμπαλιν και ήταν το...like της εποχής και νομίζαμε ότι μας...γουστάρει η άλλη...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom